שירים תמימים

• פותח הנושא p019
  • פורסם בתאריך

ToryMaster

New member
זה השלב שאני צוחקת? :S

לא רוצה לצאת טיפשה, רק תן סימן

טיפשה למה? ../images/Emo2.gif

רק בעלת טעם גרוע
יש כל כך הרבה ספרים יותר טובים מהספר הזה, קראתי אותו רק משום שהוא היה חייב להקרא לבגרות בספרות. חוץ מהערבי החביב למדי, הספר מיותר.

ToryMaster

New member
אז כן יצאתי טיפשה

כי משום מה הייתי בטוחה שצחקת כשענית "לא" לשאלה שלי.

ToryMaster

New member
כן

ואם כן צחקת, אז יצאתי טיפשה בכל מקרה כי התעקשת כל כך להגיד לי שהספר מיותר, שחשבתי שהתכוונת ברצינות.

Limbonic Art

New member
בנוגע ללהקות בנים

להקות כמו איסט 17 , באקסטריט בויז וכדומהם (פחות או יותר)- הם יותר לקהל צעיר - הם עושים את השירים שלהם קליטים בעיקר לרוב, הם ממש לא מתעמקים בתוכן השירים וכך גם הקהל אמור להיות - סתם להנות מקליטות השיר... אני בזמנו, הערצתי מאוד את U2 מבלי להבין יותר מידי על מה הם שרים (והם לא נחשבים להקת בנים ) היום אני יודעת שרוב השירים שלהם עוסקים באהבה , רומנטיקה ואכזבה - נושא מאוס בעיניי, אך עדיין זה לא מונע בעדי לשמוע כמה שירים ישנים שלהם שעדיין נשמעים טוב בעיניי וזאת גם מבלי ממש להזדהות עם המילים... טוב, אני זאת אני ואתם זה אתם

יש אחד שקצת מצחיק

"לא יודעת למה לא יודעת איך...מה זה קרה לי. טוב לי או-רע-לי?" כששלוש המילים האחרונות במילה אחת. התמימות של השיר פתאום מתנפצת.

p019

New member
מה אתם חושבים על "בני ילד רע"?

אני חושבת שהואצ אולי תמים אבל סוטה משהו.

korpiklaani

New member
למה סוטה ../images/Emo46.gif

כולה ילד רע בבית ספר עושה בעיות למורים, רעש , יוצא החוצה תמיד ומרביץ לפחיות קולה ברחוב וקצת אלים אבל סוטה?

p019

New member
דוגמה מהשיר

"ואני יראה לו את התחתונים"??? ותוסיף לזה חינוך לגניבת אבתיחים.

korpiklaani

New member
אההה טוב.. אני לא מכיר את השיר

אבל יש כמה ילדים סקרניים שבאמת עושים את זה מתוך תמימות אני יודע.... לא יודע

Limbonic Art

New member
טוב, מצבך גרוע משלי..

אבל עדיין אתה נשמע כמו אח תאום שלי בלי הידע וחור בהשכלה בשירי ISRA-HELL

avi1283

New member
זהו

כשהייתי קטן לא חשדתי, אחר-כך באמת הבנתי שזה קצת סוטה עם האני אראה לך והחולה ורופא.

gabriel1349

New member
חחחח

נגיד את זה ככה החיים לא תמימים בכלל, יש נושאים שיהיה לי מעצבן לשמוע כמו גם סגנונות מוזיקה שונים אמנם, לא הייתי רוצה לשמוע שיר מאוד מאוד תמים שרחוק מהמציאות , אלא אם הוא בדיוני לגמרי (מצטער, לא עולה לי כרגע, שום דוגמא, לשום סוג של שיר)

למעלה