אני כל כך א-מיני ש.....

אני כל כך א-מינית ש...

* אני כל כך א-מינית שלא ברור לי מה קשור סצנת סקס בסרט פעולה... * אני כל כך א-מינית שגבר המוכרז במגזינים כ"סקסי" נראה כמו הומלס...

../images/Emo6.gif אכן הומלס!

מישהו מוכן להסביר לי מה יפה (סליחה - סקסי
) בזיפים??? זה לא מה שקורה לגברים שמתעצלים או לא יכולים לגלח את הפרצוף בבוקר? איך התחילה האופנה המכוערת הזו? מעניין שאין אופנה לדוגמניות עם קוצים ברגלים XD

Larik

New member
מצחיק שאת אומרת את זה

לפני כמה זמן בן אדם אחד צילם אנשים ראנדומליים ברחוב ופירסם אותן באינטרנט בין התמונות הוא תפס את הבחור הזה http://i46.tinypic.com/2r2bqcl.jpg הבן אדם בתמונה התפרסם בזכות התמונה הזאת והרבה אנשים התאהבו במראה שלו, בטענה שהוא אחד מהאנשים היפים ביותר שהם ראו. ולפי הלבוש שלו זה נרא כאילו הוא בדרך לאיזה תצוגת אופנה או משהו כזה. בסופו של דבר התברר שהבחור בכלל הומלס.

אני מצחיקה ../images/Emo12.gif

מה יש לאנשים מהומלסים? מתי זה הפך להיות סקסי? לי הוא נראה הכי הומלס שיש... כולו נראה הפוך וזרוק ומלוכלך. מה יפה בזה? זה חלק מהקו ההזוי של המכנסיים הקרועים, משופשפים, כאילו היה להם מכפלת ושאר אופנות הזויות של בגדים ישנים. ויודע מה הכי מצחיק? כמות הכסף שאנשים מוצאים כדי להראות כמו מי שאין לו גרוש על התחת. ~זה~ מצחיק! האמת שזה לא מצחיק - זה בעיקר מראה כמה האנושות היא חסרת הגיון או במילים אחרות: מ-ט-ו-מ-ט-מ-ת!

../images/Emo45.gif טוב, תמיד טענתי שרוב האנשים על

הפלנטה הם אידיוטים
לא סתם אני בעד הכחדת האנושות.

ברומבית

New member
אני אחרוג קצת ../images/Emo115.gif

אני די א-מינית, ככה ש: * הדברים ש"סקסיים" בעיני הם בד"כ מאכלים או שירים (היה עוד משפט והחלטתי שהוא לא נכון
)

queen helen

New member
אני כ"כ א-מינית ש...

כשיש פרסומות לרכב עם בחורה מרוחה בקדמתו, אני תמיד מסתכלת על הדשא שליד הגלגלים. שעדיין לא הבנתי למה אני צריכה לרצות לעשות את ג'ורג' קלוני. שעדיין לא הבנתי איך ~עושים~ אנשים. שכשפרחות מסתובבות בלילות חורפיים בחצאית מיני, אני תוהה אם לא קר להן. שאני תמיד מסתכלת על החצאיות שלהן, וחושבת שהן נורא יפות, והייתי מתה ללבוש אותן, אם לא היה כ"כ קר. שאני קונה בגדים שיפים ~בעיני~.

Larik

New member
שדרוג ל 3/4

אני כל כך א-מיני שכשאני רואה בחורה עם לבוש מינימאלי בחורף אני מציע לה שתלבש משהו שלא תתקרר

ברומבית

New member
מזכיר לי משהו ../images/Emo115.gif

בהשראת ניסוי חברתי X כל כך א-מיני שאם הוא יראה מישהי שנתקעה לה החצאית למעלה, הוא יעיר לה על זה כדי שתסדר אותה

ברומבית

New member
.... ../images/Emo115.gif

נתנו לבחורה לעמוד ברחוב כשהחצאית שלה נתקעה מורמת "בטעות" מאחור ו"רואים לה" צילמו במצלמה נסתרת וראו איך אנשים הגיבו כמעט כל הנשים העירו לה כמעט כל הגברים שתקו והסתכלו

Berethor

New member
כן ראיתי מתיחות כאלה

זה תמיד מצחיק אותי איך הם מסוגלים לצפות ככה שעות בבחורה שכולה רואים לה קצת תתחת, ביג פאקינג דיל. כולה גוף האדם נו באמת. היה קטע מצחיק שגם זוג אחד נכנסו לחנות עם בחורה שחצאית הקצרה שלה נתקעה "בטעות", והבחור כזה כל פעם מסתכל, כמעט לא יכול להסיר תמבט, עד שבסוף החברה שלו שמה לב ונותנת לו סתירה, אין זה היה קורע..

Berethor

New member
דשא נשמע לי קצת מוגזם

אבל להגיד שבפרסומת עם בחורה ורכב, אתה מסתכל על הרכב, זה משהו שמזוהה חזק עם א-מיניות..

../images/Emo45.gif למרות שכנראה השאלה מה מושך אותך..

כלומר: בתור חובבת מכוניות מושבעת, כשקראתי את המשפט הזה חשבתי לעצמי - מי מסתכל בכלל על הדשא? מה יש דשא בפרסומות האלו? ברור שמסתכלים על המכונית! ואז חשבתי שמי שכתבה את זה לא מתעניינת במכוניות כמו שהיא לא מתעניינת במין...

avi1283

New member
כ"כ א-מיני

* שכשזוג הולך להתקלח ביחד אני חושב שהם מנסים לחסוך במים. * שכשיש שלט על הדלת "נא לא להפריע" אני לא נכנס כי אני מניח שהם לומדים למבחן חשוב. * שכשמישהי אומרת ש"הגודל לא קובע" אני מיד אומר שזה לא נכון, הרי ככל שהזכרון גדול יותר כך המחשב יעבוד יותר מהר. * שאני הולך לברים מסריחים, לרקוד סלסה/סמבה/עמבה, ואתרי היכרויות, בשביל ה- טוב, בעצם אני לא הולך לשם.

למעלה