תואר שני

dana932

New member
תואר שני

היי,
אני בקרוב מסיימת תואר ראשון בכלכלה ומנהעס, אשמח לקבל
הכוונה לגבי איזה תואר שני כדאי מבחינת משכורות והצע- תואר שני בסטטסטיקה עם התמחות באקטואריה או תואר שני בכלכלה(בכלכלה אני עובדת בימים אלו)?המטרה שלי להיות אנליסטית או כלכלנית, כל אחד מהתחומים מעניין אותי במידה שווה.תודה רבה.

האם כבר התחלת לעבוד בתחום במשרת סטודנט?

אם את מכוונת לתחום האקטואריה אז סטטיסטיקה עם התמחות באקטואריה זה בהחלט הכיוון.
תואר שני בכלכלה הוא לא הכרחי לרוב המשרות של הכלכלנים (למעט משרות מחקריות, שאז תצטרכי להירשם למסלול עם תזה). אם הכיוון שלך זה כלכלנית בקרה תקציבית / תמחיר אז לדעתי אין צורך כלל בתואר שני ועדיף לך לצבור ניסיון במשרה מלאה.

בהצלחה

dana932

New member
יעוץ לתואר שני

התחלתי לעבוד במשרת סטודנט לכלכלה. אני כן מעוניינת להמשיך ללמוד לכן אם לא אבחר באקטואריה אלך לכלכלה. האם כדאי להשקיע בכלל באקטואריה מאשר להתמקד בכלכלה? האם באמת ניתן להגיע לשכר גבוה גם ללא מעבר של הבחינות החיצוניות? תודה רבה.

בכל חברה יש מדיניות שכר שונה

בחברות מסוימות גם אם יהיו לך שלושה תארים באקטואריה לא ישלמו לך יותר מ-8,000 בהתחלה. מצד שני תואר באקטואריה יכול לתת לך עדיפות בתפקידים מסוימים בחברות ביטוח (למשל, עוזר אקטואר).בשביל להתחיל כאקטוארית ממה שידוע לי את חייבת לעבור את הבחינות. לא נתקלתי במודעות שחיפשו בהם אקטואר בלי מעבר של הבחינות החיצוניות.
קחי בחשבון שבמגזר הפרטי שכר זה בעיקר עניין של מיקוח וביטחון עצמי שנדרש ממך לתמחר את עצמך.

בהצלחה

למעלה