כתבו עלינו בעיתון!

כתבו עלינו בעיתון!

והפעם במגזין מנטה, כתבה ארוכה ומושקעת שכוללת ראיונות עם רונית, איתי, עם שני מומחים ישראלים, עם דייויד ג'יי ועם אנתוני בוגרט. וואו.

דף 3

נראה שהם התבלבלו בתמונות

korpiklaani

New member
תמונות ממש קשורות

בכל מקרה בגדול- כתבה יפה אך הייתי אומר שלא מדוייקת ויותר נוגעת לך ולרונית יש בקהילה אנשים קצת שונים ממכן הדבר היחיד דומה- זה שאף אחד מאיתנו לא נמשך לאף מין ולא רוצה ביחסי מין ולא מתוך פוביה (בהנחה) , אבל הדברים שמעבר קצת שונים, ובכתבה לא התייחסו להכל..

avi1283

New member
יפה

כתבה גדולה ומקיפה, הראיינתם טוב ודאגתם לדבר על כמעט הכל והעלתם הרבה נושאים. חבל קצת שהם הכניסו את הקטע של הטיפול אבל לא נורא, בכללי הם היו חיוביים. ובסך הכל כתבה ממש טובה. korpiklaani ברור שהם ייצגו את עצמם כי מראיינים ושואלים אותם, למה הן לא התייחסו? תגיד כדי שאם תהיה פעם הבאה אולי יוכלו להתייחס.

korpiklaani

New member
לא יודע

אתמול לא הייתי הכי מרוכז כשראיתי את זה ובגדול הכתבה טובה ,אפילו מבחינתי מצויינת! אבל אם אני לוקח בגדול את כל האנשים שבפורום ואת כל הסיפורים שרצו כאן זה קוטל חלק מהאנשים כאן כאסקסואלים אני מוצא אפילו כמה סתירות בין מה שקראתי כאן לבין מה שקראתי בAVEN טוב, בעיקרון לא איכפת לי

מעניין, באילו מובנים?

לי הפריע שאחד המומחים הגדיר אותנו באופן צר מדי, מבחינת המשיכה לעצמך למשל. אילו דברים היו חסרים שם? קשה לי לזהות חוסרים וטעויות בדברים שאמרתי בעצמי, אני לא אובייקטיבית.

p019

New member
מה אני יגיד.

מה לעזזל התמונות הללו בכתבה? ודוקטור צחי בן-ציון לא מבין שום דבר בנושא א-מיניים. אני די בתוחה שציינתי שאנשים שאינם נמשכים מינית בגלל טראומות אינם א-מיניים. כנראה שדברים של דוקטור נשמעים יותר טוב משלי. אבל חוץ משני בדברים הללו (אם מוחקים את התמונות ואת כל מה שאמר אן-ציון) כתבה טובה ומקיפה ארבה יותר מהכתבות הקודמות.

תסתכלי על חצי הכוס המלאה

לפחות אנחנו כבר לא אפיזודה חולפת בחייה של מדונה. התראיינת אחלה!

Limbonic Art

New member
גאד דאמט'!

כזאת כתבה פורסמה ? ואיפה כולם??
באמת הכתבה הכי מקיפה עד כה רק שאם כבר העלתם כאן את הנקודות האלה אז דוקטור ציון נראה לי יש לו עוד מה ללמוד בנושא (ודווקא בצורה הבסיסית ) אבל שיהיה... לפחות את ורונית הצלתם את המצב ...

איפה כולם

נראה לי שקהל היעד של "מנטה" הוא לא אנשים כמונו, אלא האנשים להם אנחנו רוצים לספר שיש אנשים כמונו.

Limbonic Art

New member
*איפה כל האנשים בפורום שלנו...

ולמען האמת אף פעם לא שמעתי על "מנטה" לפי תמונות הכתבה - טוב שכך

tapuz3k

New member
מה זה השטויות האלה

"בן אדם אמיני לא מאונן"... (ציטות מתוך כתבה בעמוד 3 נירא לי) גם קראתי פה ושם לא הכול אבל זה דפוק.. הם תיארו שם כאילו כול אמיני הוא קיצוני HARDCORE וזה ממש לא נכון! אני מגדיר את עצמי לאמיני ועדיין אני כן מגיעה לפורקן לבד ואני יכול לקיים יחסי מין אבל ממש לא רוצה וזה מגעיל אותי גם אני משתעם מהר אם אני מתמזמז ונשיקה צרפתית בכלל עושה לי בחילה לא אוהב שהופכים את האמיניות לקיצוניות כזאת

tapuz3k

New member
אין לי סיבה להתחזות.. ו...

ובטוח שאני לא סובל מפוביה.. לא הבנתי בכלל ממה כבר יכולה ליהיות לי פוביה בתחלס אני יכול להתחיל אם כול דבר שזז וגם עשיתי את זה כבר ועובדה.. קיבלתי מספרי פלפון תוך 15 דקות וגם התקשרתי והיו דייטים וגם התנשקתי וגם היו אקטים מיניים בגלל שאני יוצא אם סטרייטיות אני לא בדיוק יכול להמנע מזה אבל זה מגעיל ואני לא מחפש את זה

למעלה