רשימת ה"כן ולא" של א-מיניות

inbardaf

New member
באתי ילדים - כי רציתי ילדים!!

לא כי רציתי סקס... 'וכשעשיתי' ילדים, על זה חשבתי.

אופליה7

New member
../images/Emo45.gifממש מטומטמת הפרפרה המתפרפרת

לה יהיו (או יש) ילדים רק כי היא רצתה סקס. ממש פתאטי. ומה היא תגיד על אנשים שלא יכולים ביולוגית לקיים יחסי מין? גם להם לא יהיו ילדים? היא שכחה הפריות, תרומות זרע, אימוץ, לא הגיע הזמן לחסום אותה (או אותו) מהפורום?

amb2

New member
לא צריך לחסום ! אני בעד להכניס אקשן לחיים

Berethor

New member
אמב מישהי פה מנסה לפתות אותך

איזה יציאות יש למיניים האלה..לפחות זה מצחיק.

amb2

New member
היא יכולה לפתות אותי

אם תציע לי מיליון שקל או גלידה בטעם שוקו/רום/ צימוקים או זה או זה. (או שניהם)

amb2

New member
גם אמרו שזה בכלל בחור. חחח

איך אפשר לפתות א-מיני? זה הרבה יותר קשר מלפתות מיני

Mystic Circle

New member
בעיקרון היא לא עברה על שום חוקים

כדי שאפשר יהיה לחסום אותה. קודם מזהירים אח"כ חוסמים\מוחקים הודעות. אבל שמתי לב שהיא מרגיזה פה משתתפים ולכן אם זה לא יפסק אני אנקוט באמצעים. לדעתי במקומה כבר כול בנאדם היה מבין לבד שהוא לא רצוי פה והולך. אבל מה לעשות, יש אנשים קצת קשי הבנה

Mystic Circle

New member
פרפר נחמד,

את התשובות לכול השאלות האלה יש בשאלות הנפוצות שבטח לא טרחת לקרוא. ואני לא יודעת עם שמת לב, אבל את מרגיזה פה הרבה אנשים עם ההתרסות שלך. לדעתי אין לך מה לעשות פה. סיפקת את הסקרנות שלך. עכשיו הגיע הזמן שתלכי.

inbardaf

New member
אתה כזה ילד קטן שזה לא יאמן..

אתה לא חושב שאחרי גיל 30 הגיע הזמן שתתבגר?

amb2

New member
לי יש ילדים../images/Emo186.gif

כן...עשרה ילדים, מישפחה מרובת ילדים הילדים ישנים במיטה עם שלוש קומות אני בודד גלמוד ואומלל בכלל... אני שונא לקום בבוקר וגם כשייש שמש אני אומר זה חושך חחחחחחחחחח

עוד אחד!

לא -כשאני מחייכת זה לא קשור לזה שיש לי חבר , או שהכרתי מישהו, או ששכבתי עם מישהו! משום מה אנשים מיניים מקשרים כל שמחה לפן מיני!

amb2

New member
לא מבין אותך מאיה

תצאי עם בחור הומו הוא יתן לך יחס וחיבה ולא יהיה סקס שם אין סכנה כזו חחח נייט

הסבר נימוק ופירוט

נניח כשאני מגיעה לכיתה סתם כי יש לי מצב רוח טוב...אז אני נראית כביכול מאושרת....אז תמיד שואלים אותי אם יש לי חבר חדש או משהו בסגנון...כאילו אושר תמיד קשור לזוגיות............... ובחור הומו...לא נראה לי, אני צריכה לראות גם קצת עיניין בי.

amb2

New member
איזה כתה מה כיתה...

את כבר לא ביסודי כתה... חחח אושר זה כאשר יש אחדות של הרצון שלך עם המציאות שלך. כשאתה לא רוצה שום דבר שאין לך ולא מתנגד לשום דבר שייש לך. אתה רוצה את המציאות שייך לך כפי שהיא ללא שינוי. זה אושר

הסבר.........

אני כן בכיתה כי אני מלמדת נוער בכל מיני מסגרות......... אושר אצל מיניים מקושר מאוד לסקס וזוגיות... אושר זה מושג מאוד בעייתי -ולדעתי זה גם המצאה של המאה שלנו........... השאיפה לאושר הרבה פעמים סתם אשליה.... כש"טוב" לי אז אני מאושרת............ מאחלת לך את כל האושר בעולם

amb2

New member
ידעתי שלא תביני

מה שכתבתי לך על אושר זה נכון מאיה!! תיקראי עןד פעם זה ממש חכם....תיקראי ! אושר לא תלוי בשום דבר שקורה או שיקרה לך אושר זה אין שאת בוחרת להבין ולקבל את כל המצבים שקורים ויקרו לך

למעלה