פוחד להשלים עם חוסר הסקס בחיי

שמבול

New member
לא אמרתי שתמיד אני מקיים את כל המצוות ומקפיד קלה כבחמורה

אבל אני בלי ספק מגדיר את עצמי כדתי

חסוי 29

New member
פוחד להשלים עם חוסר הסקס בחיי

שלום, אני בן 29 עם תסמונת אספרגר ( אוטיזם בתפקוד גבוה, הפרעת תקשורת ). ההורים שלי מציבים אותי במבוי סתום - אני כרגע בלי חברה אבל מבחינתם אסור ובעל יעבור לרכוש שירותי מין. אני פוחד שככל שיעבור הזמן ולא אקיים סקס זוגי, אז אשלים עם מצב חוסר הסקס בחיים שלי ואהפוך להיות אדיש למין - ההפך הגמור מאובססיבי למין, מה לעשות ? והאם זה באמת יכול לקרות ?

mymai1986

New member
לחיות בלי סקס זה לא הדבר הכי נורא שיכול לקרות לך

דבר ראשון, אני מסכימה עם ההורים שלך, זנות זה לא הפתרון.
אני חושבת שאתה צריך לחיות את החיים ולפתח תקשורת עם אנשים בדרך שלך, וסקס כבר יבוא אח"כ, עם ההתחברות הרגשית.
אני ממש לא מומחית באספרגר אבל אני יודעת שמצב של חוסר סקס לא גורם לאדישות. הנטיה המינית שלך היא שלך והיא לא תשתנה בגלל שאתה כן או לא עושה סקס אז אני לא חושבת שאתה צריך לדאוג שתהפך אדיש, לדעתי זה לא המצב.
אני חושבת שאתה צריך להתרכז בלמצוא את האנשים שעושים לך טוב ושאתה רוצה לחיות בסביבתם ואולי תמצא גם את הבת זוג שאיתה תוכל לחלוק מיניות, אני מקווה בשבילך שזה יקרה, אבל תדע שגם אם זה לא קורה, זה לא נורא, חיים ללא סקס הם לא פחות טובים מחיים עם סקס.

חסוי 29

New member
פחד מחוסר מין ממושך מאוד

אמרתי להורים שלי שמזל שהייתי אצל 2 נערות הליווי האלה, אחרת הייתי מגיע לגיל 50 בתול או אפילו מת בתול !

חסוי 29

New member
ומה אפשר לצפות מא-מינית שכמותך ?

ואני לא אתפלא אם רוב הא-מיניים שכבו לפחות פעם אחת יותר ממני בחיים שלי
( אני שכבתי רק פעמיים ואני בן 29 )

k500

Active member
מנהל
שלום לך

כפי שנכתב כאן, תוכל למצוא חברים וחברות ואם תרצה, גם לקיים יחסי מין.
אין צורך להילחץ, אין צורך לעשות מעשים פזיזים, מדובר בך ובחיים שלך, לא בחיים של אחרים ומה שאתה רואה מסביבך בעניין המיני לא מחייב אותך. לא כל מה שכולם עושים הוא חובה.

השאלה היא מה אתה באמת רוצה, מה אתה מרגיש כלפי אחרים והאם יש לך משיכה מינית לאחרים? אני לא מדבר על זוגיות או חברוּת, אני מדבר על הרצון לממש מיניות עם אחרים/ות. יש לך רצון ומשיכה לזה, או שקצת פחות?

יש כאן א-מיניים/ות ששכבו פעם או פעמיים, יש כאן כאלה שלא וזה בסדר. התפיסה שאתה בא איתה, שמי שבתול הוא לא בסדר, זו תפיסה חברתית וצריך להבין שלא כך הדבר. לא כולם/ן בעולם רוצים לקיים יחסי מין וזה בסדר. הם/ן לא פגומים ואין להם בעיה, זאת הנטיה שלהם כמו שאר הנטיות וצריך לכבד את זה.

לגבי הליכה למה שאתה קורא "נערות ליווי", איך נאמר..אין שם ממש ליווי אלא זאת זנות לכל דבר פשוט במילים מכובסות. כמו שנכתב כאן לפניי, רצוי שלא תלך ותממש זנות כי מה לעשות, זנות היא מין כפוי שאין בו שני צדדים שרוצים לקיים יחסים. האם זה סוג המיניות שאתה רוצה שתהיה לך בחיים?
אנחנו לא בעד ונשמח אם תחשוב על זה שוב, הן לטובת הנשים המנוצלות והן לטובתך.

בנוסף, אנחנו כאן אם תרצה לשאול או ללבן דברים נוספים בהמשך. בהצלחה.

חסוי 29

New member
מבחינתי אני מוכן להיות בן זוג של כל אישה בעולם

אני מקווה שלא נגזר עליי להשיג מין בחיים רק מנערות ליווי...
יש הבדל גדול בין מין מאהבה לבין מין קנוי

שמבול

New member
בא אני אפתיע אותך

אני בקרוב בן 36 ומעולם לא קיימתי יחסי מין. (קיימתי אקטים מיניים עם נשים אך מעולם לא חדירה)
אני לא מרגיש חסר בשום דבר. התפיסה שסקס זה דבר מחויב היא תפיסה חברתית בלבד. תעשה מה שטוב לך, לא מה שהחברה מכתיבה לך ותרגיש טוב עם עצמך. זה הכי חשוב.

חסוי 29

New member
ואתה זוכר כמה פעמים היו לך אקטים מיניים ?

כמו שאני זוכר את מספר הפעמים שלי ( 2 ) ?

למעלה