קבלת שנה חדשה

TheLost

New member
../images/Emo74.gifקבלת שנה חדשה../images/Emo75.gif

משהו רע של השנה: משהו טוב של השנה: הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": הסדרה שעשתה לי את השנה: הסרט הכי טוב שראיתי השנה: הספר הכי טוב שקראתי השנה: הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: תמונת השנה: שנה טובה לכל חברי הפורום, ויאללה, בואו ניפגש בסוכות!

steelwater

New member
קבלת שבת!../images/Emo13.gif

משהו רע של השנה: יותר מידי כאב לב.
משהו טוב של השנה: לראות את U2 בהופעה חיה בפעם הראשונה.
הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: שיש לי ציונים סבבה, לא מדהימים, אבל סבבה. האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: זה אמנם לא היה התקילוט הראשון, אבל מסיבת הבוטנים הראשונה הייתה המסיבה הכי גדולה שעשיתי עד כה. באותו ערב התבאסתי על כל מיני דברים שהתפקששו בתיקלוט, למרות שרובם היו באשמת המערכת שיהיתה די דפוקה, אבל בכל זאת אני לעולם אל אשכח את הערב המדהים הזה שבו אני ויעל חברה שלי גרמנו לבסביבות 100 אנשים לרקוד ולקפץ. זו הייתה הרגשה מדהימה, פשוט הרגשה מדהימה.
משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: לראות את U2 שוב, לקבל ציונים יותר טובים, לחזור לנהוג, למצוא עבודה טובה ולרזות. הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": הפרק האחרון.
הסדרה שעשתה לי את השנה: לחלוטין לחלוטין לחלוטין - How I Met Your Mother. ממש התאהבתי בסדרה הזאת השנה.
הסרט הכי טוב שראיתי השנה: שאלה קשה, אני בקושי זוכרת איזה סרטים ראיתי השנה. אולי "מלאכים בשמי ברלין". זה סרט גרמני מעולה שתיכננתי לראות כבר הרבה מאד שנים, וסוף סוף השנה יצא לי וממש נהניתי ממנו והוא ממש ריגש אותי. הספר הכי טוב שקראתי השנה: פווו... קראתי הרבה קלאסיקות בלימודים, והאמת שרוב הספרים שקראתי סתם בלי קשר היו די נוראיים, למרות שהיו כמה טובים. נראה לי שנבחר ב"גאווה ודעה קדומה" כרגע, שהיה אחד הספרים הראשונים שלמדתי ללימודים וממש אהבתי אותו. הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: אין בכלל שאלה, ברור מעבר לכל ספק שהוא, שהלהקה שעשתה לי את השנה היא U2. אני לא חושבת שאני יכולה לבור שיר אחד, אבל ברור שאלו השירים שלה שעשו לי את השנה. שמעתי גם הרבה דברים טובים אחרים השנה, אבל הכל מתגמד לעותמ השירים שלהם ולא הייתי יכולה לבחור שיר שהוא לא שיר שלהם. תמונת השנה: רציתי להעלות תמונה מההופעה של U2 אבל נראה לי שהיא גדולה מידי. אני אנסה להעלות תמונה אח"כ.

steelwater

New member
תודה רבה רוחל'ה, גם לך!../images/Emo13.gif

אני מאחלת לכם הרבה גשם השנה!

Roncha87

New member
שנה נפלאה../images/Emo20.gif

משהו רע של השנה: עליות ומורדות שכאלה. אבל יש בכל שנה כאלה. חגים ראשונים בלי סבתא אני מניחה... משהו טוב של השנה: סמסטר א' של השנה ציונים פצצה, עברתי למזרע, מצאתי עבודה, התחלתי בתהליך שאני מרגישה שמאוד טוב לי איתו, והיה לי מאוד כיף אתמול והיום בארוחות!
הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: הציונים שלי, אין ספק. וציון 100 ברדיו (בעריכה מוזיקלית
) האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: אזכרה לסבתא שלי- לקראת סוף מרץ, היה גשם מטורף. חתונה של בת דודה שלי המדהימה. הלידה של התאומות שלה. משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: ציונים טובים, סמינריונים קלים, שיהיה הרבה (או מספיק) כסף בבנק, שאני אהנה המון, שיהיה לנו חורף מלא בגשם ובשלג וברקים ורעמים ושאני אסיים את התואר הזה עם טעם טוב בפה. אה ושאגדל ואתפתח לכיוון הטוב שאני נמצאת מולו כעת. הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": 812 פרק קורע
הפרק האחרון פשוט מרגש
ממש עצוב.... הסדרה שעשתה לי את השנה: "עמוק באדמה" אין ספק שהיא שינתה לי את הפרספקטיבה על הטלוויזיה האמריקאית. פשוט איכות בהתגלמותה. אין סדרה שמתעלה או שתתעלה על הסדרה הזאת. ברמה כזאת.
הסרט הכי טוב שראיתי השנה: "האביר האפל" יצאתי פעורת פה (גם חיה) וגם "למעלה" (UP) אחד הסרטים הגאוניים שיצאו השנה. "הארי פוטר" האחרון...
הספר הכי טוב שקראתי השנה: קראתי מלא, "הסיפור השלושה עשר", "קרוב להפליא ורועש להחריד", "בנעליה", "הגנן המסור", רומיאו ויוליה" ועוד ועוד ועוד... אבל אין ספק שג'ונתן ספרן פויר לוקח ובענק (אני קוראת עכשיו את "הכל מואר" והוא פחות טוב). הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: אביתר בנאי, אסף אבידן, Jack Johnson, Norah Jones, The Shins, Death Cab For Cutie ועוד מלאנתלה. תמונת השנה: אולי לא תמונת השנה אבל- גשם
היום ירד קצת ואני כל כך מקווה שיהיה חורף טוב (יש לי הרגשה). שתהיה שנה מדהימה לכולכם- גם לאלה שכבר לא כותבים ולא מבקרים כאן יותר- אז שתהיה לכם שנה של אושר ואהבה ושמחה ורק דברים טובים, באמת באמת

TheLost

New member
שנה טובה, יו

משהו רע של השנה: שטויות משפחתיות שלשמחתי הסתיימו. (הערת העורך: בכוונה שמתי את הקטגוריה הזו ראשונה, ככה מכאן והלאה הכל דברים טובים) משהו טוב של השנה: השתניתי המון. השבוע חשבתי על זה שעוד מעט, בסוכות, זה יהיה שנה מאז המפגש הראשון שלי- וכמה השתניתי בשנה הזאת. ולפחות מדובר בשינויים לטובה
הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: השינוי שלי. זה באמת שינוי ענק! לא משנה. אני גם גאה מאוד בזה שעמדתי על שלי הרבה יותר פעמים השנה. וגם שעברתי תאוריה ראשונה. האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: יש הרבה. זו הייתה שנה חוויתית יותר מהרגיל. אבל אם צריך לבחור אחד, אז זה יהיה יום ההולדת שלי. משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: עוד מאותו דבר. הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": האמת, שהיו כמה פרקים ממש טובים בעונה הזאת, אבל אם נסתכל לקדימה, בעוד כמה שנים הפרק היחידי שאני אזכור הוא הפרק האחרון. סתם סתם, כבר עכשיו זה הפרק היחידי שאני זוכר
הסדרה שעשתה לי את השנה: רון גנבה לי (
) אבל גם מבחינתי זו "עמוק באדמה" שהתחלתי לראות בערך לפני שנה, וסיימתי לפני חודש. וזה הרבה יותר מסדרה... הסרט הכי טוב שראיתי השנה: "Once" מנצח בקלות וקלילות. סרטים קטנים הם אלה שהכי עובדים עליי. ואחריו גם "מגנוליה" ו"אמריקן ביוטי" (שהם ההיפך הגמור מסרטים קטנים). הספר הכי טוב שקראתי השנה: שוב רון גנבה לי. האמת שעד השנה כמעט ולא קראתי ספרים, אבל השנה החלטתי להשקיע גם בזה, ולצערי (או שלא) התחלתי מהטוב ביותר - "קרוב להפליא ורועש להחריד". ספר מדהים, וקצת כמו "עמוק באדמה"- הרבה יותר מספר... הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: נו, זה ברור, לא?
רג'ינה ספקטור החזירה לי את האהבה למוזיקה סתם לשם המוזיקה. וחוץ מזה, הדיסק שלה שהתחלתי לשמוע ממש בימים אלה, 11:11 (הדיסק הראשון שלה) הוא לא פחות ממדהים והכי טוב שלה. וחוץ מזה השירים הקליליים שלה עזרו לי להעביר את הבגרות בתנ"ך. תמונת השנה: התלבטתי קצת, אבל יאללה...

Roncha87

New member
שני דברים דומים ג'וני

יש לך טעם טוב מאוד
יאללה, מתי נפגשים? ואיפה? תל אביב?

jess r

New member
שנה מדהימה! ../images/Emo24.gif

משהו טוב של השנה: התגייסתי. הכרתי מלא חברות חדשות ומקסימות. הדבר שאני הכי גאה בו מהשנה: שעשיתי המון דברים שלא חשבתי שאני אעשה. האירוע הפרטי הכי זכור לכם מהשנה: משהו בצבא. קשה לבחור אחד. משהו שאני מקווה שיקרה בשנה הבאה: וואו... יש מלא. הפרק הכי טוב בעונה השמינית של "סקראבס": האחרון. הסדרה שעשתה לי את השנה: "עמוק באדמה", "סקס והעיר הגדולה", "אמריקן איידול". הסרט הכי טוב שראיתי השנה: לא זוכרת. הספר הכי טוב שקראתי השנה:
הלהקה, הזמר, הזמרת או השיר שהכי עשו לי את השנה: אמריקן איידול. זה נחשב להקה
תמונת השנה:
שנה קסומה לכולנו ובאמת בואו ניפגש בסוכות!

למעלה