סרטונים בנוגע לא-מיניות.

סרטונים בנוגע לא-מיניות.

ובכן, לפני כמה שבועות חשבתי פתאום על הרעיון של לחפש "Asexuality" ביוטיוב [איך לא חשבתי על זה קודם?!] ורציתי לשתף אתכם בכמה סרטונים נהדרים שמצאתי
יש הרבה סרטונים של ראיונות יחסית קצרים בטלוויזיה, בעיקר של דיוויד ג'יי - מייסד AVEN, האתר העולמי הרישמי לא-מיניות - וגם של מספר חברי AVEN יחסית חזקים ומוכרים בקהילה. אבל מצאתי כמה סרטונים טובים במיוחד: 1. תכנית שלמה של Montel [אל תשאלו אותי מי זה, אבל נראה שזו איזו תכנית טוק-שואו בארה"ב] בת 40 דקות שעסקה כולה בא-מיניות. [הציטוט האהוב עליי של דיוויד ג'יי הוא מהתכנית הזו - "I don't like that term [virgin]. Because it implies that I'm innocent, and I'm not." זה פשוט נכון עבורי במקרים רבים, באמת. ז"א, יש בי חלקים כל כך תמימים מהיותי אני, אבל לא מהיותי א-מינית. ויוצא לא מעט שחברות שלי מנסות "להגן" עליי ולהמנע מלרמוז על כך שהן שכבו עם מישהו, למשל - וזה תמיד מצחיק אותי; כי זה לא כאילו שאני לא יודעת שזה קורה, זה לא כאילו שאני חושבת שכולם עושים סקס רק מתוך אהבה, שילדים באים מקשתות בענן או מחסידות וזה לא כאילו שאני לא יודעת שיש חוויות מיניות נרחבות, מעבר לרק סקס. העובדה שאין בי את הצורך להתנסות באותן החוויות לא אומרת שאני לא מודעת לקיומן. (וזה לא כאילו אני רוצה לשמוע באופן נרחב על החוויות המיניות שלהן - אבל כחלק מסיפור על קשר רומנטי עם מישהו, לפעמים העובדה שהם שכבו היא מאוד רלוונטית להמשך הסיפור
) ומעבר לזה, אני מתעסקת כל כך הרבה במיניות, על מנת להבין את המקום של א-מיניות בתוך העולם המיני, שאני מתעסקת בעולם הזה כמעט יותר מחברותיי המיניות ומודעת אליו כמעט יותר מהן, חוץ מהעובדה שאני לא לוקחת בו חלק.] 2. מעין ראיון שנעשה עם ה-זוג של AVEN. נראה כאילו חברים שלהם פשוט התעניינו בסיפור והחליטו להקליט חומרים [אולי עבור סרט דוקומנטרי עתידי, אולי רק עבור הפרסום הזה ביוטיוב - אין לי מושג. אבל ההקלטה נהדרת]. 3. המשך לראיון שנעשה עם אותו הזוג, עם קטעים שנקטעו בעריכה של הקטע הראשון. 4. בנוסף, יש כמובן את כל הסרטונים של swanivy. פרסמתי בשרשור של חוויות מהמפגש את העמוד שלה ביוטיוב, ואני מוסיפה קישור בסוף הודעה זו. היא מדברת על א-מיניות, ואוהבת לדבר ~המון~ על א-מיניות. יש לה קטעים נהדרים. [http://www.youtube.com/user/swankivy] מפתיע אותי כמה כוח עוד יש לה, להמשיך לדבר על א-מיניות כל כך הרבה ולהסביר כל כך לעומק דברים שאני, הרבה פעמים, פותרת ב - "בחייאת רבאק, זה פשוט לא נכון. תפסיקו להמציא לי תירוצים."

snoopytush

New member
אהבתי

מה שבלט לי במיוחד בסרטון זה לעומת השאר הוא שהוא מסביר למה מיניים מרגישים רתיעה גבוהה מאמיניים. אממ אבל יש לי בעיה עם דוברי אנגלית לפעמים הם מדברים מהר ואין לי שמץ מה הם אמרו.... זה קרה לי עם הסרטון של הזוג וזה היה מעצבן כי ממש רציתי לשמוע.
אגב הזוג האסקסואלי ממש חמודים!!!!!!!!!!!

amb2

New member
איזה סירטון משעמם..

שני חנונים מדברים שם כמו טמבלים כמעט נירדמתי, הלכתי להביא לי פופקורן למחשב אמרתי אולי יש מצב, אז הבנתי שהסירטון דפוק .

p019

New member
../images/Emo45.gif

אני לא חושבת שהמילה בתול מתעימה לא-מיני מסיבה אחרת. יש למילה הזו משמעות משנית של רישוני - לפני שימוש. אולי זה עובד על אדם מיני. אבל עבור אדם א-מיני - אם הוא קיים יחסי מין או לא - פשוט לא משנה בכלל. אז למה צריך מילה כדי לתאר את המצב לפני או אחרי? מבחינתי המילה הזו אינה מתייחסת אלי.

Mystic Circle

New member
טוב, עכשיו ראיתי את רוב הסרטונים

של swanivy. היא ממש חמודה!!! יש לה שער ממש יפה. אהבתי את הסגנון לבוש שלה. היא בהחלט יודעת לדבר מול מצלמה. בקשר למה שהיא אומרת, דיי שיעמם אותי כי כבר שמעתי את כול זה בעבר וזה נטחן פה המון בפורום. מוזר שבוידאו של 10 דברים שאומרים על אמיניות, במס' 8, היא לבשה בגדים חושפניים מהרגיל, וגם העירו לה על זה. מוזר, מה היא ניסתה להגיד בזה? היא דיי נראת ילדה קטנה. אפשר לתת לה גם 16. עוד הוכחה לכך שסקס מבגר. מי שלא עושה סקס נשאר צעיר לנצח...(זוכרים, דיברנו על זה פה בפורום? אני עינבר וAL212) ו...היא עושה תנועות מצחיקות אחרי שהיא מכריזה על מה שהיא הולכת להגיד

גם לי בד"כ לא היה כוח להקשיב לכל הסרטון

עד הסוף, בעיקר ל10 הגדולים. אבל הסרטון של העשרה הנוספים ממש מצחיק, והLetters to an Asexual ממש מעניינים. אני גם חשבתי שהיא בגילאי 18-24, בערך. הופתעתי שהיא כל כך מבוגרת, בעיקר גם מכיוון שהיא דיברה על אזכורים לשיחות שהיו לה כשהיא הייתה מאוד צעירה, לפני קום AVEN [בהתחשב בגיל האמיתי שלה]. וכל פעם מחדש אני מופתעת מאנשים שהיו מודעים לא-מיניות שלהם לפני הקהילה... [ז"א, מודעים ובטוחים ללא כל עוררין. אני חשבתי תקופה קצרה שמשהו דפוק בי, לפני שנתנו לי לינק לפורום - אבל לא חשבתי לרגע שזו נטייה מינית שקיימת ולחלוטין נורמלית. אני מעריכה אנשים שהיו מספיק בטוחים בעצמם ומספיק לא-נוחים-ללחצי-הסביבה כדי לדעת משהו כזה עוד לפני שהקהילה התגבשה.]

inbardaf

New member
גם בעיני היא מצחיקה ומשעשעת

ונראת מלאת חיים - מה שסותר את התיאוריה על א-מיניות וחוסר תשוקה לחיים... ו-"אני מעריכה אנשים שהיו מספיק בטוחים בעצמם ומספיק לא-נוחים-ללחצי-הסביבה כדי לדעת משהו כזה עוד לפני שהקהילה התגבשה" - בהחלט ראוי להערכה

למעלה