לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

x
הודעה מהנהלת הפורום
חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן ואת השאלות הנפוצות טרם כתיבת הודעה בפורום.
מחפשים/ות זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D
לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'. מי שמעוניין לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו - ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שאינו חווה משיכה מינית כלפי אחרים. 

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטייה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני, לבני המגדר שלהם/ן או לשני המגדרים, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים.

יש להבחין בין א-מיניות לבין התנזרות או סגפנות, שנעשות מתוך אמונה כלשהי או החלטה מודעת להימנע מקיום יחסי מין. א-מיניים אינם בוחרים להפסיק לקיים יחסי מין מאחר ומלכתחילה הרצון למיניות משותפת לא נמצאת בבסיס היחסים שלהם עם אחרים. 

חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין. ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים, יש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני- המיני יותר. 

במונח א-מיניות, חשוב להבחין בין משיכה מינית לבין משיכה רומנטית מאחר ויש נטיה להכליל את השתיים כאותה משיכה. כאשר אנו נמשכים לאחרים, לא תמיד מדובר במשיכה רומנטית, למשל מין מזדמן (סטוץ) הוא מין שיש בו משיכה מינית אך לא משיכה רומנטית. כך, כמו שקיימת האפשרות שישנה רק משיכה מינית לאחרים/ות, באותה מידה יכולה להתקיים האפשרות שתהיה משיכה רומנטית לאחרים/ות, ללא הרצון לקיים יחסי מין. 

המשך >>

לצפיה ב-'רשימת ה"כן ולא" של א-מיניות'
רשימת ה"כן ולא" של א-מיניות
<< ההודעה הנוכחית
01/05/2009 | 23:24
125
274
טוב, לאחרונה התחלתי רשימת משפטי "כן ולא" בנוגע לא-מיניות, או ליתר דיוק - התגובות המלאות שלי לדברים שנאמרים לי כאשר אני אומרת למישהו שאני א-מיניות:

לא, לא עברתי התעללות מינית בחיי.
לא, החשק לא יבוא לי עם הניסיון. בד"כ הניסיון בא עם החשק.
לא, אין לי בעיה הורמונאלית.
לא, לא סביר שהדבר ישתנה בעתיד.
כן, נולדתי ככה.
לא, לא מדובר בתקופה של א-מיניות [שאנשים מיניים לעיתים חווים] בין תקופות של משיכה מינית, כי אם בחוסר משיכה מינית כנטייה בפני עצמה.
לא, אני לא לסבית.
לא, לשכב איתך [מופנה אל כל אדם אידיוט שהגיב ככה לדברים שלי] לא יגרום לי פתאום להרגיש מטומטמת על כל השנים שבהן חשבתי שאני א-מינית ובעצם להבין שאתה היצור המושך ביותר שקיים עלי האדמות ואני רוצה רק סקס איתך כל היום.
כן, אני כן רוצה קשר רומנטי. [הערה: דבר זה תקף לגבי א-מיניים רבים, כולל אותי, אולם יש להוציא מן הכלל את הא-רומנטיים שאף אינם מעוניינים בקשר רומנטי.]
כן, אני חשה התעוררות מינית ויש לי חשק מיני. אולם –
לא, החשק המיני שלי לא מופנה כלפיי אף אחד. [הערה: דבר זה תקף לגבי א-מיניים רבים גם הוא, אך לא לגבי כולם.]
לא, אני לא פוחדת מסקס, פשוט אין לי עניין בו.
לא, לא שכנעתי את עצמי שאני א-מינית מכיוון שאני לא מצליחה להשיג זיון, על מנת לגרום לעצמי להאמין שאני לא אוהבת את מה שאינני יכולה להשיג. אני לא משיגה זיון מכיוון שמלכתחילה אינני רוצה אחד.
לא, חוסר המשיכה המינית שלי לא נובע מכך שעדיין לא מצאתי את הבחור הנכון: כבר מצאתי כמה בחורים שהיו יכולים להיות יותר מנכונים עבורי, ועדיין לא נמשכתי אליהם מינית, כי אם רק רומנטית.
כן, הצורך לקשר לא חייב לכלול בתוכו את הצורך ליחסים מיניים. אפשר ליהנות מארוחה רומנטית לאור נרות גם בלי להיכנס למיטה אח"כ.
כן, יש הבדל בין משיכה מינית למשיכה רומנטית, על אף שרוב העולם המיני לא יודע לקיים את ההפרדה הזו.
לא, אני לא שונאת את המין הגברי כולו. [אני פשוט לא מעוניינת לשכב איתו.]
לא, אני לא צריכה לנסות כדי לדעת שאני לא אוהבת סקס. האם כל הגברים הסטרייטים צריכים לשכב עם בחור רק כדי להסיר כל ספק מלבם שהם לא הומואים ובעצם רוצים כל הזמן הזה סקס עם גברים?
לא, זוהי אינה התנזרות. התנזרות הנה מצב בו קיימת המשיכה המינית והרצון ליחסים מיניים והמתנזר בוחר לא לפעול על פי יצריו; א-מיניות היא מצב בו מלכתחילה לא קיימת המשיכה המינית.
לא, זוהי לא התפתחות מאוחרת. כל שאר הדברים בגוף שלי תקינים לחלוטין [כמו משיכה רומנטית, משיכה פיזית, יצר מיני ועוד, שלא לדבר על התפתחות גופנית ונפשית תקינה לחלוטין לגילי]. [הערה: מובן שגם חוסר המשיכה המינית הוא מצב תקין לחלוטין. אולם מכיוון שהוא פחות שכיח, נוטים להחשיב אותו כלא תקין, כמצב שעשוי ואף צריך להשתנות. זוהי טעות מאוד נפוצה, היות וזו אינה בעיה כי אם פשוט מצב צבירה נוסף.]
לא, לא גדלתי בסביבה שעוינת לסקס ואשר גידלה אותי לחשוב שסקס זה דבר רע.
לא, זה לא דבר כל כך נורא כמו שנוטים לחשוב. אם לא אשכב עם אף אחד בחיי, העולם לא יקרוס.
לא, אני לא מתכחשת ליצר הבסיסי שלי לחיים. אני עדיין אוכלת, שותה, מקיימת את צרכיי ונושמת בדיוק כמו כולם.
לא, אני לא מוצאת אפילו את בראד פיט מושך. עזבו אותי באמש'כם, לא היית עושה אותו.
לא, אני לא מוותרת על תענוגות החיים. אם אתם מעוניינים לדעת, חיי מלאים בתענוגות קטנים משלהם (:
לא, אני לא חושבת שסקס זה משהו רע. אין לי שום בעיה עם סקס, כל עוד המעורבים בו רוצים אותו [דהיינו, אני לא אחת מהם].
לא, החיים שלי אינם ריקים ללא סקס. אני לא מרגישה שאני מפספסת, מפסידה או מחמיצה משהו. לעומת זאת, אני ~כן~ מרגישה שאני לא מבינה משהו שהוא כל כך מובן מאליו עבור העולם המיני, כפי שמיניים רבים לא מבינים אותי.

מה דעתכם? יש לכם מה להוסיף?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'למה הרשימה של לא יותר גדולה מהכן?'
למה הרשימה של לא יותר גדולה מהכן?
01/05/2009 | 23:58
15
21
לצפיה ב-'כי הרעיון התחיל מרשימת ה"לא"'
כי הרעיון התחיל מרשימת ה"לא"
02/05/2009 | 00:01
14
29
ואח"כ הבנתי שיש גם המון "כן" שאני צריכה להכניס אליה. ולרוב אני מוצאת את עצמי שוללת הצעות מטופשות, יותר מאשר מסבירה את האמת. אני מניחה שזה המקור לכמות ה"לא"ים לעומת מעט ה"כן"ים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יפה - הודעה מושקעת'
יפה - הודעה מושקעת
02/05/2009 | 00:37
13
21
אני חושב שאין מה להוסיף, רשמת את הכל.
את יכולה אולי להוסיף - "כן, אנחנו קיימים" בשביל גב' פרפר נחמד...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'תיקון הפרפר- הלא נחמד אתה מתכוון'
תיקון הפרפר- הלא נחמד אתה מתכוון
02/05/2009 | 22:20
12
19
לצפיה ב-'וגם אחד שלא יודע לעוף'
וגם אחד שלא יודע לעוף
03/05/2009 | 05:18
11
8
לצפיה ב-'כן היא כבר מקורקעת פה...כבר לא עפה יותר'
כן היא כבר מקורקעת פה...כבר לא עפה יותר
03/05/2009 | 14:02
10
8
לצפיה ב-'היא לא יכולה לעוף'
היא לא יכולה לעוף
04/05/2009 | 00:29
9
13
לפי איך שהיא מדברת היא עוד בשלב של הגולם
א-מיניים >>
לצפיה ב-''
04/05/2009 | 03:55
10
זה מסביר הכל.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'העיקר שכל הא-מיניים עפים בחוסר חשק'
העיקר שכל הא-מיניים עפים בחוסר חשק
04/05/2009 | 13:48
7
12
לצפיה ב-'גם לי יש תקופות של חוסר חשק מיני. ואפילו '
גם לי יש תקופות של חוסר חשק מיני. ואפילו
04/05/2009 | 13:52
6
17
ארוכות. מאוד. אבל כל אחד צריך סקס. העולם לא יתקיים בלי סקס.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'בטח שהעולם יתקיים'
בטח שהעולם יתקיים
04/05/2009 | 15:22
15
לא כל אחד צריך סקס מאיפה הבאת את זה פרפר לא נחמד.?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'העולם יתקיים אפילו הרבה יותר טוב'
העולם יתקיים אפילו הרבה יותר טוב
04/05/2009 | 21:38
4
14
מספיק שרק 20 אחוז מהעולם יעשו סקס ויהיו להם ילדים האנושות תמשיך ויותר טוב כי לא תהייה התפוצצות אוכלוסין מסוכנת כמו היום.

אפשר ממש לחשוב שמישהו עושה סקס בשביל ילדים........רוב הסקס שנעשה בעולם הוא עם אמצעי מניעה..........אחרת כבר היו לך לפחות אלף ילדים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'שוב זה בזבוז אנרגיה.'
שוב זה בזבוז אנרגיה.
04/05/2009 | 22:54
9
לצפיה ב-'לגבי התפוצצות אוכלוסין. מה שקרה בפועל'
לגבי התפוצצות אוכלוסין. מה שקרה בפועל
05/05/2009 | 20:25
2
14
יש מחלות חדשות שפעת החזירים יש אידס יש המון אסונות הם הדרך של הטבע לדלל אוכלוסיה על כדור הארץ.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז סתם שתדע'
אז סתם שתדע
06/05/2009 | 03:20
1
12
גם מלחמות ורעב מדללות אבל עדיין.......אוכלוסיית העולם גדלה פי 7 במאה שנה האחרונות.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'גדלה פי שבע?'
גדלה פי שבע?
06/05/2009 | 07:52
11
כי בסין למשל יש הגבלה של מיספר הילדים שאתה יכול ללעשות
אותו דבר גם צריכים להנהיג במקומות אחרים
בכלל בישראל הרבה אנשים עושים הרבה ילדים רק כדי להיות דומה לשכן
אשכנזים עושים 2 ילדים וחתול. ככה אומרים אבל אני לא ניכנס פה להבדלים במוצא
כי כולנו חיים פה כולנו מיתבשלים באותו מיץ דפוק שלנו.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יפה, אהבתי'
יפה, אהבתי
02/05/2009 | 03:36
3
14
אני מטגלנת את זה!
פעם הבאה שיבואו עוד פרפרות נחמדות ניתן להם לקרוא את זה וזה יחסוך המון כאב ראש
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יאיי, תמיד רציתי להיות בטאגליינס! ^^'
יאיי, תמיד רציתי להיות בטאגליינס! ^^
02/05/2009 | 09:03
2
9
עשיתי, אגב, מעשה אמיץ נורא ופירסמתי את זה בפייסבוק. עד עכשיו היציאה שלי מהארון הסתכמה בעיקר בלספר למשפחה [אחד הדברים הנוראיים שעשיתי בחיי, אבל זה היה נדרש. לא יכולתי לחיות יותר בלי לספר להם] ובלכתוב בפרופיל שיצאתי מהארון ואני א-מינית, ואנשים יכולים לחיות עם זה או לא, כי אני חיה עם זה יפה מאוד. ולא הייתה לי את הזכות להסביר לכל אחד ברשימת האנשים שלי, בשיחת אחד-על-אחד, על הנושא יותר לעומק. להרבה כן - אחרי הכל, סיפרתי את זה ללא מעט אנשים. אבל לחלק נכבד לא.
אז החלטתי שזה דורש רמת חשיפה גבוהה יותר. בשבילי - וכן, אני גם מאמינה שבשביל הקהילה כולה. אנחנו צריכים כמה שיותר חשיפה, פרטית וציבורית. וזה מכסה את רוב התשובות לרוב השאלות שאני נשאלת... כך שעבור אותם אנשים שלא יצא לי לעבור שיחה פרטית וחושפנית איתם, אני רואה את זה כתחליף בהחלט ראוי [מובן שמדובר על אנשים שפחות קרובים אליי, או שהיום אני לא בקשר קרוב אליי - כי כל מי שבקשר קרוב אליי עבר לא מעט שיחות א-מיניות איתי, בעל כורחו...].
בינתיים היו רק תגובות תומכות, מאז אתמול בלילה. אולי זה מכיוון שאנשים לא רוצים לכתוב תגובה עוינת ושכולם יראו את זה בפייסבוק - אבל בינתיים היו רק תגובות תומכות
א-מיניים >>
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 22:16
3
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 10:10
1
8
עכשיו צריך רשימה של כן-ים
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יש שם מעט כן-ים'
יש שם מעט כן-ים
02/05/2009 | 10:20
13
האמת שניסיתי לחשוב על רשימה נפרדת כזו, אבל לא עלו מספיק כן-ים בשבילה... אם יש לך רעיונות - בשמחה!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'שכחתי את זה -'
שכחתי את זה -
02/05/2009 | 11:45
16
לא, לא רע לי בלי סקס. יהיה לי רע אם אקיים חיים מיניים, מכיוון שהם לא מתאימים לי.

הוא נוסף למסמך במחשב ולNote בפייסבוק זה מכבר
א-מיניים >>
לצפיה ב-'וואי הזנחתי בזמן האחרון את הפורום הזה...'
וואי הזנחתי בזמן האחרון את הפורום הזה...
02/05/2009 | 13:32
7
18
קודם כל סורי על ההזנחה הרגשתי בזמן האחרון שישי לי 2 חיים נפרדים
מחשב והחיים האמיתיים, אני נוטה לשקוע בדברים שזה לא דבר בריא במיוחד....
טוב אחרי התאוששות זאת וחזרה לחיים האמיתיים או שהם יבלעו אותי בתורם אני אגיב לעניין להודעה שלך :
חשבתי פעם שאני קצת לסבית ואחת גם התחילה איתי ומודה נמשכתי אליה, אבל זה היה יותר כי היא נמשכה אלי
מקווה שזה מובן....
אני לא חושבת שאני יכולה לשנות את האמיניות שלי בשביל זה יצטרך לקרות נס.
אני מרוצה ולא מרוצה מהמצב. מצד אחד מין גורם להרבה מחלות וסכנות( למשל הידעתם שהוא עלול לגרום
לסרטן צוואר הרחם כי ע"י הסקס הוירוס הגורם לכך מגיע לגוף האישה נקרא וירוס הפפילומה נשים נא להבדק ).
וגם חברות שלי די בוסלות כשהן חרמניות, מצד אחד זה אקשן עבורן אבל מצד שני לא מאפשר להם להתרכז כל
כך. הן כל הזמן צריכות לנהל מלחמה עם היצר... ( מה לעשות יש לי חברות מיניות ביותר).
אבל אני רוצה קשר זוגי בריא ומפרה ולא מרגישה שאני יכולה לקיים אותו כי הסקס יושב חוצץ ביני לבינו.
עוד לא ניסיתי להכיר אמיני למטרות קשר רציני, ואני סביר להניח שלא אוכל לשפוט ללא ניסיון אז בעתיד אני מתכוונת לנסות אחד כזה ..
כי גם אם אני לא שלמה עם האמיניות שלי ב100% התחלתי להשלים עם העובדה שאני לא ממש יכולה לשנות את זה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ואני לא רוצה להמנע מלהשיג חבר נוסף לנצח'
ואני לא רוצה להמנע מלהשיג חבר נוסף לנצח
02/05/2009 | 13:34
6
8
לצפיה ב-'נמאס לי לפחוד'
נמאס לי לפחוד
02/05/2009 | 13:42
5
7
ממערכות יחסים שהם עלולות להגמר, מלא למצוא את האדם הנכון, מלגלות שאני לא האדם הנכון בתורי,
מלנהל מערכת יחסים אמינית, ממה החברה חושבת , מעמי ומאחרים ומאסונות אפשריים אחרים
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ורציתי להוסיף'
ורציתי להוסיף
02/05/2009 | 13:51
4
6
שכל הכבוד את כל כך אמיצה!
אני אומנם העזתי לספר לכל מי שמכיר אותי אבל
אני עדיין לא מספיק שלמה עם זה למשל כדי לקיים קשר אמיני .
אני חושבת שאת תעזי ותתנסי אף בזה כי כולך מכוונת למטרה של
להיות מי שאת וזה נפלא ומעודד!
אני קצת מעריצה אותך עכשיו.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'תגידי'
תגידי
03/05/2009 | 04:31
1
7
נדבקת מאמב ? מזה ארבע הודעות ברדף. רואה גם א-מיניים יכולים לדבק. נוגע למה שאמרת את צודקת, זה ברכה וקללה, לכל דבר יש מחיר. מצב אחד את לא תלויה ולא נגררת לדברים לא רצויים ושפלים בגלל היצר. מצד שני קשה לך למצוא בן זוג ולהיות בקשר מיני. את צריכה להשלים ולקבל תצדדים החיוביים. מלא זה מה שיש ואחרי שרואים התנהגות של מיניים מבינים שזה עדיף. אני חושב שא-מיניות זה לא דבר מרכזי בהתאמה, פשוט עוד MUST אחד.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אני מושלם שכחת????'
אני מושלם שכחת????
04/05/2009 | 09:04
5
לצפיה ב-'כלכך אמיצה אולי תצאי לדייט עם ג'ירפה?'
כלכך אמיצה אולי תצאי לדייט עם ג'ירפה?
03/05/2009 | 14:04
1
7
היא לא תמהר לחתוך קשר והיא בעד קשרים ארוכים כמו הצוואר שלה
א-מיניים >>
לצפיה ב-'חמוד'
חמוד
03/05/2009 | 14:15
3
האמת יצאתי עם קוף התארחתי אצלו על העץ ( חייבת לציין שזה לא נוח במיוחד ).
והוא סיפר לי על המחסור בבננות עקב המיתון הכבד.....
א-מיניים >>
לצפיה ב-'את נשמעת מאוד חכמה'
את נשמעת מאוד חכמה
02/05/2009 | 19:35
58
21
הנושא הזה מעניין אותי בכמה רמות...
אבל אין לי כוח להיכנס לזה כרגע..
אני רק אגיד שעל אף שזה מוזר ואולי אתם מפסידים הנאה גדולה ברמה מסוימת, אתם גם מרוויחים המון דברים אחרים שהרדיפה האובססיבית שלנו, העולם המיני, אחרי סקס- מונעת מאיתנו.

גם אם אתם, כמו שאת מגדירה את זה, "מצב צבירה" בפני עצמו, לא ברור לי איך זה שאתם פלח קטן כ"כ באוכלוסיה.
לא מסתדר לי מבחינה פילוסופית שכולם נבראו עם צורך מיני ואתם לא. כפאק רגשי או פאק הורמונלי אני יכול לקבל את זה, ז"א כתופעה חריגה זה אפשרי- יש בלי סוף תופעות חריגות, אבל כמשהו נורמלי שרק יחידי סגולה התברכו או קוללו בו? קשה לקבל את זה.
אני אישית מקבל את כולם(:
א-מיניים >>
לצפיה ב-'היא רק נשמעת חכמה...'
היא רק נשמעת חכמה...
02/05/2009 | 22:22
7
לצפיה ב-'אני לא '
אני לא
02/05/2009 | 22:55
9
בטוחה שאנחנו פלח כל כך קטן באוכלוסייה....
זאת אומרת אין ספק שמספרינו נמוך מהמיניים שזה הנפוץ
אבל אל תשכח שהמודעות לנושא לפחות בארץ מאוד נמוכה.....
יש כאילו שאפילו לא מודעים לזה שהם כאלה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ומבחינה פילוספית'
ומבחינה פילוספית
03/05/2009 | 00:43
55
14
איך הג'ינג'ים  מסתדרים לך? איך יכול להיות שדווקא פלח קטן באוכלסיה נבראו ג'ינג'ים?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אין מה להשוות.'
אין מה להשוות.
03/05/2009 | 14:59
54
14
לא יודע מספרים.
אבל אני יוצא מנקודת הנחה ש 0.0000000000000000001
מהאוכלוסיה
לוקים במצב הצבירה הנ"ל
כשחלקם
הם כן תוצאה של פאק רגשי או הורמונלי
כך שזה משאיר אפילו פחות "טבעיים".
חוצמזה מבחינה פילוסופית- אני נוטה להאמין שכל תופעה שיש באדם- קיבלנו רמז אליה בטבע, ואני לא מכיר דבר כזה בטבע.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יש כזה דבר בטבע.'
יש כזה דבר בטבע.
04/05/2009 | 08:47
9
13
אתה צודק ...יש רמז בטבע לכל תופעה..
א-מיניות נראתה גם אצל חיות......בדקו את הדברים האלה..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'בזמן האחרון אני לא מתעסק בזה'
בזמן האחרון אני לא מתעסק בזה
04/05/2009 | 09:47
10
לא מתעסק בזה שאני לא אוהב ולא רוצה סקס זה כבר טבעי זה היה ככה
תמיד.
מה שהיה עד היום לא יכול להיקרא סקס בקושי מיזמוזים היו לי
בכלל אין לי נטיה מינית לא סטרייט לא הומו לא כלום רק א-מיני אולי זה נטיה מינית בכלל

צריך למצוא משהו אחר מיוחד כי אסקסואליות לא מיוחדת ולא מעניינת אנשים חוץ מהקהילה
הסגורה שלנו פה....תבינו אנחנו לא מעניינים אנשים עם הקטע הזה שלנו
תאמת בשביל מה אני צריך להראות טוב ולשמור על הגוף ספורט לא להשמין?

האמיניות  חלק מאיתנו וככה ניחיה ונמות גם
אנחנו לא לבד יש עוד דפוקים כמונו.

א-מיניים >>
לצפיה ב-'הייתי שמח אם היית מביאה לזה אסמכתאות..'
הייתי שמח אם היית מביאה לזה אסמכתאות..
04/05/2009 | 17:21
7
7
לצפיה ב-'מה הקשר לטבע???'
מה הקשר לטבע???
04/05/2009 | 21:44
5
11
סאדו מאזו יש בטבע? יש חיות שקושרות ומכות אחד את השנייה? לשתות חלב פרה יש בטבע? תראה לי חייה אחת שיונקת חלב בגיל מבוגר ולא רק כשהיא גור, ועוד חלב אם של יצור שונה ממנה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'.......'
.......
05/05/2009 | 00:09
3
7
תחשבי בצורה פילוסופית...
הדוגמאות שנתת לא קשורות בכלל...
אין שום קשר להעדפות כאלה ואחרות של בני אדם
אלא לדברים שטבועים בכל החיות כבריאה של הטבע
כמו אכילה, רבייה, חיזור,ציד, אינסטינקטים
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז אתה רומז שאתה חיה'
אז אתה רומז שאתה חיה
05/05/2009 | 00:46
2
9
אין צורך להוסיף דבר. פילוסופיה בשקל..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ברור,כולנו חיות'
ברור,כולנו חיות
05/05/2009 | 00:56
1
10
לצפיה ב-'וברצינות, אם אתם מתקשים למצוא את הקשר'
וברצינות, אם אתם מתקשים למצוא את הקשר
05/05/2009 | 00:58
8
בין התכונות הטבעיות שהטבע הוריש לנו ולחיות
כנראה שהא-מיניות שלכם בכל זאת באה על חשבון שכל ישר..
והכוונה לשני המגיבים האחרונים כי נראה שמאיה לא התקשתה להבין
א-מיניים >>
לצפיה ב-' אהבתי..'
אהבתי..
05/05/2009 | 13:09
4
לצפיה ב-'אסמכתאות-לקוח מתוך מאמר'
אסמכתאות-לקוח מתוך מאמר
08/05/2009 | 21:12
8
בשנות ה-90 בחנו שלוש קבוצות חוקרים נפרדות בארה"ב את השאלה הזו. במחקר אחד, איילים צעירים אבל בוגרים מינית הושמו במכלאה עם נקבות ב-18 הזדמנויות שונות. כצפוי, רובם הזדווגו נמרצות עם הנקבות, אבל כ-10% מהם לא הביעו כל עניין באקט.

האיילים שנמנעו מהאקט הושמו שוב במכלאה, הפעם עם שני זכרים או נקבות, ומבחנים התנהגותיים בדקו את מספר הפעמים שבהן הם הפגינו עניין ברעיהם (בעיטות, קולות, הרחות, נסיונות טיפוס). התברר שבין 5% ל-7% מהם ניסו לטפס, להריח ולהגיע לאינטראקציה מינית עם איילים זכרים אחרים, אך כ-2% עד 3% מהם לא הביעו כל עניין בזכרים או בנקבות. "לא היה להם שום עניין בהזדווגות", סיפרו החוקרים. ההעדפה הא-מינית נשארה גם כשערכו את הבדיקות שנה אחר כך.

א-מיניים >>
לצפיה ב-'זה אותו דבר'
זה אותו דבר
05/05/2009 | 01:32
42
12
או שמסתדר לך שיש מיעוט לעומת רוב ושכולם לא אותו דבר או שלא, אם מסתדר לך ש-10% הומאים אז צריך להסתדר לך גם 1% של א-מיניים, מבחינה "פילוספית" כמובן.

א-מיניים >>
לצפיה ב-'אני מקבל את הא-מיניות, העניין הוא'
אני מקבל את הא-מיניות, העניין הוא
05/05/2009 | 02:47
41
13
שאם כך, מאיפה לכם שזה לא ליקוי, וכן מצב צבירה טבעי כמו הומוסקסואליות למשל?
כמובן שיש כאלה שיגידו שהומוסקסואליות זה מחלה אבל אלה בעיקר אנשים די פרמיטיביים.
לעומת זאת, כשמדובר באחוז הרבה יותר קטן כמו של הא-מיניים, מאיפה לכם שזה לא משהו "חריג" בדיוק כמו פדופיליה או משיכה לחיות או משיכה לעצים או לגופות. כמובן לא חולני כמו כל הנ"ל, אבל נשמע לי בערך באותם אחוזים
כי בכל זאת, קראתי שרובכם טוענים שיש לכם התעוררות מינית אבל לא צורך בסקס. כמו להגיד שאני רעב אבל לא רוצה אוכל. זה קורה לי בעיקר כשאני חולה. אני מבין את הרצון שיקבלו אתכם כנורמלים לכל דבר, אבל "לא נורמלי" זה לאו דווקא משהו רע ואולי כדאי לכם לבחון קצת את התופעה לפני שאתם יוצאים להתגונן- הרי אין על מה לגונן
סה"כ זה די מעניין אותי.
זוכרים את הסרט "בלתי שביר" ? בו אדם שנולד עם עצמות שבורות חיפש את הקונטרה שלו ומצא אדם שלא ניתן לשבור אותו?
מזכיר לי קצת את ההתעניינות שיש לי בתופעה- בתור סקסוהוליק רק טבעי שאני מנסה להבין את הצד השני של הקיצון
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
05/05/2009 | 12:57
40
10
אתה חושב שקבעו שהומאים זה תופעה טבעית בגלל שזה 10% ואם זה היה 1% זה היה חריג ולא טבעי,
ופדאופיליה אתה חושב שזה חריג ומחלה בגלל שזה 1% אבל אם זה היה 10% זה היה תופעה טבעית להיות פדאופיל, ולכן אולי גם א-מיני זה כך כי זה גם 1%, חשבתי שהשכל הישר אמור להיות אצלכם...
ואני לא מתגונן בכלל ואני כמעט ולא מגיב להודעות של מיניים פה רק כשאני רואה חוסר היגיון ברור אני מעיר.

א-מיניים >>
לצפיה ב-' וביננו'
וביננו
05/05/2009 | 13:13
2
12
שיגידו שאנחנו לא נורמלים.
מי אמר שלהיות נורמלי זה טוב?
אפשר לחשוב שגאונות זה נורמה...
כל דבר חריג, הוא 'לא נורמלי'.
זה עדיין לא אומר שהוא לא קיים, שהוא מחלה או ליקוי.
הרבה פעמים, חוסר נורמליות, היא דווקא יתרון.
בסופו של דבר, נורמה זה הדבר הכי בינוני וממוצע שיש..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לגבי הנורמלי- בדיוק מה שאמרתי..'
לגבי הנורמלי- בדיוק מה שאמרתי..
05/05/2009 | 14:49
1
6
לצפיה ב-'נכון ועדיין...'
נכון ועדיין...
05/05/2009 | 15:03
7
כל גובה שחורג מהממוצע - הוא לא נורמלי (למשל הגובה שלי..)
כל מנת משקל שהיא מעל או מתחת לממוצע - היא לא נורמלית (למשל שלי.. .)
כל משקל מחוץ לסקלה של הרפואה - הוא לא נורמלי.
להיות הומו - זה לא נורמלי
להיות גאון - זה לא נורמלי
להרוויח מיליון דולר בחודש - זה לא נורמלי (הלואי שהייתי במקרה זה לא נורמלית..)

אז?
אז זה באג? זה רע? זה מחלה?
כל מה שזה אומר, זה שאין הרבה כאלה.
זה הכל.
נורמה - זה בסה"כ התנהגות / תופעה - ממוצעת / רווחת.
אני אישית, חושבת שברוב המקרים, עדף להיות מיוחד
א-מיניים >>
לצפיה ב-'בדיוק..'
בדיוק..
05/05/2009 | 15:00
36
9
אף אחד לא "קבע" כלום
אפשר להתפלסף על זה כמה שרוצים..
אבל עד עכשיו רק הפרכת את הטענות שלי. אם אני כ"כ טועה, בוא תגיד לי מה אתה תחשיב תופעות כמו פדופיליה וכו'. למה הם מחלות, או סטיות, וא-מיניות לא?
יש לך 7 מיליארד בני אדם, וכולם נולדים פחות או יותר זהים מבחינה אנטומית, ואז פתאום נולדים לך תאומים סיאמים, או אנשים עם פחות אצבעות, או כל פאק גנטי אחר, מה תגיד? שהם מצב צבירה טבעי? איפה עובר הגבול בין משהו שהטבע כיוון אליו לבין משהו שהוא לא טבעי ?

אתם מאוד רגישים לכל מי שאתם חושבים שמביע ביקורת
כל אחד שלא מקבל בשניה הראשונה את הא-מיניות שלכם לנורמלית לכל דבר אתם תשתלחו בו. החוסר היגיון הוא לא שלי, אלא שלכם..אני מנסה לבחון את העניין בהיגיון בעוד אתם סובייקטיבים מדי מכדי לקבל כל הצעה אחרת.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מחלה תהיה כל דבר'
מחלה תהיה כל דבר
05/05/2009 | 16:34
2
11
שמפריע לתפקוד התקין של האדם.
סטיה (במובן השלילי שמיחסים לה) תהיה כל דבר שפוגע בחברה.

לכן תאומים סיאמים הם 'מחלה' - דבר שדורש ריפוי.
פדופיליה פוגעת בחברה ולכן היא סטיה שהחברה לא יכולה לקבל, צריכה להוקיע והאדם חייב להשתנות אם הוא רוצה להשתלב בחברה ולא להרקב הכלא.

הומואים, א-מיניים, גאונים וכד' - הם אולי תופעות חריגות ולא נפוצות, אבל הם לא פוגעות בחברה או באדם (במקרים מסוימים אפילו מועילות) ולכן אין טעם:
לשנות / לרפא וכד' את אותם אנשים
להתיחס לזה כאל תופעה 'לא טבעית' 'לא הגיונית' 'לא קיימת'.

מעניין, לצורך העניין, איך יראה לך, אם מישהוא יכנס לפורום 'גאונים' ויגיד להם שהם: סטיה / מחלה / לא קיימים, רק בגלל שהם אחוז קטן האוכלוסיה...
א-מיניים >>
לצפיה ב-' ראיתי את התגובה שלך רק עכשיו'
ראיתי את התגובה שלך רק עכשיו
05/05/2009 | 17:29
1
8
זה יכל לחסוך לי את ההודעה כי  את כותבת את זה יותר טוב.
.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'תודה. וטוב שכתבת גם כי..'
תודה. וטוב שכתבת גם כי..
05/05/2009 | 17:52
5
הפסקה השניה בהודעה שלך (על חשיבה עצמאית ופרימיטביות) מאוד נכונה וחשובה!!

ואני לא מתרגשת - יום אחד יכירו גם בנו.
ועד אז - למי איכפת?
(טוב, בסדר, לפעמים זה קצת מעצבן.. )
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אני רואה'
אני רואה
05/05/2009 | 17:21
16
8
שאתה מנסה לחשוב על זה בהיגיון לכן אני מנסה להבהיר לך את הדברים, פדופיליה נחשבת למחלה בגלל שמדובר בפגיעה בקטינים ואין הסכמה בין בוגרים וזה מסוכן לחברה, זה בכלל לא משנה בכמה אחוזים מדובר,
הומאים לעומת זאת החברה השכילה להבין שמדובר בהסכמה בין בוגרים ואין פגיעה במישהו ולכן קיבלה את זה כדבר טבעי, שוב הכמות לא משנה.
א-מיניות החברה בעתיד תבין גם כן שאין פגיעה (לא ברור איך אפשר לחשוב אחרת) וגם תקבל את זה כדבר טבעי.

חושבים שהתקדמנו בכך שעכשיו אנחנו מקבלים את ההומאים לעומת לפני 20 שנה,
אבל לא התקדמנו בכלל, זה לא שאנשים באמת פחות פרמיטיבים והגיעו בעצמם למסקנה שאין בזה משהו רע. הם פשוט הולכים לפי מה שמקובל לחשוב בחברה, ובגלל שעכשיו מקובל לחשוב שזה סבבה אז כך הרוב חושבים, ברגע שזה יהיה יותר מקובל בחברה א-מיניות אז כך גם הרוב יחשבו (כבר עכשיו זה קצת משתנה).
מחשבה עצמאית לרוב עדיין אין, וברגע שרואים משהו שקצת שונה ממה שרגילים לראות זאת עדיין אותה תגובה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא נראה לי שאף אחד "לא מקבל אתכם"'
לא נראה לי שאף אחד "לא מקבל אתכם"
05/05/2009 | 18:19
15
9
אין שום דבר מזיק בלהיות א-מיני..
כמו שאמרת, אנשים בעיקר מתקשים לקבל משהו שונה

גאונים זו לא השוואה מדוייקת, כל בנאדם נולד עם מנת משכל מסויימת, יש סקאלה רחבה מאוד מטיפשים גמורים עד גאונים.
על אותו עיקרון אפשר להגיד שיש אנשים חולי סקס וכאלה שאוהבים מעט מאוד סקס. אבל האם יש אנשים בלי אייקיו בכלל? או אנשים שיודעים הכל?

תנו לי לתקוף את הנושא מזווית אחרת...הומואים ניתן לרפא? אני מאמין שכל בעל דעת יאמין שאי אפשר לגרום להומו לאהוב נשים, לכן זה משהו שהטבע כיוון אליו.
האם ניתן לשנות אייקיו של בנאדם בצורה ניכרת? גם לא כי זה שוב משהו טבעי שהטבע "שתל" בנו.

האם בעזרת טיפולים פסיכולוגיים/הורמונליים ניתן להחזיר לא-מיני את התשוקה לסקס? האם יש א-מיניים שמתייחסים להיותם כאלה כבעיה, ולא כדבר טבעי?
לפני שתענו ב"לא" מוחלט, אני מציע שתהרהרו בעניין.. אני מניח שאתם מכירים יותר דוגמאות ממני לא-מיניים שחקרו קצת את התופעה..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'דווקא אהבתי את ההשוואה לחכמה'
דווקא אהבתי את ההשוואה לחכמה
05/05/2009 | 19:26
7
11
כי זה בדיוק כמו איקיו.
יש סקאלה.
יש טיפשים גמורים ויש גאונים.
אני מכירה מישהיא שסובלת ממחלה מאוד מאוד נדירה (לרוב עושים הפלה כשמגלים את המחלה הזו בהריון)
זו מחלה חשוכת מרפא ולמעשה היא כמו תינוק שרק נולד, כל חייה.
היא אפילו לא מדברת.
כלום!!
לדעת הכל זה לא גאונות. זה ידע.
גאונות זו היכולת להבין הכל.
ואולי זה לא קיים במציאות, אבל האופן תיאורטי, אני לא רואה סיבה שלא יוולד אדם שיכול להבין הכל.
שלא תהיה שאלה שתתן לו הוא לא יוכל לפתור וכד'.

לגבי עניין הריפוי - זו שאלה שצריך לשאול מי שרוצה להרפא.
אם אין רצון כזה, זה לא משנה.

רוב אנשים כאן בפורום יגידו לך שהם נולדו ככה ושזה לא ניתן לשינוי בדיוק כמו נטיה הומוסקסואלית.
אין שום הבדל.

ואין טעם לדבר על 'להחזיר' את התשוקה. מחזירים משהו שהיה שם קודם. לרוב האנשים כאן, לא היתה תשוקה מעולם, כך שאין מה להחזיר.

היחיד שאני יודעת עליו כאן בפורום שהיה פעם מיני והיום הוא א-מיני, הפך לכזה בתהליך מודע (רוחני) ואין לו שום כוונה 'לחזור אחורה', כך שגם לגביו השאלה הזו לא רלוונטית.

ואני יכולה להגיד לך עלי אישית, שרוב חיי חשבתי שהבעיה שלי נובעת מחויות לא טובות מהילדות, שגם כשכבר עברתי תהליכים וטיפולים ולא היה לי בעיה להיות בקשר אינטימי עם גבר, עדיין לא מצאתי עניין בתחום.

או כמו שאמרה מי שטיפלה בי: לא הבנת על מה כל הרעש...
והיא גם אמרה לי, אחרי שספרתי לה על הא-מיניות, שהיא לא רואה קשר בין זה לבין מה שעברתי ושהיא חושבת שזה 'שלי' בלי קשר.

ואני יכולה להוסיף שגם אם זו בכל זאת הסיבה - אני לא מוצאת סיבה 'לטפל' בזה.
טוב לי ככה ואני לא רוצה להיות אחרת.
וניסיתי מספיק...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מקבל- לא הייתה לי שום כוונה לשנות אף אחד'
מקבל- לא הייתה לי שום כוונה לשנות אף אחד
05/05/2009 | 21:47
6
11
כמו שאמרתי, אני חושב שאתם מרוויחים המון
אולי גם מפסידים המון, אבל אתם לא יודעים מזה
מה שלא יודעים לא מזיק..
א-מיניים >>
לצפיה ב-''
06/05/2009 | 00:29
3
לצפיה ב-'אני במקרה יודעת מה זה'
אני במקרה יודעת מה זה
06/05/2009 | 03:41
4
11
ובכל זאת לדעתי סקסוהוליק, כמו שהגדרת את עצמך, זו מחלה באמת. כי פרוש המילה סקסוהוליק זה התמכרות לסקס. והתמכרות היא מחלה.

וכמו שאתה בקלות אומר שאנחנו מפסידים המון היית אומר גם להומו נשהוא מפסיד המון? אולי אתה זה שבעצם מפסיד המון?

אני רוצה גם שתבין משהו. הכמות של האמיניים נראית היום קטנה רק בגלל שאין מודעות ורוב האמיניים לא יודעים בכלל שיש לזה שם. ולכן גם לא מצהירים על כך. ככל שזה יהיה יותר לגיטימי וידוע לציבור האוכלוסייה הזו רק תגדל. יש היום מגיל קטן לחץ חברתי לעשות סקס. כל היום משדרים במדיה תכנים שקשורים לנושא, והכל הופך מאוד פורנוגרפי.
בחברה כמו שלנו אני נותנת הרבה יותר כבוד לאנשים שהולכים כנגד כל מה שהחברה כופה עלינו.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אתמול חבר שלי אמר שהוא מרחם עלי בגלל הסקס'
אתמול חבר שלי אמר שהוא מרחם עלי בגלל הסקס
06/05/2009 | 07:19
14
אמרתי לו שאין מה לרחם
מרחמים רק על אנשים שרוצים מאוד להשיג משהו ולא יכולים
וזה מיקרה שונה כי אני יכול להשיג מין אבל אני בוחר שלא.

ככה אנשים תופסים אותנו ,כמפסידים שלא נהנים בחיים

אותו חבר אמר לי שהוא חושב שהנשמה שלי קפואה.
אמרתי לו שהוא צודק.  מה כבר אפשר לענות על זה

אני בשלב בחיים שאני לא הולך עם אנשים שזוללים לי את  האנרגיה
אני לא אלך עם אנשים חלשים , או סתם עלובי נפש כי לא משנה כמה חזק אני אהיה
אנשים כאלו שואבים ממך אנרגיה וזה מחיר כבד שאני לא מוכן לשלם.

א-מיניים >>
לצפיה ב-'כמו למשל העובדה שילדים בני 10!!!!'
כמו למשל העובדה שילדים בני 10!!!!
06/05/2009 | 11:19
2
12
מקיימים יחסים עם ילדה בת גילם!!!
כמה ילדים - ילדה אחת וכולם כולם כ"כ קטנים..
(סיפור טרי מבי"ס באשדוד)
ועוד יש אנשים שהגיבו על זה 'כטבעי'
זה דוגמא לחברה חולה שהמיניות בה משודרת ללא שום סינון בצורה כ"כ בוטה, עד כדי כך שילדים בני 10 יודעים בכלל מה זה!! ועוד הולכים לממש את זה...
ואז גם מגיעים הצדקנים שטוענים שזה 'נעשה בהסכמה'

כמה החברה שלנו יכולה להיות חולה - זה מדהים אותי כל פעם מחדש..

וקישור לנושא למי שרוצה:
target=_blank rel=nofollow>http://www.tapuz.co.il...

ועוד אחד:
target=_blank rel=nofollow>http://www.tapuz.co.il...
דרכו אפשר להגיע לקישור בחדשות ומשם למכתב שכתבה האם.

לקרוא ולהזדעזע ממה שחברה מינית ופרוצה גורמת לילדיה לעשות
א-מיניים >>
לצפיה ב-'חלק מהילדים היו בני 14'
חלק מהילדים היו בני 14
07/05/2009 | 14:36
1
6
ועל הילדים האנסים אף אחד לא אמר שההתנהגות המינית שלהם לא בסדר או בוגרת.
ברור שלילדה תהייה התנהגות מינית מוחצנת, ככה זה אחרי שעוברים תקופה ארוכה אונס קבוצתי בלי שלאף אחד במערכת איכפת.
תחשבי אם מאשימים ילדה בת 10 שפיתתה 8 ילדים גדולים ממנה, איך מתייחסים לאישה בוגרת שעוברת אונס..........
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ספרי לי על זה.. '
ספרי לי על זה..
07/05/2009 | 14:41
7
לצפיה ב-'בעזרת טיפולים אפשר גם לקחת לך תתשוקה'
בעזרת טיפולים אפשר גם לקחת לך תתשוקה
06/05/2009 | 05:02
5
11
אז מי אתה שתקבע איזה מצב היה 'טבעי' ואיזה לא. למה שא-מיני ירצה תשוקה ותלות בסקס. מיניות זה לא IQ, מיניות זה ההפך מזה, ככול שאדם פחות מיני הוא יותר חכם.

אין אנשים שיודעים הכל, ואין שלא יודעים כלום, אבל יש טיפשים ויש גאונים, זה שני הצדדים ה'קיצוניים' של הסקילה. אם תשווה את זה למיניות, אז יש טיפשים( סוטי מין) ויש גאונים(א-מיניים).

לא כל הא-מיניים לא מרגישים כלום(הנאה,חשק), אם כבר להשוואת את זה אז לאלכוהול או לתעבת אוכל, שני דברים שאפשר גם בלעדיהם בכלל, בניגוד למנת שכל או אוכל. גם אותנו ה'טבע' כוון.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'תיקון '
תיקון
06/05/2009 | 05:09
5
תאוות בשרים(תשוקה) ותאוות החך(גרגרנות) הם שני דברים בעלי דמיון רב.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'מה זה ברתור?'
מה זה ברתור?
06/05/2009 | 07:21
3
6
לא כל האמיניים לא מרגישים כלום? הנאה חשק?

על מה אתה לעזזל מדבר?

א-מיניים >>
לצפיה ב-'יש לא מעט א-מיניים שיכולים לחוש'
יש לא מעט א-מיניים שיכולים לחוש
06/05/2009 | 10:06
2
7
התעוררות מינית ברובד מסויים (כמוני למשל..)
אם הייתה קורא בתשומת לב את ההודעות של אנשים כאן, הייתה רואה שיש כאן לא מעט כאלה.

אני יכולה לחוש משיכה לגבר ועדיין לא לרצות לשכב איתו.
ובכל מקרה, סקס לא מעסיק אותי ואני יכולה להסתדר מצויין בלעדיו (למעשה טוב יותר בלעדיו..)
זה לא אומר שאין בי שום יצר מיני. זה רק אומר שהוא מאוד חלש.

סקאלה - זוכר? דיברו על זה כאן עשרות פעמים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'התגובה שלך אלי או לברתור?'
התגובה שלך אלי או לברתור?
06/05/2009 | 14:09
1
5
לצפיה ב-'ברור שאליך.'
ברור שאליך.
06/05/2009 | 14:44
3
שאלת את ברתור ועניתי במקום..
למיטב הבנתי, ברתור באותו מקום.
אם אני זוכרת נכון, זהו שהמציא את המושג א-מיני סוג ב'...
א-מיניים >>
לצפיה ב-'דמגוגיה זולה'
דמגוגיה זולה
06/05/2009 | 15:56
8
כל הטיעונים וההשוואות שלך לא קשורות. קודם אתה משווה א-מיניות(חוסר משיכה כללית) לפדופליה(סטיה מינית ופשע). אחרי זה אומר שמשיכה מינית זה כמו IQ. אין אנשים לגמרי בלי מנת שכל(אפילו אתה), אבל יש אנשים בלי משיכה או רצון לסקס. זה כמו שאני יגיד שאין מצב שאתה לא רוצה סקס עם גברים. למה שלא היו אנשים שלא אוהבים בכלל ? כי אתה החלטתה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'סקסוהוליק כמוך קרוב לפדופיל או אנס'
סקסוהוליק כמוך קרוב לפדופיל או אנס
06/05/2009 | 04:41
4
12
המחלה היא אצלך ולא אצלנו, ואם הייתה פוגע באנשים אתה צריך גם לשלם תמחיר. אתה יצור עלוב שמעז להשוואת פדופליה לא-מיניות, יש מצב שאתה פדופיל בפוטנציה. אז או שתמצא 'מחלה' אחרת להשוואת תא-מיניים עליה או שתסתום תפה, א-מיניים לא פוגעים באף אחד מעצם היותם כאלה, בניגוד לסקסוהוליקים, פדופילים, אנסים ושאר סוטי המין שאתה עושה להם יחסי ציבור כאן. טבע זה דבר מורכב. יש שיגידו שאדם הוא לא טבעי, יש יגידו שאדם הוא חיה. לי אישית לא אכפת ממה טבעי ומה לא, אלה רק מלגיטימי או לא לגיטימי. 7 מיליארד בני אדם לא זהים משום בחינה, ובטח שלא אנטומית. וסוטי מין מהסוג שלך זה גם סטיה מהאוכלוסיה הכללית. במקרה הזה סטיה שפוגעת באחרים ולא מקובלת.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'קצת, אבל קצת נסחפת..'
קצת, אבל קצת נסחפת..
06/05/2009 | 10:17
3
6
מה עשית ממנו?
הוא אולי הביע כאן כמה דיעות חשוכות שמצביעות על חוסר הבנה בסיסי, אבל הוא באמת הגיע ממקום של להבין.
כבר בהודעה הראשונה שלו הוא ציין שהוא מקבל את כולם.
אם יש מקום ופתח לשיחה, אין צורך לתקוף.
זה לא עוד טרול שמנסה להקניט סתם, גם אם לרגע זה נראה כך.
שים לב להודעה הזו שלו.
ותקרא את מה שכתבתי לפני כן ותבין לבד שלא היה לו שום רצון לפגוע.

קצת בורות - אבל בשביל זה אנחנו כאן
א-מיניים >>
לצפיה ב-' אוף התפוז האלה!'
אוף התפוז האלה!
06/05/2009 | 10:20
1
3
לצפיה ב-'זו ההודעה שהכי עיקבה אותי כשקראתי ..'
זו ההודעה שהכי עיקבה אותי כשקראתי ..
06/05/2009 | 14:07
5
"מה שלא יודעים לא מזיק"?
זה לא קצת גן עדן של שוטים?
בת יענה לא יודעת מה יש מיחוץ לחור שלה.
אבל אנחנו יודעים מה אנחנו מפסידים כי חלקנו
ניסו סקס.
אני למשל יודע כי ניסיתי וזה שחבר ילדות שלי חושב שאני מיסכן
שאני לא עושה סקס ?
זה אומר שהוא יותר מסכן ממני.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא אכפת לי מהבורות שלו'
לא אכפת לי מהבורות שלו
06/05/2009 | 15:42
9
מה שהפריע לי שהיצור הזה משווה בין פדופליה לא-מיניות, ובנשימה אחת שואל למה זה סטיה וזה לא. בדיעבד הוא גם רומז שפדופליה זה לא ממש סטיה, וכנראה שגם לא פשע ועברה חמורה. פדופליה, זאופליה, נקרופליה ושאר סוטי המין למיניהם זה סטיות מיניות, א-מיניות זה פשוט חוסר מיניות. לא יכול להיות גלגל עקום אם אין גלגלים. אחרי זה הטיפש הזה משווה בין רצון לסקס לבין IQ. המשפט האחרון סתם היה נסיון להתייפייף.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לברתור היקר- תגובה אחת מרוכזות'
לברתור היקר- תגובה אחת מרוכזות
06/05/2009 | 20:45
10
7
מי שדמגוג פה זה אתה מר ברתור,
אתה אספת מילים אקראיות מתוך ההודעה שלי והפכת אותי לפושע המין האנושי,  לקחת את ההגזמה המכוונת שלי כשקראתי לעצמי "סקסוהוליק" וניצלת אותה לקרוא לי פדופיל ואנס, ניצלת את ההשוואה שלי בין תופעות בעלות תפוצה באחוז נמוך באוכלוסיה לבין א-מיניות כדי להגיד שדימיתי אתכם לפדופילים או שנתתי לגיטימציה לפדופיליה, ניצלת את התסכול המתפרץ שלך כדי להשתלח בי בצורה מכוערת בגלל שאתה בנאדם קטן וטיפש ולא השכלת למצוא את הנימה הרציונלית בהודעות שלי כמו שחברים שלך מצאו.

אתה לא רק דמגוג עלוב, אתה גם מתלהם ופרובקטור ובור מוחלט ושמור את הרפש שלך לאנשים בתת רמה שלך להבא.

ל-AMB, ב"במה שלא יודעים לא מזיק" הכוונה היא לא שאתם באמת לא יודעים, אלא שמאחר ולא אכפת לכם מסקס, גם אם אתם מפסידים משהו זה לא משנה לכם. כמו שלי לא אכפת מבלט, אז גם אם אני מפסיד חווייה נהדרת זה לא משנה. אני מתנצל אם פספסתם אותי בגדול עם מטאפורות והשוואות מעט יצירתיות, אולי באמת ציפיתי מכם ליותר מדי- המגננה שלכם לגמרי חסרת פרופורציות, מהתחלה ציינתי שאני מקבל את כולם וכמה שזה דבילי לדעתי להטיל בא-מיניות ספק- אתם לא יודעים אפילו לזהות את האויבים שלכם מרוב שאתם מורגלים להילחם על הלגיטמיות שלכם.

לענבר- ציטוטים כמו:
"אני רק אגיד שעל אף שזה מוזר ואולי אתם מפסידים הנאה גדולה ברמה מסוימת, אתם גם מרוויחים המון דברים אחרים שהרדיפה האובססיבית שלנו, העולם המיני, אחרי סקס- מונעת מאיתנו."
"כמובן שיש כאלה שיגידו שהומוסקסואליות זה מחלה אבל אלה בעיקר אנשים די פרמיטיביים."
"אני מבין את הרצון שיקבלו אתכם כנורמלים לכל דבר, אבל "לא נורמלי" זה לאו דווקא משהו רע"
"אין שום דבר מזיק בלהיות א-מיני..
כמו שאמרת, אנשים בעיקר מתקשים לקבל משהו שונה"

- כל אלה אכן מעידים עלי כאדם עם דעות חשוכות.
מה אני אגיד לכם, אם כל הקהילה שלכם נראית כמוכם, אני לא אפתלא אם לא יקבלו אתכם אף פעם, ובלי שום קשר לזה שאתם א-מיניים.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'קודם כל עינבר עם י'... '
קודם כל עינבר עם י'...
07/05/2009 | 09:08
8
9
חוץ מזה, המתקפה שלך נגדי מיותרת בעליל.
אני בן הבודדים כאן שענה לך ברצינות ולא יחס לך תוקפנות.

כל שאמרתי הוא:
"הוא אולי הביע כאן כמה דיעות חשוכות שמצביעות על חוסר הבנה בסיסי, אבל הוא באמת הגיע ממקום של להבין."

תקרא שוב את ההודעה שכתבתי כתגובה למה שברתור כתב עליך.

ואולי יש בנו 'התגוננות יתר', אבל היא נובעת מזה שנמאס כל הזמן לשמוע את אותם שטויות.
חוץ מזה, כשאנשים מיניים נכנסים לכאן מתוך סקרנות ורק שואלים - אף אחד לא תוקף אותם.
ואם הנושא באמת היה מעניין אותך, יכולת לקרוא את המאמרים והשאלות הנפוצות ולחסוך ממך ומאיתנו את כל הדיון הזה..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'עינבר,לא תקפתי אותך, וקראתי את המאמרים/נפוצות'
עינבר,לא תקפתי אותך, וקראתי את המאמרים/נפוצות
07/05/2009 | 11:01
7
5
ואם להגיד את האמת, העובדה שאפילו שם הודיתם שאין כמעט אף מאמרים או אף מחקרים שנעשו בנושא (מעט מאוד), והעובדה שבדיוק בשרשור הזה נוצרה איזה אי הבנה ביניכם הא-מיניים כשAMB לא ממש התפלא לראות שא-מיניים אחרים שונים ממנו בעניין החשק המיני- כל אלה מוכיחים שהנושא עוד רצוף הרבה סימני שאלה, אז תפסיקו להתייחס אוטומטית לכל מיני שנכנס לפה כבור חסר תועלת כשהכמות של א-מיניים מבולבלים שנכנסים לפה היא אף גדולה יותר.

חוצמזה אפשר לחשוב איזה שאלות טיפשיות העליתי. הסוגיה הפילוסופית היא היחידה שאמורה לעלות מבלי לגרום לאף אחד להתרעם- לא פקפקתי ולא ביטלתי שום דבר, כולה תהיתי ביני לבין עצמי על הגבול הדק שבין תופעות טבעיות ופחות- והנה דוגמא שתגרום לאנשים כמו ברתור לישון יותר טוב בלילה- לבקנות, לא מזיק לאף אחד, אבל בהחלט סוג של "ליקוי" כאשר פיגמנט טבעי חסר. אז אפשר להגיד שאני תהיתי אם א-מיניות היא יותר לבקנות- ליקוי, או יותר ג'ינג'יות-סתם תופעה עם אחוז נמוך. לגיטימי? או שזה חשוך מדי בשביל ההבנה הנעלה שלכם?
יום טוב
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לגיטימי'
לגיטימי
07/05/2009 | 11:24
2
3
רק שאין קשר בין אחוז התפוצה של תופעה מסויימת לבין השאלה אם היא מחלה / ליקוי וכד' או תופעה טיבעית שרק נדירה יחסית.

לקשר בין העובדה שאנחנו אחוז קטן לחוסר טיבעיות - זו מחשבה חסרת היגיון ו/או ידע בסיסי בביולוגיה/מדעים.

האנומליה של המים, היא אחת התופעות היותר טיבעיות ויותר נדירות ומדהימות שיש. לא רק שאין שם שום ליקוי, זה אפילו מנגנון שנועד לשרת את הטבע.

וכמו שאמרת בעצמך - יש מעט ג'ינג'ים והם עדיין תופעה טיבעית.

כל הנושא עדיין 'בחיתוליו' מבחינה מחקרית.
זה לא אומר כלום פרט לעובדה שיש חוסר תודעה והכרה בנושא מאוד גדולה.

וזו גם הסיבה שציינו כאן בפניך, שאחוז הא-מיניים, כנראה, גדול הרבה יותר ממה שחושבים. פשוט יש הרבה א-מיניים שבכלל לא מודעים לזה.
ועל כך יעידו בני זוגם שניכנסו לכאן... ושאר הא-מיניים שעד שלא הגיעו לכאן - לא ידעו שהם כאלה..

גם אני חושבת שיש הרבה יותר א-מיניים ממה שחושבים.

ואם אתה רוצה קצת יותר ידע כללי ולראות איך זה נראה 'בעולם הגדול', כנס לאתר העולמי של האסקסואלים (יש קישור)

יום טוב גם לך.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ובנוסף לכך:'
ובנוסף לכך:
07/05/2009 | 15:19
1
4
מה שאנשים מחשיבים כ "ליקויים" נדירים זה בדיוק הצורה שבה התפתחו המינים לפי האבולוציה.

מפעם לפעם היה קורה איזה "פגם" ליצור, וככה התפתחנו הלאה. לאט לאט נעלם לנו הזנב,(בגלל פרטים שנולדו בלי זנב) נהייה יותר שכל, וכו'.....זו תורת האבולוציה. לא חייבים להאמין בה. אבל יש לי הרגשה שה"פילוסוף" הדגול שניכנס ודיבר פה על טבע כן מאמין באבולוציה.

אז אולי אנחנו האמיניים ה"ליקוי" שהולך לקדם את האנושות אבולוציונית?

"ליקויים" ודברים יוצאי דופן הם חלק אינטגרלי מהטבע. וככאלה הם בעצם אינם "ליקויים". זה רק בני האדם שהחליטו להדביק לכל מיני תופעות את המושגים "טוב" ו"רע".
א-מיניים >>
לצפיה ב-'"אז אולי אנחנו האמיניים ה"ליקוי" שהולך לקדם'
"אז אולי אנחנו האמיניים ה"ליקוי" שהולך לקדם
10/05/2009 | 09:59
4
את האנושות?" - אהבתי!

א-מיניים >>
לצפיה ב-'הודעה חשובה מאוד. כנסו'
הודעה חשובה מאוד. כנסו
07/05/2009 | 15:00
3
5
בכל הקשור לבני אדם לא קיימים המושגים "טבעי" ו "לא טבעי".

מאז ומתמיד המושג "טבעי" שימש להצדקת אפליות ופשעים. מקומה ה"טבעי" של האישה במטבח. במשך אלפי שנים לאישה היה אסור לעשות כלום שגברים עשו ולכל זה היו הוכחות מ"הטבע".
האדם הלבן יותר טוב מהשחור ולכן צריך להיות עבדות . מ"הטבע".
לרצוח מיליארדי פרות ותרנגולות במפעלים בשביל לאכול אותם זה מ "הטבע". כי הרי אין שום הבדל בין אדם לאריה.......(נכון, גם גם אני רצה אחרי פרה ונועצת בה את שיניי כשהיא בחיים).
מצדיקים אלימות בעזרת "טבע". גם אונס. נו.....ונקרופיליה יש בטבע?
בקיצור תדעו להבא:
מי שמדבר איתכם על "טבעי" ו"לא טיבעי" בכל מה שקשור לבני אדם הוא דמגוג שלא ממש מבין מה זה בני אדם וכמה הרבה השפעות יש עליהם שלא קשורות לג'ונגל.
בני אדם שלא כחיות אחרות, חלק מהטבע העיקרי שלהם הוא תבונה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'את רואה? הנה גם את מתפלספת'
את רואה? הנה גם את מתפלספת
07/05/2009 | 19:36
2
4
אני אומר לך שאת פילוספית בשקל ושאני לא חייב להסכים איתך כי פילוסופיות זה לא עובדות?

אני לא אומר את זה, כי זה ברור שזו פילוסופיה ואף אחד לא חייב להסכים עם אף אחד.
והנה, אני מסכים חלקית עם הפילוסופיה שלך- הרבה דברים כמו שאמרת התפתחו עם השנים אבל הרבה דברים גם לא- תאומים סיאמים הם לא דבר טבעי כי מדובר בתקלה. לבקנים הם לא דבר "טבעי" כי מדובר ב*חוסר* של פיגמנט. אז את יכולה להתפלסף עד מחר ולהגיד שאולי לבקנים זה הדבר הבא אבל הזמן מוכיח שלא- הרבה אנשים (בהודו למשל בתפוצה רחבה) נולדים עם מום גופני. זה אומר שזה גם טבעי?
את צודקת ברמה מסוימת של הדוגמאות שנתת, ולדעתי את טועה במושגים- זרמים ואידיאולוגיות של האדם הם דברים שהוא יוצר- דברים נרכשים ולא מולדים.

מה שיפה הוא שאני לא תוקף אותך וטוען שאת בורה על זה שאת מציעה פילוסופיה שאני לא מסכים איתה
הבנת ת'הבדל?
בהצלחה
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לדעתי, זה לא משנה'
לדעתי, זה לא משנה
07/05/2009 | 19:54
8
אם אסקסואליות זה ליקוי או לא. העיקר שטוב לי ככה. אני לא סובלת מהיותי אסקסואלית, אני לא רוצה להיפטר מזה. פשוט טוב לי ככה וזהו.
אי אפשר להשוות אסקסואליות למום גופני. לאנשים הסובלים ממום גופני לא היה טוב והם ירצו להיפטר מזה.
וגם אי אפשר להשוות את זה לחרדות, דכאון ושאר מחלות נפשיות, כי רוב הסובלים ממחלות נפשיות, לא טוב להם.
רוב האסקסואלים בפורום לעומת זאת לא סובלים מאמיניות.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'נכון שהתפלספתי אבל לא הבנת את הכוונה'
נכון שהתפלספתי אבל לא הבנת את הכוונה
07/05/2009 | 22:57
4
הכוונה העיקרית שלי (למרות שהוספתי לה קצת פילוסופיה מסביב) היא שלדבר על בני אדם במושגים של "טבעי" ו"לא טבעי" זה פשוט דבר לא נכון לעשות.

נקודה שנייה שלי הייתה שכל דבר יוצא דופן או פחות נפוץ הוא טבעי לגמרי. אתה גם יכול להגיד שעיניים כחולות זה ליקוי, כי לעומת עיניים כהות יש בכחולות פחות פיגמנט ולכן הם גם יותר רגישות לשמש וכו'. אבל בגלל הנפוצות של עיניים בהירות הן לא נחשבות לליקוי. גם עור בהיר לעומת עור שחור יש נטייה להכוות ולקבל סרטן עור מהשמש בגלל חוסר בפיגמנט. ובגלל תנועת אנשים והגירה גדולה בין יבשות זה בהחלט ליקוי. אבל בגלל שהוא המוני הוא לא נחשב לליקוי.

נקודה שלישית: אין שום הגיון להשוות התנהגויות של בני אדם להתנהגויות של יצורים אחרים כי בני אדם פועלים אחרת. וגם כמו שלא תשווה בין פילים לבין ג'וקים או תמנונים. יותר הגיוני להשוות לבני אדם בעבר הרחוק. וגם זה לא הגיוני כי תמיד יש חוקים חברתיים שכפו על אנשים להתנהג בצורה מסויימת.

נקודה רביעית: שלא הבנת אולי כי לא ניסחתי טוב היא: גם אם לא הייתה קיימת אמיניות בטבע עד עכשיו (מה שלא נכון, ) זה יכול להיות תופעה טיבעית חדשה. האבולוציה עדיין מתפתחת.

ודרך אגב...ההתפתחות הולכת לקראת סייבר סקס כך שכולם יהיו "אמיניים" מבחינת עשייה בפועל. (וזה לא מדע בדיוני).
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הרצון שיקבלו אותנו כנורמאלים'
הרצון שיקבלו אותנו כנורמאלים
07/05/2009 | 09:56
5
אני מקבל את עצמי ככה וזה הכי חשוב זו המציאות שבחרתי
ואיתה אני מרוצה ושלם. אני מזמן לא מקשיב לדיעה של השכן.
או כל אחד שחושב שהוא מבין יותר טוב ממני מה טוב בשבילי.
אם בן אדם רוצה את המציאות שלו ללא שום רצון לשנות בה משהו,
ואם בן אדם לא רוצה שום דבר שאין לו ולא מיתנגד לשום דבר שייש לו
כי אחדות של הרצון שלך עם המציאות שלך הוא האושר בחיים.
וכן אני מאושר

אני לא קוטל אותך בכלל לא.
פשוט לא הבנתי את כל הדיעות שלך עלינו
ולמה בכלל אתה כותב פה.
אנחנו מאוד מאוד נורמאלים
א-מיניים >>
לצפיה ב-'בחייייאת. אתה בכלל לא יודע מה זה פילוסופיה'
בחייייאת. אתה בכלל לא יודע מה זה פילוסופיה
06/05/2009 | 04:20
7
החלטת פתאום שמשהו פילוסופי זה עובדה מדעית? . כי בפילוסופיה אני יכולה להביא לך פילוסופיות מנוגדות, אני ממש לא צריכה להאמין בפילוסופיה שלך.
א-מיניים >>
לצפיה ב-' בדיוק חשבתי על זה....'
בדיוק חשבתי על זה....
02/05/2009 | 21:09
2
11
מדהים......מה שכתבת כל כך נכון...אמרו לי את רוב הדברים האלה....
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז...בא לך לזרום?'
אז...בא לך לזרום?
02/05/2009 | 22:07
1
7
סתם סתם
א-מיניים >>
לצפיה ב-''
02/05/2009 | 22:16
6
לצפיה ב-'מדהים אני ממליצה לשים בטאגליינס'
מדהים אני ממליצה לשים בטאגליינס
02/05/2009 | 22:13
1
7
כתבת את זה יפה מאד, לא הייתי מנסחת את הדברים אחרת.
אהבתי את הנקודה על כך שגבר לא צריך לשכב עם גבר כדי לדעת שהוא לא מעוניין ולא רוצה את זה. אולי ככה גברים לפחות יכולים להבין את זה.
ורק בגלל שאמיניות לא שכיח כמו מיניות, לא אומר שהוא אינו תקין כמו שאמרת.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אה, ודרך אגב- סוף סוך קיבלתי תשובה לשאלה '
אה, ודרך אגב- סוף סוך קיבלתי תשובה לשאלה
03/05/2009 | 10:31
5
ששמתי כאן, של האם א-מיניים מרגישים עוררות מינית, כתוצאה מצפייה בקטעי סקס (לא פורנו!) וכו'.
התשובה שקיבלתי היא זו שחשבתי, שעוררות היא משהו גופני, מושרש בנו כבני אדם (או כסוג של חיות), ולדעתי אי אפשר להימנע ממנו.
השאלה היא כמובן התדירות וגם האם זה מכוון כלפי מישהו ספציפי. והתשובה במקרה שלנו- לא.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'סתם שאלה: למישהו מכם יש ילדים ?'
סתם שאלה: למישהו מכם יש ילדים ?
03/05/2009 | 00:40
16
7
לצפיה ב-'כן'
כן
03/05/2009 | 04:09
14
15
לענבר. הפרחנו תתיאוריה שלך ? אפשר כבר להגיע לשלב של אתם מפסידים ולא פגשתם את X ?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אז בשביל להביא ילדים לעולם, צריך לעשות סקס. '
אז בשביל להביא ילדים לעולם, צריך לעשות סקס.
03/05/2009 | 14:03
13
19
לצפיה ב-'בטוחה? '
בטוחה?
03/05/2009 | 15:36
12
18
מוזר...
איך זה שהייתי בהריון פעמיים??!
בטוחה שצריך סקס?

את עושה את הבלבול שהרבה עושים:
א-מיניות לא קשורה למעשים.
א-מיניות קשורה להרגשה.

חוסר החשק (ההרגשה) מוביל לזה שאנשים א-מיניים לא יקיימו יחסי מין.
זה עדיין לא אומר שלא יכול להיות א-מיני שיקיים יחסים.
אין להם שום בעיה ביולוגית בנושא.

גם זונה יכולה להיות א-מינית..
ונזיר לרוב הוא מיני...

א-מיני שירצה ילדים ולא סולד ממין - יקיים יחסי מין על מנת להביא ילדים לעולם.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'זאת אומרת הבאת ילדים בלי חשק'
זאת אומרת הבאת ילדים בלי חשק
04/05/2009 | 13:44
11
11
לצפיה ב-'באתי ילדים - כי רציתי ילדים!!'
באתי ילדים - כי רציתי ילדים!!
04/05/2009 | 13:55
7
17
לא כי רציתי סקס...
'וכשעשיתי' ילדים, על זה חשבתי.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ממש מטומטמת הפרפרה המתפרפרת'
ממש מטומטמת הפרפרה המתפרפרת
04/05/2009 | 21:49
6
16
לה יהיו (או יש) ילדים רק כי היא רצתה סקס. ממש פתאטי.

ומה היא תגיד על אנשים שלא יכולים ביולוגית לקיים יחסי מין? גם להם לא יהיו ילדים? היא שכחה הפריות, תרומות זרע, אימוץ,

לא הגיע הזמן לחסום אותה (או אותו) מהפורום?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא צריך לחסום ! אני בעד להכניס אקשן לחיים'
לא צריך לחסום ! אני בעד להכניס אקשן לחיים
04/05/2009 | 22:57
4
11
לצפיה ב-'סקס זה גם סוג של אקשן'
סקס זה גם סוג של אקשן
05/05/2009 | 01:54
3
16
לצפיה ב-'אמב מישהי פה מנסה לפתות אותך'
אמב מישהי פה מנסה לפתות אותך
05/05/2009 | 06:15
2
9
איזה יציאות יש למיניים האלה..לפחות זה מצחיק.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'היא יכולה לפתות אותי'
היא יכולה לפתות אותי
05/05/2009 | 15:08
1
8
אם תציע לי מיליון שקל או גלידה בטעם שוקו/רום/ צימוקים
או זה או זה. (או שניהם)
א-מיניים >>
לצפיה ב-'גם אמרו שזה בכלל בחור. חחח '
גם אמרו שזה בכלל בחור. חחח
05/05/2009 | 20:54
3
איך אפשר לפתות א-מיני? זה הרבה יותר קשר מלפתות מיני
א-מיניים >>
לצפיה ב-'בעיקרון היא לא עברה על שום חוקים'
בעיקרון היא לא עברה על שום חוקים
05/05/2009 | 00:53
6
כדי שאפשר יהיה לחסום אותה. קודם מזהירים אח"כ חוסמים\מוחקים הודעות.
אבל שמתי לב שהיא מרגיזה פה משתתפים ולכן אם זה לא יפסק אני אנקוט באמצעים. לדעתי במקומה כבר כול בנאדם היה מבין לבד שהוא לא רצוי פה והולך. אבל מה לעשות, יש אנשים קצת קשי הבנה
א-מיניים >>
לצפיה ב-'פרפר נחמד,'
פרפר נחמד,
05/05/2009 | 00:58
2
10
את התשובות לכול השאלות האלה יש בשאלות הנפוצות שבטח לא טרחת לקרוא.
ואני לא יודעת עם שמת לב, אבל את מרגיזה פה הרבה אנשים עם ההתרסות שלך. לדעתי אין לך מה לעשות פה. סיפקת את הסקרנות שלך. עכשיו הגיע הזמן שתלכי.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'עונים לי אז אני עונה בחזרה'
עונים לי אז אני עונה בחזרה
05/05/2009 | 02:00
1
5
לצפיה ב-'אתה כזה ילד קטן שזה לא יאמן..'
אתה כזה ילד קטן שזה לא יאמן..
05/05/2009 | 13:20
9
אתה לא חושב שאחרי גיל 30 הגיע הזמן שתתבגר?
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לי יש ילדים'
לי יש ילדים
03/05/2009 | 14:19
14
כן...עשרה ילדים,
מישפחה מרובת ילדים
הילדים ישנים במיטה עם שלוש קומות
אני בודד גלמוד ואומלל בכלל...
אני שונא לקום בבוקר וגם כשייש
שמש אני אומר זה חושך

חחחחחחחחחח
א-מיניים >>
לצפיה ב-'רשימה יפה '
רשימה יפה
03/05/2009 | 06:38
6
לצפיה ב-'עוד אחד!'
עוד אחד!
03/05/2009 | 13:18
7
13
לא -כשאני מחייכת זה לא קשור לזה שיש  לי חבר , או שהכרתי מישהו, או ששכבתי עם מישהו!
משום מה אנשים מיניים מקשרים כל שמחה לפן מיני!
א-מיניים >>
לצפיה ב-'לא מבין אותך מאיה'
לא מבין אותך מאיה
03/05/2009 | 14:40
6
9
תצאי עם בחור הומו הוא יתן לך יחס וחיבה ולא יהיה סקס שם אין סכנה כזו
חחח נייט
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הסבר נימוק ופירוט'
הסבר נימוק ופירוט
03/05/2009 | 22:18
5
7
נניח כשאני מגיעה לכיתה סתם כי יש לי מצב רוח טוב...אז אני נראית כביכול מאושרת....אז תמיד שואלים אותי אם יש לי חבר חדש או משהו בסגנון...כאילו אושר תמיד קשור לזוגיות...............
ובחור הומו...לא נראה לי, אני צריכה לראות גם קצת עיניין בי.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'איזה כתה מה כיתה...'
איזה כתה מה כיתה...
04/05/2009 | 16:38
3
6
את כבר לא ביסודי כתה... חחח
אושר זה כאשר יש אחדות של הרצון שלך עם המציאות שלך.
כשאתה לא רוצה שום דבר שאין לך ולא מתנגד לשום דבר שייש לך. אתה רוצה את המציאות שייך לך כפי שהיא ללא שינוי. זה אושר
א-מיניים >>
לצפיה ב-'הסבר.........'
הסבר.........
04/05/2009 | 21:03
2
3
אני כן בכיתה כי אני מלמדת נוער בכל מיני מסגרות.........
אושר אצל מיניים מקושר מאוד לסקס וזוגיות...
אושר זה מושג מאוד בעייתי -ולדעתי זה גם המצאה של המאה שלנו...........
השאיפה לאושר הרבה פעמים סתם אשליה....
כש"טוב" לי אז אני מאושרת............

מאחלת לך את כל האושר בעולם
א-מיניים >>
לצפיה ב-'ידעתי שלא תביני '
ידעתי שלא תביני
04/05/2009 | 23:00
1
2
מה שכתבתי לך על אושר זה נכון מאיה!!
תיקראי עןד פעם זה ממש חכם....תיקראי ! אושר לא תלוי בשום דבר שקורה או שיקרה לך אושר זה אין שאת בוחרת להבין ולקבל את כל המצבים שקורים ויקרו לך
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אולי נכון בשבילך'
אולי נכון בשבילך
05/05/2009 | 06:57
2
לפי ההגדרות שלך אולי אושר לא תלוי בשינויים ובשום דבר שקורה.......
אתה בוחר לקבל כל מצב ולהרגיש מאושר עם זה........סבבה, אני לא.
אושר זה לחלוטין עיניין של גישה.
א-מיניים >>
לצפיה ב-'אני מבינה למה את מתכוונת'
אני מבינה למה את מתכוונת
05/05/2009 | 13:17
3
אני עובדת בסביבה גברית לחלוטין.
וכבר אמרו לי הרבה פעמים, כשלא היה לי מצב רוח, שסקס רק יעשה לי טוב..
ועוד שלל אמירות בסגנון.
כאילו שזה מה שיעשה אותי מאושרת...
א-מיניים >>
לצפיה ב-' ממש אהבתי! וכל הכבוד על הפרסום בפייסבוק'
ממש אהבתי! וכל הכבוד על הפרסום בפייסבוק
03/05/2009 | 15:55
1
10
למרות שדווקא עם המשפט הראשון שלך אני לא יכולה להזדהות...

אני יכולה להגיד בהקשר הזה כמה דברים:
א. בגלל זה אני נזהרת להיות מייצגת של האנשים כאן כלפי העולם, כי מי שמכיר אותי מקרוב ואת ההיסטוריה שלי - ישר יקשר את זה לנושא ויבטל את הא-מיניים באשר הם.
ב. כמו שכבר כתבתי לך בעבר, אני מאמינה שגם אדם שא-מיניותו נובעת מסיבה מסויימת (בעיה הורמונלית, פגיעה מינית וכו') הוא עדין א-מיני. אולי במקרה שלו אפשר לפתור את הבעיה ואולי הפגיעה היא כזו עמוקה שהוא ישאר כך לנצח ואין סיבה להגיד שהוא לא כזה, רק בגלל שזה לא מולד.
יש לא מעט לסביות והומואים שהפכו לכאלה כתוצאה מטראומות. אף אחד לא אומר להם שהם לא כאלה וזה לא מבטל את העובדה שיש כאלה שזה מולד אצלהם (והם אולי גם הרוב)
ג. לגבי - אישי:
בשנה האחרונה הייתי בטיפול של שיחות עם מישהיא מהמרכז לנפגיעות תקיפה מינית. נסיתי להסביר לה שאני מרגישה שבלי קשר מעולם לא נמשכתי לגברים ושכל קשר עם גבר מעלה בי תחושה של אונס. במהלך התקופה שהייתי אצלה נחשפתי לפורום הזה ולנושא הא-מיניות והזדהתי איתו לחלוטין. סיפרתי לה עליו. בשלב מסויים היא אמרה לי שהיא לא חושבת שהא-מיניות קשורה למה שעברתי בילדות. היא לא רואה קשר. אני גם יכולה לספר לכם מקריאה בפורום של נפגעות תקיפה מינית, שהם לא מדברות ומרגישות את מה שאני מרגישה. הם מרגישות יותר מה שהן מכנות 'מיניות כלואה'.
עד הנישואין שלי בגיל 22 הייתי בתולה. וכבר בתחילת הנישואין חוסר העניין שלי בסקס עלה. ואמרתי לו כבר בהתחלה שהוא מצידי יכול ללכת למי שבא לו - רק שיעזוב אותי בשקט. נושא הסקס היה לאורך כל שנות נישואי 'אישו' וגרם לי ללא מעט סבל.
לפעמים אני חושבת שבגלל היותי א-מינית, אני מרגישה כמו מישהיא שעברה תקיפה מינית. כי כל גבר שמתיחס אלי בצורה מינית, גורם לי להרגשה לא נעימה..
א-מיניים >>
לצפיה ב-'עינברוש אהבתי מאוד את ההודעה שלך '
עינברוש אהבתי מאוד את ההודעה שלך
03/05/2009 | 18:20
4
לצפיה ב-'ילדת הסוכר. הודעה מרשימה '
ילדת הסוכר. הודעה מרשימה
03/05/2009 | 18:02
8
כל מילה בול
א-מיניים >>
לצפיה ב-'יפה..לעניין. '
יפה..לעניין.
03/05/2009 | 23:25
6

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ