לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'מהם היתרונות להיות אסקסואל'
מהם היתרונות להיות אסקסואל
<< ההודעה הנוכחית
05/04/2007 | 14:39
15
131
לא זוכרת אם אי פעם נעשה דבר כזה בפורום ,
אם לא - אז בהחלט הגיע העת לגבש יחד את כל היתרונות להיות מי שאנחנו ולהתעודד בזמן הקריאה
נתחיל?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא יודעת איך זה אצל גברים אז'
לא יודעת איך זה אצל גברים אז
05/04/2007 | 14:46
2
51
אתחיל מהצד הנשי שלי
1. אין צורך לדאוג לגלולות/קונדום (מה שלא יהיה ) ולהיריון לא רצוי
2. אין חשש להידבק במחלות מין
3. שליטה מלאה בבחירות שלי, ללא כאב הראש מיותר ומבלבל בבחירת בן זוג במידה והייתי מעוניינת
4..... (תמשיכו אתם מקווה לראות שיתוף פעולה

סופשבוע מקסים לכולנו
א-מיניים >>
לצפיה ב-'וואוו יש המון יתרונות'
וואוו יש המון יתרונות
05/04/2007 | 21:01
1
56
אני אתחיל מן הסתם מהצד הגברי :
1.לא צריך להיות שבויים במחשבות ויצרים שגוזלים את היכולת להכיר לעומק ממקום נקי את האישה שלידך והפוך.
2.כמובן - לא חוששים ממחלות מין,לא מסתובבים עם בכיסים ,הריון לא רצוי של הבחורה שאיתך וכו'
3.הפערים שהמיניים מתארים,נחסכים מאיתנו ,אמירות שלא תתכנה אצלינו כמו: הוא נמשך אליה אבל לא מוצא בה כלום או : הוא מעוניין בה  בכל מובן אבל לא נמשך מינית.
4. אם אתה והיא א-מיניים , אז אין בגידות !! כמה טוב לנו!! (וברור לי שתהינה כאן השגות על מהותה של בגידה וכו' - בואו לא נכנס לזה כרגע.... כאן זה במובן הפשטני ביותר שגם הוא חשוב לדעתי)
5.לטעמי ואני מאוד רציני בקביעה הזו המעט שאולה מתרבויות המזרח הרחוק : אני חד משמעית חושב שאנחנו יותר חופשיים במובן הכי בסיסי . אדם המשוחרר מאחד היצרים הכי משעבדים של האנושות ,הוא פשוט יצור יותר חופשי בעולם ובהכרח בעל פוטנציאל גדול יותר להיות שלם ומאושר. פחות מיוסר ולכוד בגחמות לא נשלטות וכו'.

אני בטוח שיש עוד הרבה - מבטיח להוסיף הגיגים טרחניים בהמשך

שבוע נפלא לכולנו ,חברים יקרים.

א-מיניים >>
לצפיה ב-'נו באמת...'
נו באמת...
01/05/2007 | 13:19
39
תפסיק... אתה גורם לי לקנא...
אני רציני... אני מקנא בכם חסרי יצר שכמוכם...
ועד היום אני לא יודע את השם של הכדורים האלה שמדכאים יצר מיני...
א-מיניים >>
לצפיה ב-''
05/04/2007 | 14:54
1
27
אוף איתך כתבת הכל, בעצם לא יכול להיות יש הרבה יתרונות חחחח
אזזז
4. לא להיות שחקנית במיטה ובשביל שהבן זוג יהיה מבסוט לזייף אורגזמות .
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ויש גם סיבה 5'
ויש גם סיבה 5
05/04/2007 | 14:55
36
5. אם את רוצה לטפח את עצמך זה יהיה אך ורק בשביל עצמך
א-מיניים >>
לצפיה ב-'סיבות'
סיבות
05/04/2007 | 19:17
35
סיבה 6 <666> לא צריך לומר לבן/ת זוג אין לי חשק היום

<צריך לחשוב מה עוד, את העיקריים כבר הזכרת >
א-מיניים >>
לצפיה ב-'7'
7
05/04/2007 | 20:28
29
לפחות פחות סיבה לריב בגללה
א-מיניים >>
לצפיה ב-'עד כה נזכרו 12 יתרונות '
עד כה נזכרו 12 יתרונות
05/04/2007 | 22:55
1
33
לצפיה ב-'13'
13
06/04/2007 | 14:34
33
חוץ מהסביבה המרגיזה, אז בעצם אין לחץ של לעשות דברים שלא מוכנים אלהם פיזית ונפשית (תנסחו את זה יותר טוב)
א-מיניים >>
לצפיה ב-'וואייי'
וואייי
06/04/2007 | 16:29
3
33
אנשים פה רואים בזה רק חסרון?
איזה דיכי איתכם...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מס' 14'
מס' 14
07/04/2007 | 02:39
2
34
אין התלבטות - שוקולד תמיד יותר עדיף!!!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'עד הרגע שצריך ללכת לרופא שיניים'
עד הרגע שצריך ללכת לרופא שיניים
07/04/2007 | 15:25
1
31
לצפיה ב-'מעדיפה גליוטינה מאשר רופא שיניים'
מעדיפה גליוטינה מאשר רופא שיניים
08/04/2007 | 16:33
18
לצפיה ב-'15'
15
16/04/2007 | 01:01
26
אנחנו אנשים ייחודיים , בנתיים יותר מכל הנטיות המוכרות כיום
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יש עוד יש עוד'
יש עוד יש עוד
03/05/2007 | 17:38
30
16. כי החברים בפורום נחמדים <רק לא משתתפים יותר מידי>
17. כי הכרתי חברים א-מינים ממש כמוני .
18. כי מיניות לא מטרידה אותנו.
19. כי גם אם יש כאן צעירים או צעירות , אין כאן שיחות ודיונים על חתיכים וכוסיות בטלויזיה, עיתון וכו' <נורא מעצבן אותי תופעת "הכוסיות " באינטרנט ובכלל>.
20. אנחנו מהווים אתגר לחוקרים , אם וכאשר יחליטו לחקור את הא-מינות.

*אתם לא בסדר אתם שלא ניסיתם להביא רעיונות משל עצמכם, לפחות אני נסיתי *
א-מיניים >>

הודעות אחרונות

10:41 | 20.02.17 מחכה לאמדאוס
14:33 | 09.02.17 IcePrincess22
08:20 | 09.02.17 אורחים בפורום
14:58 | 04.02.17 קשת54
10:07 | 04.02.17 k500
08:15 | 02.02.17 ahmadothman988
19:56 | 23.01.17 Broken heart25
19:36 | 21.01.17 iritt48
08:19 | 20.01.17 k500

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ