שבוע המודעות הא-מינית מתחיל

k500

Active member
מנהל
שבוע המודעות הא-מינית מתחיל

אמנם דיברנו על כך בחודש החולף, אבל טרם גובשה פעילות מעשית לשבוע הזה. אבל עוד לא מאוחר. מי שמוכן/ה להשתתף בסרטון המתרקם על א-מיניות, נא לכתוב כאן.
מי שרוצים לפעול השבוע בכל דרך הנראית לעין, אפשר לכתוב כאן ונראה מה ניתן לעשות על מנת להגביר הסברה ומודעות לנושא הא-מיני.

בינתיים, קישור נחמד לשבוע הזה:
[URL]http://www.asexualawarenessweek.com/index.html[/URL]

חג (מודעות) שמח

IcePrincess22

New member
מרגש וחשוב

כל טקסט כזה יכול לחשוף עוד אנשים לחוויה של א-מיניות. מי שעל הקשת הא-מינית ייגלה שיש עוד כמוהו, ואנשים מיניים אולי יוכלו להבין א-מיניים טוב יותר.
&nbsp
בצד ימין של העמוד יש Text Widget שבו אפשר להוסיף דברים. ממליצה לנצל את החלל הזה כדי לקשר לפורום שלנו, למרכז הגאה ולכל מיני אתרים שמסבירים יותר על א-מיניות.

Ayelet 363

New member
תודה רבה

ותודה גם על הרעיון
בינתיים ניסיתי ואני תוהה אם אני שוב צריכה לשנות את העיצוב שם (קודם שיניתי עיצובים כדי לנסות להילחם בנקודות של המשפטים האחרונים בפסקאות, שנותרו בתחילת אותם המשפטים ובסוף וויתרתי ופירסמתי כי לקח לי המון זמן).

Ayelet 363

New member
כתבתי גם משהו על א-רומנטיות

ראיתי לא מזמן ב-AVEN שהועלו ימים עם נושאים שונים לימים של שבוע המודעות ושהנושא של היום הוא Aromantic Communities. מכיוון שהיו כמה דברים שישבו לי על הלב, ובמיוחד מהזמן האחרון, החלטתי לכתוב כבר עכשיו דברים שתכננתי לכתוב עליהם לכבוד Aro-spec Awareness Week שבפברואר (שגם ממש אהבתי אותו בגלל התאריך שלו, כי הוא מתחיל יום אחרי וולנטיין ואני מרגישה שזה יוצר הקבלה בין סוגי האהבה ומראה טוב את הפואנטה של מה שכתבתי, וגם מחשבות שלא הצלחתי להכניס ואולי אצליח לקשר אותן כשאנסה לכתוב משהו לשבוע הזה).
&nbsp
בעברית:
https://aroacehebrew.wordpress.com/2016/10/26/מה-בנוגע-לאהבה/
&nbsp
באנגלית:
https://aroacesite.wordpress.com/2016/10/26/how-about-love/

k500

Active member
מנהל
בא לכם להיפגש ספונטנית בחמישי?

לא מפגש פורום במתכונת המוכרת והגדולה, אלא מפגשון קטן, בתל אביב איפשהו, על קפה, יום חמישי הקרוב (27/10) בערב?
מתאים למישהו?
בכל זאת, שבוע המודעות..

aceSh

New member
אמממ...

האמת שקיוויתי שזה ייקרה בלי דחיפה מצידנו (כנראה הייתי אופטימית מידי), אבל אפשר לנסות לדחוף לכתבות/פוסטים בדברים של הקהילה הגאה- איגי, חוש"ן, האגודה, wdg, וכו'. אני יודעת שהדעות כאן חלוקות בנושא ההשתייכות שלנו לקהילה הגאה, אבל המון מגיעים לקהילה הגאה לפני שהם מגיעים אלינו- כך שהעלות מודעות במקומות האלה יכולה לעזור המון... (לפרוטוקול- אני באופן אישי מרגישה חלק מהקהילה הגאה)

אם הייתי מחוץ לארון הייתי כותבת פוסט בפייסבוק, אבל אני עדיין לא שם :/

ובנוגע למפגש- אני לא אוכל להגיע... אם ייצא לפועל-תהנו!

ובלי קשר לשבוע המודעות.. אבל בהחלט עם קשר למודעות-
לא יודעת אם ראיתם שנתנו תקציבים לקהילה הגאה, חלק גדול לחינוך בבתי הספר...
שוב, בלי קשר לשאלת "האם אנחנו חלק מהקהילה?", נראה לי שזו הזדמנות מצויינת לפנות לגורמים שאחראים על כתיבת החומרים ולבקש שגם א-מיניות תיכלל בין הנטיות המיניות. מאבק נפרד יהיה ארוך ומתיש יותר, אם עכשיו כותבים חומרים יהיה קל יותר להכניס עוד 2 דקות שיעסקו גם בנו

כל עוד יש לי אפשרות לשמור על אנונימיות באופן יחסי בפנייה עצמה, אין לי בעיה לפנות בעצמי (בנושא הכתבות וגם בנושא המודעות בבתי הספר)... :)

k500

Active member
מנהל
נשמח לעזרה בעניין

אם תוכלי לפנות לאותם גורמים שאחראים לכתיבת החומרים ולבקש שא-מיניות תכלל ביניהם. כתבי האם נדרשת עזרה או כל דבר אחר, תודה.

aceSh

New member
נכון לכרגע...

שלחתי לאיגי, WDG, ולאגודה בנוגע לפרסום על שבוע המודעות.
בנוגע לחוש"ן- אולי כדאי משהו קצת יותר מגובש ומנומק כדי להעלות בפניהם את הנושא? אחרי הכל זה מערכי שיעור והכל...
נזכרתי שיש גם את מאקו גאווה... אבל ניתן לשלוח הודעה רק בפייסבוק (וזה חשוף מידי בשבילי), ובזה דיי נגמרו לי הרעיונות
&nbsp
בנוגע לשילוב בשיעורי חינוך- אני עדיין לא באמת בטוחה למי צריך לפנות (והאם זה יוכל להיות בצורה אנונימית יחסית)

k500

Active member
מנהל
התכוונתי לפן החינוכי יותר

כי שם חסרה ההסברה הגדולה וזה העניין המרכזי במודעות לנושא.
אבל תודה על המאמץ וההשקעה. עדכני אותנו מה חדש בעניין.

aceSh

New member
בנוגע לפן החינוכי

אני אשלח ברגע שאני אבין למי לשלוח
במחשבה שנייה, יכול להיות שאיגי והאגודה הם מקומות טובים (לפי מה שהבנתי הם היו הארגונים המרכזיים בדיונים על התקציב לקהילה), אני אחכה שיענו לי בנוגע לפרסום ואעלה גם את זה...
אעדכן אם יהיה משהו נוסף

למעלה