הבהרות לחדשים ולסקרנים

הבהרות לחדשים ולסקרנים

בגלל שהשאלות האלו עולות הרבה, רציתי להבהיר: אסקסואלים הם אנשים שלא חווים משיכה מינית, זה אומר שפשוט לא "בא להם". זו נטיה מינית, בערך, לא אידיאולוגיה חברתית. יש הרבה אנשים, שאומרים שסקס מוערך יתר על המידה, שחברות יותר חשובה ממנו, שחברות יותר חשובה מזוגיות..... הכל טוב ויפה, אבל זו לא בהכרח אסקסואליות. כשאסקסואל נמצא במערכת יחסים נהדרת, שבה החברות והקרבה היא מעל הכל, וסקס נחשב עניין שולי, הוא עדיין לא ירצה לשכב עם בן זוגו, כי הוא אסקסואל, הוא גם לא מרגיש שום צורך לזה. אפשר לדבר על חשיבות החברות בקשרים רומנטיים לעומת חשיבות הקשר הפיזי, זה דיון שמתאים לפורום אבל זה לא מה שמגדיר את נושא הפורום. הבהרה נוספת, לעניין פרישות ואסקסואליות: אדם שמרגיש משיכה מינית, אבל נמנע ממנה מסיבות אידיאולוגיות, דתיות, וכדו' הוא לא אסקסואל אלא אדם שחי בפרישות. אסקסואל לא מונע מעצמו לחפש סקס, אלא לא מרגיש צורך מלכתחילה. כמו שחולצה של AVEN אומרת: Asexuals have OTHER things on their mind. עכשיו שהבהרנו את זה, ברוכים הבאים

clean grunge

New member
|יבחוש|אהה..הבנתי...

אז למה קיטלגו אותי כ"אסקסואלי"?!..נוו טווף..לא משנה.. בכל אופן אצלי זה מאדיאולוגיות..אישיות שאני מקווה שביום מן הימים הן לא יהיו אישיות יותר.. בכל עופן..אני אשמח להישאר בפורום למרות אי היותי א-מיני
...

clean grunge

New member
|יבחוש|חיחיחי...

אבל להיות אסקסואלי זה יותר מגניייף מלהיות א-א-א-מיני(שכחתי עוד א'?!..)

הצלחתי למצואת את ההגדרה לעצמי

אני לא מאמין - ל תמיד חשבתי שאני חולה עכשיו גיליתי שלא אני כן חווה משיכה - אבל לא מינית - אלא שכלית ואני ממש לא חושב שסקס זה הדבר הראשון במערכת יחסים ואולי גם לא האחרון קודם כל להיות חברים טובים אני מודה לפורום על זה שהצלחתי לדעת מי אני באמת (וחייב לציין- בן 25 ואחרי קשר של 3 שנים) ושוב תודה

שתי שאלות

אין משיכה, אזיי אין צורך בסקס וכו', הבנתי. מה בנוגע ליצר מיני, קיים? אוננות? אם הבנתי נכון, גם זה לא אמור להיות קיים. אם זה כן קיים, מה בדיוק מעורר את היצר לאונן (הרי ידוע שכולם חושבים/עושים משהו שמביא אותם לזה ומלווה אותם תוך כדי)? אם אין משיכה מינית, כיצד נבחרת הזהות המינית (גם בלי סקס) - איך יודעים אם זה גברים, נשים או שניהם? זהות נוצרת ממשיכה, אם אין משיכה, אין זהות?

מה זאת אומרת?...

מה גברים או נשים או שניהם? הייתי קורא לזה זהות א-מינית בן אדם אסקסואל לא מרגיש משיכה לשום ג'נדר. הוא פשוט עצמו. בקשר ליצר, אני מניח שהוא קיים מבחינה ביולוגית אבל שום דבר מבחינת קשר לאחרים, כמו שהומו לא רוצה מהג'נדר הנגדי וסטרייט לא רוצה מהג'נדר שלו, אסקסואל לא רוצה את שניהם

ToryMaster

New member
ידוע למי?

רוב האנשים חושבים על מישהו בזמן אוננות, אבל יש הרבה אנשים שלא. אסקסואליות, כמו שהוסבר, זה לא כשלא חווים יצר מיני אלא כשלא חווים משיכה מינית לאדם אחר. הזהות שלך מושתתת על מין האדם אליו את נמשכת?

sha na na revol

New member
תלוי למה הכוונה...

בינתיים אני חושב 'אל תגעי בי במקום מילים' של בן ארצי?...

בבקשה לא לשרשר שאלות לכאן

אפשר לפתוח שאלות חדשות בשרשורים חדשים בפורום

איזה באסה, אה? ממש מבאס.

מבאס לראות שמנהלת פורום כמוך בתפוז לא יכולה לפרק שרשורים, ורק יכולה לחבר הודעות (לשרשר) לכדי שרשור אחד.. ממש לא בסדר מצד תפוז, לדעתי זה התעללות במנהלי הפורומים.

AIGLO24

New member
אסקסואליות זמנית, קיים?

יש מצב שתהיה אסקסואליות זמנית?, כי אני לא יודעת מה עובר עליי אבל לא הייתי ככה לפני ארבע חודשים,הייתכן?

למעלה