אירוניה

GRAYhound38

New member
אירוניה

נוסעת הביתה בערב על איילון, בדרך פרסומת גדולה במקביל ובצידו השני של הכביש
האות A גדולה ומוארת מסיתה את מבטי מהכביש אליה.
במאמץ טיפה יותר גדול (האותיות לא מוארות) אני רואה שגם רשום BABE
ואז במאמץ אף גדול יותר (אותיות לא מוארות ובכתב קטן יותר) קולטת שרשום drive safely

בקיצור.. הביטחון קודם להכל...
אלא אם כן מעורב כסף

מי עוד התעצבן היום??

שמבול

New member
אותי עיצבן ש...

ששלדון קופר הדמות הא-מינית הניצחית מהמפץ הגדול איבד את בתוליו והעיד על כך שזה היה מדהים. עד שיש דמות א-מינית אחת שגם שונה ומעניינת, האם יהפכו אותו מעכשיו לדמות מינית??

GRAYhound38

New member
אולי לדמות א-מינית בהכחשה? לך תדע..

אבל אל תדאג.. יהיו דמויות אחרות.
אגב, ראיתי סרט שנקרא... z for zaacharia
נראה לי שהדמות שם א-מינית
&nbsp
&nbsp

p019

New member
לא כל כך מסכימה

כי:
א. היתה תחושה חזקה בסידרה שזה עומד להגיע - אני שמחה שזה מאחורי - עכשיו אני יכולה להנות מהסידרה בלי להלחץ מעד כמה רע זה יהיה.
ב. הוא לא אמר שזה היה מדהים - הוא אמר "נהנתי יותר ממה שציפיתי" וסביר להניח שהוא חשב שלא יהנה בכלל.
ג.כל הפרק הם השוו את היחסי המין של שלדון לצפייה בסרט מלחמת הכוכבים החדש.
והיה ברור שהם נהנו מהסרט הרבה יותר ממה שהוא נהנה מהמין.
ד. בסוף הפרק הוא חולם שמישהו שואל אותו - "איך היה" והוא עונה "היה נפלא". ואז שואלים אותו "ואיך יהי לאימי" והוא עונה "היא פחות נענת, היא לא כל כך אהבה גם את הסרטים הקודמים" (או משהו בסגנון - לא זוכרת בדיוק)
ה. הם בהחלט לא הפחו אותו למיני - הוא מציין שהוא דווקא מחקה ליום ההולדת הבא שלה (זו היתה מתנת יום ההולדת שלה) שבו הם יעשו את זה שוב.
&nbsp
עכשיו הצבעה - כל מי שהיה כאן בחייו במערכת יחסים עם אדם מיני - האם הייתם קונים את האופציה לקיים יחסים מין בקצב של פעם בשנה?
&nbsp
דרך הגב - אני לא, אבל אני לא הייתי נכנסת למערכת יחסים עם אדם מיני מראש בגלל זה.
"הסרט עלה על כל הציפיות" - הוא אפילו לא חושב שיכול להיות ששואלים אותו

Michelle31

New member
כן, את צודקת

שמעתי שמועות שהם הולכים לשכב ופחדתי שיקלקלו לי את הדמות, אבל באמת בסוף ראו שהוא נשאר א-מיני בדיוק באותה המידה חחח

k500

Active member
מנהל
אם כבר איילון

אז יש שם במרחק לא גדול אחד מהשני, שני שלטים גדולים של הזוועה התורנית, אפליקצית Blindspot, בטח ראית.
גם בזה מעורב הרבה כסף כמובן וחרף המחאות בציבור ובתקשורת, הרפאלי'ס ממשיכים עם זה כאילו לא קרה כלום.

p019

New member
מפלגת העבודה

לא יודעת עם תקראו לזה אירוניה - כי כשזו דרך ארץ אז מה אירוני בזה?
&nbsp
לפני חודש הליכוד רצה לבצע אקט "דמוקרטי" ולבצע בחירות פנימיות עם מועמד יחיד.
כולנו חשבנו שזה מגוכח.
ביום ראשון מפלגת העבודה כינסה ישיבת מפלגה (ישיבה על העבודה כוללת את החכים + הצירים של המפלגה - שנבחרים ע"י סניפים או ממונים ע"י ועדה - גיליתי זאת ביום ראשון) "לדון" במצא המידיני שלי.
שמתי לדון במרכאות כיוון שאולי אנשים דיברו אבל ראש המפגלה דעג שיהיה רק מצע אחד שאפשר יהיה לבחור בו.
ואז למחרת הוא שלח מייל על הדמוקרטיה הגדולה של מפלגת העבודה (או האבודה) ועד כמה זה ניפלה שהמצע שלו נבחר ב100% (פחות 3 קולות ופחות כל הקולות שלא בחרו לא בעד לא נגד ולא נמנעו - כנראה כי כמוני הם מצאו את כל הסיפור מגוכח - דרך הגב - אני לא ציר במפלגה כך שאין לי זכות בחירה).
&nbsp
אז העצבים שלי בהודעה הזו אינו על המצע של הרצוג - כי לא בפוליטיקה עסקינן, וגם עם הייתי חושבת שהוא מצע נפלא הייתי עדין מתעצבנת על הדרך.
&nbsp
המסקנה שלי - כל פעם שאתם שומעים שמשהו נבחר ב100% (פחות אפסילון) תדעו שזו לא באמת היתה בחירה.

GRAYhound38

New member
הערב נסעתי שוב על איילון

וראיתי ששינו את התאורה בשלטים שם

למעלה