סתם שאלה..

CheshireCat25

New member
סתם שאלה..

האם לדעתכם זוגיות בין א מינית ומישהו (שלדעתי) מיני מדי, יכולה להצליח? ��

k500

Active member
מנהל
זה קצת מורכב, אבל

יכול לקרות בסיטואציה מסוימת.
זה הכל תלוי במה מסכימים ורוצים מראש אחד מהשני. יש זוגות (בעיקר בחו"ל) שאחד מהצדדים היה צריך להתפשר, אבל ברוב המקרים שאני שמעתי עליהם, מי שהתפשר זה היה הפרטנר/ית הא-מיני, שהיו צריכים ומוכנים לשכב עם הפרטנר המיני מדי פעם וזה היה הויתור בגלל שהיתה שם אהבה ורצון לתחזק את הזוגיות.

אם את מוכנה לזה וזה בא מרצון שלך לזוגיות כזאת, אז אין בעיה.
יש גם מקרים שהפרטנר המיני מוכן לוותר, אבל כמה זמן הוא יהיה מוכן לוותר? חודש? שנה? כל החיים? לא ברור.
זה גם משהו בינך לבינו, בהנחה שהכל בינכם גלוי וידוע ואתם נכנסים לזוגיות כזו בידיעה שאת א-מינית והוא לא ושניכם מודעים להשלכות של כך על הזוגיות הזו.

אני באופן אישי חושב שזוגיות כזאת היא מורכבת ויוצרת מתחים מראש כי כל הזמן יש את הפיל (המיניות) בחדר ואי אפשר להתעלם ממנו לאורך זמן ארוך.

CheshireCat25

New member
כן....

אמרתי לו שזו תהיה בעיה, ובעיקר בשבילו, אבל לא משנה מה אני אומרת, הוא עדיין רוצה להיות איתי..
והוא יודע *הכל* עליי, כי היינו ידידים טובים כבר יותר משנה^^

k500

Active member
מנהל
נשמע כמו תחילתה של ידידות מופלאה

אבל האם זה יהיה טוב גם לזוגיות נפלאה? אולי.
בכל מקרה, זה תלוי בשניכם ומה אתם תהיו מוכנים לעשות אחד בשביל השנייה ולהיפך.
לדעתי, זה אולי נראה נחמד בהתחלה, אבל אם הוא מיני ורגיל לפעילות מינית, אחרי כמה זמן ידגדג לו והוא יחפש מיניות כלשהי ואז יתחילו דיבורים, הפצרות ונסיונות לשכנוע.
כמובן שאת יכולה להסכים אם את רוצה וזה חשוב לך מאוד לזוגיות, אבל זאת החלטה שלך.

ואם תרשי לי לקרוא בין השורות, עצם זה שאת מתלבטת אם כדאי להיכנס לזוגיות כזאת, אולי מרמז על כך שאת לא בטוחה בצעד הזה במאה אחוזים. ככה אני מבין את זה, בכל אופן.

כשאני הבנתי שאני א-מיני לפני אי אילו שנים, החלטתי שאין לי צורך להכיר נשים מיניות כדי לא ליצור מתחים מיותרים מראש והתמקדתי בלחפש זוגיות על בסיס א-מיני, כזו שבה אני יודע מה יש ולא צריך להסביר איך ולמה. זה הקל עליי מאוד כי מראש לא היו ציפיות למשהו.

ומהי עמדתך בנושא נשים אפורות? לדעתי

האישית ומחוויותי אפורים ואמיניים יכולים להסתדר
כי גם אם האפור נושק למיניות עדיין הוא סביר להניח יגלה יותר הבנה וסולידריות/סבלנות לצד האמיני במשוואה.

k500

Active member
מנהל
כן

נשים (ואחרים/ות) אפורים יכולים להסתדר עם כל המנעד הא-מיני שקיים. שוב, הכל תלוי בפרטנרים ומידת הגמישות והוויתור או ההסכמה שמוכנים לבצע בזוגיות.
אפורים, דמי, א-, זה לא משנה מה ההגדרה, העיקר זה מה רוצים ולמה מסכימים בזוגיות.
אין נוסחה של משהו אחד, אנחנו מדברים כאן על תחושות ורגשות וכל אחד/ת שונים ובעלי רצונות מגוונים.

למעלה