מפגש פורום!

• פותח הנושא k500
  • פורסם בתאריך

k500

Active member
מנהל
מפגש פורום!

שלום לכולם/ן.
כאמור, מפגש הפורום יתקיים ביום שישי, ה- 1/8/2016 בשעה 10:00 בבוקר, במתחם שרונה בתל אביב. מצורפת מפה עם סימון למקום המפגש.
אנחנו ניפגש תחילה בפינת הרחובות קפלן וליאונרדו דה וינצ'י, שזאת הפינה המערבית של מתחם שרונה, מול הקריה.
לגבי מזג האויר, מסתמן שיהיה נעים ונוח ביום המפגש אך אם יחולו שינויים, נעדכן על כך ונפעל בהתאם.

בנוסף, מומלץ להביא מחצלת או משהו לשבת עליו כי הדשא לח בבוקר.

חדשים/ות, מהססים וכאלה שרוצים לבוא ולא בטוחים/ות- המפגש הזה הוא בשבילכם, אנחנו נשמח לראות פנים חדשות כמו בכל פעם. מי שרוצה, ניתן גם לשאול במסר פרטי לי או לכל אחת מהאדומות כאן בפורום.

מי מביא מה?
אנחנו בדרך כלל מביאים ירקות חתוכים, חומוס ופיתות (רצוי מי שגר קרוב לאזור המפגש), ביצים קשות, שתיה קלה, עוגה וכל מה שנראה לכם/ן מתאים לאוירה של פיקניק. אפשר להציע דברים נוספים כמובן, רצוי לכיוון של בריאים ופחות ג'אנק, בכל זאת, אנחנו קצת שומרים על עצמנו..

אני מביא כלים חד פעמיים, מפה ובורקסים, עכשיו כתבו מה אתם/ן מביאים:

k500

Active member
מנהל
שימו לב, המפגש ידחה!

מסתמן שיום שישי יהיה חורפי וסוער, בטח לא מתאים למפגש. אם לא נמצא אלטרנטיבה שפויה ומהירה, אני מציע לדחות את המפגש ולקבוע מועד חדש בקרוב.

k500

Active member
מנהל
מתאים, בוודאי, רק שימי לב שהמפגש משתנה

מזג האויר יהיה חורפי בסוף השבוע וכנראה שנאלץ להזיז את המפגש ליום אחר. כך או כך, נשמח אם תבואי.

simba481

New member
מפגש

האם זו תהייה חוצפה מצידי להציע מקום נח יותר?
אני אומנם 40 שנה על הכביש,אבל לא ממש מסתדרת בתל אביב.
אוליי,פארק פרס בחולון,או בחוף בת ים.
נדליק מדורה וזה יהייה קומזיץ.
מבטיחה להביא מצרכים-איני טובה בבישולים,אבל מה שתרצו.
תודה
רות

k500

Active member
מנהל
לפני שנעשה כתובת אש

את מוזמנת להציע את כל אחד מהמקומות שציינת לקראת המפגש הבא, כלומר זה שיבוא אחרי הנוכחי שיתקיים. נשמח לשמוע על הרעיונות שלך וחוץ מזה, את מוזמנת להישאר כאן בפורום בלי קשר למפגשים

k500

Active member
מנהל
שימו לב- נדרשת דעתכם המיידית

מאחר ואמור להיות חורפי ביום המפגש, עלתה הצעה להיפגש ברולדין (רחוב אבן-גבירול 24, ת"א) כמקום סגור.

מי מכם/ן יכול ובטוח שיגיע במידה והמפגש יתקיים שם?

אני אישית יכול, אנא שרשרו כאן אם כן או לא, שנדע האם להתכנס ברולדין ביום שישי או שנדחה את המפגש.

k500

Active member
מנהל
סופית- המפגש נדחה

ישנה הודעה נפרדת גם.

rubik cube

New member
אז אני כנראה היחיד שלא בעד דחייה

אפשר להיפגש בעזריאלי. או בדיזינגוף סנטר.

למעלה