רשימת מטפלים/ות פרנדלי לא-מיניוּת וא-רומנטיוּת

רשימת מטפלים/ות פרנדלי לא-מיניוּת וא-רומנטיוּת

היי חברי פורום יקרים,

אמנם הרבה זמן לא כתבתי פה, אבל אני עדיין אחת לכמה זמן חוזרת אליכם עם עדכונים חשובים

בשנים האחרונות עולה צורך מתוך הקהילה בגישה לטיפולים נפשיים אצל מטפלים ומטפלות פרדנליים. הרבה מאיתנו היינו אצל מטפלים שלא האמינו לחוויות שלנו, או מטפלות שניסו לשנות אותנו... אני באופן אישי ויתרתי במשך שנים על טיפול רק מהפחד להיתקל במטפלת כזו.
ולמרות זאת, חלקנו מצאנו מטפלות ומטפלים מקסימים, שאפשר לסמוך עליהן שיתנהלו בצורה מכבדת גם עם חברי קהילה אחרים.
לשם כך, אני רוצה להתחיל רשימה ראשונית של מטפלות ומטפלים פרנדלי עבור א-מיניים וא-רומנטיים.

בטופס הבא אפשר להשאיר פרטים על המטפל/ת הרלוונטי/ת.
את הפרטים אני ארכז לתוך טבלה, ואפרסם אחר כך בקבוצה הראשית בפייסבוק ובפורום כאן - כך שהמידע שנתתם יוכל להיות פתוח לכלל הקהילה.

שימו לב! הטופס הוא אנונימי, ואפשר למלא אותו מספר פעמים עבור מספר מטפלות שונות.
מה שכן, אני מבקשת לכתוב בו רק על מטפלים שהיה לכם איזשהו ניסיון אישי איתם, ושעלה מולם הנושא של א-מיניות או א-רומנטיות. אפשר גם חברות שלכן שהן מטפלות, כל עוד דיברתן על הנושא ואתן יודעות מה עמדתן (ולא רק "הוא חבר שלי ואחלה בן אדם, אז כנראה שהוא יהיה סבבה גם עם זה").

https://goo.gl/forms/lhmyxHRjEWUEH3G33

אירלין

New member
הייתה היענות לרעיון?

אני קוראת ביישנית בפורום, האמת שאני כבר תקופה חושבת האם אני אולי נמצאת על הספקטרום הא-מיני. הייתי בכל מיני טיפולים סקסולוגיים וכו' וזה תמיד היה לא נעים ומוזר.
אם יש רשימה כזאת שמתגבשת או אפילו המלצות ספציפיות אני ממש אשמח לדעת :)

ראיתי את התגובה רק עכשיו

לצערי, בקושי בקושי כתבו המלצות.
מלבד המלצה שאני הוספתי, נכתבו רק 2 המלצות נוספות. שזה לא מספיק ממש לפרסום של רשימה...
אני עדיין שוקלת מה לעשות בנושא. יכול להיות שצריך להתחיל ממקום אחר, כדי להגיע לרשת רחבה יותר של מטפלים אייס-פרנדלי. לעשות קודם יותר סדנאות והסברות וכו'. אעדכן בקהילות, כמובן, אם וכאשר תהיה התקדמות

למעלה