מחקר א-מיני ראשוני בישראל

Double y

New member
מחקר א-מיני ראשוני בישראל

שבת שלום לכולם

כתבתי כאן לפני מספר שבועות בדבר עבודת מחקר שאני עושה בנושא א-מיניים ויחסם לזוגיות. המחקר הינו חלק מעבודה בתואר ראשון שאני מסיים בסוציולוגיה, והוא ראשון מסוגו בארץ (ובכללי כנראה מהראשונים בעולם).
בניגוד למחקרים סטטיסטיים בהם אפשר למלא שאלון מרחוק - המחקר שלי מבוסס על מה אנשים חושבים ומה הם מרגישים. לכן הוא כרוך בריאיון פתוח פנים מול פנים (והפרטים שלו יהיו אנונימיים לחלוטין. ללא שמכם המפורש וללא פרטים מסגירים אחרים
).
אני גר בחיפה ומוכן לקיים את הראיון אצלי או להגיע לכל מקום בארץ בו יהיה לכם נוח להיפגש ולדבר בפתיחות...

עד כה ישנם רק 2 מתנדבים מהפורום ואני צריך לפחות עוד 3.
אז מי שמעוניין לעשות צעד "קטן" לאדם וצעד ענק לאנושות, מוזמן לפנות אלי בפרטי, או במייל שלי: [email protected]

שבת שלום :)
ישי

queen helen

New member
צר לי לאכזב

זה לא הראשון, בוודאות (לא שזה אמור לשנות משהו).

Double y

New member
לא אכזבת הלני. להפך!

הגעתי למסקנה הזו מכיוון שלא הצלחתי למצוא את הנושא בשתי סיפריות אקדמאיות.
אשמח מאוד אם תוכלי להפנות אותי למחקרים שנערכו.
או לפחות לחוקרים... :)
תודה ואמן שתהיה לנו שנה שקטה.
ישי

אה.. לא צריך לפחות 400 אנשים לראיין

בשביל מחקר?...

הייתי שמחה לעזור (האמת תלוי בשאלות). אבל אני גרה בקצה השני של העולם XD
בהצלחה (Y)

סתם מסקרנות, לא זוכרת מה כתבת לפני כמה שבועות, אבל מה הביא אותך לחקור בנושא הא-מיניות? אתה גם א-מיני?

אדון מנהל. תפוז לא איפשר לי לתקן את הפוסט שלי

לפני שעבר הזמן. למעשה, ניסיתי לתקן מיד אחר ששלחתי את הפוסט.
מה יש לתפוז האלה כל הזמן באגים. איזה מעצבנים... -_-

Double y

New member
מחקר אקדמאי סוציולוגי-אנתרופולוגי

הקהילה האקדמאית מסתפקת גם ב 40-50 מרואיינים במחקר האיכותני, המבוסס על ראיונות אישיים.
&nbsp
קיים סוג נוסף של מחקר (כמותני) בו מועבר סקר בין מאות אנשים והם צריכים לסמן תשובה מתוך תשובות שהחוקר ניסח מראש. אני פחות אוהב את הסוג הזה מכיוון שהנחקר מאולץ להתפשר ולסמן תשובה גם אם הוא לא מזדהה איתה בהכרח.
ולכן אני
משתמש בראיונות, בהם הנחקר מקבל במה לענות על שאלותיי באופן חופשי לגמרי. כל תשובה אפשרית ואין תשובה לא נכונה.
המחקר שלי הינו מחקר "גישוש" שמטרתו ללמוד על נושא שהמדע עדיין לא מכיר מספיק טוב. ולכן מספיקים גם 5-6 מרואיינים.
&nbsp
אני לא א-מיני. הנושא מסקרן אותי וממה שקראתי בפורום הגעתי למסקנה שיותר ישראלים צריכים להכיר את התופעה.
&nbsp
אשמח לענות על עוד שאלות

&nbsp
ישי
&nbsp
כמובן שהחיסרון

אחלה. תודה על המענה

אני גם מסכימה איתך שהישראלים פה צריכים בהחלט להכיר את התופעה. אולי זה ירגיע אותם קצת XD

הייתי שמחה לעזור במחקר שלך, אבל אני גרה בחצי השני של כדוה"א

למעלה