לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74667,466 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-''
08/05/2006 | 00:45
41
13
לצפיה ב-'מה היה אילו...'
מה היה אילו...
<< ההודעה הנוכחית
04/05/2006 | 19:06
40
77
אתם מוזמנים להציע מדימיונכם לשעלות הבאות:

- איך היה ניראה העולם היום אם היה רוב מוחלט לא-מיניים?
- מה היה אילו הייתם מיניים בעולמנו אנו?
- מה היה אילו הייתם מיניים בעולם א-מיני?

אתם מתבקשים לענות עם 10% רצינות (ולא יותר).
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מה היה אילו העולם היה א-מיני'
מה היה אילו העולם היה א-מיני
04/05/2006 | 19:24
27
בעת חזרה מהמושבה בחלל עברתי בדוכן עיתונים ללמוד על החדשות האחרונות ולא הבחנתי בכך שאין במקום עיתוני playboy (או איך שלא קוראים לזה).

ברחוב לא היה ניתן לראות בטן חסופה אחת.
ילדים וילדות שהורשו לגדול בשקט שחקו בכדור, טוב נו, בכדור ממוחשב בplay staition (יש דברים שלא ישתנו).

נשים שהשתכרו כמו הגברים סביבם, לא מצאו שום סיבה לבקש הפלייה לטובה או להצטלם בארום.

הקוטרת הראשית בצהובון כללה את רשימת הספרים שקרא ראש הממשלה ("הרי פוטר וגביע הקרח - חלק 10").

והוויקוח הלוהט האחרון - האם לגלח את הרגלים או לא - ואת מי זה מעניין.

א-מיניים >>
לצפיה ב-'אסוציאציה...'
אסוציאציה...
04/05/2006 | 20:56
8
18
זוכרים את הסדרה בערוץ 11 לפני כמה שנים טובות, משהו בשם: "ילדת המחר".
נערה שהגיעה משנת 3000 בטעות. יש לה כמה אביזרי היי טק וסיפורי הרפתקאות.
העולם בשנת 2500 בערך הוא עולם אכזרי, מלחמות והרס.
בשנת 3000 כולם שקטים ונינוחים.
גם במסע בין כוכבים היה פרק כזה, אנשים שלבשו לבן (מנימליסטי משהו).

שלווה, זה העולם של רוב אמינים.

על השני לא אענה...

מישהו מיני בעולם אמיני ירגיש זר, צמא שאף אחד לא יכול להרוותה...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'שלווה?'
שלווה?
05/05/2006 | 11:25
7
17
אני לא חושבת שעולם א-מיני יהיה דווקא עולם של שלווה.
כל אחד יכול להתחיל מלחמה, זה לא קשור למין.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אין מתח מיני...'
אין מתח מיני...
06/05/2006 | 12:22
6
19
אין הטרדה מינית...
אין פיק אפ בר...
אין פרסומות חושפניות...

כן, יהיו מלחמות על טריטוריה או על נפט, אפילו גם על היופי של המלכה.
אבל באופן כללי, העולם יהיה יותר שליו.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הרסת לי את כל הכיף'
הרסת לי את כל הכיף
07/05/2006 | 13:35
5
20
רוצה שיטרידו אותי ...מינית..
רוצה שיצלמו אותי בעירום לפירסומת...
פיק אפ בר - כמה שיותר...

מה ...אתם לא מבינים שהעולם סובב סביב המיניות של האשה? באיזה חלומות אתם חיים?
א-מיניים >>
לצפיה ב-''
07/05/2006 | 14:30
15
דבר ראשון, בשביל הפרוטוקול, דיברנו על עולם אחר, דמיוני...
דבר שני, אם כבר דיברנו על המיניות של הגבר
א-מיניים >>
לצפיה ב-'בלונדינית בלי שכל - התבלבלת קצת'
בלונדינית בלי שכל - התבלבלת קצת
07/05/2006 | 15:53
1
9
לצפיה ב-'לרוב אני נוטה לא להסכים עם הערות'
לרוב אני נוטה לא להסכים עם הערות
07/05/2006 | 17:46
23
פוגעות, אבל במקרה הזה אני מסכימה איתך
אין אישה שתרצה שיטרידו אותה מינית- יש אישה שרוצה שיחמיאו לה ויחזרו אחריה,
אבל להטריד? הטרדה זו הטרדה ואני לא מבינה את הבדיחה, אם אכן היא הייתה כזאת.
בכל מקרה, יש לי הרגשה שאם זו אינה בדיחה אז מישהו פתח פה בכוונה כרטיס היום עם הכינוי הזה (כמה מפתיע גם בלונדינית העונה לסטראוטיפ)

מצב קשה...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לרוב, אנחנו חיים בחלומות שלנו'
לרוב, אנחנו חיים בחלומות שלנו
07/05/2006 | 16:08
12
לצפיה ב-'החלומות שלך לא נשמעים טובים במיוחד'
החלומות שלך לא נשמעים טובים במיוחד
07/05/2006 | 18:46
6
לצפיה ב-'השקפת עולמי'
השקפת עולמי
05/05/2006 | 12:23
1
20
- איך היה ניראה העולם היום אם היה רוב מוחלט לא-מיניים?
לא היו חרדים עם 20 ילדים, הקיצבאות היו קטנות יותר ונראה לי שהכלכלה הייתה משתפרת.
פורום סקס היה תחת קטגוריית תמיכה

- מה היה אילו הייתם מיניים בעולמנו אנו?
הייתי מסתדרת הרבה יותר בקלות...
מי יודע, אולי אפילו עם בן זוג אוהב
מה שבטוח היה לי הרבה יותר קל למצוא בן זוג, המאגר ממנו ניתן לבחור גדול יותר.

- מה היה אילו הייתם מיניים בעולם א-מיני?
הייתי בין האחוז הקטן שמשתתף בפורום סקס
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ענק.אהבתי.פורום הסקס בקטגוריית תמיכ'
ענק.אהבתי.פורום הסקס בקטגוריית תמיכ
05/05/2006 | 12:46
11
לצפיה ב-'זה נחמד...דמיוןןןן'
זה נחמד...דמיוןןןן
07/05/2006 | 12:02
1
18
אם רוב מוחלט היה א- מיני אז בטח לא היו זקוקים להקים פורום לגבי זה
והיו מתעסקים בבעיות אחרות או בלא בעיות אחרות

אם הייתי מיני בעולם שלנו אז לא היו רואים בי חייזר (בעצם כן אבל פחות)

ואם הייתי מיני בעולם א- מיני אז מה לעשות הייתי מוצא את עצמי באמת כפי שכבר הוזכר בפורום למיניים
או שלא פשוט הייתי חי את חיי בלי להתערב לאחרים ובלי שהתערבו לי בחיי ואומר שכולם דפוקים חוץ ממני ממש כפי שאני עכשיו עושה ( מזכיר  בפנכם שעניתי ב- 10% רצינות בלבד כנדרש)

עכשיו השאלה הראשונה והשלישית קצת משלימות אחת את השנייה או שנדמה לי?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא חלמתי - תשכחו מהשאלה האחרונה'
לא חלמתי - תשכחו מהשאלה האחרונה
07/05/2006 | 12:03
3
לצפיה ב-'פשוט, האנושות הייתה נכחדת'
פשוט, האנושות הייתה נכחדת
07/05/2006 | 14:12
9
8
לצפיה ב-'מגניב! גם ככה הם עושים מלא צרות..'
מגניב! גם ככה הם עושים מלא צרות..
07/05/2006 | 14:20
2
7
לצפיה ב-'אז תצטרפו לVHEMT'
אז תצטרפו לVHEMT
07/05/2006 | 14:21
1
4
לצפיה ב-'1. צחקתי. 2. אני וקבוצות לא חברים!'
1. צחקתי. 2. אני וקבוצות לא חברים!
07/05/2006 | 15:58
5
לצפיה ב-'אבל אסקס יכולים לעשות ילדים'
אבל אסקס יכולים לעשות ילדים
07/05/2006 | 14:25
2
12
אנחנו רק לא אוהבים את מה שצריך לעבור בשביל זה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יכולים אבל לא רוצים'
יכולים אבל לא רוצים
07/05/2006 | 14:28
1
17
לכן אסקסואלים לא עושים ילדים (א"א יש מי שסוחט אותם רגשית וגורם להם לעשות זאת בניגוד לרצונם).
א-מיניים >>
לצפיה ב-'למה לא'
למה לא
07/05/2006 | 14:34
12
אפשר במעבדות ובמבחנות, אפשר מתרומת זרע, ויש גם אנשים שמוכנים לסבול קצת בשביל לעשות ילד "בדרך הישנה". תזכור שגם לידה היא לא כזה כיף, גם בחילות בבוקר לא, ואנשים עוברים את זה בשביל הילד.
אני שומעת על הרבה אסקס שיש להם כמה ילדים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'או לא'
או לא
07/05/2006 | 16:11
1
12
זה שאנשים אינם מיניים לא אומר שהם לא יכולים לקיים יחסי מין עבור קיומו של הדור הבא.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'וזה כן אומר'
וזה כן אומר
07/05/2006 | 17:25
10
שהשרשור הזה מעניין, אז פרסמו אותו בדף הפורומים בתפוז
א-מיניים >>
לצפיה ב-'האנושות לא הייתה נכחדת מאחר ו...'
האנושות לא הייתה נכחדת מאחר ו...
07/05/2006 | 18:52
11
א. מי שהיה רוצה ילדים היה עושה
ב. עדיין היה מיעוט מיני בכל מקרה
ג. אילו היה עולם א-מיני אז אולי מלכתחילה לא הייתה אנושות בכלל
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לכל דבר יש טוב ורע'
לכל דבר יש טוב ורע
07/05/2006 | 18:02
9
אז אנסה לראות את הדברים משני צידי המטבע

במידה והיה עולם ובו רוב מוחלט א- מינים, אז אכן, כפי שהוזכר לא היה הטרדה מינית ולא אונס - ולמשטרה היה הרבה פחות עבודה וגם לעובדות סוציאליות (שזה פחות מעניין שלא יהיה להם עבודה )
בעולם כזה סביר להניח לא היו שמים בכל תוכנית טלויזיה (ולו רק פרסומת) כל מיני רמזים מיניים מרגיזים
והיו מתעסקים בהכל חוץ מזה (או לפחות כמעט חוץ מזה) אה! ואז לא היינו זקוקים לתמיכה ולא היינו פוגשים ומכירים אחד את השני
-מצד שני אולי אכן האוכלוסיה הייתה הרבה פחות ממה שהיא עכשיו (וכבר דנו בזה שזה לא קשור לאי רצון בהבאת ילדים לעולם)
מעבר לזה - אני לא רואה מה היה רע בלחיות בעולם כזה, נשמע נוח עם הרבה פחות פשע (לפחות מיני)

אם הייתי מינית בעולמנו אנו- אז ... פשוט הייתי כמו הרוב המוחלט כיום (לפחות בנושא הזה)
פה במיקרה אין רע וטוב בעיניי...

אילו הייתי מינית בעולם א-מיני סביר להניח שהייתי מחפשת אנשים כמוני בכדי לא לחוש היחידה כזאת ולממש את עצמי גם בתחום הזה
מה שאומר -מיעוט תמיד מוצא את עצמו שונה מהסביבה ומחפש "נחמה" מסויימת לציד דומים לו (כאן בעצם נעוץ הסיבה למה יש "טוב" ו"רע" להיות א-מיני בעולם מיני או להפך - או במילים אחרות להיות מיעוט)
א-מיניים >>
לצפיה ב-'א(-מי)ני עונה'
א(-מי)ני עונה
07/05/2006 | 19:04
3
14
אם כולם היו א-מיניים אז הייתי פותח פורום מיניים והאנשים הנורמלים בעולם הזה היו מסתכלים עלי בחלחלה ובגועל.
וד"א האם אסקסואליות קשורה לצבע הפיפי, כי לפעמים יוצא לי פיפי אדום בד"כ אחרי פעילות מינית נמרצת?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'כנראה שלא קשורה'
כנראה שלא קשורה
08/05/2006 | 00:49
8
כמו שפעילות מינית נמרצת לא קשורה לפורום. לא בדיוק לפחות.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'תפיסה שגויה של הרגש'
תפיסה שגויה של הרגש
08/05/2006 | 09:00
10
אם הרוב בעולם היו א-מיניים, לדעתי הם היו רואים באנשים מיניים מוזרים אבל לא בחלחל וגועל.
לדעתי אם אדם א-מיני בעולמנו מרגיש חילחול וגועל בנושא מין זה נובע בעיקר בגלל שגדלנו בעולם מיני. כך שאם היינו גודלים בעולם א-מיני כנראה שלא היה לנו שום רגש בנושא מין.
אנשים מיניים היו נראים בעולם כזה כמו אנשים שמעוד אוהבים לבצע צניחה חופשית - או משהו בסיגנון.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לך לרופא'
לך לרופא
08/05/2006 | 17:57
3
לצפיה ב-'אם הרוב המוחלט היה א-מיני,'
אם הרוב המוחלט היה א-מיני,
07/05/2006 | 19:24
2
14
אז כנראה שהיה לנו איזשהו סיפור אבולוציוני מרתק שהייתי רוצה להבין.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'והיום אין לנו ?'
והיום אין לנו ?
08/05/2006 | 09:03
1
9
נראה לי שגם במצב היום יש כאן סיפור אבולוציוני מרתק.
זה לא שאני יחולה לסרטט לך איך יתפתח עולם של א-מיניים אבל אני גם לא מסוגלת לסרטט לך איך התפתח העולם שלנו.

מה שכנראה נכון הוא שאם היה מתפתח עולם של א-מיניים - כנראה לא היינו לחלוטין אנושיים (במובן של המושג כיום).

בכל מקרה, יש עדין תקווה שעוד 1000 שנה נקפוץ את הקפיצה האוולוציונית הבאה
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא אמרתי שהסיפור האבולוציוני הנוכחי'
לא אמרתי שהסיפור האבולוציוני הנוכחי
08/05/2006 | 12:54
9
לא מרתק, פשוט מעניין גם היה לדעת איך עולם א-מיני היה נוצר מבחינה אבולוציונית =)
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לפי הדת ולפי הרציונל'
לפי הדת ולפי הרציונל
07/05/2006 | 23:15
6
16
לפי הדת היהודית אם היינו לא מיניים,היינו נשארים בגן עדן. למה?? הנחש פיתה את חוה לאכול מעץ הדעת כיון שהוא חשק בה וכו' אם לא היה מיניות הוא לא היה מפתה אותה והיא לא היתה נותנת לאדם לאכול ואלוהים לא היה מגרש אותם מגן עדן...
לפי הרציונל:לא הית כותב עכשיו במחשב.לא היה לנו דחף להתקדם בחיים חשבו ותראו שכל חיינו אנו נדחפים על ידי מיניות.
המסקנה:"אם לא היינו מיניים,לא היינו"!
קצרתי בכדי לא להלאות את הקורא!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אתה אה-מיני או לא?'
אתה אה-מיני או לא?
07/05/2006 | 23:29
3
10
לצפיה ב-'הכי מיני שיש!'
הכי מיני שיש!
07/05/2006 | 23:52
2
14

סורי על הבורות,אבל קיים בכלל דבר כזה "לא מיני"?
ואם כן, מה זה משנה לעצם העניין?

א-מיניים >>
לצפיה ב-'בטח שקיים דבר כזה לא מיני'
בטח שקיים דבר כזה לא מיני
08/05/2006 | 00:44
1
14
זה נושא הפורום שלנו. אתה מוזמן לפינת הסקרנים שלנו לשאול ולשמוע מה זה בדיוק מאנשים שהם א-מיניים.
אני לא חושבת שהיה קשה יותר לפתות את אדם וחווה בלי יצר מיני, היה צריך רק למצוא דברים אחרים לפתות איתם. עוגיות, למשל!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'עוגיות זה טוב'
עוגיות זה טוב
08/05/2006 | 12:49
5
לצפיה ב-'מאיפה להתחיל??!?'
מאיפה להתחיל??!?
08/05/2006 | 09:13
1
13
ואאו, לא יודעת מאיפה להתחיל.
זה שיש אנשים שמונעים ע"י מיניות - כנראה נכון. זה שכל ההתקדמות האנושית נעשת ע"י מיניות??!? סליחה? אני משערת שכדי שתחזור לספרי ההסטוריה.
כוח, מזון, מלחמות וסקרנות - אתה לא חושב שאף אחד מאלו השפיעו על האנושות בזמנים כאלו ואחרים?

ואם בסקרנות הסכינן - מתקשר לחלק הראשון. הפרוש שלי לסיפור עץ הדעת הוא בדיוק המטבע של סקרנות וידע. ולמען האמת זו בחירה שכל אדם לוקח בחייו. בורות היא מעין גן עדן. לא לדעת כמה החיים יכולים להיות עכזריים, לחיות בתוך הכונחיה שלך - היא מעין גן עדן. הבחירה של ללמוד מה קורה סביבך. לקורא לראות ולשמוע = לאחול מפרי עץ הדעת. ולכן אתה כבר לא יכול להיות בגן עדן. אתה לא יכול להמשיך להסתובב ולחשוב שהכל טוב בעולם. שאין רעבים ללחם 5 רחובות מהבית שלך. שאין נשים מוקות ומלחמות.

ידע = לצאת מהתמימות = לצאת מגן עדן.

והפרוש המיני. טוב, אם היינו חיים בעולם א-מיני -הוא לא היה קיים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'"אם היינו חיים בעולם א-מיני"'
"אם היינו חיים בעולם א-מיני"
08/05/2006 | 09:53
12
אולי האבולוציה היתה מקדמת אותנו לרביה א-מינית, אולי עדיין היה לנו דחף ללדת ילדים, אז היינו מבצעים את המשימה רק כשצריך, או מחלקים את החברה לעובדים שמייצרים את הדור הבא ולעובדים שעושים דברים פרודוקטיביים אחרים ותומכים ביצרני הדור הבא. לא?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ZZZ'
ZZZ
15/05/2006 | 20:21
12
אם העולם היה א-מיני כולם היו מתמקדים במשך כמה מאות שנים ברדיפת אנשים מיניים כסוג יחידי של סטייה.
כמו שהומוסקסואליות נחשבה לסטייה עד לא מזמן ואפילו הייתה בלתי חוקית בהרבה מקומות בעולם.
ייתכן שמין היה מתבצע כאקט מבוקר וחד פעמי לטובת הבאת ילדים לעולם.
מה שבטוח שהרבה אנשים היו מקבלים יותר שעות שינה.
א-מיניים >>

הודעות אחרונות

17:21 | 19.10.17 אורחים בפורום
22:21 | 13.10.17 orna450
18:24 | 11.10.17 אורחים בפורום
14:59 | 11.10.17 אורחים בפורום
01:49 | 02.10.17 רחוק מעצמי
12:52 | 29.09.17 אורחים בפורום
17:22 | 26.09.17 ילדת הסוכר המרחף
23:50 | 25.09.17 רננה אורן
23:10 | 25.09.17 אורחים בפורום
14:22 | 20.09.17 k500

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ