חוסר אהדה וקבלה

Double y

New member
חוסר אהדה וקבלה

חברי פורום,
לאחר שקראתי מעט מהחוויות האישיות שלכם הבנתי שלא זכיתם "לקבל חיבוק" כאשר סיפרתם על האמיניות שלכם. האם הסבירו לכם מדוע לא יכולים לקבל את זה? האם ביקשתם לדעת מה הסיבה? או שמא הייתם בשוק עד כדי כך שלא חשבתם על זה...

p019

New member
בו נדייק

יש ויש,
אבל כשאנשים כותבים בפורום הם לרוב מרגישים יותר צורך לפרק את התיסכול
אז הם ידברו יותר על החוסר קבלה ולא על הקבלה.
&nbsp
ואם אתה רוצה לראות מגוון תגובות אז תסתקל על השירשור שמתחיל ב"יש לי יש לי"
&nbsp
ולא, לצערנו אנחנו לא בשוק כשלא מקבלים אותנו, זה לא יוצא דופן.
אני חושב שבסופו של דבר זה הכל עיניין של פירסום.
זה משהוא שהם לא מקירים ולא יודעים איך לאכול אותו,
ואחוז מעוד גדול של בני האדם לא מעמין במשפט "חיי ותן לחיות"
לכן עם הם לא מקירים את זה ולא מבינים את זה אז זה בתח לא קיים.
&nbsp
אם אתה רוצה להצליח לזהות אדם שיש סיכוי שתהיה לו בעיה עם זה אז ככה:
אם מישהו אומר לך את המישפט "יש לי ראש פתוח" - אז המילה הבא שלו תהיהי "אבל"

IcePrincess22

New member
התגובות שקיבלתי

סיפרתי שאני א-מינית למספר מצומצם של אנשים.
חלק מהאנשים הגיבו באדישות. זה מאוד הפתיע אותי, אבל אז הבנתי שזאת תגובה לא כל כך רעה: העובדה שאני א-מינית לא מפריעה להם.
חלק מהאנשים סיפרו שהם מכירים א-מיניים.
חלק מהאנשים הצהירו שהם אוהבים אותי כמו שאני, וזאת התגובה הכי מחממת את הלב.
לא נתקלתי באף בן אדם שקילל אותי, או זרק לי איזו הערה מעליבה, אבל אני מפחדת מאוד להיתקל בבן אדם כזה.
אני עדיין חוששת לספר לאנשים שאני א-מינית. אני יודעת שבחברה שלנו מיניות נחשבת דבר מובן מאליו, ולכן אני חוששת שאנשים יחשבו שאני נחותה או דפוקה. אחת התגובות שקיבלתי הייתה המלצה לפנות לפסיכולוג.
התגובה הכי מעניינת שנתקלתי בה הייתה "אל תדאגי, זה יעבור".

אני לא יודעת עד כמה אנשים שהם לא א-מיניים מסוגלים להבין אותי, אבל הם לפחות יכולים לאמץ את הגישה של "חיה ותן לחיות", כמו ש- p019 כתבה.

גם את הקהילה הגאה החברה עדיין לא מקבלת לגמרי

למרות שעברו 70 שנה מאז "התגלית" שהומוסקסואליות זה לא מחלת נפש. עדיין העולם ממשיך בדעות והתגובות הפרימיטיביות והפחדניות שלו.

אז מה הסיבה? לדעתי יש כמה:
- שטיפת מוח חברתית מיושנת ועדיין מושתת דת שהנכון הוא הנטייה ההטרו + אין אדם שאינו אוהב סקס ומי שלא - משהו לא בסדר איתו.
אנשים שגדלו לאמונה שלא מקבלת את השונה וחסרת סובלנות, מן ההגיון שהתגובות תהיינה שליליות ואפילו אלימות לנוכח הנטייה הא-מינית (ולמעשה, לכל דבר השונה מן הנורמה).

- אנחנו פוגעים להם בנקודות רגישות:
גברים
יגיבו בצורה שלישית בד"כ כי זה מאיים על הגבריות שלהם. אישה שתטען בפניהם שאינה נמשכת אליהם מינית, והם אינם יכולים לנחם את עצמם ב"נו טוב, היא לסבית" הרי שזה פוגע להם באגו כי מבחינתם, ברירת המחדל להימשך מינית זה אליהם.
נשים יגיבו בצורה שלילית בד"כ כי זה כנראה מחזיר אותן למקרי עבר שנאלצו לקיים יחסי מין בשל אילוצים חברתיים ואנחנו בעצם באים וטוענים שיכלו ללא כל בעיה לאמר "לא" ולא לצאת מזה "פגומות".
במילים אחרות: ההכרה בא-מיניות עלולה לשים אותן בקטגורייה המשוקצת של נפגעות תקיפה מינית.

למעלה