הדיון מהמפגש

PhysicsPony

New member
הדיון מהמפגש

אז דבר ראשון אני רוצה לומר שנהנתי מאוד במפגש, חוץ ממשהו אחד אבל זה לא העניין.

אני רוצה לשתף את כולםן כאן בדיון המרכזי שהיה לנו.
מה לדעתכםן דרוש כדי לגרום ליותר א.נשים לכתוב יותר כאן בפורום? איך אפשר לעודד את חברי הקהילה להיות פעילות יותר?

שמבול

New member
שאלה שגם אני התלבטתי בה

מבחינת נושאים אפשר אולי לדבר על היתרונות בלהיות א-מיני והחזון שלנו איך אנחנו רוצים שהעולם שלנו יראה עם מודעות גבוהה יותר לא-מיניות...
&nbsp
מעבר לזה לעשות מעשים כמו שעשתה רננה כדי להעלות את המודעות ולהסביר את היתרונות בכך שתהיה ליברליות ללהיות א-מיני.

k500

Active member
מנהל
נושאים לא חסר, חסר אנשים שיכתבו עליהם

מה שאתה כותב הוא נכון, אין ספק, השאלה היא איפה כולם/ן ולמה הם לא כותבים כאן על הנושאים הללו ואחרים?
הרי אם יש מקום שבו א-מיניים/ות יכולים לכתוב באופן חופשי וגם אנונימי, את כל הנושאים הבוערים שעומדים על הפרק ומה שעל ליבם, זהו הפורום.

PhysicsPony

New member
זה לא מה שאמרת במפגש

אתה טוען שהמון חדשים נכנסים לכאן במיוחד בשבועיים האחרונים, אז הבעיה היא לא שאין מי שיכתוב.

k500

Active member
מנהל
זה שיש הרבה אנשים שנמצאים כאן

לא אומר שכולם כותבים ועל זה דיברתי.
הדגשתי את העניין שבימים האחרונים נוספו עוד אנשים לפורום, זה לא אומר שלא היו לפני.
בנוסף, גם אם מישהו/י כותב פעם אחת, זה לא אומר שיש המשך של כתיבה או כניסות נוספות ומעקב אחרי הדיונים כאן.

GRAYhound38

New member
אולי צריך לשאול קודם מה אנשים מחפשים כשהם באים לפה

לא הייתי בדיון המדובר כך שלא לגמרי ברור לי מה הצפיות שלך מהפורום ומהאנשים כאן..

k500

Active member
מנהל
מה מחפשים בפורום? זה תלוי.

יש כאלה שנתקלים בנושא פעם ראשונה בחיים ונכנסים כדי להגיד- וואו, גיליתי שיש דבר כזה ואני לא היחיד/ה בעולם וכו'.
יש כאלה שנמצאים כאן ומגיבים מדי פעם על מה שכותבים כאן, יש כאלה שמחפשים זוגיות ואהבה ויש כאלה שרוצים לשאול, לחדד דברים או לקרוא על א-מיניות. יש בטח עוד הרבה דברים שונים.

זה לא בדיוק הציפיות האישיות שלי כי כמו שאמרתי במפגש, הפורום הוא לא שלי, הפורום הוא של כולם/ן והוא עונה על צורך. צורך במידע, צורך בתמיכה, צורך בלדבר על דברים, נושאים משותפים ועוד. העליתי את הנושא במפגש כי בהכירי (ולא רק אני, יש כאן עוד ותיקי פורום מהשנים האחרונות) את הפורום והדינמיקה בו, יש והיו נושאים רבים שעלו כאן לדיון והיתה גם היענות רבה יותר לדברים שעלו כאן. ואז לאחרונה אני וגם אחרים, זיהינו שהתנועה הזאת הלכה והצטמצמה והשאלה למה. שוב, לא כמות האנשים ירדה, אלא כמות הפעילות שלהם/ן בפורום.

GRAYhound38

New member
טוב.. תראה..

אני חושבת שפיזיקס שאל שאלות טובות
ולדעתי בכדי לענות עליהם צריך פשוט לשאול אנשים בפורום מה מעניין אותם
או מה היו רוצים שיהיה כאן.
&nbsp
אתה אמנם יודע למה אנשים באים לכאן, ואולי גם מה חלק מחפשים.
אבל לא נראה לי שאתה יודע מה יגרום להם להישאר ולהיות פעילים.
אבל אם נניח היית שואל אותי מה היה מעודד אותי להישאר ולהיות יותר פעילה
הייתי אומרת לך שדיונים/ כתבות וכו' על א-מיניות לא ממש מה שמושך אותי להיות כאן.
אלא ההכרות עם האנשים שבאים לפה...
או שיחות ודיונים על נושאים אחרים שלא בהכרח קשורים בא-מיניות.
&nbsp
&nbsp

k500

Active member
מנהל
נראה לי שאנחנו תמימי דעים

כל מה שנכתב כאן הוא נכון ויפה, כל אחד/ת מחפש דברים מסוימים והאפשרויות הן רבות. אלא שלא אני זה שמחליט מה לכתוב בפורום, זה צריך לבוא בעיקר מכם/ן ולאורך זמן. אתם/ן אלה שמחפשים נושאי שיחה ועניין, אתם אלה שנמצאים כאן, אתם אלה שעושים את הפורום למה שהוא ואתם אלה שנהנים ממנו.

GRAYhound38

New member
אתה צודק בעיקרון..

אך נראה לי שאנשים זקוקים לעידוד...
&nbsp

p019

New member
מה עם סקר?

מה את/ה רוצה שהפורום ידון בו (ניתן לסמן יותר מדבר אחד):
- שעלות/התייעצות של אנשים על א-מיניות
- זוגיות א-מינית
- נושאים דיומה
- יצירת כהילה (פתיחת הודעות על "איך היה השבוע" וכדומה")
&nbsp
רעיונות נוספים?

GRAYhound38

New member
all of the above

אין לי רעיונות נוספים כרגע אבל אחשוב על זה.

jen711

New member
אני לא חושבת שזה מדוייק

לי אין נושאים שאני רוצה להעלות אבל אם מישהו יתחיל דיון, כנראה יהיה לי מה להגיב.
אז השאלה היא למה אנשים שיש להם נושאים/דיון שהם רוצים להעלות, לא מעלים אותם.
מישהו צריך להתחיל ואז אחרים יצטרפו.

מתחדשת88

New member
שלום לכולם

ראשית, תודה על השיתוף בדיון המרכזי שהיה.

שנית, אזהרה

יצאה לי תגובה ארוכה מכפי שחשבתי ועם זאת,
זה מה שיצא מהלב כשהכוונתי להשתתף ואולי גם להפרות את הדיון.
תודה מראש לכל אלה שיקראו עד תום

מן הראוי שאציין שאני חדשה בפורום זה ואדבר בשמי בלבד ולא
מתוך היכרות ארוכה לגבי הנושאים שעלו כאן ו/או היכרות עמוקה ורבת שנים עם הקהילה.

לנושא עצמו.
מנקודת מבטי, החיים הם תהליך מתמשך וכל אחד מאיתנו
נמצא במקום שונה בתוך התהליך של עצמו ואני משערת שבכל רגע נתון
בתהליך, יש צרכים שונים וכל אחד נותן ולוקח בפורום זה, את מה שנכון עבורו לאותו הרגע ואיזה יופי שבורכנו שיש לנו מקום לתקשר בו ואשר מאפשר פשוט להיות. תודה על כך..

שיתוף
קצר , בכלל לא ידעתי שיש נטייה של א-מיניות גם שהחוויה הפנימית שלי הייתה "כזו".
כשהמידע הגיע אליי, מיד הגבתי מתוך משהו פנימי וזה קרה לי באופן טבעי, כך שאני אומנם חדשה בפורום ועם זאת, מאוד "ותיקה" מבחינת ההדהוד הפנימי של הנטייה שלי.

הצורך שלי מפורום זה והייתי שמחה לקרוא:
* שיתוף אישי של חוויות אישיות.
* הסוגיות שמתלבטים בהם בנושא זה,
* להעלות שאלות המגרות למחשבה ולתחושה,
* לקרוא התייחסויות שונות של חברי הפורום ביחס לשיתופים ועוד...
כל זה, יכול להפרות אותי,לתרום ולהרחיב את החוויה שלי דרך שיתופים ולעורר אותי לשאול את עצמי שאלות וכנ"ל ההפך, לתרום מהמקום שלי דרך השיתופים והתגובות שלי.

שמתי לב על עצמי מה מעורר את תגובתי בפורום זה עד כה
1. כשיש שאלה ספציפית (כמו בהודעה זו) זה מעורר לתגובות והדיון מאוד מעורר אותי באופן אישי, לתהות ולהגיב כשזה נכון לי.

2. יש לי תחושה (שעדין לא מבוססת אלא התחלתית) שהאנשים בפורום זה, הם אנשים מאוד ייחודיים ושיש בכל אחד מכם עוד מקומות שבהם ייחודיות זו באה לידי ביטוי ושאותי באופן אישי מאוד מעניין ללמוד וגם לקבל עוד מאפיינים על הקבוצה שלנו וללמוד מכך.

רעיונות ושאלות שעולות לי:
1. הנושא: שיתוף של מה עברתם ואיך התמודדתם עם השלב הראשוני של גילוי הנטייה הא-מינית.
שאלות שהייתי שמחה לקרוא שיתוף על השלב ההתחלתי,
מה זה עשה לכם בהתחלה? מה הרגשתם? מה היה החשש המרכזי שלכם?את מי שיתפם? באיזה שלב הייתה הכרה וקבלה שלכם את הנטייה? מי בסביבה התנגד או לא קיבל זאת? מי כן קיבל ותמך? האם חשתם בודדים? האם חשתם שאתם נושאים סוג של סוד?באילו קשיים נתקלם? אילו תובנות ופיתרונות גיליתם? האם כיום כל החברים הקרובים שלכם הם א-מיניים?איך היחס שלכם בעניין זוגיות וילדים?
2. עוד נושא ואשמח לשיתוף - זוגיות של א-מיניים וגם הורות -
האם יש זוגות היכולים לשתף אותנו ולהעשיר אותנו דרך חוויתם כא-מיניים?
איך זה מרגיש להתקיים בתוך זוגיות כזו? האם חשים את החופש הפנימי?
האם אתם מאושרים? באילו קשיים זוגיים אתם נתקלים? איך הסביבה מגיבה אליכם?האם המשפחה המורחבת יודעת ומכירה אתכם כזוג א-מיני?
3. ליצור מפגשים גם דרך סקייפ שבו יכולים להשתתף 10 איש ולעלות בכל מפגש שאלה וכך ליצור שיח לכל מי שהנושא הספציפי מעניין אותו.
3. להעלות פוסטים קצרים דרך הפורום עם מסרים מעודדים ומחזקים את החדשים.
4. לשמוע יותר את קול הוותיקים ואת ניסיונם.
5. לפתוח ערוץ ביוטיוב ולקריין סיפורים אישיים בעילום שם.או בניק ניים שלנו בפורום.
טכנית אני פחות טובה ועם זאת, אם מישהו מרים את הכפפה, מוכנה שתשלחו לי סיפורים אישיים ואני אקריין זאת.

אשמח לסייע במה שאני יכולה וכשזה מרגיש לי נכון עבורי.

המשך יום נעים לכולכם
))

k500

Active member
מנהל
יפה. כל מה שכתבת הוא נכון

וזה בדיוק המקום שבו את ואחרים/ות כאן יותר ממוזמנים לכתוב על הדברים הללו ועוד.
יש לך משהו מעניין שעלה, חוויה, שאלה או תהיה, הרהור א-מיני וכדומה, כתבי אותו כאן ותראי שיש רבים שיכתבו על כך וישתפו את דעותיהם וחוויותיהם גם.

למעלה