כמה פעמים יוצא לכם להרגיש

כמה פעמים יוצא לכם להרגיש

שאתם לא קשורים לעולם שאתם נמצאים בסיטואציה מסוימת עם חברים והם מתחילים לדבר על סקס? איך אתם מגיבים בד'כ בשיחות על סקס מיניות שיחות אפילו בוטות כאלה של החבר'ה? שאני עם חברים..יוצא או בבסיס...והם מתחילים לדבר על בחורות ועל סקס וכאלה...אני לא יודע איך להגיב..רק פולט שטויות ולא מרגיש בנוח באותה שיחה ובטח שלא מרגיש שייך..ורואים את זה עליי..אני לא טוב במצבים כאלה וממש ממש לא יודע איך להגיב...אפילו לנסות "לזרום" עם זה ולהעמיד פנים ולשתף פעולה לא ממש מצליח לי בלשון המעטה..אני מסתכל על זה ואומר לעצמי "ואי מה זה השטחיות הזו הם רצינים או שזה סתם פוזה ליד כולם"..ומה שיוצא זה שאני סתם נראה דפוק בעיני השאר :/ ו...מפאדח את עצמי..:/

e i t a n 1 2 3

New member
מבין אותך

מאוד לא פשוט להיות שונה באופן כללי בחברה שלנו,קל וחומר כשמדובר במיניות. ראיתי הבוקר הודעה שפירסם בחור אחר בפורום שכתב בכותרת "מתוסכל". הוא מתאר מצב שונה מא-מיניות אבל התוצאה בשטח היא אותה תוצאה : אדם הנאלץ לחיות חיים כפולים ומתסכלים.מבחוץ החברה מחפשת לתייג כל אחד ולהגדיר .מי שלא עומד בקריטריונים הקונפורמיים מייד זוכה לתווית או להרמת גבות. גם אני נמצא לא אחת באותה סירה שלך. אנשים מדברים ושואלים על מיניות ואני מתחיל לגמגם או להתחמק.מצב שבו אדם שונה מסביבתו המינית,ולא חשוב מה הרקע שלו לשונות הזו (רתיעה,א-מיניות,ולמעשה כל דבר ההופך אותך מבחירה או מאילוץ לשונה),לא אחת נאלץ לאבד חברים או לשקר או להעמיד פנים. קל לאמר : "תהיה פתוח,דבר על זה בחופשיות,ספר על עצמך בגלוי". בפועל,מנסיון,הרבה יותר קשה לבצע. לרוב העניין מסתכם לדעתי בפגיעה ישירה או עקיפה גם בחיי החברה וגם בתקשורת עם הסובבים.כך לפחות אני חוויתי את זה. יש לי חברים שעבורם בילוי זה לרוב ללכת "להתחיל עם בחורות", ואז אוטומטית טווח האפשרויות להימצא איתם כמעט אפסי,כי אני לא חולק איתם את זה. שלא תבין - מדובר באנשים מהשורה - אינטיליגנטים מוכשרים וכו'.לא סתם חסרי דעת כביכול שמה שמעניין אותם זה רק הבחורות,אלא שאצל חלקה הארי של החברה שלנו,לא משנה עיסוקו ומעמדו של גבר,העניין שלו כשהוא בא לבר בית קפה וכיוצ"ב מסתכם כמעט תמיד בזה. סיכומו של עניין אתה הולך ומצמצם מגע בהדרגה.זה לפחות מה שאני חווה. מחזק את ידיך בכל אופן.

זה דיי מרגיז...

אם בבסיס למשל אחרי שחזרנו יום ראשון והם מתחילים לספר על איך היה בסוף שבוע ואיך הם היו במועדונים ודפקו בחורות בשירותים...אין לי מושג איך להגיב לזה...אני סתם מחיך כמו דפוק ולא יודע מה לעשות...אולי באמת הכי טוב זה להתרחק קצת שמגיעים לשיחות כאלה..

Limbonic Art

New member
את האמת

אני חיה באותו עולם... אנשים מדברים על מיניות , לפעמים רצות בדיחות בוטות , אבל אף פעם זה לא הגיע לרמה שכ"כ הפריע לי לא יודעת,כנראה אני נמצאת עם סוג אחר של אנשים- רובם או נשואים או במערכות יחסים רציניות - כך שאם הם מדברים על נושא המיניות זו ברמה סבירה ולא מלוכלכת כמו "דפקנו בחורות בשרותים" אם הייתי שומעת דבר כזה ממישהו קרוב - מזמן הוא לא היה נחשב חבר/ידיד שלי. כל שנותר לי להציע זה באמת להתרחק משיחות כאלה- לא נשמע נעים במיוחד
שיחות מפגרות לגמרי , לא לעיניין ומטומטמות לגמרי.

e i t a n 1 2 3

New member
לא זה לא מגיע לזה..

גם אצלי ,חברים לא מדברים על "דפיקה בשרותים",אבל בשיחות "גברים" כביכול בהחלט עולות לצערי שיחות על חוויות מיניות,כולל "פרוט פלסטי מדוקדק" לעיתים,בעיקר מחבריי הלא נשואים.אני אישית משתדל לא לשפוט איש,על אף שללא קשר לא-מיניות שלי,אני סבור שזה לא מכובד שמישהו מספר באופן פומבי על בחורה שהיתה איתו ועל מה הם עשו יחד. זה לא קשור לא-מיניות אלא עניין של כבוד אנושי למי שהיתה איתך בלילה ,כמו שהייתי מצפה אותו דבר מהצד השני.סוג של תבונה ורגישות.בעבר הייתי (לצערי... ) במערכות שכללו גם יחסי מין "באופן קבוע"... ומעולם לא מצאתי לנכון לשתף בעניין האינטימי הזה אחרים בדיוק כמו שאיני משתף אחרים בנושאים העלולים לפגוע בפרטיותו וכבודו של כל מי שסובב אותי או בכל נושא של צינעת הפרט. כמי שחי שנתיים בארצות הברית(שליחות),אוכל לספר שהאמריקאים ברובם,לפחות אלו בהם נתקלתי,מאוד שומרים על הקוד האתי הזה והדיסקרטיות - מה שמעורר כבוד והערכה בעיניי.פשוט ערכים אנושיים. כיום המיניות איננה חלק מעולמי מאחר שאיני מוכן להתפשר על המקום שבו אני חש שלם עם עצמי,אבל העניין אכן מציק לי כשחברים אינם מכבדים ערכים בסיסיים כאלה היקרים לליבי ואני בהחלט מעיר על כך לא אחת,ללא קשר לענייני האישיים . אני גם לא מוכן שידברו לידי בבוטות או בגסות שעוברות את גבול הטעם הטוב או פוגעות בצד שלישי, גם אם הייתי הכי מיני בעולם.אבל שיחות סקסיסטיות לצערי היו ויהיו במרבית שדרות החברה,גם אם אני שונה מאלו. אך על עקרונותיי האלה איני מתפשר וגם על הרבה אחרים...מן דון קישוט קצת. רצוי לדבר ובקול רם וצלול אם משהו צורם לך או נוגד את ערכיך, ולרוב זה לא קשור כלל ל"נטייתי האישית" (כלומר אי-נטייתי האישית....). מחזק את כולנו ו....סוף שבוע נפלא לכולנו

אז אצלי זה ככה..

בהחלט מדברים על דפיקות בשירותים...פשוט אני והחברים בני 18-19 אז מן הסתם שזה מה שאני אשמע...וגם בגלל הגיל והסיטואציה אתה מצפה שכל הקבוצה תשתף פעולה עם השיחה הזו עד כמה שהיא בוטה...אבל אני לא יכול..גם לעשות את עצמי אני לא יכול...

e i t a n 1 2 3

New member
העיצה שלי...

קודם כל תקבל החלטה חד משמעית מי אתה ובמה אתה מעוניין בנושא המיני לטווח רחוק. אם הכל ברור לך וסגור - חצי מהעבודה כבר עשית. עכשיו רק צריך למצוא את הדרך שתתאים לך יותר למימוש. אם אתה מיני ולא מסוגל לממש את זה מטעמים כאלה או אחרים ,יש אנשים שזו העבודה שלהם. אל תחכה ,חבל על החיים שעוברים בלי שתהנה ממה שאתה באמת רוצה לעשות איתם. ולגבי חברים - עם כל הכבוד,מה שחשוב כרגע זה השלמות עם עצמך והמימוש העצמי. החברים הם עניין זניח לטעמי כרגע. ואם זה עדיין מפריע לך,אולי תמזער את התקשורת עם חלק מהם עד שתפתור עם עצמך את הסוגיות. אני למשל,בתפר שבין התקופה ה"מינית " יותר של חיי,לבין הרגע שהחלטתי שאני לא מוכן לחיות בשקר, ניתקתי קצת מגע עם חלק מחבריי ולו לזמן קצר,למען פסק זמן וחשיבה. מקווה שזה עוזר. תרים ראש . החיים יפים,יהיה בסדר בסוף,ולא חשוב מה תבחר לעשות.

korpiklaani

New member
מה ? מי נגד מי?

סליחה אבל איך קשורה העצה שלך למה שהוא רשם? הוא לא רשם שהוא מתלבט או אדם מיני.

e i t a n 1 2 3

New member
סליחה...בילבלתי עם הודעה אחרת

הבחור שכתב שהוא מתוסכל.... משום מה התבלבלו לי ההודעות. התנצלותי הכנה....

Limbonic Art

New member
עצה שלי

אם אתה לא יכול ואתה מרגיש ממש לא קשור- לך לצד ושמע מוזיקה בשיא הווליום באוזניות זה מה שהייתי עושה בכל אופן, אמנם חוץ מתקופות הבית ספר - מעולם לא נתקלתי בשיחות מסוג זה לא עם בנים ולא עם בנות - היום מדברים על זה בצורה אחרת ולא בוטה או כזו שמפריע (גילאים 25-40 מעל לא ממש נתקלת
)... לפחות תתעודד בזה שזה זמני

korpiklaani

New member
... ../images/Emo123.gif

או אח"כ לחזור הביתה ולתופף בעצבים על תופים חחח סתם! MP3 ואכן עצה טובה, לא להיות בשיחות שלא נעימות לך. אולי תראה מוזר בעיני החברה , אבל עדיף להתבודד, מאשר להיות במקום שאתה לא מרגיש שייך אליו בכל מקרה.

queen helen

New member
זה עובר עם הזמן???

רב החברים שלי בגילאי 27+, וחוץ מאותם זוגות נשואים, כווווווווווווווווולם מדברים על סקס! ואת האמת? הרבה יותר מעניין לדבר עם הרווקים מאשר עם הנשואים, אז כן - אני מוכנה "לסבול" את שיחות הסקס, למרות שאין לי ממש מה לתרום, כי זה הרבה יותר מעניין מלדבר על משכנתאות וחיתולים!
לא להבהל - אמרתי חיתולים, ולא חתולים!
השאלה היא באמת - איך אתם מגיבים כשחברים שואלים אותכם שאלה מינית? (עם כמה הייתם, לדוגמא) בכל מקרה - קר עכשיו, אז היום אוכלים

Limbonic Art

New member
אני משערת שהגבת לי את זה

שימי לב בין השורות מה רשמתי... ראשית, התכוונתי לומר שבגיל מאוחר יותר -לא מדברים על נושא הסקס בבוטות כדוגמת פותח הבלוג הביא לכאן (אם כי גם זה תלוי באיזו חברה את נמצאת, כי תמיד יש יוצאים מהכלל). דבר שני, כתבתי שמדברים על זה , אך לא באופן שזה מפריע- לי זה לא מפריע כשזה לא בצורה בוטה ולא באופן יומיומי , אלא כסתם עוד נושא לשיחה . בגדול- אותי לא מעניין לא חיתולים, לא משכנתאות ולא סקס . חברים לא שואלים אותי עם כמה הייתי- כי הם יודעים יפה מאוד שלא הייתי , אז מה הטעם לשאול? בתאבון

queen helen

New member
השאלות היו לכולם!

החתולים לך!
בכל מקרה - אני לא יודעת לגביך, אבל לי מאד מפריע החיטוט של אנשים (ואפילו חברים קרובים) בחיים הפרטיים שלי, ולכן שאלתי איך אנשים מגיבים.

gabriel1349

New member
חייב להעיר על משהו

אבל קודם אגיב על הדברים שכתבת: 1. בהחלט עם הזמן מתלהבים פחות מהנושא הזה- לפחות כל החברים והאנשים שאני מכיר ולא כולם נשואים, אבל כן כולם נמצאים במערכות יחסים כבר למעלה משנה . השיחות ברמה סבירה ונסבלת לגמרי (במידה ויוצא להם לשוחח לידי על זה). 2. חברים גג משתפים או יותר בכיוון מתייעצים מה איך /לדעתי כדאי לנהוג במצב כזה או כזה (יותר האמת בקטע של זוגיות פחות בקטע של לשתף חוויות מיניות למנהם). 3. לא שואלים אותי ישירות שאלות חודרניות על מין (לפחות לא אלה שמכירים אותי ויודעים שאני א-מיני). מי ששואל שישאל , בלי גסויות , ושלא יצפו שאתלהב להגיב בנושא . 4. לא קשור לשאלותייך, כמה פעמים שמתי לב שאת לא משרשרת נכון, אז קודם כל ככה קשה לעקוב ודבר שני- עלולים לפספס אותך ולא להתייחס למה שאת רושמת- אז חבל . באמצעות "תגובה מהירה" שאותה את פותחת בעזרת הכפתור "הוספת תגובה מהירה" שממוקם בתחתית ההודעה שעליה את רוצה להגיב - תגיבי על הודעות תחת אותה הודעה ,שנדע כולם למי את מתייחסת ולמי את עונה ועל מה *הוספתי איזה משהו שמצאתי בפורום אחר (אין לי כוח לקשקש אומנויות שרשור
)

e i t a n 1 2 3

New member
זה תלוי מי שואל

יש כאלה שבשיחות איתם אני עדיין "בארון".כלומר משוחח כאילו הכל רגיל כמו אצלהם (ושונא את עצמי על העמדת הפנים המאולצת הזו....יש לציין). אבל כלפי הרוב אני משתדל או לעבור נושא בקלילות...או להתחמק בנוסח: "אני לא רודף אחרי זה.זה לא בראש מעייניי " וכו'. קשה לי מאוד עדיין,אני מודה,להיות לגמריי חשוף וגלוי בעניין. מה גם שיש רבים שמכירים אותי מתקופות בהן ניסיתי יחסים רגילים (כלומר מערכות רגילות שכללו מין).עכשיו פתאום הם רואים שאני לא יוצא עם אף אחת כבר יותר משלוש שנים.יש כל מיני שאלות והרמות של גבות. כל ההתמודדות לא פשוטה וגם אין לי כוונה "לפתוח קלפים".פשוט לא רואה עצמי עושה את שיחות ההבהרה האלו. עדיף לי להתחמק ולקוות שעם הזמן אנשים יחשבו מה שיחשבו בחדרי חדרים והעיקר יניחו לי. אם מציקים לי יותר מידיי אני גם מנתק מגע לזמן מסוים. אבל ההתמודדות הזו היא עניין מאוד אישי - כל אחד בדרכו.

AL212

New member
שאלות, אם אפשר...

אתה לא יוצא כי לא מצאת מישהי שמוכנה לזה, או שפשוט אתה חושש מראש להגיע למצבים האלה ונמנע? האם ניסית פעם להגיד באופן מפורש? (אם זה בכרטיס הכרויות, או בתחילת השיחות...) האם קשר עם נשים חסר לך?

queen helen

New member
תשובות (מקווה שבמקום הנכון)

עדיין לא יצאתי מהארון, כרגע גם אין לי כוונה, כי כמו שאמרתי קודם - מפריע לי שאנשים חודרים לי לחיים הפרטיים, ולכן אני לא משתפת אף אחד. מכאן גם מובן שאף אחד לא מנסה "לעדן" את עצמו לידי (כי אף אחד לא יודע, או מנסה להבין את הרמזים שאני שולחת פה ושם), ובגלל שלחלק גדול מהחברים שלי אין מישהוא קבוע, יוצא לי לשמוע על כל הסטוצים ושאר הירקות שלהם. לרוב זה בכלל לא מפריע לי, ואפילו מסקרן או מצחיק (תלוי בסיטואציה) - מין הוא משהוא איזוטרי לגמרי מבחינתי, כמו קפיצת באנג'י, אשרם בהודו או גלישת גלים (טוב - כל דבר שממש לא שייך לעולם הפרטי שלי), ולכן אני לא לוקחת את השיחות האלה באופן אישי או קשה מדי. הבעיה מתחילה כששואלים אותי אם היה לי חבר רציני, או עם כמה אנשים הייתי, או על סיטואציות מסויימות, ואז... אז אני פשוט מקווה שהתחפשתי לקיר מספיק טוב, ושיעזבו אותי בשקט! מעולם לא ניתקתי עם מישהוא קשר בגלל זה, בכל זאת הם חברים מאד טובים שלי, ואין לי שום כוונה להעניש אותם על משהוא שלא סיפרתי להם. מיאו לכולם! (אוף - יש לי שערות חתוליות באף...)

למעלה