חדשה פה ויש לי שאלה

gaya45

New member
חדשה פה ויש לי שאלה

יש סיכוי שאדם א-מיני יכול להשתנות למיני?,זאת אומרת אם אני רוצה זוגיות ארוכת טווח עם בחור א-מיני עד כמה אני יכולה לסמוך שזה תמיד יהיה כך ?אתם חושבים שזה משהו שנתון לשינוי או שבדרך כלל אנשים שמרגישים את עצמם כך לא משתנים לאורך החיים?

שמבול

New member
אני לא חושב

תסתכלי בשירשור למטה שפתחתי (יש לי וידוי)
&nbsp
אני חושב שאם באופן היפוטתי אדם א-מיני יהפוך למיני זה אומר שהבעיה שהיתה לו היא בעיה פסיכולוגית.

k500

Active member
מנהל
גם אני מתקשה לחשוב שכן..

גם מה זה אומר להשתנות למיני? אולי אותו אחד לא היה א-מיני מלכתחילה, או שהא-מיניות אצלו היתה ברמה נמוכה והוא היה א-פור, כלומר כן יכול להימשך מינית לעיתים. אז אולי אין כאן ממש שינוי של מאה שמונים מעלות, אלא התקדמות שלו לעבר המיניות בסקאלה הזאת.
וגם, זה לא שחור-לבן. איך אפשר לסמוך שזה יהיה כך? כמו שאצל מיניים אפשר, או יותר נכון, קשה לומר שאצלם החיים יותר קלים.
יחד עם זאת, אני רוצה להאמין שא-מיניים/ות שיודעים שהם כאלה וזאת הנטיה שלהם מתוך בחירה ורצון לחיות בזוגיות א-מינית לסוגיה, לא ישתנו מקצה לקצה כי אין להם/ן צורך.
להגיד לך שיש מאה אחוז ביטחון בזה? קשה, כמו כל דבר אחר שהוא לאורך טווח ארוך כמו החיים. אבל למה להטיל ספק מההתחלה? אני אישית הייתי שמח אם היתה לי כרגע זוגיות א-מינית עם מישהי שאני יודע שהיא א-מינית כמוני ושהעתיד המשותף שלנו יהיה מבוסס על זוגיות כמו שאנחנו רוצים מתוך בחירה משותפת.

חוץ מזה, מה שקורה אצל כל זוג, זה כבר תלוי בהם/ן, בהתפתחות הזוגית שלהם/ן ועוד הרבה דברים שיוצרים דינמיקה זוגית.

וברוכה הבאה, את מוזמנת להמשיך לשאול ולתהות, אנחנו נשמח לשתף

קשת54

New member
הוא יכול להיות א מיני ולהתכחש לכך כדי לא לאבד את הקשר

ואז לומר שהוא השתנה להיות "מיני"...

k500

Active member
מנהל
כלומר, לא השתנה באמת

אלא רק הצהיר על כך?
יכול להיות, אבל אם הוא לא השתנה באמת, יהיה לו קשה לזייף "שינוי" כזה לאורך זמן, לא?

קשת54

New member
קשה אבל לא בלתי אפשרי

אם זה בשביל האהבה... האהבה פורצת לפעמים גם גבולות של נטייה מינית. ובכלל יש א מיניים שלא מרגישים משיכה מינית... אבל זה לא יפריע להם לקים יחסי מין בכל זאת... ואפילו יהיה להם רצון....לא מתוך משיכה מינית... אלא מתוך הרצון שבת הזוג תהיה מרוצה... וזה גם ביטוי של אהבה לפי דעתי...זה שהוא א מיני לא אומר שהוא לא יכול לקיים יחסי מין...ויכול להיות גם שהוא א מיני באיזור האפור...
&nbsp

שמבול

New member
אם הבנתי נכון

את אומרת שא-מיני יכול לשנות את ההתנהגות שלו (מסיבות נעלות ככל שיהיו) אבל לא את הנטייה שלו.
עם זה אני מסכים.

קשת54

New member
הבנת נכון...

ועם מה אתה לא מסכים?
האמת, הדעות שלי הן לא להסכמה או לא להסכמה...הן פשוט דעות...שיתוף על מה שאני חושבת

שמבול

New member
סליחה שהסכמתי איתך...

אני פשוט מסכים איתך וזהו. אם היית אומרת שא-מיני יכול להפוך למיני בשביל מישהי כנראה שלא הייתי מסכים אבל זה לא מה שאמרת.
אני לא מבין מה לא עשיתי בסדר.

קשת54

New member
מבינה...זה קצת הפריע לי...

לא נוח לי אם זה שאני מביעה את דעתי ומישהו\י מחליט\ה אם היא בסדר או לא על פי ההסכמה איתה...אני לא מנסה לשכנע בדעתי...אני רק משתפת... מהחיים שלי זה נכון גם בלי הסכמה של אף אחד\ת עם דעתי... אבל לא ידעת שזה יפריע לי אז אני מבינה...
&nbsp

קשת54

New member
זה כמו שאני מספרת על הנטייה המינית שלי

ומישהו\י אומר\ת לי "אני מסכימה איתך שזאת הנטייה שלך"...
אולי זה קצת יסביר למה זה הפריע לי...

שמבול

New member
אני מבין לגמרי!

התכוונתי שאני מסכים לרעיון הכללי ולא להרגשתך האישית.
אני ממש מבין שאם מישהו מביע דעה על הרגשתך האישית זה מאוד פוגע אבל זו לא היתה הכוונה שלי. אני מצטער אם זה הרושם שהשארתי.

למעלה