מפגש פורום!

• פותח הנושא k500
  • פורסם בתאריך

k500

Active member
מנהל
מפגש פורום!

שלום לכולם/ן,

מפגש פורום יוצא לדרך ואנחנו נפגשים ביום שישי ה- 3/2/2017 בשעה 10:00 בבוקר במתחם שרונה בתל אביב.
(במקרה של מזג אויר חורפי שלא מאפשר מפגש בחוץ, נזיז את המפגש למועד אחר, כמובן עם הודעה מראש)

כאמור, אנחנו נפגש בפינת הרחובות קפלן/דה-וינצ'י (מצורפת מפה) ואחר כך נתמקם בדשא של מתחם שרונה, כמו תמיד.

חדשים/ות, מהססים ומתלבטים/ות, המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת ונועד לכולם/ן כאן. מי שרוצה לשאול ולברר עוד, ניתן גם לשלוח מסר פרטי.

מומלץ להביא משהו לשבת עליו (מחצלת קטנה וכו'), ייתכן והדשא יהיה לח מהלילה.

מי מביא מה? בדרך כלל אנחנו מביאים דברים אכילים כגון: ירקות חתוכים, פיתות/חומוס, מאפים כלשהם, עוגה, עוגיות ושתיה קלה, מים בין היתר.

אני מביא מפה, כלים חד פעמיים ובורקסים. אנא שרשרו מה אתם/ן יכולים להביא:

Ivy B12

New member
אולי אגיע

(לא ביקרתי פה מלא זמן, פעם ב- אני באה לפה וקוראת דברים אבל בקושי כותבת משהו).
אני קצת בין עבודות כרגע, אז פעם ראשונה שאני אולי אוכל להגיע לאחד ממפגשי שישי האלה. הבעיה היחידה שלי היא ההגעה לשם, בתור ירושלמית. וחזור, לפני שאין תחבורה ציבורית. אם לוגיסטית יסתדר לי, אולי אגיע, אם אתגבר על כמה חרדות חברתיות על הדרך.

אם כן, אין לי בעיה להביא משהו קנוי- עוגה? חטיפים? משהו כזה.

k500

Active member
מנהל
את מוזמנת, כמובן

אם תרצי עזרה באיך להגיע, איזה אוטובוס וכו', כתבי.
תוכלי להביא מה שמתאים לך, עוגה זה יהיה נחמד.
לגבי חרדות חברתיות, אין מה לחשוש. כאמור, המפגש נערך באוירה נעימה ולא מחייבת, כולנו כאן נמצאים באותה סירה ולא שופטים אף אחד/ת. נשמח אם תבואי

Ivy B12

New member
אני אשמח להצעות

יש לי אוטו אבל חניה בתל אביב זה מכה, במיוחד כשלא מכירים טוב את העיר.
להגיע לשם נראה הכי מהיר ברכבת, הדרך חזרה אולי קצת יותר מסובכת כי הרכבת האחרונה באיזה 12, אז מדובר באוטובוסים. אני מניחה שארלוזורוב זה הכי קרוב?

אני לא בטוחה שאוכל להגיע, אבל כרגע זה עוד אופציה ואני לא בטוחה אם יהיה לי עוד שישי פנוי שאוכל להגיע למפגשים האלה.

Ivy B12

New member
נראה שבסוף לא אוכל להגיע

מקווה שבמועד עתידי כן אוכל. תהנו מי שהולך למפגש!

למעלה