פנייה מפודקאסט חדש של החינוכית

• פותח הנושא k33p
  • פורסם בתאריך

k33p

New member
פנייה מפודקאסט חדש של החינוכית

שלום לכולם!
אני ענת ואני כותבת כאן בתיאום עם מנהל הפורום. בתכנית מדעית ואנושית שמתעסקת במשיכה מינית, אני מעוניינת לשוחח עם אדם א-מיני (יכול להיות א-רומנטי וגם רומנטי). השיחה תכלול ראיון מוקלט רק של הקול, ואפשרי בעילום שם.
איני יודעת עדיין מי בדיוק אני מחפשת, אבל הנה כמה קווים כלליים לאנשים שיכולים לייצג את המסר שאני מעוניינת שיעבור (לא טראומה גרמה לזה, זה לא כי הוא חנון, אלא פשוט יש נטייה כזו וזה נורמלי לגמרי). לכן אם יש ביניכם אנשים א-מיניים שנמצאים בזוגיות, או נשואים, או חוו מערכות יחסים שכללו מין ולאחר כשלונות הבינו שהם א-מיניים, אם אתם רומנטיים ומעוניינים בילדים, אם אתם גברים שיש שיגדירו כ'מאצ'ואים' או הייתם אנשי לילה ומסיבות בגלל החברה והבנתם שאתם לא, אם אתם דתיים או מסורתיים, ומבוגרים, וגם אם אתם לא אבל זה נשמע לכם מעניין, אשמח אם תצרו איתי קשר ב[email protected]
תודה רבה לכם וערב מעולה,
ענת

k500

Active member
מנהל
מי רוצה להיות מהראשונים שמתראיינים לפודקאסט ישראלי?

הזדמנות מצוינת להיות חלוצים בפודקאסט כאן, לספר את נקודת המבט הא-מינית האישית ולדבר על כך ללא לחצים, בלי שיפוט ובלי להרגיש לא נוח. אפשר גם אנונימי, כמובן, ללא פרטים מזהים.
אז מי שמוכן/ה, אנחנו נשמח

לא טראומה גרמה לזה?...

איך אפשר בכלל לדעת כש- 99% מהאוכלוסיה משכנעת את עצמה שהיא סטרייטית בגלל טראומה חברתית-דתית XD

בכל אופן, כמעט כל אישה עברה טראומה מינית.
אז בהצלחה למצוא א-מינית שלא עברה שום טראומה מינית ואינה בהכחשה

p019

New member
אני לא עברתי תרומה מינית

היתה לי את ההתרדה המינית שלי עם אידיוט שמישום מה חשב שזה סביר לנסות לגעת ברגל של חיילת באוטובוס.
אבל חוץ מלתהות על מה לעזזל הוא מסיג מיזה - זה בהחלט לא גרם לי טראומה.
&nbsp
אז בו נפריד בין העובדה ש90% מהאנשים (סביר להניח שזה נכון גם לגברים גם אם הם לא מודים בזה) עוברים הטרדה מינית לבין לעבור טראומה.
צריך קצת יותר ממשהו ששורק לך ברחוב כדי שזה יעבור ממציק לטראומה.
&nbsp
ועכשיו לעיניין, יש כאן מישהו שיכול להעיד על עצמו שהוא א-מיני בגלל טראומה?
אני יודעת שהיו אנשים שנחנסו לפורום ואמרו שהם א-מיניים + עברו טראומה -
אבל כמה יכולים להיות בתוכים שיש קשר בין שני הדברים.
לא שזה לא אפשרי, אבל מזיכרוני שלי מסיפורים בפורום - לא הדבר הכי נפוץ כאן.

אני חולקת עליך

ועל מנת לבטל את האקסיומה שלך, הרי מספיק דוגמא אחת סותרת.

סיפור שסיפרה לי מטפלת לנפגעי תקיפה מינית:
הגיעה אליה גברת בת 50. היו לה בעיות. מסתבר שהגורם לכל העניין היה הטרדה מינית שעברה בגיל 13. ולא נגעו בה. באמת. בסה"כ עבר לידה גבר זר שאמר לה שהוא רוצה לזיין אותה ועוד כמה תיאורים "יפים".
זהו. זה הרס לה את החיים. למזלה היא היתה מספיק מודעת שיש דבר כזה "טיפול" והלכה לטפל בעצמה.

לסיכום:
לא הייתי קובעת את מה שקבעת ללא ניסיון טיפולי ומחקרי בתחום. וגם מטפלים יחלקו על טענתך - שגם הטרדות מניבות טראומות. איך הטראומה באה לידי ביטוי ומה העצמה שלה? תלוי, האם היא מטופלת בזמן, האם יש תמיכה, אופי הקורבן ועוד הרבה משתנים.
בחברה לא סובלנית, פוגענית ומיזוגנית, רוב הסיכויים שרוב המוטרדות אכן מפתחות טראומות וזה ממשיך איתן לכל החיים כי את אף אחד לא מעניין מה שעברו - והן יודעות את זה, ולכן ישתקו ויספגו. זה ישאר בתת מודע תחת הכחשה או חוסר מודעות.
וכמו שכולנו יודעים, התת מודע יודע "לדבר" בדרכו שלו. וברוב הפעמים - לא לחיוב.

p019

New member
אני לא טענתי שהתרדות לא יכולות לגרום לטראומה

אני אמרתי שבמקרה שלי זה לא קרה.
כך שהעובדה ש90% מהנשים עוברות הטרדה מינית לא גורר מייד ש90% מהנשים חוו טראומה.
כמה כן חוו טראומה אני לא יודעת, וזה שווה מחקר בעצמו.

שמבול

New member
אני מאוד מסכים לגבי החלק בראשון

לגבי החלק השני אני גם מסכים וזה מאוד עצוב אבל זה פחות נוגע אלי אישית.

k33p

New member
חידוד ההצעה!

בהמשך לפנייה על הפודקאסט, אני מבקשת לעדכן את פנייתי ולשנות אותה מעט - אני פונה אל גברים ונשים ומחפשת א-מיניים א-רומנטיים, ללא כל משיכה מינית לנשים או גברים. מזכירה שהראיון הוא קולי בלבד וניתן בעילום שם, אשמח להענותכם, ענת - [email protected]

p019

New member
ואם אנחנו חנונים אבל אין שום קשר בין זה לא-מיניות?

k33p

New member
אשמח לכל פנייה

ודאי שאין קשר, והבקשה ל'לא חנונים' הייתה כדי לא לאפשר למאזין שישמע את הראיון לספק לעצמו תירוץ כמו 'הוא חנון, אז אולי לא הולך לא...', כלומר להדגיש בפני המאזין שמדובר בנטייה לכל דבר והיא נעשית לגמרי מבחירה ולא מלית ברירה.

למעלה