התלבטות

doodle91

New member
התלבטות

לפני כמה חודשים גיליתי שאני א-מינית ויש לי התלבטות די רצינית אני לא יודעת אם לספר לאמא שלי או לא. מצד אחד אני לא מרגישה צורך מיוחד לספר לה ואני חושבת שהיא הבינה שאני לא סטרייטית האטרו נורמטיבית ומצד שני אני מרגישה כאליו אני משקרת לה ומרגישה רע עם זה. אשמח אם תייעצו לי

mymai1986

New member
תלוי

לדעתי זה תלוי בכמה דברים, בעיקר זה תלוי באם את רוצה בזה.
זה גם תלוי בבת כמה את, באיזשהו שלב ההורים מתחילים לשאול שאלות ולהלחץ אם אין לך בן זוג ואת לא ב"נורמה".. אני דיברתי עם ההורים על זה בגיל 27 והכרתי את המושג א-מיניות בגיל 22...
אני גם חושבת שאם רק גילית את זה על עצמך לפני כמה חודשים, לא יקרה כלום אם תקחי את הזמן להבין את זה ואת עצמך ומה את מרגישה לפני שאת נכנסת לשאלות קשות מול האנשים הקרובים.. מצד שני, אם את חושבת שזה יעזור לך לדבר איתם ודווקא זה יקרב אותך להבנה עצמית אז לכי על זה.
קיצר זה מאוד תלוי בך ובקשר שלך עם ההורים ועם המשפחה.

ואת לא משקרת לה - זה שאת לא מספרת הכל לאמא זה בסדר. זה פרטי שלך ואת תחליטי מה ומתי לספר. את לא צריכה להרגיש רע עם זה.

doodle91

New member
תודה על העצה :)

אני בת 25 ולא היו דיבורים על בן זוג, אבל כן אני באמת יחכה עם זה.

mymai1986

New member
מעולה :)

אם יש לך התלבטויות או שאלות אני תמיד שמחה לענות, גם בפרטי אם את רוצה.

hatzilonit

Member
מנהל
מה שמאי אמרה

k500

Active member
מנהל
מצטרף למה שנכתב

זה באמת תלוי בך, בהרגשה שלך ובדינמיקה המשפחתית אצלך. יש כאלה שאין להם בעיה לספר וזה עובר יחסית סביר ויש כאלה שפחות.
העובדה שאת מתלבטת ולא נחושה במאה אחוזים לספר, היא אולי סוג של ספק וכמו שכתבה mymai, אולי עדיף לחכות קצת, גם בגלל הידע שתצברי בנושא עם הזמן וגם בגלל הגיל.

למעלה