הי לכולם

דניתוש12

New member
הי לכולם

אני חדשה כאן וגם בא-מיניות שלי ...
והאמת היא שלא הייתי א-מינית בכלל.... ונהפכתי עם השנים להיות כזו בעיקר בגלל חוויות פוסט טראומטיות ממין שמתבטאות בכל מני תסמינים גופניים באזור המיני שלא מאפשרים לקיים יחסי מין. עד לא מזמן פתאום גיליתי את ההנאה שבא-מיניות את האהבה האמיתית ואת השפיות לעצמי ולקשר שלא מעורבים בו מין. רציתי לשאול אם יש כאן עוד כאלה שמזדהים עם מה שכתבתי

k500

Active member
מנהל
ברוכה הבאה

תודה על השיתוף כאן. ברשותך, שאלה קטנה: איך את מגדירה לעצמך א-מיניות? ואיך גילית את המושג?

דניתוש12

New member
הי

אני חושבת שא-מיניות יכולה לנבוע מהרבה סיבות וצריך להכיר את זה גם:
זה יכול להיות הסיבה הקלאסית שרוב האנשים נמצאים כאן או זה גם יכול להיות ממקום של שינוי ובחירה להיות א-מיני בגלל הרבה סיבות אחרות כמו שלי למשל. אצלי לדוגמא כאשר אני נמצאת בקשר שלא מערב מין אני נהנית בקשר הרבה יותר קל לי להתנהל בו, אני מרגישה מסופקת ופעם ראשונה שהקשר הוא אמיתי וממקום טוב.

k500

Active member
מנהל
כמה דברים:

כזכור, א-מיניות היא לא התנזרות ממין אלא נטיה שבה לא חשים משיכה מינית כלפי אחרים או שהיא נמצאת ברמות נמוכות כאלה ואחרות, על הרצף הא-מיני המוכר לנו.
ההרגשה שלך כשיש לך קשר שלא מערב מין מובנת ורובנו כאן מחפשים קשרים כאלה, לשם כך אנחנו נמצאים כאן, בין היתר וכמות המחפשים אהבה וקשרים אישיים רק עולה לשמחתינו. אני מקווה שתמצאי כאן אוזן קשבת וחברה נעימה ככל האפשר.

ואני חוזר לשאלה שלי ממקודם ומוסיף: מאחר וכתבת שהנושא חדש לך, האם את מכירה את המושג וקראת עליו כדי לקבל תמונה רחבה ככל האפשר?
כאן בפורום אנחנו עוזרים ותומכים וגם מפנים למקורות, מאמרים, תשובות לשאלות ועוד. אם תרצי, את מוזמנת להעזר בנו, לשאול ולהתהות, אנחנו כאן ומוכנים לעזור תמיד. בהצלחה

דניתוש12

New member
הי

קודם כל תודה
אני מבינה את הנושא של משיכה נמוכה. זה בדיוק מה שקורה לי ולכן אני כאן. אומנם הנסיבות שהביאו אותי להרגיש משיכה נמוכה לא בדיוק מאותן הסיבות של א-מיניות קלאסית. ולכן היו לי לא מעט התלבטויות אם להיות כאן או לא. החלטתי שכן כי אני מזדהה עם הרבה מאפיינים של האנשים שנמצאים כאן וזה מה שחשוב לי להיות במקום שאני דומה לאחרים.

k500

Active member
מנהל
להיות כאן או לא?

אין פה שאלה בכלל- ברור שלהיות כאן! אנחנו פורום א-מיניים ומקבלים את כל מי שרוצה להיות כאן ומקבל אותנו.
חוץ מזה שאנחנו אנשים נחמדים, טובים, חכמים, מקסימים ומאוד צנועים..

אולי הספקת לראות, אבל היה אמור להיות אתמול מפגש שנדחה עקב מזג האויר. בקרוב המפגש יתקיים מחדש ואת בהחלט מוזמנת אליו. זו הזדמנות לשמוע מקרוב, פנים מול פנים סיפורים של א-מיניים/ות אחרים ובכלל, להיות חלק ממה שקורה כאן.

אני מסכימה איתך שהאנושות שלנו

מכורה למין כמו לסם ומקדשת אותו עד כדי חוסר חשיבה רציונלית ופגיעה באחרים...
כבר עדיף שכולם יהיו א-מיניים

דניתוש12

New member
הי

ממש ככה .ולצערי כל מי שאני פוגשת אינו מסוגל לראות אותי. הם כל כך מכורים שאני ממש לא מעניינת אותם אלא אם כן אני חולת סקס כמוהם.

ייבושם להם

ההנאה של הסקס זה האמצעי של הטבע לשכנע יצורים תבונתיים בעלי בחירה חופשית וחשיבה עצמית להמשיך ולהתרבות - אחרת, למה לנו? (בעיקר לנשים).
רק שבני אדם המציאו אמצעי מניעה ושכחו לגמרי את כוונת המשורר

אם הטבע היה יכול לדבר, הוא היה מורט שערות מייאוש "לא לזה התכוונתי!"

אני מרחמת עליהם. הם סתם רודפים אחרי דברים שלא מחזיקים מים.

מתחדשת88

New member
דניתוש12
ברוכה הבאה,גמאני חדשה כאן

לשאלתך, בטח מזדהה! אף מאוד!!!
אני מגלה יותר ויותר אנשים שהם בעלי נטייה ל - א-מיניות ולמי שזה נכון, נהדר!

אני בעד האמת של כל אחד עם עצמו, שם טמון המפתח לחופש והנאה אמיתית מהחיים עם כל מה שהם מביאים עבור כל אחד מאיתנו.

כחדשה בפורום, אני שמחה לקורא שיתופים כמו שלך,
זה המוסיף לי ברמה האישית, אויר לנשימה ומרחיב אותי מבפנים.
דניתוש12, תודה לך עבור השיתוף !!!

למעלה