מפגש פורום!

• פותח הנושא k500
  • פורסם בתאריך

k500

Active member
מנהל
מפגש פורום!

כאמור, מפגש הפורום יתקיים ביום שישי הקרוב, ה- 15/4/2016 בשעה 10:00 בבוקר, במתחם שרונה בתל-אביב. אנחנו נפגשים בצד המערבי של המתחם, בפינת הרחובות קפלן-דה וינצ'י, הכל מסומן במפה המצורפת.

מאחר ואנחנו נשב במדשאה, אני מזכיר לכולם/ן שרצוי להביא מחצלת או משהו נוח לשבת עליו בדשא, לעיתים הדשא לח מהלילה הקודם או שיש פינה שיש בה יותר אדמה מדשא מוריק.

חדשים/ות, מהססים ומתלבטים שלא בטוחים אם הם/ן רוצים להגיע, המפגש מיועד עבורכם, נערך באווירה נעימה ולא מחייבת. אף אחד/ת לא חייב לדבר או להשתתף, אנחנו לא כופים על אף אחד שום דבר. אפשר פשוט לבוא. אם רוצים לשאול משהו או שלא בטוחים, ניתן לשלוח הודעה בפרטי.

מי מביא מה?
בדרך כלל אנחנו מביאים קצת ירקות חתוכים, פיתות/חומוס, מאפים כלשהם, עוגה/עוגיות, שתיה קלה וכל מה שנראה לכם הגיוני למפגש במתווה של פיקניק.
אני מביא בורקסים טריים, כלים חד פעמיים ומפה. אנא כתבו כאן מה כל אחד/ת יכול להביא. תודה

Yochi22

New member
אני מגיעה מבית שמש וצריכה הוראות הגעה..

יש לי 2 אפשרויות: או רכבת או אוטובוס שמגיע לתחנה המרכזית החדשה. מה עדיף? ואיך להגיע מהתחנה?
תודה מראש!

k500

Active member
מנהל
רכבת לעזריאלי יהיה לך נוח?

רכבת מבית שמש לעזריאלי (40 דקות נסיעה) ומעזריאלי את יוצאת מהקניון עצמו, חוצה את הכביש בצומת מול הקריה, הולכת ברגל כמה דקות ישר למפגש.

k500

Active member
מנהל
מי מביא מה?

שתיה, משהו אכיל?
וגם משהו לשבת עליו..

jen711

New member
עוגיות, אם עדיין לא כיסו אותם בסופר

אני אנסה לחפש את המחצלת שיש לנו לים.

למעלה