מהם היתרונות להיות אסקסואל

Limbonic Art

New member
../images/Emo162.gifמהם היתרונות להיות אסקסואל

לא זוכרת אם אי פעם נעשה דבר כזה בפורום , אם לא - אז בהחלט הגיע העת לגבש יחד את כל היתרונות להיות מי שאנחנו ולהתעודד בזמן הקריאה
נתחיל?

Limbonic Art

New member
לא יודעת איך זה אצל גברים אז

אתחיל מהצד הנשי שלי
1. אין צורך לדאוג לגלולות/קונדום (מה שלא יהיה ) ולהיריון לא רצוי 2. אין חשש להידבק במחלות מין 3. שליטה מלאה בבחירות שלי, ללא כאב הראש מיותר ומבלבל בבחירת בן זוג במידה והייתי מעוניינת
4..... (תמשיכו אתם מקווה לראות שיתוף פעולה
סופשבוע מקסים לכולנו

e i t a n 1 2 3

New member
וואוו יש המון יתרונות

אני אתחיל מן הסתם מהצד הגברי : 1.לא צריך להיות שבויים במחשבות ויצרים שגוזלים את היכולת להכיר לעומק ממקום נקי את האישה שלידך והפוך. 2.כמובן - לא חוששים ממחלות מין,לא מסתובבים עם
בכיסים ,הריון לא רצוי של הבחורה שאיתך וכו' 3.הפערים שהמיניים מתארים,נחסכים מאיתנו ,אמירות שלא תתכנה אצלינו כמו: הוא נמשך אליה אבל לא מוצא בה כלום או : הוא מעוניין בה בכל מובן אבל לא נמשך מינית. 4. אם אתה והיא א-מיניים , אז אין בגידות !! כמה טוב לנו!!
(וברור לי שתהינה כאן השגות על מהותה של בגידה וכו'
- בואו לא נכנס לזה כרגע.... כאן זה במובן הפשטני ביותר שגם הוא חשוב לדעתי) 5.לטעמי ואני מאוד רציני בקביעה הזו המעט שאולה מתרבויות המזרח הרחוק
: אני חד משמעית חושב שאנחנו יותר חופשיים במובן הכי בסיסי
. אדם המשוחרר מאחד היצרים הכי משעבדים של האנושות ,הוא פשוט יצור יותר חופשי בעולם ובהכרח בעל פוטנציאל גדול יותר להיות שלם ומאושר. פחות מיוסר ולכוד בגחמות לא נשלטות וכו'. אני בטוח שיש עוד הרבה - מבטיח להוסיף הגיגים טרחניים בהמשך שבוע נפלא לכולנו ,חברים יקרים.

נו באמת...

תפסיק... אתה גורם לי לקנא... אני רציני... אני מקנא בכם חסרי יצר שכמוכם... ועד היום אני לא יודע את השם של הכדורים האלה שמדכאים יצר מיני...

Tristitia

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif

אוף איתך כתבת הכל, בעצם לא יכול להיות יש הרבה יתרונות חחחח אזזז 4. לא להיות שחקנית במיטה ובשביל שהבן זוג יהיה מבסוט לזייף אורגזמות .

Tristitia

New member
ויש גם סיבה 5

5. אם את רוצה לטפח את עצמך זה יהיה אך ורק בשביל עצמך

korpiklaani

New member
סיבות../images/Emo192.gif

סיבה 6 <666
> לא צריך לומר לבן/ת זוג אין לי חשק היום <צריך לחשוב מה עוד, את העיקריים כבר הזכרת
>

Grom18

New member
13

חוץ מהסביבה המרגיזה, אז בעצם אין לחץ של לעשות דברים שלא מוכנים אלהם פיזית ונפשית (תנסחו את זה יותר טוב)

gabriel1349

New member
15

אנחנו אנשים ייחודיים , בנתיים יותר מכל הנטיות המוכרות כיום

korpiklaani

New member
יש עוד יש עוד

16. כי החברים בפורום נחמדים <רק לא משתתפים יותר מידי> 17. כי הכרתי חברים א-מינים ממש כמוני . 18. כי מיניות לא מטרידה אותנו. 19. כי גם אם יש כאן צעירים או צעירות , אין כאן שיחות ודיונים על חתיכים וכוסיות בטלויזיה, עיתון וכו' <נורא מעצבן אותי תופעת "הכוסיות " באינטרנט ובכלל>. 20. אנחנו מהווים אתגר לחוקרים , אם וכאשר יחליטו לחקור את הא-מינות. *אתם לא בסדר אתם שלא ניסיתם להביא רעיונות משל עצמכם, לפחות אני נסיתי
*

למעלה