סיכומפגש סוכות

TheLost

New member
../images/Emo74.gifסיכומפגש סוכות../images/Emo75.gif

כמעט לא נעים לי לפתוח את השרשור בגלל שהייתי הכי קצת! אבל לא נורא- היה ממש כיף אם כי קצר לצערי. נקודות שכדאי לשים לב אליהן:
זה היה ה-One Year Anniversary שלי עם המפגשים בפורום! כן כן, לפני שנה, במפגש סוכות בכפ"ס, עשיתי את בכורתי הגדולה במפגש פורום סקראבס!
ל"גן המשולש" הזה בכלל לא קוראים הגן המשולש... אתם סתם מבלבלים אנשים.
התמקמנו על הספרה 6 במספר המגיעים למפגשים. סתם, לא יודע למה כדאי לשים לב לזה.
תגידו, למון גראס הגיעו בסוף? כי בדרך חזרה ברכבת התחלתי לחשוב על זה שאולי הם בכלל לא יגיעו. זתומרת, זה יכול להיות.
גם לי וגם לג'ס לא היה נעים להציע אולי לעשות את המפגש ביום אחר כדי שנוכל להישאר יותר זמן. אולי אם שנינו היינו מציעים, עוד היינו מצליחים
אבל לא בוכים על חלב שנשפך או על רכיבת שנשרפה.
ברכבת בחזרה התיישב לידי מישהו [ממתי מתיישבים ליד מישהו ברכבת כשהיא לא מפוצצת? הבנאדם שם את התיק שלו ממול והתיישב לידי] ואז הצצתי לאייפוד שלו והוא שמע רג'ינה ספקטור.
ועכשיו לנושאים רציניים: החלטנו שיעל תשלח אימייל לתפוז אם היא תמצא דיון-לא-של-המפגש כאן בפורום כשהיא תחזור. אז אני אסיים את זה ואפתח דיון כלשהו. כמו כן נפתח משחק כלשהו. הגיע הזמן להעיר את הפורום.
אני מצטער, אבל היה דיון ארוך על הצבא ובאמת שהמוח שלי נדד למקומות אחרים.
לצערי נגמרו הנקודות (בכל זאת, לא היה לי כזה מפגש ארוך). אז עכשיו תורכם. וניפגש בחנוכה!
הפעם אני אשריין ולא אעשה בייביסיטר על אף אחד במסגרת של 24 שעות לפני ואחרי. רק ליתר ביטחון.

Roncha87

New member
../images/Emo141.gifמפגשון פורום סוכות!../images/Emo141.gif

טוב אז ג'וני- מזל טוב!!! אני מקווה שכן ירבו עוד מלא אנברסריז כאלה
. באמת חבל שלא נשארת עוד. גם ילצ'יק, היה מאוד מצחיק. בכללי היה מאוד קצר, אבל לא נורא- זה עדיף מכלום. קצר- אבל קולע. מאוד נהניתי לשבת ולקשקש עם ג'ס על בנות גילמור (במפגש פורום סקראבס
למרות שהצלחתי למצוא מקבילית בשיחה לשם של השרת, את זוכרת מה היה שם? חחח). אני אישית סחוטה אחרי שלושת הימים האלה, קרעתי לעצמי את הצורה. זאת הייתה אשכרה קפיצה לת"א לשעתיים וחצי וחזרה. אבל בהחלט היה שווה את זה. את ההומור המשובח של חן, את הצחוק של מוריקה, ההתפקעות מצחוק הלא ברורה של ג'ס, הקסם של יעל, והאופטימיות של ג'וני לגבי הפורום (אני איתך, רק באופטימיות זהירה)- הכל היה שווה בהחלט. אז זהו, מאוד נהניתי- פעם הבאה מפגש יותר מושקע אני מקווה. סופש הזה אני בחופש ויהיה טוב
אוהבת אתכם ורוצה עד מאוד להציל את הפורום

jess r

New member
זה היה כיף

אבל המקבילה לשרת היתה בשיחה על "פושינג דייזיס" והפיתרון לבעיית חוסר המגע שלהם. וחשבתי על זה... נכון ב"Xקס והעיר הגדולה" כשמגלים שהשם שלו זה "ג'ון"? אז זה די מגניב ולא מאכזב. אבל זה מגניב כי זה שם לא מיוחד והוא כזה בחור מיסתורי וחשוב. אז אני לא מצליחה לחשוב על משהו שמתאים באותו אופן לשרת. שם חשוב ומכובד שלא מתאים לשרתים? איזה שם כן מתאים לשרת? אהמ. את יודעת מה גיליתי על עצמי? שכל פעם שאני רואה הרבה פרקים של "בנות גילמור" ברצף אני מתחילה להתנהג מוזר, לדבר מהר מידי, לשתות קפה (בלי חלב!) ולאכול יותר מידי. והכי עצוב זה שאנשים מסביבי לא מעריכים את ההומור ששאבתי ממנו השראה וזה הופך את כל העסק לבעייתי במיוחד, כי כל פעם שמישהו אומר לי משהו אני ישר חושבת "איך לורליי היתה עונה לו?". ו... טוב, זה גרר לניתוק של כמה טלפונים בפנים... ו, אוי, ההתפקעות מצחוק הבלתי נשלטת - אני חייבת לעשות משהו בנדון. זה החמיר כשהתגייסתי, כי כל פעם שרציתי לבכות הייתי צוחקת במקום ועכשיו אני לא יכולה להפסיק. אבל את חייבת להודות שהבדיחה עם החתול היתה מצחיקה. היי, היא מכסה לפחות איזה 75% מההתפקעות מצחוק. תהני בחו"ל!

Roncha87

New member
אההה נכון

ואת צודקת לגבי סקס והעיר. יש איזה משהו דומה גם בדוקטור הו שהוא קורא לעצמו ג'ון סמית' שזה ענק
. נשמע לי ממש מגניב המצב שלך אחרי הצפייה בבנות גילמור חחח רק שלא תתחילי לארגן אירועים שצצים משום מקום ובלי שום סיבה הגיונית או לאכול ג'אנק בוקר צהריים וערב, או לראות סרטים שאף אחד לא מכיר ולדבר על דברים שאף אחד לא מכיר וכ"ו
. אבל זה מצחיק ממש כל העסק הזה שאת מושפעת מהסדרה הזאת- גם אני, אומנם זה לא מתבטא ככה אבל יש בזה מן האמת
. ואגב- אחלה דרך, לצחוק בלי שליטה במקום לבכות. אני רק מקווה שלא רצית לבכות באותו הרגע שצחקת בלי סוף, כי זה ממש יעציב אותי חח. ורגע, אני לא הבנתי בכלל את הבדיחה על החתול. הבנתי באיזה פרק מדובר, באיזו סיטואציה אבל מה לורליי אמרה לה בסוף? נקרעת מצחוק ממש, עד כדי כך שלא הצלחתי להבין

jess r

New member
מארחת: "בלה בלה ויש לי חתול בשם סמי"

~עוברות במדרגות לייד חתול שמן בטירוף~ לורליי: "זה סמי?" רורי: "זה או סמי או החתולה שאכלה את סמי"

steelwater

New member
בקשר

ללראות סדרה או סרט ולהתחיל לחכות אותה לקצת זמן אחרי שראית אותה, זה קורה לי המון חחח!

jess r

New member
היה כיף ../images/Emo13.gif

מזל טוב
והוא שמע רג'ינה ספקטור? וואו, אולי נועדתם אחד בשביל השני ועכשיו לעולם לא תדע. לקחת טלפון?
זה, ומה שחן אמר על הצילצול של השינס, מזכיר לי שחברה שלי סיפרה לי שמישהו התחיל איתה באוטובוס כי היא שמעה מוזיקה ממש חזק והוא התחיל לדבר איתה על המוזיקה שהיא שומעת. ואז אמרתי לה "וואו, אני חייבת להשיג אוזניות חזקות יותר". והיא הוסיפה: "ומוזיקה שבנים אשכרה מקשיבים לה". מצטערת על הדיון על הצבא, במפגש הבא אתה מוזמן לחפור על הסרט גמר. אני לא מבטיחה להשתתף בדיון עצמו כי את רוב הזיכרונות הדחקתי, אבל אני יכולה להנהן בהבנה. והיי - אם זה משמח אותך הצלמת והמפיק השלימו לפני כמה ימים! יאי!
למון גראס הגיעו בסוף. אמנם לקח להם הרבה מאוד זמן להבין איפה אנחנו, והקונספט של לצאת מעזריאלי קצת עירער אותם, אבל הם מצאו אותנו לבסוף. היה טעים. היה יותר מידי - אבל היה טעים. פורום נינג'ות היה אחד ההייליטים של המפגש. לא חושבת שראיתי הרבה חבורות של אנשים כל כך מוזרים בפומבי, והייתי פעם באייקון. יעל - הרעיון עם הקבלת שבת היה ממש חמוד, באמת. השוקולד היה אפילו יותר מוצלח
וחן, אני חייבת להתחיל להוריד את ההמלצות שלך בסיכום שבוע. גם של כל השאר. לפני שאני אתדרדר להורדת אלבומים של ריהאנה. ואני לא רחוקה מזה. ובכללי אני רוצה להודות לכם על ערב נפלא. מודה שבהתחלה לא היה לי חשק למפגש בעיקר כי הוא יצא במקביל למפגש קורס, אבל בסוף היה ממש כיף ואני די בטוחה שהיה הרבה יותר מוצלח איתכם מאשר איתן. יש איזה כמה תמונות אבל היחידים שמופיעים הם חן ומוריה. אם למישהו יש בעיה עם זה שידגמן יותר פעם הבאה
ואני יודעת שג'וני מחרים פייסבוק אז אני אעלה גם לפה אפילו שהן די גרועות. היה כיף ונתראה בחנוכה

jess r

New member
כשהראתי את התמונות

לסבתא היא שאלה אם אתם מעשנים
הצלחת לעבוד עליה.

Roncha87

New member
רגע, עשיתם בסוף קבלת שבת?

או שהשוקולד היווה תחליף? לא הבנתי.. ואני שמחה מאוד שנהנית בסופו של דבר למרות שלא היה לך חשק (לדעתי, זה הסוד, כי ככה אין ציפיות
). ובהחלט פורום נינג'ות היה להיט- זאת לא פעם ראשונה שאני רואה אותם, למרות שאני רק "אזרחית"
חחחחחח "מוזיקה שבנים אשכרה מקשיבים לה" מעולה!!

steelwater

New member
לא היה בסוף

הרעיון עלה לי רק איזה 5 דקות מת"א באוטבוס, וכבר לא ממש היה בר ביצוע. ביחוד כי חברי הפורום שהיו באזריעלי טענו שאין שם סופרמרקט חחח!
אבל נקנה חלה ותירוש ונעשה את זה פעם הבאה ויהיה מגניב.

steelwater

New member
היה ממש כיף!

היה מפגש קצר אז אני גם אכתוב סיכום קצר. אני אוהבת את כולכם והיה ממש כיף אתכם! פעם הבאה נעשה את הקבלת שבת פרופר, ולא סתם נאכל הרבה שוקולד וביילגה... למרות שזה שילוב מרענן! צר לי שהיה קצר, אבל היה תמציתי משהו ולפחות סיכמנו שנפעל למען שיחרור הפורום מהחור השחור שבו הוא נמצא בזמן האחרון, במקום למען לזרוק אותו לאעזעזעל חחח.

למעלה