רשימת ה"כן ולא" של א-מיניות

רשימת ה"כן ולא" של א-מיניות

טוב, לאחרונה התחלתי רשימת משפטי "כן ולא" בנוגע לא-מיניות, או ליתר דיוק - התגובות המלאות שלי לדברים שנאמרים לי כאשר אני אומרת למישהו שאני א-מיניות: לא, לא עברתי התעללות מינית בחיי. לא, החשק לא יבוא לי עם הניסיון. בד"כ הניסיון בא עם החשק. לא, אין לי בעיה הורמונאלית. לא, לא סביר שהדבר ישתנה בעתיד. כן, נולדתי ככה. לא, לא מדובר בתקופה של א-מיניות [שאנשים מיניים לעיתים חווים] בין תקופות של משיכה מינית, כי אם בחוסר משיכה מינית כנטייה בפני עצמה. לא, אני לא לסבית. לא, לשכב איתך [מופנה אל כל אדם אידיוט שהגיב ככה לדברים שלי] לא יגרום לי פתאום להרגיש מטומטמת על כל השנים שבהן חשבתי שאני א-מינית ובעצם להבין שאתה היצור המושך ביותר שקיים עלי האדמות ואני רוצה רק סקס איתך כל היום. כן, אני כן רוצה קשר רומנטי. [הערה: דבר זה תקף לגבי א-מיניים רבים, כולל אותי, אולם יש להוציא מן הכלל את הא-רומנטיים שאף אינם מעוניינים בקשר רומנטי.] כן, אני חשה התעוררות מינית ויש לי חשק מיני. אולם – לא, החשק המיני שלי לא מופנה כלפיי אף אחד. [הערה: דבר זה תקף לגבי א-מיניים רבים גם הוא, אך לא לגבי כולם.] לא, אני לא פוחדת מסקס, פשוט אין לי עניין בו. לא, לא שכנעתי את עצמי שאני א-מינית מכיוון שאני לא מצליחה להשיג זיון, על מנת לגרום לעצמי להאמין שאני לא אוהבת את מה שאינני יכולה להשיג. אני לא משיגה זיון מכיוון שמלכתחילה אינני רוצה אחד. לא, חוסר המשיכה המינית שלי לא נובע מכך שעדיין לא מצאתי את הבחור הנכון: כבר מצאתי כמה בחורים שהיו יכולים להיות יותר מנכונים עבורי, ועדיין לא נמשכתי אליהם מינית, כי אם רק רומנטית. כן, הצורך לקשר לא חייב לכלול בתוכו את הצורך ליחסים מיניים. אפשר ליהנות מארוחה רומנטית לאור נרות גם בלי להיכנס למיטה אח"כ. כן, יש הבדל בין משיכה מינית למשיכה רומנטית, על אף שרוב העולם המיני לא יודע לקיים את ההפרדה הזו. לא, אני לא שונאת את המין הגברי כולו. [אני פשוט לא מעוניינת לשכב איתו.] לא, אני לא צריכה לנסות כדי לדעת שאני לא אוהבת סקס. האם כל הגברים הסטרייטים צריכים לשכב עם בחור רק כדי להסיר כל ספק מלבם שהם לא הומואים ובעצם רוצים כל הזמן הזה סקס עם גברים? לא, זוהי אינה התנזרות. התנזרות הנה מצב בו קיימת המשיכה המינית והרצון ליחסים מיניים והמתנזר בוחר לא לפעול על פי יצריו; א-מיניות היא מצב בו מלכתחילה לא קיימת המשיכה המינית. לא, זוהי לא התפתחות מאוחרת. כל שאר הדברים בגוף שלי תקינים לחלוטין [כמו משיכה רומנטית, משיכה פיזית, יצר מיני ועוד, שלא לדבר על התפתחות גופנית ונפשית תקינה לחלוטין לגילי]. [הערה: מובן שגם חוסר המשיכה המינית הוא מצב תקין לחלוטין. אולם מכיוון שהוא פחות שכיח, נוטים להחשיב אותו כלא תקין, כמצב שעשוי ואף צריך להשתנות. זוהי טעות מאוד נפוצה, היות וזו אינה בעיה כי אם פשוט מצב צבירה נוסף.] לא, לא גדלתי בסביבה שעוינת לסקס ואשר גידלה אותי לחשוב שסקס זה דבר רע. לא, זה לא דבר כל כך נורא כמו שנוטים לחשוב. אם לא אשכב עם אף אחד בחיי, העולם לא יקרוס. לא, אני לא מתכחשת ליצר הבסיסי שלי לחיים. אני עדיין אוכלת, שותה, מקיימת את צרכיי ונושמת בדיוק כמו כולם. לא, אני לא מוצאת אפילו את בראד פיט מושך. עזבו אותי באמש'כם, לא היית עושה אותו. לא, אני לא מוותרת על תענוגות החיים. אם אתם מעוניינים לדעת, חיי מלאים בתענוגות קטנים משלהם :) לא, אני לא חושבת שסקס זה משהו רע. אין לי שום בעיה עם סקס, כל עוד המעורבים בו רוצים אותו [דהיינו, אני לא אחת מהם]. לא, החיים שלי אינם ריקים ללא סקס. אני לא מרגישה שאני מפספסת, מפסידה או מחמיצה משהו. לעומת זאת, אני ~כן~ מרגישה שאני לא מבינה משהו שהוא כל כך מובן מאליו עבור העולם המיני, כפי שמיניים רבים לא מבינים אותי. מה דעתכם? יש לכם מה להוסיף?

כי הרעיון התחיל מרשימת ה"לא"

ואח"כ הבנתי שיש גם המון "כן" שאני צריכה להכניס אליה. ולרוב אני מוצאת את עצמי שוללת הצעות מטופשות, יותר מאשר מסבירה את האמת. אני מניחה שזה המקור לכמות ה"לא"ים לעומת מעט ה"כן"ים.

Ld12

New member
יפה - הודעה מושקעת

אני חושב שאין מה להוסיף, רשמת את הכל. את יכולה אולי להוסיף - "כן, אנחנו קיימים" בשביל גב' פרפר נחמד...

amb2

New member
כן היא כבר מקורקעת פה...כבר לא עפה יותר../images/Emo190.gif

Ld12

New member
היא לא יכולה לעוף

לפי איך שהיא מדברת היא עוד בשלב של הגולם

גם לי יש תקופות של חוסר חשק מיני. ואפילו

ארוכות. מאוד. אבל כל אחד צריך סקס. העולם לא יתקיים בלי סקס.

amb2

New member
בטח שהעולם יתקיים

לא כל אחד צריך סקס מאיפה הבאת את זה פרפר לא נחמד.?

אופליה7

New member
העולם יתקיים אפילו הרבה יותר טוב

מספיק שרק 20 אחוז מהעולם יעשו סקס ויהיו להם ילדים האנושות תמשיך ויותר טוב כי לא תהייה התפוצצות אוכלוסין מסוכנת כמו היום. אפשר ממש לחשוב שמישהו עושה סקס בשביל ילדים........רוב הסקס שנעשה בעולם הוא עם אמצעי מניעה..........אחרת כבר היו לך לפחות אלף ילדים.

amb2

New member
לגבי התפוצצות אוכלוסין. מה שקרה בפועל

יש מחלות חדשות שפעת החזירים יש אידס יש המון אסונות הם הדרך של הטבע לדלל אוכלוסיה על כדור הארץ.

אופליה7

New member
אז סתם שתדע

גם מלחמות ורעב מדללות אבל עדיין.......אוכלוסיית העולם גדלה פי 7 במאה שנה האחרונות.

amb2

New member
גדלה פי שבע?

כי בסין למשל יש הגבלה של מיספר הילדים שאתה יכול ללעשות אותו דבר גם צריכים להנהיג במקומות אחרים בכלל בישראל הרבה אנשים עושים הרבה ילדים רק כדי להיות דומה לשכן אשכנזים עושים 2 ילדים וחתול. ככה אומרים אבל אני לא ניכנס פה להבדלים במוצא כי כולנו חיים פה כולנו מיתבשלים באותו מיץ דפוק שלנו.

Mystic Circle

New member
יפה, אהבתי../images/Emo13.gif

אני מטגלנת את זה! פעם הבאה שיבואו עוד פרפרות נחמדות ניתן להם לקרוא את זה וזה יחסוך המון כאב ראש

יאיי, תמיד רציתי להיות בטאגליינס! ^^

עשיתי, אגב, מעשה אמיץ נורא ופירסמתי את זה בפייסבוק. עד עכשיו היציאה שלי מהארון הסתכמה בעיקר בלספר למשפחה [אחד הדברים הנוראיים שעשיתי בחיי, אבל זה היה נדרש. לא יכולתי לחיות יותר בלי לספר להם] ובלכתוב בפרופיל שיצאתי מהארון ואני א-מינית, ואנשים יכולים לחיות עם זה או לא, כי אני חיה עם זה יפה מאוד. ולא הייתה לי את הזכות להסביר לכל אחד ברשימת האנשים שלי, בשיחת אחד-על-אחד, על הנושא יותר לעומק. להרבה כן - אחרי הכל, סיפרתי את זה ללא מעט אנשים. אבל לחלק נכבד לא. אז החלטתי שזה דורש רמת חשיפה גבוהה יותר. בשבילי - וכן, אני גם מאמינה שבשביל הקהילה כולה. אנחנו צריכים כמה שיותר חשיפה, פרטית וציבורית. וזה מכסה את רוב התשובות לרוב השאלות שאני נשאלת... כך שעבור אותם אנשים שלא יצא לי לעבור שיחה פרטית וחושפנית איתם, אני רואה את זה כתחליף בהחלט ראוי [מובן שמדובר על אנשים שפחות קרובים אליי, או שהיום אני לא בקשר קרוב אליי - כי כל מי שבקשר קרוב אליי עבר לא מעט שיחות א-מיניות איתי, בעל כורחו...]. בינתיים היו רק תגובות תומכות, מאז אתמול בלילה. אולי זה מכיוון שאנשים לא רוצים לכתוב תגובה עוינת ושכולם יראו את זה בפייסבוק - אבל בינתיים היו רק תגובות תומכות

למעלה