לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'מאז שאני בפורום התחלת לפתח'
מאז שאני בפורום התחלת לפתח
<< ההודעה הנוכחית
24/04/2010 | 23:40
70
170
סלידה מביטויי מיניות בסרטים וביומיום.
קודם זה לא היה מפריע לי עד כדי כך עכשיו אני שומעת
בדיחה גסה ( מינית יענו ), של גבר על נשים למשל
וברב המקרים אני מעקמת את האף.
תראו מה עשיתם לי :(
סתם :)
א-מיניים >>
לצפיה ב-'גם אני שונאת'
גם אני שונאת
25/04/2010 | 00:59
26
50
אבל לא מאז הפורום. מאז תמיד.
ואני שונאת מין אנאלי או אוראלי (יותר נדיר) בסרטים. באמת! ומה אם אמא שלי היתה צופה או עוברת! מילא אני כבר דור מקולקל אבל תחוסו על המבוגרים!
באמת היום אני לא יכולה לראות סרט עם אמא שלי. מה אני יעשה אם היו קטעים?!
אתמול ראיתי ממזרים חסרי כבוד והכול היה משעמם עד הקטע הפתאומי של המין האסור פשוט לא המשכתי לצפות. בשנות ה-90 זה לא היה ככה. אני אשאר לי בבועת שנות ה-90 תודה.
הגענו לימים קשים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'זה אמור להיות ההיפך'
זה אמור להיות ההיפך
25/04/2010 | 06:26
3
35
האמא אמורה לשמור על הבת מפני קלקולים
איזה יפה שאת דואגת לה ככה!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'המציאות השתנתה'
המציאות השתנתה
26/04/2010 | 03:53
2
26
"In peace, sons bury their fathers. In war, fathers bury their sons"
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אנחנו במלחמה? '
אנחנו במלחמה?
26/04/2010 | 09:21
1
10
לצפיה ב-'לא בדיוק'
לא בדיוק
26/04/2010 | 22:26
21
הכוונה שלי הייתה לכך המציאות השתנתה, ולא לטובה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אם זכרוני אינו מטעני'
אם זכרוני אינו מטעני
25/04/2010 | 06:28
16
31
גם אווטאר הוא סרט נקי.
יש שם אזכורים לסצינת סקס אווטארי אבל
לא נכנסים לפרטים ומסתפקים שם באזכור חיבוק
ונשיקה.
:)
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא אהבתי את אוואטר'
לא אהבתי את אוואטר
25/04/2010 | 23:33
6
לצפיה ב-'גם בהתנגשות הטיטאנים אין'
גם בהתנגשות הטיטאנים אין
26/04/2010 | 03:36
14
21
זאת אומרת יש קטע עם זאוס, אבל זה קצר ולא מראים שם כמעט כלום. לכן מבקרים מיניים מתלוננים על הסרט..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'האמת? הדהים אותי לגלות כמה מפריע להם'
האמת? הדהים אותי לגלות כמה מפריע להם
26/04/2010 | 09:24
13
25
~שאין~ סקס.
חשבתי שאנשים מיניים אוהבים סקס, אבל לא ידעתי שהם עד כדי כך מצפים לראות את זה בכל סרט!
בחיאת - רוצים לראות פורנו, תקחו סרט פורנו.
למה כל סרט צריך להכיל סצנות סקס נועזות עאלק חלק מהעלילה?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'כי ככה הרגילו את כולם..'
כי ככה הרגילו את כולם..
26/04/2010 | 09:32
12
23
לא משנה על מה הסרט, סצינות מיניות הן חלק מהעלילה, בדרך כלל בלי קשר לכלום
א-מיניים >>
לצפיה ב-'משהו עדיין לא ברור לי'
משהו עדיין לא ברור לי
26/04/2010 | 10:46
5
19
אני זוכרת שתמיד הרגשתי שדוחפים סתם קטעים מיניים בלי קשר לכל דבר מקום.
מהסביבה הסבירו לי שעושים את זה בכוונה 'כי סקס מוכר'.
אבל לא ציפיתי שאנשים יתלוננו על זה שבסרט אין סקס!
זה נראה לי עדיין מוזר.
מה הרגילו אותם?
שכל סרט רגיל הוא בעצם סרט פורנו? (כי זה מה שאני טוענת מזמן, אבל הסתכלו עלי כמו משוגעת..)
זה נראה כאילו הפכו את הפורנו למשהו מקובל ונגיש ולא תחת פורנו כדי שאנשים ירגישו בנוח לראות את זה ולא יצטרכו ללכת לחניות בסמטאות אפלות לקנות סרטים מהסוג 'המלוכלך' הזה..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'כן'
כן
26/04/2010 | 11:18
4
16
הפורנו "גלש" לסביבה הטבעית של פעם ומה שנחשב מוסתר או חצי סודי, הפך לפומבי וחשוף ועל כן אין יותר בושה בתחומים האלה, דבר שהפך את החברה לחסרת גבולות בתחומים הללו ובתחומים אחרים. אני מתכוון גם לילדים ובני נוער שפעם לא היתה להם נגישות לחומרים כאלו ורק כשגדלו השיגו את מה שהם רצו לעומת היום שהכל נגיש, פרוץ (תרתי משמע) ומגיע לכל גיל- יש טשטוש של הקוים האדומים, או יותר נכון, היעלמות שלהם ולכן אנשים התרגלו לכל מה שהם רואים. מבחינתם, סקס יכול להיות בכל מקום, סרט, סדרה, תוכנית, גם דיבורים על סקס, לא רק אקטים מיניים גרידא. עכשיו תארי לך שלוקחים להם את זה, לא יראה להם מוזר שאין סקס?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'איכס!!!!!'
איכס!!!!!
26/04/2010 | 11:35
3
14
מצטערת בפני כל המיניים וכל האנשים שזה פוגע בציפור נפשם, אבל אנחנו חיים בחברה דוחה!!!!!!!!!!
ונימאס לי מזה!

פעם היה דיון/וויכוח באחד ממקומות העבודה שאני נמצאת בהם, על האח הגדול.
אחד החבר'ה טען שזו תוכנית מטומטמת וכו' ואיך בכלל אפשר לראות אותה.
ואז בחור אחר ניסה להסביר לו מה הוא מוצא בתוכנית.
הוא אמר לו: הם יודעים על מה להתמקד. ואז הוא אמר משהו על זה שהם מתמקדים בחזה של ההיא וה.. של הזו (יש בריכה בבית והבנות שם הרבה בביקיני)
אז אני אמרתי לו: בקיצור, תגידי שאתה רוצה לרואת פרונו רך וזהו.
אני לא מבינה איך לא מפריע להם שילדים קטנים רואים את זה.
אף אחד לא רואה את הפגיעה של זה?
כשברור שהנפגעות העיקריות הם הבנות בכל הגילאים ובמיוחד בגילאים צעירים.
אני לא מבינה איך אנשים יכולים להיות כ"כ אטומים.
זה מחרפן אותי.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'את מזכירה לי '
את מזכירה לי
26/04/2010 | 16:34
1
13
ישבתי בטבעון וראיתי טלויזיה באחד מהחנויות יחד עם אבא שלי
ודיברו על האח הגדול. כנראה הייתה שם דמות שנקראה אלירז ( לא ראיתי אף פרק :) )
והמנחה התחיל להלל את האלירזיות של אלירז שהיא כמו "אומנות" כי הוא תרע כמה "משפטי חוכמה".
לאן התרבות מתדרדרת? נכון שאני לא משקיעה באינטלקטואליזציה שלי וחבל אבל אפילו אני רואה שזה דרדור תרבותי חמור. מה תההיה ההשפעה על האי'יו של דור העתיד?
באמת שאני מודאגת
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אין לך מה לדאוג לדור העתיד'
אין לך מה לדאוג לדור העתיד
26/04/2010 | 22:16
12
הדבר הזה כבר הספיק להשחיט מספר דורות, כלל הדורות שלנו, זה שאנחנו 'שרדנו' בשן ועין, לא אומר שזה לא השחיט את היתר. עכשיו הורים שהושחטו גם יגדלו ילדים כאלה, ואז היה ממש קשה לעצור את זה, זה מה בעצם מה שהופך חברה לסדום ועמורה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'נכון חברה דוחה'
נכון חברה דוחה
26/04/2010 | 20:33
3
לצפיה ב-'אבל מה עם המבוגרים???'
אבל מה עם המבוגרים???
26/04/2010 | 20:31
5
12
אותם לא הרגילו והם עדיין צופים. מה הם לא מתלוננים?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא - הם נהנים '
לא - הם נהנים
26/04/2010 | 20:43
3
8
לצפיה ב-'לא כולם'
לא כולם
26/04/2010 | 21:57
1
7
אצל שלי אין בעיה עם זה, ורק לי יוצא לא נעים, במיוחד שיש עוד אנשים מסביב..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מאיפה אתה יודע'
מאיפה אתה יודע
27/04/2010 | 21:18
8
אולי להם לא נעים שאתה רואה את זה
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אולי הם נהנים לצפות לבד או עם הבן זוג'
אולי הם נהנים לצפות לבד או עם הבן זוג
27/04/2010 | 21:21
6
אבל יחד עם הילדים! או שהילדים צופים לבד. לא מפריע להם?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מסר לא בדיוק נכון'
מסר לא בדיוק נכון
26/04/2010 | 22:07
7
זה מזיק בעיקר לנוער ולא למבוגרים, המבוגרים כבר יודעים הכל ועברו את זה, הנוער הוא זה שמושחט מכל תרבות המין וכל המיניות הציבורית. מבוגרים מוכנים לזה נפשית ויודעים שאין שם שום דבר מיוחד, הנוער בניגוד לזה לומד לחשוב שאיכות הקשר נמדדת בכמות הסקס, כלל 'המגוון'.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'את מצחיקה'
את מצחיקה
25/04/2010 | 08:39
1
27
אכן הגענו לימים קשים וחשוכים.
אי אפשר לדעת איפה זה יתפוס אותנו:)
ואני באמת התחלתי לשנוא קטעי סקס בסרטים
זה כזה ריקני
א-מיניים >>
לצפיה ב-'זה ריקני'
זה ריקני
26/04/2010 | 03:32
12
אבל זה מוכר..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הסרטים הם השתקפות של החברה'
הסרטים הם השתקפות של החברה
26/04/2010 | 03:45
15
בעבר החברה הייתה אחרת, היום זה סדום ועמורה, ככה שסרט שאין בו סצנות סקס פשוט לא מוכר. גם סרט שמוכר ואין בו סצנות סקס, צריך להיות כל כך טוב, שרוב הבמאים והתסריטאים הבינוניים ומטה, יעדיפו להכניס סצנות סקס ארוכות ומפורטות, פשוט כי זה הכי קל.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ממזרים חסרי כבוד זה סרט מעולה'
ממזרים חסרי כבוד זה סרט מעולה
28/04/2010 | 18:39
1
7
לצפיה ב-''
28/04/2010 | 19:06
8
אבל אני לא אפתח את אתו הדיון מהפייסבוק גם פה...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'דווקא בסרטים אין לי בעיה,'
דווקא בסרטים אין לי בעיה,
26/04/2010 | 10:36
8
28
למרות שפה אני חושבת שנהיה חלוקים, אז אני לא אכנס לזה אפילו.

אבל אם אני אשמע עוד פעם אחת מ**** איך לסביות עושות, מה, כמה, איפה, ולמה היא עייפה בבוקר [כי היא לא ישנה בלילה]. אהההההה, אני הולכת לצרוח!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אה?'
אה?
26/04/2010 | 10:59
3
21
מה הקטע הזה עם הלסביות?
ולמה זה מפריע לך אבל לראות זוג מתעלס בעירום מלא על מסך ענק עם עוד עשרות צופים - לא מפריע לך?
או למקרה שאת לא אוהבת קולנוע, עם חברים/משפחה בבית?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'עכשיו יש לי זמן לענות,'
עכשיו יש לי זמן לענות,
01/05/2010 | 08:31
2
21
טוב, חשבתי על זה בימים האחרונים, וזה ככה. זה לא שחור ולבן.
ברור שיש סצנות סקס שיפריעו לי ויש דיבורים על סקס שלא יפריעו לי.

דבר ראשון אתם צריכים להבין שהתפישה שלי על סקס היא שונה משלכם. אני חושבת שסקס הוא חלק טריוויאלי ממערכת יחסים, וזה לגיטימי, ואתם... חושבים מה שאתם חושבים [אני בכוונה לא מפרטת כי אני לא רוצה להכניס לאף אחד מילים לפה...]. אז מן הסתם אני רואה את זה באור טיפה פחות חמור.

כן יוצא לי לראות סרטים שיש בהם סצינות סקס ולחשוב "אלוהים, למה לעזאזל הכניסו את זה לסרט?" ומצד שני יש פעמים שאני חושבת שזה כן מתאים. כמובן שזה תלוי גם ברמת הפירוט והגסות של הסצינה.

אני כן חושבת שיכולה להיות סצינת סקס יפה [אם למישהו יוצא לראות את הסרט הנפלא "אמן האשליות", ואני מקווה שלא תמנעו ממנו בגלל ההמלצה הזאת. אז שם יש סצינה יפהפיה, שממש לא רואים שם את הגוף של השחקנים. כלומר, את רואה בכאלה קלוזאפים שאת לא יודעת אם זה ירכיים, או ידיים, והכל באור רך וחצי מחוץ לפוקוס]. אני, כשאני רואה סרט, או יותר מובהק, כשאני קוראת, אני שואלת את עצמי האם זה תורם לעלילה [וכן, יש פעמים שזה כן] או אם זה פשוט סקס לשם הסקס שזה לא תמיד "לגיטימי" בעיני.

בנושא דיבורים, הבעיה שלי היא שזה בא מאנשים שהם לא החברים הכי קרובים אלי ואני לא מאמינה שאני צריכה לדעת עליהם דברים כאלה אישיים ומפורטים. לפעמים הבנות בעבודה אומרות לי דברים כל כך בוטים וכל כך מפורטים שאני תוהה למה לעזאזל הן חושבות שזה מעניין אותי לדעת...

אם זאת חברה טובה שלי, והיא תבוא ותספר לי משהו בלי כל הפירוט המכוער הזה של תנוחות, מיקום ועוד דברים שאני לא רוצה שגם אתם תצטרכו לדמיין, אלא משהו שהוא... לא יודעת, אולי לא רק טכני אלא גם אישי, תהיה לי פחות בעיה להתמודד עם זה. יכול להיות מאוד שזה יביך אותי מעט לשמוע את זה, כי אני לא חושבת שאי פעם זה יראה לי לא מביך לחשוב על החברים שלי בצורה מינית, אבל אם היא בוחרת לשתף איתי משהו כזה זה כנראה משמעותי עבורה.

זהו, אני מקווה שהבהרתי לך קצת יותר למה התכוונתי למעלה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
01/05/2010 | 11:22
1
16
אני חושבת שסקס הוא חלק אינטגרלי מהזוגיות של רוב בני האדם ואין לי שום בעיה עם זה. זו בכלל לא הנקודה.
ואני חושבת שיש עלילות שיש בהם משמעות לעובדה שהתקיימו יחסי מין בין בני הזוג.
אבל יש הבדל גדול בין 'לידע' אותנו בצורה כזו או אחרת שהיו יחסים כאלה, לבין להראות לנו בפירוט מלא איך הם נעשו.
למשל, בסרט אווטר הראו את זה יפה. לא רואים כלום פרט לעובדה שנותנים לך להבין שזה קרה ובמקום 'משמעותי' ואח"כ גם יש התיחסות למשמעות של זה בדיבור.
לפני כמה ימים ראיתי את הסרט: אינדיאנה ג'ונס ומסע הצלב האחרון (בפעם ה..) גם שם, כחלק מהעלילה, מתקיימים יחסי מין בין אינדי למי שמסתברת כאוייבת בהמשך ומתברר שגם אביו נפל בפח שלה. אז יש הרבה משמעות בעלילה לעובדה ששניהם קיימו איתה יחסים, אבל לא היה שום צורך להראות לנו את זה. מספיק שהבנו שזה מה שקורה.
ואני יכולה לחשוב על עוד עשרות סרטים שרק נותנים לך להבין את זה מבלי לראות את זה בצורה מפורשת ובוטה.
אפילו להראות זוג מתחת לשמיכה נראה לי סביר (בעיקר כשרוצים להראות את השיחה והאינטרקציה בניהם דווקא במהלך אותו האקט, אבל מצטערת - אני לא רואה שום סיבה בעולם לאף אחד מהמקרים בהם מראים אברים אינטימים של אנשים על גבי המסך עם או בלי קשר לקיום יחסים באותו הרגע.
למשל, בסרט 'איים אבודים' (ישראלי..) יש קטע מאוד בוטה ולא יפה בעיני של התחלה של קיום יחסים בין נער לנערה (הגיבורים של העלילה). ממש חשוב שאני אראה איך הוא מלטף לה את הישבן או עושה מה שעושה עם החזה החשוף שלה??? ממש חשוב?
אי אפשר היה לעצור אחרי שרואים אותם מתנשקים כשברור לאן זה יוביל?

ויש הבדל גדול בין סרט לבין ספר... גדול מאוד!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז נראה לי שבגדול אנחנו מסכימות.'
אז נראה לי שבגדול אנחנו מסכימות.
01/05/2010 | 11:46
9
אולי הגבולות שלנו עוברים במקומות מעט שונים, אבל אני די מסכימה עם מה שאמרת
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא יפה'
לא יפה
26/04/2010 | 20:32
13
פעם נשים היו צנועות יותר
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז בשבילך זה כמו סרטי פעולה'
אז בשבילך זה כמו סרטי פעולה
26/04/2010 | 21:52
2
14
שיש סצנת סקס את חושבת לעצמך "יו מגניב, כמה חושני, בום טראח", וכאשר זה נגמר חושבת לעצמך "וואלה אבל זה מסוכן". בכל אופן זה אמור להיות משהו פרטי ולא ציבורי, צריך להחזיר את קוד הייז.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'Dude אין לי מושג מה אתה רוצה.'
Dude אין לי מושג מה אתה רוצה.
26/04/2010 | 22:12
1
לצפיה ב-'WTF '
WTF
26/04/2010 | 23:21
1
לצפיה ב-'מסכימה. אני גם הפסקתי לראות'
מסכימה. אני גם הפסקתי לראות
27/04/2010 | 07:55
31
21
סרטים עם אנשים רק בגלל קטעי הסקס המביכים. זה פשוט נורא. למה אני צריכה לראות את החזה של הבחורה? איך זה קשור לעלילה בדיוק?

אין כמו סרטי וולט דיסני והסרטים הקלאסיים!

זו הסיבה שאני לא אוהבת ללכת לקולנוע לראות סרטים רגילים (מצויירים אין בעיה). אני לא יודעת מה תהיה ההפתעה בסרט. כבר קרה לי מקרה שהלכתי עם מישהו שיצאתי איתו לאיזה סרט דרמה יפה ואיכותי שזכה אפילו באוסקר! והיה שם קטע כ-ז-ה מיותר ולא קשור לסרט שפשוט קברתי את עצמי בתוך הכיסא. הבחור כמובן נהנה מכל רגע (שזה רק עיצבן והביך אותי יותר).
לכן, אני מעדיפה לראות את הסרטים לבד בבית - ככה נוח לי יותר וגם יש לי את הפריבילגיה לדלג על הסצנה המיותרת!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'וואי כול כך כנ"ל'
וואי כול כך כנ"ל
27/04/2010 | 21:23
3
לצפיה ב-'לגמרי! '
לגמרי!
28/04/2010 | 13:27
לצפיה ב-'אין קשר בין אוסקר וטיב הסרט'
אין קשר בין אוסקר וטיב הסרט
29/04/2010 | 11:36
23
13
תראי את הסרט האיום והנורא הזה אווטר.
אחד העלילות היותר נוראיות שראיתי ורק בגלל האפקטים של ה3D קיבלת מלא אוסקרים.
ממילה לתת לו אוסקר על אלמנטים חזותיים - אבל הוא גם היה מועמד לסרט הטוב (זה שהוא לא זכה משפר את המצב רק במעט).

דווקא בסרט הזה לא היו קטעים מיניים (עד כמה שאני זוכרת) אבל הם פיצו על זה בעלימות דוחה שגרמה לי לרצות להקיע בסוף הסרט.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אוסקר הוא אכן לא מדד'
אוסקר הוא אכן לא מדד
29/04/2010 | 11:48
14
9
פעם הלכתי עם הגרוש שלי לראות סרט מסויים.
כשהגענו התברר שאין כרטיסים אז בדקנו מה עוד רץ.
לא ידענו כלום על אף אחד מהסרטים שרצו.
אחד הסרטים, ישראלי, זכה באוסקר, אז החלטנו ללכת לראות אותו.
אני לא זוכרת את השם (נראה לי חתונה מאוחרת).
זה היה אחד הסרטים הנוראיים ביותר שראיתי מבחינה מינית (דווקא העלילה עצמה היתה לא רעה בכלל..)
כמה קטעים מזעזעים היו שם. הראו שם ה-כ-ל! קיום יחסים מלאים בעירום מלא ועוד מלא דברים מסביב.
פשוט דוחה!!
וזה קיבל אוסקר!
מאז למדתי, לא להתיחס.

לגבי אווטר: בעיני העלילה היתה סתמית. צפויה וידועה מראש. לא ראיתי בה משהו מזעזע והיה נחמד בעיני לפחות, לראות את השינוי שהדמויות עובורת שם. אני אוהבת לראות דברים כאלה (בין אם זה שינוי לטובה או לרעה או למשהו שנחשב לטוב ובעיני הוא לא. אני פשוט אוהבת לראות התנהגות אנושית)
לא היה שום דבר מיני בסרט וזה היה ממש נחמד.
רק נתנו להבין שהם קיימו יחסים. (בעיני ככה זה צריך להיות בכל סרט. כי אם חשוב לעלילה שהם 'עשו את זה' זה לא אומר שאני צריכה לראות את זה. מספיק שאני יודעת שזה קרה.)
אפרופו זה, אתמול בדיוק, בארוחת צהריים דברנו על סרטים. מישהו ספר שהוא הולך עכשיו לראות את אווטר, אז מישהו אחר אמר משהו בסגנון: זה לא שווה. לא מראים שם כלום. חכיתי לראות משהו.. (לא זוכרת בדיוק את המילים שלו, אבל הוא התכוון שהוא התאכזב קשות מזה שלא רואים שום דבר מיני בסרט )

לגבי האלימות, היו שם באמת כמה קטעים אלימים מידי גם לטעמי.
אני פשוט מכסה את העיניים עם היד בשלב הזה ומציצה רק לקצה כדי לראות מתי זה מסתיים. השיטה הזו עובדת לי בכל הסרטים האלימים. אני מסתכלת על התרגום או משהו כזה.
ככה אני עוקבת אחרי העלילה ולא נחשפת לכל הגועל הזה שמשחיט את הנפש והופך אותנו לאנושות שכהה לרגשות ואלימות.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'נדמה לי שאת מתבלבלת...'
נדמה לי שאת מתבלבלת...
29/04/2010 | 17:10
8
9
אף סרט ישראלי לא זכה באוסקר עדיין...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז הוא היה מועמד או משהו כזה'
אז הוא היה מועמד או משהו כזה
29/04/2010 | 17:49
7
10
תכלס' הוא היה ממש מומלץ וזכה במשהו.
זה הסרט על החתונה של הגרוזינים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הוא זכה באוסקר ישראלי, נראה לי'
הוא זכה באוסקר ישראלי, נראה לי
29/04/2010 | 22:56
6
7
כך שזה לא מעיד על האוסקר האמריקאי.
בכל מקרה - לדעתי זה היה סרט מצויין, וכאמור - סצנות מיניות לא ממש מפריעות לי לרב.

היה לבמאי הזה סרט נוסף, שהיה די מזעזע, עם עלילה גרועה, וסצנות מיניות דוחות בהרבה!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מסקנה: לא לצפות בסרטים ישראלים'
מסקנה: לא לצפות בסרטים ישראלים
29/04/2010 | 23:28
21
לצפיה ב-'חשבתי שאולי זה היה אוסקר ישראלי'
חשבתי שאולי זה היה אוסקר ישראלי
30/04/2010 | 14:49
4
2
כי זכרתי שהוא זכה באוסקר.
אני לא חושבת שזה ממש משנה אם זה אוסקר ישראלי או אמריקאי.
אני מניחה שהפרמטרים לזכיה באוסקר לא שונים בהרבה.
פשוט באמריקאי יש יותר מתחרים ויותר איכות.

כמו שאמרתי, העלילה היתה דווקא טובה. אפילו אהבתי אותה.
אני חושבת שהציגו שם דילמה/סיטואצית חיים, אמיתית והראו את ההתמודדות של האנשים מאוד יפה עם הכל.
רק למה?? למה אני צריכה לראות אותם עושים סקס??? ממש ה-כ-ל?
ועוד ראיתי את זה בקולנוע.. זה היה ממש מביך..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ואיך שאר האנשים הגיבו?'
ואיך שאר האנשים הגיבו?
30/04/2010 | 23:53
1
1
איך הגיב גרושך?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'איך אחרים הגיבו?'
איך אחרים הגיבו?
01/05/2010 | 11:30
2
כולם שיבחו את הסרט וכנראה שהוא לא זכה סתם באוסקר.
לאף אחד זה לא הפריע וכמובן יש את אלה שטוענים: שזה היה הכרחי לעלילה

גרושי? גרושי אוהב קטעים כאלה אבל היה יכול להזדהות עם המבוכה שלי למרות שלא היה שותף לה.
אני ברחתי כמה שיותר מהר מהקולנוע אחרי אותו סרט.
התביישתי שידעו שבכלל הייתי בסרט כזה..
ואמרתי שיותר אני בחיים לא בוחרת סרט רק בגלל שהוא 'זכה באוסקר'
בכלל, למדתי מזמן שביקורות לרוב רחוקות מהטעם שלי.
ומה שהרוב אוהבים, הוא בהרבה מקרים לא מה שאני אוהבת.
אני כבר מזמן לא קוראת ביקורות סרטים.
אני קוראת עלילה ולפי זה מחליטה למרות שאני יודעת שגם זה לא 100%.
בגלל זה הכי טוב לראות בבית.. ובאופן כללי אני לא חסידה של סרטים.
מעדיפה ספרים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יש סיבה'
יש סיבה
01/05/2010 | 07:41
1
3
כל עוד לא יראו סצנה ארוכה מפורטת ולא 'מצונזרת', 'עוצמת האהבה' לא תומחש מספיק..
א-מיניים >>
לצפיה ב-' לצערי זה אכן המצב..'
לצערי זה אכן המצב..
01/05/2010 | 11:31
2
לצפיה ב-'מסקנה: אם אין תסרט שאת רוצה'
מסקנה: אם אין תסרט שאת רוצה
29/04/2010 | 23:31
2
9
לחזור הביתה.

לחשוב טוב טוב ולברר מה יהיה בסרט לפני שאת רואה אותו. לקרוא אליו בויקיפדיה.

אצלי זה חוקים מיושמים

למרות שעם ממזרים קצת נסחפתי
א-מיניים >>
לצפיה ב-'למרות שאם הסרט כולל ממזרים בשם שלו'
למרות שאם הסרט כולל ממזרים בשם שלו
30/04/2010 | 01:36
3
אפשר להבין שהוא לא בדיוק א-מיני. המבין יבין..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אני לרוב לא הולכת לסרט סתם'
אני לרוב לא הולכת לסרט סתם
30/04/2010 | 14:52
4
ולמדתי את הלקח
א-מיניים >>
לצפיה ב-'בעוד שא-מיניים רואים זאת כסצנות נוראיות'
בעוד שא-מיניים רואים זאת כסצנות נוראיות
30/04/2010 | 01:32
1
9
"להוריו של זאזא מתברר שהוא אינו נענה לכלות המוצעות לו, עקב אהבתו הסודית ליהודית (רונית אלקבץ), גרושה ואם לילדה בת 6, בת העדה המרוקאית, המבוגרת ממנו בשנים אחדות. לצופים מומחשת עוצמתה של אהבה זו בסצנת יחסי מין בין השניים." ככה מיניים רואים את זה, הבנת? ככה ממחישים 'אהבה גדולה' לצופים..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
30/04/2010 | 14:54
3
לצפיה ב-'גם אני לא אהבתי את אווטאר'
גם אני לא אהבתי את אווטאר
29/04/2010 | 21:15
7
6
אבל לא בגלל האלימות. אין לי בעיה עם אלימות מכול סוג.
סתם לא היה נאה בעיני שהם מסתובבים חצי ערומים, ולא אהבתי את הפרימיטיביות של השבט הכחול ובמיוחד הבחורה דחתה אותי.

א-מיניים >>
לצפיה ב-'היא היתה כוסית על מה קרה לך...'
היא היתה כוסית על מה קרה לך...
01/05/2010 | 12:30
6
10
חחחח.... אוואטר סתם סרט חסר עלילה. (בניגוד למה שחשבתי קודם D:) אבל האפקטים שלו והתלת מימד מגניבים בטירוף.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא הפסקתי לבכות באווטאר'
לא הפסקתי לבכות באווטאר
01/05/2010 | 14:38
3
7
זה מה שהאדם הלבן עושה חושב שהוא מנצח כשהוא כובש
ומביא עימו הרס וכליה. האנדיאנים היו כל כך חכמים ראיתי עליהם סרט
בנשיונל הם כל כך מבינים בצמחים ואחרי מה שהם ראו על האדם הלבן הםמסרבים לגלות לו את הסודות. הם מרחו את הילדים שלהם בחומר מצמח כתוצאה הילדים גדלו חזקים יותר
חשבתי על הזיהום אויר וכל החוסר יכולת שלנו לחיות בהרמוניה עם הטבע.
בעיני אנחנו פרימיטיבים
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אנחנו לא פרימיטיבים'
אנחנו לא פרימיטיבים
01/05/2010 | 18:20
3
אנחנו סתם רעים ובעיקר אגואיסטים (רוב הרוע של האדם הלבן נובעים מאגואיזם מוגבר)
יש לנו ידע וכוח שאין לאדם הקדמון, אבל אנחנו משתמשים בו בצורה לא ראויה.
ואיבדנו את הקשר עם הטבע במובן הכי רחב של זה.

האינדיאנים אמרו על האדם הלבן שהוא חי בשביל ילדיו והורס לנכדיו.
אבדנו את חוכמת החיים המובן העמוק שלה, שהיה פעם לאנושות.
ואיבדנו אותה, כי התחלנו להתמקד בעצמנו ורק בעצמנו ובמה שיביא לנו רווח אישי מיידי.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'חחח אשכרה בכית??'
חחח אשכרה בכית??
01/05/2010 | 18:55
1
2
לצפיה ב-'מה את לא?'
מה את לא?
01/05/2010 | 20:27
2
זה שהם חייזרים כחולים לא אומר שאין להם רגשות!
א-מיניים >>
לצפיה ב-''
02/05/2010 | 23:06
2
לצפיה ב-'חזה של בחורה'
חזה של בחורה
29/04/2010 | 21:12
4
16
חחח תתעלמי ממני . יש מצב שאני דו

... האמת? אין לי בעיה עם זה. זה אפילו נחמד בעיניי. אבל לא עם המשפחה זה באמת קצת מביך. עם חברים אין לי בעייה בכלל. יש פעמים שזה אפילו מוסיף לסרט לדעתי.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מוסיף לסרט?'
מוסיף לסרט?
30/04/2010 | 01:38
3
10
טוב אם את אומרת..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'חחחחח'
חחחחח
30/04/2010 | 13:38
2
6
לא התכוונתי החזה הספציפי עצמו, אלא יותר שהסצינת סקס (בסרטים שזה אירוטי כמובן,לא פורנו מגעיל) אז זה יכול להוסיף. לכל הפחות זה לא יכול לגרוע D:
א-מיניים >>
לצפיה ב-'גורע, גורע. בטח גורע!'
גורע, גורע. בטח גורע!
30/04/2010 | 14:55
1
1
לצפיה ב-'לדעתך....'
לדעתך....
01/05/2010 | 12:29
3
לצפיה ב-'עם סרטים אין לי בעיה לרב,'
עם סרטים אין לי בעיה לרב,
28/04/2010 | 23:14
14
לפעמים זה כן ממש מוגזם בעיני.

אבל בכל הנוגע לבדיחות מיניות, שפעם חשבתי שהן מגניבות - היום אני פשוט לא יכולה לסבול 99.99999999999% מהן.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'השרשור נוסף לטאגס'
השרשור נוסף לטאגס
03/05/2010 | 08:40
5

הודעות אחרונות

11:15 | 27.02.17 אורחים בפורום
19:38 | 25.02.17 מקמיקא
06:25 | 24.02.17 k500
10:41 | 20.02.17 מחכה לאמדאוס
14:33 | 09.02.17 IcePrincess22
08:20 | 09.02.17 אורחים בפורום
14:58 | 04.02.17 קשת54
10:07 | 04.02.17 k500
08:19 | 20.01.17 k500

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ