משמרים אתרים ב-
אנשים

משמרים אתרים ב-../images/Emo43.gif אנשים

אדר' זאב מרגלית, הממונה על הפיתוח והשימור ברשות הטבע והגנים יתארח בפורום טיולים וידיעת הארץ החל משעה 14:00 וישיב לשאלות בנושאי מדיניות השימור והפיתוח של גנים לאומיים ושמורות טבע, ההבדל בפיתוח של גן לאומי ושמורת טבע, שימור ופיתוח אתרים ארכיאולוגיים, תכנון נוף בגנים לאומיים, הכשרת אתרים לנכים, אירועים בגנים לאומיים, שילוט, המחשה, מרכזי מבקרים ומיצגי אור וקול בגנים ובשמורות והקריטריונים לפיתוח אתרים קולטי קהל בתשלום. אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=683&MessageId=134469239
לכל אחד יש מה לומר בנושא המאגר הביומטרי, אבל כמה אנחנו בעצם יודעים עליו? ד"ר גיל סיגל, רופא, משפטן ומרצה בכיר בקריה האקדמית אונו, יתארח בפורום חוק ומשפט היום בשעה 18:00 וישיב על שאלות בנושא המאגר הביומטרי, חוק המידע הגנטי, גנטיקה, אתיקה ומה שביניהם. בואו לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=145&MessageId=134480738

steelwater

New member
כן רוצים לנהל פורום!

אולי זו אל הגשמת חלום, אבל בכל זאת חחח.
בכל מקרה, שלחתי עכשיו טופס לניהול פורו. תאחלו לי בהצלחה!
אם הכל ילך כשורה אז ננהל את הפורום הזה ואולי גם פורום U2 יחזור לתחייה...

matan4848

New member
תודה, ובהצלחה!!@$#!$../images/Emo6.gif

אגב אני דיי סמוי פה, וזה דיי קל כי אין רבה הודעות חדשות
אז המון בהצלחה עם הניהול של הפורומים!

Ch3nf3l

New member
Zero 7 באים לארץ!

אני בטוח שזאק בראף היה נלהב מזה. הם לא עד כדי כך מרתקים אותי שאלך להופעה אבל אולי אתם תשמחו. ועדיין אדיר שלהקה כזאת באה לארץ. ההופעה ב-21.11 בהאנגר 11 כרטיס עולה 220

steelwater

New member
כן, ראיתי

זה אחד המגניבים! הרבה חברים שלי רוצים ללכת, אולי אני גם אלך.

Roncha87

New member
נשמע מגניב

אבל יקר, מה זה? טוב מילא. מגניב שזה ב-21.11 בהאנגר 11. מלא 1

Ch3nf3l

New member
Magik Markers בארץ!

אמנם לא שמעתי אותם יותר מדי, אבל נראה לי שאתחיל. יש להם 3 הופעות פה שבוע הבא. ב-20 וב-22 בלבונטין 7 ב-60 ש"ח, וב-21 באוגנדה בירושלים ב-50 ש"ח. המחיר הזה ממש ממש זול בשביל להקה מחו"ל שזה גורם לי לרצות להוריד אלבום או 2 וללכת להופעה.

jess r

New member
מי אלו?

אני לא מבינה את זה. ההופעות שלהם בטח בקושי מכסות את כרטיס הטיסה לפה. מה לעזאזל הם מחפשים בישראל? לא שאני מתלוננת. יאללה, עכשיו שקאונטיג קרואוז יבואו

למעלה