א-מיניות ו- BDSM?

• פותח הנושא k500
  • פורסם בתאריך

k500

Active member
מנהל
א-מיניות ו- BDSM?

מסתבר שאפשר. כלומר מי שרוצה ואוהב/ת.
אז הנה מאמר שמדבר על האפשרות הקיימת של פרקטיקת BDSM של א-מיניים בעצמם. במאמר מצוטטים א-מיניים שהגיעו מתוך AVEN ודיברו על מיניות, גבולות, הגדרות ורעיונות לסביבה מינית שלא מחייבת רק מין.

מודה שלא קראתי את כל המאמר, אלא רק רפרפתי עליו קלות, אבל אני מניח אותו כאן עבור כל מי שרוצה לקרוא.
ואגב, זה די נדיר, אבל יצא לנו פעם לדבר מעט על הנושא הזה בהקשר הא-מיני. אני חושב שזה מעניין בהקשר של הגבולות המיניים/א-מיניים וכל השיח שמרחיב את ההגדרות וההקשרים הא-מיניים. מה דעתכם/ן?

queen helen

New member
פעם עשינו כאן סקר קטן

ושאלנו את חברי הפורום אם הם היו מעדיפים להיות שולטים או נשלטים.
כולם ענו ששולטים. אז בהחלט נראה לי שיש קשר בין א-מיניות ופחד מאבדן שליטה.
גם לגבי, בכל מני סיטואציות שהייתי, הרגשתי *משהו* מיני רק כשהשליטה בסיטואציה היתה לחלוטין אצלי.

מתחדשת88

New member
מעניין מה שכתבת! עד כה אני חווה זאת ממקום של מודעות וחיבור

לכוח שמעניק לנו להתחבר למי שאנחנו באמת והחופש הזה כך חשתי, מעניק לנו אנרגיה לאמת פנימית המשחררת ואין לה צורך להוכיח ו/או להפעיל שליטה ו/או לשחרר שליטה ו/או להיות נשלטת אלא פשוט מתקיימת וקיימת אצל כל אחד ואחת מאיתנו, כמו שזה.
אני לא כל כך מבינה את הקשר לשולטים ונשלטים ופחד מאובדן שליטה.

זה ממש חדש לי מה שכתבת. האם תוכלי להסביר לי ולחבר אותי לכוונתך באופן יותר מפורט ?(כמובן כמה שנכון לך)
ממש אשמח....

תודה לך

k500

Active member
מנהל
ידוע שא-מיניים שולטים

ובאמת, בעניין השליטה, זה נשמע לי הגיוני. יש הרבה דברים בחיים שרבים מהא-מיניים/ות יכולים להזדהות איתם בקלות ושמשותפים להם.

ייתכן גם ששליטה זה עניין של כוח חברתי שא-מיניים מרגישים בו נוח מאחר וזה מתאזן עם היחס החסר של החברה לא-מיניים, כלומר אנחנו מרגישים יותר נעים בסיטואציות בהן אנחנו לא נמצאים בעמדת נחיתות או חוסר הבנה וידע בסביבה החברתית-משפחתית שלנו, בעיקר בנושאים הקרובים לליבנו כא-מיניים.

hatzilonit

Member
מנהל
מהמם, תודה. היו לי כבר כמה דיונים בנושא

מה אתה מעדיף שאני אשתף בבקבוצת א-מיניים בפייסבוק:
את הקישור למאמר
או
קישור לדיון פה?

RandomNick

New member
האמת שחשבתי על זה לא מזמן

דווקא יש לא מעט א-מיניים שמתעניינים ב-BDSM.
הבעיה היא בתודעה החברתית ש-BDSM בהכרח מקושר למיניות ולא מסוגל להתבטא מחוצה לה.

למעלה