מפגש פורום וכמה עדכונים:

k500

Active member
מנהל
מפגש פורום וכמה עדכונים:

כמו שאתם/ן יודעים, הביקוש למפגשים עולה ושבועיים אחרי המפגש האחרון שקיימנו, אני מציע תאריכים אפשריים למפגש פורום הבא שייערך באותו מקום.
חשבתי על ימי חמישי או שישי בסוף השבוע של ה- 25-26/12/2015 או שבועיים אחרי ב- 8-9/1/2016.

מה דעתכם/ן? איזה תאריך הכי נוח להגיע? כתבו שנדע.

מי שעוד לא קרא/ה את הראיון עם דייויד ג'יי, מייסד AVEN, מוזמנים לקרוא:

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1493&MessageId=179725387[/URL]

היוצרת נטלי כהן-וקסברג שיוצאת נגד הרבה דברים במדינה ושיצרה פרובוקציות לא מעטות דרך הסרטונים שלה, התראיינה ל"המקום הכי חם בגיהנום" וחוץ מדעתה על מה שקורה כאן ועל המשטרה, דיברה על חוסר הרצון שלה בילדים, שהיא לא מחפשת זוגיות ושהיא לא משתגעת על יחסי מין, שזה הכי קרוב לא-מיניות ששמעתי בראיון בתקופה האחרונה כאן בארץ. אז צירפתי כאן צילום מסך של הגברת, כל השאר לא רלוונטי לנו כאן אבל מי שרוצה לקרוא מוזמן. שימו לב שהקריאה לא הכי נעימה, מה שנקרא, על אחריותכם:

http://www.ha-makom.co.il/article/einat-fishbain-natali-cohen-vaxberg

נכון שאתם/ן שואלים אם יש מחקרים על א-מיניות? אז יש אחד בדרך, אבל כדי שזה יקרה, אתם נכנסים כאן לתמונה ומתבקשים להקדיש כשעה מזמנכם לצורך ראיון (אנונימי) וככה תוכלו להיות החלוצים בנושא בעברית. זה לא סתם, יש לזה חשיבות רבה. בסופו של דבר, זה רק יעזור לכולנו. אז המעוניינים נא לפנות ל:

[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1493&MessageId=179748098[/URL]

ושרשרו כאן מתי נוח לכם/ן להגיע למפגש הבא

GRAYhound38

New member
כתבת חמישי שישי ונתת תאריכים של שישי שבת

מה הייתה כוונת המשורר?

k500

Active member
מנהל
לא בשבת זה בטוח

סליחה, טעות סופר. להלן התאריכים המעודכנים:

ימי חמישי ושישי ה- 24-25/12/2015 או ה- 7-8/1/2016

תודה

p019

New member
7-8/1/2016

מעדיפה חמישי - אבל אבוא גם בשישי.
ממליצה לנשות את פתרון המקום בפנים של חצילונית.
&nbsp
ולכל החדשים שעדין לא היו במפגש - מעוד מומלץ. מהמפגש הראשון שהייתי בו (לפני שנים) נהנתי מכל מפגש - גם מכאלו שנסעתי עד חיפה כדי להשתתף בהם.
למה? מהרבה סיבות. בשבילי זה תמיד הרגיש הקלה להיות בסביבה שאני לא מרגישה צורך להתגונן. אף אחד לא יפרש שום דבר שאני אגיד בצורה מינית. כל נושא מיני שיעלה היה לצורך דיון ולא דחקות מטומתמות.
אבל יש סיבות נוספות, כמו לדבר על א-מיניות. להפתח ולשמוע מאחרים ולראות שאנחנו לא לבד.

מתלבט 66

New member
תשובה לגבי המפגש.

ראשית שמח על כך שיהיה עוד מפגש בקרוב. אני חושב שצריך קודם כל לבדוק איזה מזג אוויר יהיה בכל אחד מהתאריכים או לפחות בתאריך הקרוב. שנית מתי בערך נדע סופית (שיהיה זמן להתכונן חופש מעבודה וכד').
דבר אחרון מקווה שזה גם יעלה לקבוצה בפייסבוק. שיהיה שבוע טוב לכולם

k500

Active member
מנהל
אתה מוזמן לבדוק ולהגיד לנו

מה יהיה מזג האויר בכל אחד מהתאריכים המוצעים, נשמח לדעת.

מתי נדע סופית? כשתתחילו לשרשר מתי נוח לכל אחד/ת כאן. אין עוד הרבה זמן

teimhalav

New member
מה מטרת המפגש?

אני חדש בפורום. אף פעם לא הייתי במפגש.
אפשר לשאול, כמה אנשים באים בדרך כלל? מה מטרה של המפגש? מה טווח הגילאים שבאים? ובכללי מישהו ממליץ להגיע?

k500

Active member
מנהל
להיפגש

זאת אומרת, לא רק לכתוב כאן, אלא לבוא, לשמוע, לדבר, לשתף, יש הרבה מה לומר וכל אחד/ת רוצה לדבר כי זה בנפשנו מסתבר.

כמה אנשים באים? תלוי. זה נע סביב החמישה עשר פלוס מינוס, ההרכבים משתנים ואי אפשר באמת לדעת.

טווח הגילאים? מתיכון ועד למעלה, הממוצע סביב עשרים ,שלושים בערך.
אם מישהו ממליץ להגיע? אני כן. שאל אחרים/ות כאן גם.

חוץ מזה, המפגשים נערכים באוירה נינוחה ולא מחייבת. אתה יכול לבוא, לשמוע, לראות. לא חייבים לדבר, לא חייבים לעשות משהו. אנחנו לא מחייבים אף אחד/ת לכלום. המטרה היא לתמוך ולעזור, להקשיב לאחרים/ות וליהנות, בסופו של דבר.
אתה מוזמן, כמובן.

GRAYhound38

New member
לי אין אפשרות להגיע בימי חמישי אז כל שישי נראה לי

למה אגב לא שבת?

k500

Active member
מנהל
כי בשבת אין תחבורה ציבורית

ורבים/ות מגיעים מפה ומשם.

k500

Active member
מנהל
למי שלא היה ברור:

נא לשרשר כאן מתי נוח לכם/ן להיפגש:

האם בחמישי או שישי של ה- 24-25/12/2015

או שמא בחמישי או שישי של ה- 7-8/1/2016

ומי שכותב "חמישי" או "שישי", נא לכתוב יום ותאריך ספציפיים כדי שנדע.

אני מזכיר, המפגש הוא לכולם/ן. חדשים, ותיקים, מהססים, מתלבטים וכו', ניתן לשאול כאן או במסר פרטי אם אתם/ן לא בטוחים.

IcePrincess22

New member
תאריכים מועדפים

אני לא יכולה ב- 24.12.2015 (יום חמישי).
נוח לי בימי שישי (25.12.2015 או 08.01.2015) בשעות של המפגש הקודם: 10:00 עד 15:00 (כן, היה מפגש של כמעט חמש שעות וממש נהניתי).
בחמישי 07.01.2015 אני אוכל להיות רק מ- 19:00 עד 22:00 בערך.
&nbsp
וכמו שהבטחתי, אני מביאה ממתקים טעימים הפעם!

k500

Active member
מנהל
אני רואה שיש כאן העדפה קלה ליום שישי ה- 8/1/16

למרות שזה לא סופי עדיין, יש עוד משתתפים ועוד רצונות אז מי שטרם שירשרו כאן, זה הזמן, כדי שנדע מתי נוח לכם/ן.

k500

Active member
מנהל
תאריך סופי למפגש

כמו שהבנתם/ן, הרוב מעדיף את יום שישי ה-8/1/2016 בבוקר.
הכל כמובן אם מזג האויר יהיה טוב ולא חורפי, את זה נדע במדויק יותר סמוך למפגש.

הודעה מסודרת ורשמית אוציא כמה ימים לפני המפגש, כולל מי מביא מה.

למעלה