אנחנו בטלוויזיה!

../images/Emo124.gifאנחנו בטלוויזיה!

מחר, יום א', בשעה 7:30 בבוקר, יהיה אייטם בתוכנית "העולם הבוקר" של ערוץ 2, על אסקסואלים. בתוכנית תתארח לא אחרת מאשר |p019 שלנו! שווה לקום מוקדם בבוקר ולפתוח ערוץ 2.

נראה שיש להם קליפים באתר

אבל מעט, אז לא בטוח שיראו את החלק שלנו. לא יודעת על שידור חוזר, אבל אם לא יהיו תקלות אקליט או שמישהו אחר יקליט.

avi1283

New member
p019 משלנו!

כל הכבוד! גם אני כנראה אהיה בדרך ללימודים אז לא אוכל לראות, אבל אני בטוח שתהיי מצוינת! והעיקר שהמודעות עולה.

avi1283

New member
בסוף ראיתי

(אם כבר יש תירוץ להבריז מהלימודים אז כדאי לנצל אותו) והיא היתה ממש טובה, דיברה בבטחון גדול ובסוף הגיעה בשיחה לזה שהיא לא שופטת את אברי ועינב על המנהגים שלהם, זה היה ענק!

p019

New member
טוב נו

אחרי שאמרתי להם שאני לא מסוגלת להבין למה הם משקיעים בזה זמן, הייתי צריכה להמתיק את הגלולה

dnielc

New member
איזה יופי!

תוכנית מעולה! נסו ליצור קשר גם עם ערוץ 10, כמו שאני מכיר אותם הם ישמחו... וP019, אנחנו נשמח אם תצאי בקריאה לאתרי ההכרויות שיכירו בנו, כי אנחנו קהילה גדולה שצריכה להיות מקושרת- כי בלי אינרטנט אין לנו סיכוי למצוא בני זוג מתאימים. אהה וגם תזמיני א-מיניים נוספים לפורום שלנו! בהצלחה!

dnielc

New member
נו, מה קורה עם זה...?

כבר 7:45 והם אפילו לא נתנו רמז לאייטם...

dnielc

New member
היה מעולה!

קצת מאוחר, די קצר, אבל הופעה מצויינת, כבוד!

p019

New member
קשה לעשות הכל ב5דקות

ניסיתי להבהיר כמה שיותר במה מדובר ואין בזה שום דבר רע. אם בעתיד יהיה יותר זמן, ננסה לדחוף נושאים נוספים.

Limbonic Art

New member
לא להצטנע

אני מעריכה אותך מאוד על שהלכת, בזמנך הפנוי, להציג את כולנו כאן בטוחה שעשית זאת על הצד הטוב ביותר

חומר למחשבה! ../images/Emo22.gif

ראיתי את הכתבה שלכם בערוץ 2, ותמהתי, אם לא יתכן שהסיבה לאמיניות היא חסר בהורמון המיני, האסטרוגן או הטסטטרון,דבר שאפשר לבדוק בבדיקת דם פשוטה. ויתכן שעל ידי הוספת ההורמונים הנחוצים אפשר לשנות את המצב. וזאת לאלה שרוצים למרות הכל להקים משפחות.

אסטרוגן, טסטוסטרון, משפחות

אין שום מניעה שאסקסואל יקים משפחה. אנחנו מסוגלים לשכב עם אנשים, כמו שרונית אמרה, הפיזיולוגיה שלנו תקינה לחלוטין כמו לשאר האוכלוסיה. אנחנו לא מעוניינים בסקס כתחביב, כפעילות שלא תביא ילדים. בנוגע להורמונים, אני לא יודעת בקשר לאחרים, אבל עשיתי בדיקות וההורמונים הרלוונטיים יצאו תקינים לחלוטין. אפילו לא גבוליים.

בנוסף, הברור מאליו:

אין ממש סיבה לנסות להשתנות, מכיוון שאנחנו מרגישים נוח עם המיניות שלנו. זה הטבע שלנו, כך טוב לנו. סבתא רות, אני אניח בצורה פזיזה משהו שאת סטרייטית. אם כך, אולי תבדקי את ההורמונים שלך בבדיקות דם פשוטות, על מנת שתוכלי להיות לסבית?

korpiklaani

New member
בעיניין הקוראים לו הורמונים

הורמונים קשורים לדחף מיני בכל הקשור למין (הטוסטוסטרון) ומה בקשר למשיכה שאיננה? אצלי נמצא תקין בכל אופן אולי יש קשר , אבל לא אצל כולם זו הסיבה והנה הוכחה

הקובץ למי שפספס!

התוכנית ארכה כמעט שעתיים, יש לדלג ל 1:26 בערך
זה הקובץ מהאתר של התוכנית.

למעלה