נמצאה כבר

אביטלים

New member
נמצאה כבר

הנוסחה כדי להכיר למטרות ידידות מופלאה ואולי אפילו זוגיות ? אשמח לכל חידוש ורעיון שיעלה כאן .

Limbonic Art

New member
ארוך... ראי הוזהרת../images/Emo6.gif

*קשר מתחיל מתוך סקרנות ופתיחות אמיתיות. אם תושיטו יד לאחרים- אין ספק שתיצרו קשרים. זה מתחיל בדברים פשוטים : חייכו, אמרו שלום, פתחו בשיחת חולין, שאלו שאלות- זה לא קשה כ"כ! *שאבו הנאה מכך שאתם מעניקים מזמנכם, מן האנרגיה שלכם ומכישורכם לאחרים ומן ההתחשבות בהם- כך תוכלו לתת בחופשיות וליצור "ספירלה" עולה כלפי מעלה של התחלקות. *שאבו הנאה מן הקבלה- יש אנשים שרוצים להעניק תמיד " להיות האמא של העולם"- לפעמים זה נעשה מתוך חוסר ביטחון או פחד מהתמודדות עצמית. גם זוהי מתת: התחלקות במקום תלות! *אל תצפו לכך שאדם אחד ימלא את כל צורכיכם- קבלו את האנשים כפי שהם ואת מה שהם מביאים אל הקשר בינכם. מה שהם אינם יכולים לתת- חפשו בתוככם או במקום אחר. *אהבו את האנשים הקרובים אליכם בגלל מה שהם ולא בגלל מה שהייתם רוצים שיהיו- עודדו, תמכו ושמחו על צמיחה חיובית ושינויים אצל יקירכם, אך אל תדרשו זאת! *לעולם אל תזלזלו באנשים הקרובים לכם- גם לא בצחוק! *דאגו לתקשורת טובה- הסבירו בצורה ברורה מה שאתם רוצים או צריכים, מבלי לדרוש, לאיים או לצפות! אין להסתיר מחשבות או רגשות מתוך פחד- בדקו את הנחותיכם במיוחד אם הן שליליות. דברו על בעייתכם! יחד עם זאת (במיוחד בקשר זוגי) אל תצפו שהבן/ בת זוג ישמשו לכם כפסיכולוגים- הרבה פעמים זה מחבל בקשר, במקום זאת פנו לידיד/ה קרוב/ה שאתם סומכים או ליעוץ מקצועי! כמובן שיתמכו בכם ברגעי משבר ,אך במיוחד בתחילת קשר מומלץ להשתדל להציג בפנהם את הצדדים הטובים שלכם ולא אוסף של בעיות! *לבנו כל בעיה שנוצרת מיד, אלא אם כן אתם עייפים מידי, מתוחים או בלתי מרוכזים- בררו את הדברים בהקדם האפשרי. ישנו פתגם עממי האומר: " את הסיבה לריב יש לפתור עוד לפני שקיעת החמה". *סלחו- האנשים שאתם אוהבים ושאוהבים אותכם הם בני אדם העושים כמיטב יכולתם. מפעם לפעם הם ייכשלו וינהגו בחוסר התחשבות או ללא רגישות ואפילו באכזריות. טעויות אלה אינן מבטלות את תכונותיהן הטובות, שהן הסיבה לאהבתכם אותם. אינכם צריכים "לסבול" בשקט הצביעו על דברים פוגעים, הבהירו את הרגשתכם ולאחר מכן סלחו והרחיקו את הדברים מלבכם ותודעתכם, התמקדו בדברים הטובים! יחד עם זאת אין זה אומר שעליכם להשלים עם התנהגויות פוגעות! לאחר בירור- אם נראה לכם שזה דבר פוגע מידי או יחזור על עצמו- נתקו קשר מייד! אין צורך לסבול התעללויות מצד אחרים! *התבוננו פנימה- אם לא תמצאו את אשר אתם מחפשים בתוך עצמכם, לא תמצאו זאת מחוצה לכם! (כאן בעצם אני באה לסתור את כל הביטויים כמו" למצוא את החצי האחר/ השני", " את זה שישלים אותי" " את האביר או הנסיך"- תיהיו אתם כאלה ! אף אחד לא ישלים את מה שחסר לכם וזה רק יכול ליצור תלות מיותרת!) אם תכבדו את עצמכם, ישתקף הדבר בכל יחסיכם! *למדו להנות מ"הלבד"- לא לבלבל בין ה"לבד" לבין "בדידות" - אלה שניי דברים שונים לגמרי: בדידות= היעדר האחר. בעוד לבד= זה נוכחות האחד! אפשר להיות מאושרים כשנמצאים לבד! נוסף לכך לאנרגיה שלנו יש הזדמנות להצטבר! אחרי הכל - מהו קשר אם לא פגישה בין 2 אנשים שהם לבד? כולנו זקוקים לאהבה, וכוונתי לאנשים שמחבבים אותנו ומגיעים איתנו במגע (לא מתכוונת למיני) כולנו יכולים למצוא אהבה, אלא אם אתם לא שלמים עם עצמכם- אז זה טיפה מקשה - למדו מטעויות ! אם חסרה לכם אהבה - העניקו אותה והיא תחזור אליכם פי שלושה!

אביטלים

New member
לא קיבלתי תשובה.

אנחנו יודעים את כל מה שנכתב אם אני לא טועה, אני נותנת לכולנו קרדיט שכן כי יש פה אנשים נבונים ומודעים. שאלתי הייתה איך להכיר אסקסואלים לצורך ידידות / זוגיות ?

אסקס הם לא "מיוחדים"...

כלומר הם בני אדם... ההבדל היחידי הוא שהם לא רוצים לשכב. כמו שמכירים בני אדם אחרים, כמו שאמרתי וכמו שלים התחילה, ע"י שלום

Limbonic Art

New member
והבאתי דברים מודעים לכל

לא חשבתי שחידשתי משהו , אלא ריכזתי את כל מה שנראה לי לנכון בכדי להתחיל קשרים עם אנשים. אם כוונתך רק לאסקסואלים -אז את נמצאת במקום (פורום זה ממש) בו את יכולה להתחיל לשוחח במסרים למעלה ומשם שיחת טלפון , פגישות וכו' עם אסקסואלים במידה ואת מוצאת מישהו שנראה לך נחמד שלחי לו מסר ותתחילו להתיידד
מעבר לזה איך למצוא אסקסואלים ברחוב? נראה לי נובלס עובד על שיטה
אישית, התידדתי עם כמה אנשים מכאן ולא התאכזבתי (מסרים , מסנג'ר + הייתי בפגישת פורום) לצערי , בגלל בעיות אישיות- קצת ניתקתי קשר , ברגע שאחזור לעצמי (וזה קורה כבר מעכשיו) אחזור להיות בקשר עם כל אלה שהתחלתי להיות...

למעלה