דיון - בתוליות עד חודש לפני יום הולדת 29

hatzilonit

Member
מנהל
התגובה שלי היא בתור מישהי שעבדה עם נשים במעגל הזנות.

אם גם את לא מבינה למה ניצול אישה "בתשלום" זה אונס,
כדאי לך להתקשר לארגון המצורף (שאני לא חלק ממנו) ולקבל מידע.

מרכז הסברה עבור צרכני זנות (050-3000702)
ג׳ון סקול ישראל - John School Israel‎ - כאן לומדים על משמעות הזנות ועל הנזקים העצומים שחווים הלכודים בה וגם על הנזקים שהם מסיבים לעצמם.

http://tinyurl.com/onlife-znut

חסוי 29

New member
דיון - בתוליות עד חודש לפני יום הולדת 29

היי, אני בן 29 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה, הפרעת תקשורת ). איבדתי את בתוליי במין מוגן חודש לפני יום הולדת 29 שלי ולאחר יומיים קיימתי מין לא מוגן.
עד 2 הפעמים האלה לא עשיתי שום דבר מיני.
עד כמה זה לא טוב ומביש להיות בתול עד גיל כזה ?
מה היתרונות ומה החסרונות?
מה דעתכם על מישהו שעבר כבר את גיל 30 ועדיין לא חווה מין ללא קונדום ?

k500

Active member
מנהל
שלום

אתה מניח מראש שלהיות בתול זה דבר שלילי אבל לא כך הדבר.
לא חייבים לקיים יחסי מין אם לא רוצים ולא משנה באיזה גיל.
רבים/ות כאן ובכלל לא קיימו יחסי מין ועברו את גיל שלושים, ארבעים, חמישים ועוד.
אין בזה שום דבר מביש או שלילי, אלא להיפך. מי שצריך להתבייש זו החברה שאנחנו חיים בה, חברה שמצפה מכולם לקיים יחסי מין, רצוי בגיל צעיר כי הוחלט משום מה שלא לקיים יחסים כאלה נחשב לבושה.
אז חבל שככה כי יש הרבה אנשים באוכלוסיה שלא מעוניינים במין וצריך לכבד אותם בלי תגיות שליליות או בושה חברתית והגיע הזמן שזה יקרה כדי שלא ייפגעו אלה שרוצים לחיות לפי הבחירה הא-מינית שלהם/ן.

חסוי 29

New member
אבל אם זה היה תלוי בהורים שלי הייתי בתול עד גיל 50

או אפילו מת בתול...
נשבע לך בכל היקר לי !
ואני לא מאחל את זה אפילו לא לאויבים שלי

hatzilonit

Member
מנהל
החלק המביש הוא שאתה זנאי ואנס. ניצלת והתעללת מינית ב-2 נשים.

והאבחון שלך לא פוטר אותך מאחריות.

חסוי 29

New member
ואותי ההורים שלי מנצלים

הם מנצלים את הרצון שלי להמשיך בקשר איתם ולהמשיך לגור איתם כדי שהם לא יזוזו ממערכת הערכים שלהם שלא הולכים בשום ופנים ואופן לנערות ליווי.

אז זה מתקזז.

hatzilonit

Member
מנהל
לא מבין מה לא בסדר בללכת לזונה? יש ארגון שינסה להסביר:

מרכז הסברה עבור צרכני זנות (050-3000702)
ג׳ון סקול ישראל - John School Israel‎ - כאן לומדים על משמעות הזנות ועל הנזקים העצומים שחווים הלכודים בה וגם על הנזקים שהם מסיבים לעצמם.

[URL]http://tinyurl.com/onlife-znut[/URL]

חסוי 29

New member
הבהרה לחברי הפורום

נראה לי, אבל אני מקווה שאני טועה, שאתם מנסים לשכנע אותי, למרות שרוב הסיכויים עכשיו שאבא שלי דווקא כן ייקח אותי לנערת ליווי קבועה, שלא אלך לנערת ליווי כי אתם רוצים שאני לא יהנה בחיים.
אל תשכחו שגם אני תופס XXX בתשלום בכלל לא כ XXX אמיתי כי זה עם קונדום, מה שאני לא אוהב ושהסיכוי שאני יגמור ב XXX כזה נמוך מאוד. אני יעשה את זה כדי ללמוד ובלית ברירה, כי אין לי עכשיו חברה
אתם רוצים לשכנע אותי שגם זה לא בריא ומסוכן אבל להזכירכם לקחתי על עצמי סיכון ברמת עצימות גבוהה שרק מעטים לקחו וגם ייקחו בעתיד על עצמם - כששכבתי עם נערת ליווי , אומנם פעם אחת, בלי קונדום ואני אף מוכן לעשות זאת שוב בעתיד.
אני מאמין שהסקסולוגית שייעצה לי ללכת לנערת ליווי מבינה משהו בחיים שלה עצמה.

חסוי 29

New member
וגם אני מוכן לקחת את הסיכון שאף בחורה אחר כך לא תרצה אותי

( בחורה נורמטיבית )
למרות שגם בזה הסקסולוגית עודדה אותי שלא יקרה

alona 27

New member
מבחינתי אם היית בתול מרצון עד גיל 29, כי חיכית לזוגיות

זה היה חמוד ורומנטי מבחינתי, והיה גורם לי להימשך יותר לבחור כזה. אבל בחור שהלך לזונה זה טרן אוף בעיניי, ובהמי.
אני לא אומרת שאתה כזה, יכול להיות שהמעשה הזה לא מייצג אותך בכלל, ואולי אתה בחור נאור, אבל שאלת מה אנחנו חושבים וזה מה שאני חושבת על מה שתיארת.

עוד דבר שאני רוצה להוסיף, אם תעדיף להיות בקשר עם בחורה שגם לה יש אספרגר זה עוד יותר יפריע לה שהלכת לזונה, כי לרוב האנשים עם אספרגר יש חוש מוסרי מאוד גבוה יותר מלאוכלוסייה הכללית, במיוחד לנשים עם אספרגר.

חסוי 29

New member
אני רציתי לאבד את הבתולין כבר בגיל 14-15 שלא תחשוב עליי....

פשוט אף פעם לא הייתה לי חברה אחרי גיל 9. תאמין לי גם שאם מישהו רוצה משהו כל כך ולא משיג אותו במשך 15 שנה הוא ממזמן כבר היה מתאבד !

חסוי 29

New member
וחוץ מזה כבר הלכתי לזונות וכל המין שחוויתי הוא רק מזונות

אז מה זה כבר משנה אם אני מוסיף חטא על פשע לכאורה ?
את הנעשה אין להשיב

שמבול

New member
שאלה: אתה חושב שאין סיכוי שתוכל לשכב עם בחורה שתאהב

והיא תאהב אותך?

שמבול

New member
תחשוב טוב למה אתה חושב ככה

ולא בטוח שזה נכון.
&nbsp
זה נראה כאילו ויתרת על עצמך ושאתה לא יכול וזה לא בהכרח נכון.
&nbsp
ולדעתי תצא מהנקודה שאתה חייב לעשות סקס עם זונה (או אפילו בכלל) כי הגעת לגיל מסויים וזה לא נורמאלי. זה מקטין אותך לא רק בעיני אחרים אלא גם בעיני עצמך. זה מין תזכורת בלתי פוסקת שמשהו לא בסדר בך כשזה לא ממש נכון.
גם אני לא ממליץ על יחסים עם נערת ליווי. אתה שווה בדיוק כמו שאתה זה התשובה.

alona 27

New member
אז אתה יכול לא לעשות את זה עוד פעם

חוץ מזה שגם אם זה היה נכון שגם ככה הלכת לזונות, הרי בפעם הבאה גם ככה תלך לזונה אחרת, יכול להיות שהיא צעירה עוד ואפילו קטינה, גם יכול להיות שבפעם הבאה שתלך לזונה היא תשכב איתך רק כי הסרסור שלה כפה עליה, היית רוצה לקחת חלק באונס? ואתה לא יכול לדעת.

למעלה