אני א-מיני/ת וגם לי אין חוש הומור

queen helen

New member
זאת הקהילה הלהט״ב, לא להטבאק״פ

תפסיקו להוסיף אותיות, המונח הנכון הוא להט״ב!
בעצם... גם האותיות: ל, ט ו-ב לא רלוונטיות...

"יש את הסקאלה של קינסי

כולם נמצאים איפשהו בין הטרו להומו,איפה בדיוק א-מיניות?
רואה? זה לא קיים!"
(תגובה אמיתית,מהמדריכה שלי לשעבר-בחורה סופר חכמה ופתוחה)

חחחחחח, גדול! אז את צריכה לענות לה:

יש את הסקלה של קינסי, ואפילו קינסי הזכיר א-מיניות.
אם היא היתה באמת יודעת מה קינסי כתב/צייר, היא היתה יודעת שהסקלה שלו כוללת 'רכיב X' שמייצג את הא-מיניות והוא מחוץ לסקלה.

אחד הדברים שאנחנו מתחילים איתו בהרצאות, במיוחד לקהל שמכיר את הסקלה הזו, זה להזכיר להם, שאפילו קינסי, בשנות ה-50, כבר הכיר וידע שיש דבר כזה א-מיניות, פשוט לא חקר אותם ולא התעסק איתם וככה הם נשכחו בצד...

niwo

New member
אין אפליה נגד א-מיניים כמו שיש נגד

הומוסקסואלים.
- בשביל מה אתם צריכים לצעוד? (במצעדי גאווה).

ועוד מאותה שיחה:

רק חבל לי שגם את לא חווה את התענוג הזה.
אני מתנצל בשם החשיבה העצמאית וטוען שהמאמר הזה הוא חתיכת בולשיט. [שלחתי לו מאמר אל א-מיניות]
מדבר כזה לא ניתן להתעלם בגלל שבגלל הדבר הזה בסופו של דבר האנושות מתקיימת.
זה כמו להתעלם מהנאה מאוכל.
איך נכנסת להריון?
את באמת מצפה שמישהו יגיד לך "וואלה, גם אני לא אוהב סקס, סוף סוף מצאתי מישהי א-מינית"? [כן, הו, כן!!!]
אמרתי רק שאת מאכילה את עצמך לוקש אדיר. ש פה לוקש ענק בכל התיאוריה, לא יעזור בית דין.
את ממש עושה פסטיבל מעניין ה-אי מיניות.
ברגע שאת מסוגלת לגמור-את מרגישה את התחושה הכי מדהימה שיש, ואין סיכוי שאת לא אוהבת את זה.
את לא צריכה טיפולים, את צריכה גבר. [אחרי שהוא טען שיש לי הדחקה/טראומה/מחסומים וכד' וכבלתי על זה שהוא שולח אותי לטיפול]
הצעד הראשון אגב בטיפול בבעיה הוא להודות בה-אף פעם לא מאוחר להודות ואף פעם לא בושה להודות שלא היה לך את האומץ עד אותו הרגע להודות.
אין לי מושג איך אפשר בלי זה..

והפאנץ' הסופי:
אין לי מה לומר חוץ מזה שאני מצטער בשבילך,
מילא אם היית נראית כמו פוגרום, אבל את ממש יפה, זה פספוס לעולם הזה..פספוס שלא תוכלי אף פעם להבין.

אז אתם א-מיניים, מה הקטע?

למה אתם צריכים קהילה?
למה צריך לעניין מישהו שאתם לא רוצים לעשות סקס?

למעלה