רשימת ה"כן ולא" של א-מיניות

אופליה7

New member
מה הקשר לטבע???

סאדו מאזו יש בטבע? יש חיות שקושרות ומכות אחד את השנייה? לשתות חלב פרה יש בטבע? תראה לי חייה אחת שיונקת חלב בגיל מבוגר ולא רק כשהיא גור, ועוד חלב אם של יצור שונה ממנה.

.......

תחשבי בצורה פילוסופית... הדוגמאות שנתת לא קשורות בכלל... אין שום קשר להעדפות כאלה ואחרות של בני אדם אלא לדברים שטבועים בכל החיות כבריאה של הטבע כמו אכילה, רבייה, חיזור,ציד, אינסטינקטים

Berethor

New member
אז אתה רומז שאתה חיה

אין צורך להוסיף דבר. פילוסופיה בשקל..

וברצינות, אם אתם מתקשים למצוא את הקשר

בין התכונות הטבעיות שהטבע הוריש לנו ולחיות כנראה שהא-מיניות שלכם בכל זאת באה על חשבון שכל ישר.. והכוונה לשני המגיבים האחרונים כי נראה שמאיה לא התקשתה להבין

אסמכתאות-לקוח מתוך מאמר

בשנות ה-90 בחנו שלוש קבוצות חוקרים נפרדות בארה"ב את השאלה הזו. במחקר אחד, איילים צעירים אבל בוגרים מינית הושמו במכלאה עם נקבות ב-18 הזדמנויות שונות. כצפוי, רובם הזדווגו נמרצות עם הנקבות, אבל כ-10% מהם לא הביעו כל עניין באקט. האיילים שנמנעו מהאקט הושמו שוב במכלאה, הפעם עם שני זכרים או נקבות, ומבחנים התנהגותיים בדקו את מספר הפעמים שבהן הם הפגינו עניין ברעיהם (בעיטות, קולות, הרחות, נסיונות טיפוס). התברר שבין 5% ל-7% מהם ניסו לטפס, להריח ולהגיע לאינטראקציה מינית עם איילים זכרים אחרים, אך כ-2% עד 3% מהם לא הביעו כל עניין בזכרים או בנקבות. "לא היה להם שום עניין בהזדווגות", סיפרו החוקרים. ההעדפה הא-מינית נשארה גם כשערכו את הבדיקות שנה אחר כך.

avi1283

New member
זה אותו דבר

או שמסתדר לך שיש מיעוט לעומת רוב ושכולם לא אותו דבר או שלא, אם מסתדר לך ש-10% הומאים אז צריך להסתדר לך גם 1% של א-מיניים, מבחינה "פילוספית" כמובן.

אני מקבל את הא-מיניות, העניין הוא

שאם כך, מאיפה לכם שזה לא ליקוי, וכן מצב צבירה טבעי כמו הומוסקסואליות למשל? כמובן שיש כאלה שיגידו שהומוסקסואליות זה מחלה אבל אלה בעיקר אנשים די פרמיטיביים. לעומת זאת, כשמדובר באחוז הרבה יותר קטן כמו של הא-מיניים, מאיפה לכם שזה לא משהו "חריג" בדיוק כמו פדופיליה או משיכה לחיות או משיכה לעצים או לגופות. כמובן לא חולני כמו כל הנ"ל, אבל נשמע לי בערך באותם אחוזים כי בכל זאת, קראתי שרובכם טוענים שיש לכם התעוררות מינית אבל לא צורך בסקס. כמו להגיד שאני רעב אבל לא רוצה אוכל. זה קורה לי בעיקר כשאני חולה. אני מבין את הרצון שיקבלו אתכם כנורמלים לכל דבר, אבל "לא נורמלי" זה לאו דווקא משהו רע ואולי כדאי לכם לבחון קצת את התופעה לפני שאתם יוצאים להתגונן- הרי אין על מה לגונן סה"כ זה די מעניין אותי. זוכרים את הסרט "בלתי שביר" ? בו אדם שנולד עם עצמות שבורות חיפש את הקונטרה שלו ומצא אדם שלא ניתן לשבור אותו? מזכיר לי קצת את ההתעניינות שיש לי בתופעה- בתור סקסוהוליק רק טבעי שאני מנסה להבין את הצד השני של הקיצון

avi1283

New member
הבנתי

אתה חושב שקבעו שהומאים זה תופעה טבעית בגלל שזה 10% ואם זה היה 1% זה היה חריג ולא טבעי, ופדאופיליה אתה חושב שזה חריג ומחלה בגלל שזה 1% אבל אם זה היה 10% זה היה תופעה טבעית להיות פדאופיל, ולכן אולי גם א-מיני זה כך כי זה גם 1%, חשבתי שהשכל הישר אמור להיות אצלכם... ואני לא מתגונן בכלל ואני כמעט ולא מגיב להודעות של מיניים פה רק כשאני רואה חוסר היגיון ברור אני מעיר.

inbardaf

New member
../images/Emo45.gif וביננו

שיגידו שאנחנו לא נורמלים. מי אמר שלהיות נורמלי זה טוב? אפשר לחשוב שגאונות זה נורמה... כל דבר חריג, הוא 'לא נורמלי'. זה עדיין לא אומר שהוא לא קיים, שהוא מחלה או ליקוי. הרבה פעמים, חוסר נורמליות, היא דווקא יתרון. בסופו של דבר, נורמה זה הדבר הכי בינוני וממוצע שיש..

inbardaf

New member
נכון ועדיין...

כל גובה שחורג מהממוצע - הוא לא נורמלי (למשל הגובה שלי..) כל מנת משקל שהיא מעל או מתחת לממוצע - היא לא נורמלית (למשל שלי.. .) כל משקל מחוץ לסקלה של הרפואה - הוא לא נורמלי. להיות הומו - זה לא נורמלי להיות גאון - זה לא נורמלי להרוויח מיליון דולר בחודש - זה לא נורמלי (הלואי שהייתי במקרה זה לא נורמלית..) אז? אז זה באג? זה רע? זה מחלה? כל מה שזה אומר, זה שאין הרבה כאלה. זה הכל. נורמה - זה בסה"כ התנהגות / תופעה - ממוצעת / רווחת. אני אישית, חושבת שברוב המקרים, עדף להיות מיוחד

בדיוק..

אף אחד לא "קבע" כלום אפשר להתפלסף על זה כמה שרוצים.. אבל עד עכשיו רק הפרכת את הטענות שלי. אם אני כ"כ טועה, בוא תגיד לי מה אתה תחשיב תופעות כמו פדופיליה וכו'. למה הם מחלות, או סטיות, וא-מיניות לא? יש לך 7 מיליארד בני אדם, וכולם נולדים פחות או יותר זהים מבחינה אנטומית, ואז פתאום נולדים לך תאומים סיאמים, או אנשים עם פחות אצבעות, או כל פאק גנטי אחר, מה תגיד? שהם מצב צבירה טבעי? איפה עובר הגבול בין משהו שהטבע כיוון אליו לבין משהו שהוא לא טבעי ? אתם מאוד רגישים לכל מי שאתם חושבים שמביע ביקורת כל אחד שלא מקבל בשניה הראשונה את הא-מיניות שלכם לנורמלית לכל דבר אתם תשתלחו בו. החוסר היגיון הוא לא שלי, אלא שלכם..אני מנסה לבחון את העניין בהיגיון בעוד אתם סובייקטיבים מדי מכדי לקבל כל הצעה אחרת.

inbardaf

New member
מחלה תהיה כל דבר

שמפריע לתפקוד התקין של האדם. סטיה (במובן השלילי שמיחסים לה) תהיה כל דבר שפוגע בחברה. לכן תאומים סיאמים הם 'מחלה' - דבר שדורש ריפוי. פדופיליה פוגעת בחברה ולכן היא סטיה שהחברה לא יכולה לקבל, צריכה להוקיע והאדם חייב להשתנות אם הוא רוצה להשתלב בחברה ולא להרקב הכלא. הומואים, א-מיניים, גאונים וכד' - הם אולי תופעות חריגות ולא נפוצות, אבל הם לא פוגעות בחברה או באדם (במקרים מסוימים אפילו מועילות) ולכן אין טעם: לשנות / לרפא וכד' את אותם אנשים להתיחס לזה כאל תופעה 'לא טבעית' 'לא הגיונית' 'לא קיימת'. מעניין, לצורך העניין, איך יראה לך, אם מישהוא יכנס לפורום 'גאונים' ויגיד להם שהם: סטיה / מחלה / לא קיימים, רק בגלל שהם אחוז קטן האוכלוסיה...

avi1283

New member
../images/Emo45.gif ראיתי את התגובה שלך רק עכשיו

זה יכל לחסוך לי את ההודעה כי את כותבת את זה יותר טוב. .

inbardaf

New member
תודה. וטוב שכתבת גם כי..

הפסקה השניה בהודעה שלך (על חשיבה עצמאית ופרימיטביות) מאוד נכונה וחשובה!! ואני לא מתרגשת - יום אחד יכירו גם בנו. ועד אז - למי איכפת? (טוב, בסדר, לפעמים זה קצת מעצבן..
)

avi1283

New member
אני רואה

שאתה מנסה לחשוב על זה בהיגיון לכן אני מנסה להבהיר לך את הדברים, פדופיליה נחשבת למחלה בגלל שמדובר בפגיעה בקטינים ואין הסכמה בין בוגרים וזה מסוכן לחברה, זה בכלל לא משנה בכמה אחוזים מדובר, הומאים לעומת זאת החברה השכילה להבין שמדובר בהסכמה בין בוגרים ואין פגיעה במישהו ולכן קיבלה את זה כדבר טבעי, שוב הכמות לא משנה. א-מיניות החברה בעתיד תבין גם כן שאין פגיעה (לא ברור איך אפשר לחשוב אחרת) וגם תקבל את זה כדבר טבעי. חושבים שהתקדמנו בכך שעכשיו אנחנו מקבלים את ההומאים לעומת לפני 20 שנה, אבל לא התקדמנו בכלל, זה לא שאנשים באמת פחות פרמיטיבים והגיעו בעצמם למסקנה שאין בזה משהו רע. הם פשוט הולכים לפי מה שמקובל לחשוב בחברה, ובגלל שעכשיו מקובל לחשוב שזה סבבה אז כך הרוב חושבים, ברגע שזה יהיה יותר מקובל בחברה א-מיניות אז כך גם הרוב יחשבו (כבר עכשיו זה קצת משתנה). מחשבה עצמאית לרוב עדיין אין, וברגע שרואים משהו שקצת שונה ממה שרגילים לראות זאת עדיין אותה תגובה.

לא נראה לי שאף אחד "לא מקבל אתכם"

אין שום דבר מזיק בלהיות א-מיני.. כמו שאמרת, אנשים בעיקר מתקשים לקבל משהו שונה גאונים זו לא השוואה מדוייקת, כל בנאדם נולד עם מנת משכל מסויימת, יש סקאלה רחבה מאוד מטיפשים גמורים עד גאונים. על אותו עיקרון אפשר להגיד שיש אנשים חולי סקס וכאלה שאוהבים מעט מאוד סקס. אבל האם יש אנשים בלי אייקיו בכלל? או אנשים שיודעים הכל? תנו לי לתקוף את הנושא מזווית אחרת...הומואים ניתן לרפא? אני מאמין שכל בעל דעת יאמין שאי אפשר לגרום להומו לאהוב נשים, לכן זה משהו שהטבע כיוון אליו. האם ניתן לשנות אייקיו של בנאדם בצורה ניכרת? גם לא כי זה שוב משהו טבעי שהטבע "שתל" בנו. האם בעזרת טיפולים פסיכולוגיים/הורמונליים ניתן להחזיר לא-מיני את התשוקה לסקס? האם יש א-מיניים שמתייחסים להיותם כאלה כבעיה, ולא כדבר טבעי? לפני שתענו ב"לא" מוחלט, אני מציע שתהרהרו בעניין.. אני מניח שאתם מכירים יותר דוגמאות ממני לא-מיניים שחקרו קצת את התופעה..

inbardaf

New member
דווקא אהבתי את ההשוואה לחכמה

כי זה בדיוק כמו איקיו. יש סקאלה. יש טיפשים גמורים ויש גאונים. אני מכירה מישהיא שסובלת ממחלה מאוד מאוד נדירה (לרוב עושים הפלה כשמגלים את המחלה הזו בהריון) זו מחלה חשוכת מרפא ולמעשה היא כמו תינוק שרק נולד, כל חייה. היא אפילו לא מדברת. כלום!! לדעת הכל זה לא גאונות. זה ידע. גאונות זו היכולת להבין הכל. ואולי זה לא קיים במציאות, אבל האופן תיאורטי, אני לא רואה סיבה שלא יוולד אדם שיכול להבין הכל. שלא תהיה שאלה שתתן לו הוא לא יוכל לפתור וכד'. לגבי עניין הריפוי - זו שאלה שצריך לשאול מי שרוצה להרפא. אם אין רצון כזה, זה לא משנה. רוב אנשים כאן בפורום יגידו לך שהם נולדו ככה ושזה לא ניתן לשינוי בדיוק כמו נטיה הומוסקסואלית. אין שום הבדל. ואין טעם לדבר על 'להחזיר' את התשוקה. מחזירים משהו שהיה שם קודם. לרוב האנשים כאן, לא היתה תשוקה מעולם, כך שאין מה להחזיר. היחיד שאני יודעת עליו כאן בפורום שהיה פעם מיני והיום הוא א-מיני, הפך לכזה בתהליך מודע (רוחני) ואין לו שום כוונה 'לחזור אחורה', כך שגם לגביו השאלה הזו לא רלוונטית. ואני יכולה להגיד לך עלי אישית, שרוב חיי חשבתי שהבעיה שלי נובעת מחויות לא טובות מהילדות, שגם כשכבר עברתי תהליכים וטיפולים ולא היה לי בעיה להיות בקשר אינטימי עם גבר, עדיין לא מצאתי עניין בתחום. או כמו שאמרה מי שטיפלה בי: לא הבנת על מה כל הרעש...
והיא גם אמרה לי, אחרי שספרתי לה על הא-מיניות, שהיא לא רואה קשר בין זה לבין מה שעברתי ושהיא חושבת שזה 'שלי' בלי קשר. ואני יכולה להוסיף שגם אם זו בכל זאת הסיבה - אני לא מוצאת סיבה 'לטפל' בזה. טוב לי ככה ואני לא רוצה להיות אחרת. וניסיתי מספיק...

למעלה