לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2573125,731 עוקבים אודות עסקים

פורום להיות הורים

להיות הורים. מה זהנולד לנו ילד ופתאום נכנסנו תחת הכותרת הגדולה הזו - הורים.מהרגע שנולד לנו ילד אנו מחוייבים לאהוב, לחבק, לנשק, ללטף, להניק, לבקבק, לחתל, לנגב, להרדים, להכיל, לקבל, לתת, לחנך, ללמד, לשיר, לרקוד, להקריא, לצייר, לשחק, לפנק, להציב גבולות, להקשיב, לשמוע, להתייחס, לגמול, להכניס למסגרות ולהפרד, להקנות ערכים, להתמודד, לשחרר את החבל - בקיצור, להיות הורים.בדרך, אנחנו עוברים תהליכים כאלו ואחרים, מילד לילד הנסיון גדל ואנחנו כבר לא הורים צעירים אלא הורים ותיקים. בפורום הזה מוזמנים הורים צעירים וותיקים, זה לצד זה, לעזור ולתמוך, לייעץ ולהתייעץ, לבכות וגם לצחוק, לשתף ולהשתתף, להתלבט ולהתחבט, לשאול ולענות, לחבק ולחבב, וגם לכעוס ולהביע עמדה נגדית, בכל הקשור להיותנו הורים ולגידול ילדינו.מוזמנים לכאן כל בעלי הדעות מגוונות ושונות ככל שיהיו, מוזמנים כל מי שיש לו מה להגיד, לעזור, לייעץ וגם כאלו שרק רוצים להקשיב.לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון. הפורום פתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך. הפורום הוא פורום חברתי המושתת על רעיון המשפחה עם אווירה נעימה, חיובית ומועילה. נשמח אם תתייחסו באופן מיוחד להודעות של גולשים חדשים, כדי להקל עליהם את ההשתלבות. אנחנו מבקשות להתייחס בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנו מבקשות לשמור על שפה נקיה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב. זכרו, מה שחשוב לכם יכול להיות הדבר האחרון עלי אדמות שמענין גולש אחר בפורום. שרשור. בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על ידי המנהלות על פי שיקול דעתן. יחד עם זאת, גולש אשר לא יקפיד על שרשור הודעותיו יוזהר, אם על ידי מנהלות הפורום או על ידי גמדון הבית. גולש אשר למרות אזהרות חוזרות ונשנות ימשיך שלא לשרשר - יורחק לתקופת צינון של ימים ספורים.איננו רוצות לראות באותו עמוד הודעות רבות של אותו גולש. הקפצות. אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין. הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים. מאמרים וקישורים. בנוסף לפורום, נאסף חומר רב במאמרים ובקישורים בנושאים רבים ומגוונים. מומלץ להציץ. אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אלינו במסרים. אנחנו מבקשות שתשלחו אלינו במסר פרטים מלאים של רופאים שעליהם אתם ממליצים כדי שנוכל לעדכן את רשימת הרופאים המומלצים של הפורום. לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור מנהלות הפורום. יש למלא את הפרטים כך שנוכל לדעת במי מדובר (למשל: כנס נגמלים מחיתול). לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר. גלריות. ניתן להוסיף תמונות לגלריה. יש להקפיד שהתמונות תהיינה רלוונטיות לאותה גלריה. יש להקפיד ולשמור על צנעת הפרט. אסור לפרסם תמונה ללא אישור המצולם או האחראים עליו (ההורים בדרך כלל). תמונות שאינן ברוח הפורום - תמחקנה ללא הודעה מראש על פי שיקול מנהלות הפורום. בקשות לפתיחת גלריות חדשות יש להפנות אל המנהלות במסרים או מעל דפי הפורום. מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות. עשו שימוש במנגנון החיפוש של הפורום כדי למצוא מענה לשאלות שכבר נשאלו. יש לבדוק בעמודים קודמים. הערות, הארות, בקשות, תלונות, מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים (עפרה פלוס 3, מיכלי). לידיעתכם: הודעות בפורום שמכילות מספרי טלפון או פרטים אישיים של אנשים (אאוטינג) – תמחקנה לאלתר. אסור לפרסם תמונות, שמות, טלפונים או כל פרט מזהה אחר ללא אישור. הצפה של הפורום בהודעות שאינן קשורות בילדים או בהורים או הודעות סתמיות אסורה. הודעות כלליות יש לשרשר לשרשור קיים. מומלץ להוסיף אייקון כגון או או כל אייקון אחר שימשוך את תשומת הלב וידגיש לגולשים שמדובר בנושא חדש. יש לשמור על זכויות יוצרים ולא לצטט שירים שלמים למשל או להעתיק כתבות מעיתונים או אתרים בשלמותם. הודעות שמכילות תכנים כאלה תמחקנה לאלתר על פי נוהלי תפוז. הודעות פרטיות שאינן מעניינם של משתתפי הפורום מיועדות למסרים ולצ´אט. הודעות כאלו תמחקנה מהפורום. הפרסום בפורום אסור. כל הודעה פרסומית תמחק לאלתר וללא אזהרה. באופן כללי, בנושאים טכניים הקשורים בגלישה בתפוז, יש לפנות לפורום תמיכה טכנית. אנא זכרו כי ההמלצות הרפואיות המתקבלות מחברי הפורום והמנהלות הינן בגדר המלצות בלבד, ואין לראות בהם מענה רפואי סופי, מוסמך או מחייב. לפיכך, הנכם מתבקשים להתייחס אל הנכתב בפורום כאל המלצה ובכל בעיה רפואית - להתייעץ בגורם מוסמך. גם אם הגולש מציג את עצמו כרופא וגם אם אתם מכירים את אותו גולש, עדיין יש לנקוט משנה זהירות ולהתייעץ במישהו מוסמך חיצוני לפורום.מה עוד יש בפורום: בשורה הכחולה למעלה יש קישורים, מאמרים, גלריות ועוד אפשרויות בהם תוכלו, לקרוא, לראות וללמוד דברים נוספים. כדאי להתחיל ב- "מאמרים". שם תוכלו למצוא את המדריך למשתמש שיסביר לכם מה קורה פה בדיוק, כולל הסברי תפעול, כמו כן יש מאמר זהירות כתיבה באינטרנט. הפורום מארח - אירוחים שמתקיימים ע"י בעלי מקצוע חיצוניים ובהם חברי הפורום יכולים לשאול שאלות ולהתייעץ בהתאם לסוג האירוח. מפגשים - חברי הפורום מארגנים מפגשים גדולים וקטנים. אתם מוזמנים לעקוב אחרי מה שקורה בפורום ולהשתתף או לא להשתתף בכל מפגש כראות עיניכם.והכי חשוב - ברוכים הבאים לקהילה חמה ותוססת, שהדינמיקה בה היא כזו שהחברויות עברו את דפי הפורום וגלשו לחיים האישיים. אתם מוזמנים להצטרף בשמחה הבית הזה מנוהל על ידינו בהתנדבות, באהבה ובמסירות. כמנהלות איננו בעלות מונופול על ידע או אפילו על הפורום. אנחנו רואות את תפקידנו בעיקר כנותנות שירות ומבקשות שתקפידו ליישם את הדברים כדי להקל על עבודת הניהול הטכנית ולאפשר לנו לעסוק בקידום הפורום ובטיפוחו.בברכת גלישה נעימה,עפרה, רונית, שמפי ועפר

אודות הפורום להיות הורים

להיות הורים. מה זהנולד לנו ילד ופתאום נכנסנו תחת הכותרת הגדולה הזו - הורים.מהרגע שנולד לנו ילד אנו מחוייבים לאהוב, לחבק, לנשק, ללטף, להניק, לבקבק, לחתל, לנגב, להרדים, להכיל, לקבל, לתת, לחנך, ללמד, לשיר, לרקוד, להקריא, לצייר, לשחק, לפנק, להציב גבולות, להקשיב, לשמוע, להתייחס, לגמול, להכניס למסגרות ולהפרד, להקנות ערכים, להתמודד, לשחרר את החבל - בקיצור, להיות הורים.בדרך, אנחנו עוברים תהליכים כאלו ואחרים, מילד לילד הנסיון גדל ואנחנו כבר לא הורים צעירים אלא הורים ותיקים. בפורום הזה מוזמנים הורים צעירים וותיקים, זה לצד זה, לעזור ולתמוך, לייעץ ולהתייעץ, לבכות וגם לצחוק, לשתף ולהשתתף, להתלבט ולהתחבט, לשאול ולענות, לחבק ולחבב, וגם לכעוס ולהביע עמדה נגדית, בכל הקשור להיותנו הורים ולגידול ילדינו.מוזמנים לכאן כל בעלי הדעות מגוונות ושונות ככל שיהיו, מוזמנים כל מי שיש לו מה להגיד, לעזור, לייעץ וגם כאלו שרק רוצים להקשיב.לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון. הפורום פתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך. הפורום הוא פורום חברתי המושתת על רעיון המשפחה עם אווירה נעימה, חיובית ומועילה. נשמח אם תתייחסו באופן מיוחד להודעות של גולשים חדשים, כדי להקל עליהם את ההשתלבות. אנחנו מבקשות להתייחס בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנו מבקשות לשמור על שפה נקיה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב. זכרו, מה שחשוב לכם יכול להיות הדבר האחרון עלי אדמות שמענין גולש אחר בפורום. שרשור. בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על ידי המנהלות על פי שיקול דעתן. יחד עם זאת, גולש אשר לא יקפיד על שרשור הודעותיו יוזהר, אם על ידי מנהלות הפורום או על ידי גמדון הבית. גולש אשר למרות אזהרות חוזרות ונשנות ימשיך שלא לשרשר - יורחק לתקופת צינון של ימים ספורים.איננו רוצות לראות באותו עמוד הודעות רבות של אותו גולש. הקפצות. אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין. הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים. מאמרים וקישורים. בנוסף לפורום, נאסף חומר רב במאמרים ובקישורים בנושאים רבים ומגוונים. מומלץ להציץ. אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אלינו במסרים. אנחנו מבקשות שתשלחו אלינו במסר פרטים מלאים של רופאים שעליהם אתם ממליצים כדי שנוכל לעדכן את רשימת הרופאים המומלצים של הפורום. לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור מנהלות הפורום. יש למלא את הפרטים כך שנוכל לדעת במי מדובר (למשל: כנס נגמלים מחיתול). לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר. גלריות. ניתן להוסיף תמונות לגלריה. יש להקפיד שהתמונות תהיינה רלוונטיות לאותה גלריה. יש להקפיד ולשמור על צנעת הפרט. אסור לפרסם תמונה ללא אישור המצולם או האחראים עליו (ההורים בדרך כלל). תמונות שאינן ברוח הפורום - תמחקנה ללא הודעה מראש על פי שיקול מנהלות הפורום. בקשות לפתיחת גלריות חדשות יש להפנות אל המנהלות במסרים או מעל דפי הפורום. מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות. עשו שימוש במנגנון החיפוש של הפורום כדי למצוא מענה לשאלות שכבר נשאלו. יש לבדוק בעמודים קודמים. הערות, הארות, בקשות, תלונות, מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים (עפרה פלוס 3, מיכלי). לידיעתכם: הודעות בפורום שמכילות מספרי טלפון או פרטים אישיים של אנשים (אאוטינג) – תמחקנה לאלתר. אסור לפרסם תמונות, שמות, טלפונים או כל פרט מזהה אחר ללא אישור. הצפה של הפורום בהודעות שאינן קשורות בילדים או בהורים או הודעות סתמיות אסורה. הודעות כלליות יש לשרשר לשרשור קיים. מומלץ להוסיף אייקון כגון או או כל אייקון אחר שימשוך את תשומת הלב וידגיש לגולשים שמדובר בנושא חדש. יש לשמור על זכויות יוצרים ולא לצטט שירים שלמים למשל או להעתיק כתבות מעיתונים או אתרים בשלמותם. הודעות שמכילות תכנים כאלה תמחקנה לאלתר על פי נוהלי תפוז. הודעות פרטיות שאינן מעניינם של משתתפי הפורום מיועדות למסרים ולצ´אט. הודעות כאלו תמחקנה מהפורום. הפרסום בפורום אסור. כל הודעה פרסומית תמחק לאלתר וללא אזהרה. באופן כללי, בנושאים טכניים הקשורים בגלישה בתפוז, יש לפנות לפורום תמיכה טכנית. אנא זכרו כי ההמלצות הרפואיות המתקבלות מחברי הפורום והמנהלות הינן בגדר המלצות בלבד, ואין לראות בהם מענה רפואי סופי, מוסמך או מחייב. לפיכך, הנכם מתבקשים להתייחס אל הנכתב בפורום כאל המלצה ובכל בעיה רפואית - להתייעץ בגורם מוסמך. גם אם הגולש מציג את עצמו כרופא וגם אם אתם מכירים את אותו גולש, עדיין יש לנקוט משנה זהירות ולהתייעץ במישהו מוסמך חיצוני לפורום.מה עוד יש בפורום: בשורה הכחולה למעלה יש קישורים, מאמרים, גלריות ועוד אפשרויות בהם תוכלו, לקרוא, לראות וללמוד דברים נוספים. כדאי להתחיל ב- "מאמרים". שם תוכלו למצוא את המדריך למשתמש שיסביר לכם מה קורה פה בדיוק, כולל הסברי תפעול, כמו כן יש מאמר זהירות כתיבה באינטרנט. הפורום מארח - אירוחים שמתקיימים ע"י בעלי מקצוע חיצוניים ובהם חברי הפורום יכולים לשאול שאלות ולהתייעץ בהתאם לסוג האירוח. מפגשים - חברי הפורום מארגנים מפגשים גדולים וקטנים. אתם מוזמנים לעקוב אחרי מה שקורה בפורום ולהשתתף או לא להשתתף בכל מפגש כראות עיניכם.והכי חשוב - ברוכים הבאים לקהילה חמה ותוססת, שהדינמיקה בה היא כזו שהחברויות עברו את דפי הפורום וגלשו לחיים האישיים. אתם מוזמנים להצטרף בשמחה הבית הזה מנוהל על ידינו בהתנדבות, באהבה ובמסירות. כמנהלות איננו בעלות מונופול על ידע או אפילו על הפורום. אנחנו רואות את תפקידנו בעיקר כנותנות שירות ומבקשות שתקפידו ליישם את הדברים כדי להקל על עבודת הניהול הטכנית ולאפשר לנו לעסוק בקידום הפורום ובטיפוחו.בברכת גלישה נעימה,עפרה, רונית, שמפי ועפר
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'ברית מילה'
ברית מילה
27/01/2007 | 09:25
42
224
היי,
אני עומדת ללדת בעוד כשלושה שבועות את בני הראשון (יש לי ילדה בת ארבע וקצת) ועומדת בפני הדילמה: עם מי לעשות ברית מילה.
ברור לנו כי נעשה זאת עם רופא כירורג ולא מוהל אום לא כל כך יודעים למי לפנות.
שמענו כמובן על גונן שהבנו שהוא מעולה אולם עולה הון תועפות וגם צריך להגיע אליו לקליניקה.
האם למישהו יש המלצות? אשמח לשמוע :)
להיות הורים >>
לצפיה ב-'מצורף המידע בקשר לגונן'
מצורף המידע בקשר לגונן
27/01/2007 | 09:37
2
276
בקישורים בדף שצרפתי יש תמונות שהוא מל ללא כפפות. הוא אולי רופא, אבל כאשר זה מגיע למצווה דתית, האדם הדתי שבו גובר על הידע הרפואי שלו, והוא שוכח את כל כללי הסטריליזציה.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'נראה לך שזה מה שמעניין אותה?'
נראה לך שזה מה שמעניין אותה?
28/01/2007 | 20:55
1
176
והאמת שגם אותך זה לא מעניין, כתבי לה בדיוק מה את רוצה
להיות הורים >>
לצפיה ב-'היא רוצה רופא, כי לתומה היא חושבת'
היא רוצה רופא, כי לתומה היא חושבת
29/01/2007 | 01:36
235
שרופא יקפיד על הנקיון יותר ממוהל, יתן אילחוש ובאופן כללי התנוק יהיה בידיים טובות יותר מאשר אצל מוהל מסורתי.

ובכן, לגבי האילחוש יתכן והיא צודקת, בל לגבי ההגיינה, לצערי הרב היא טועה.

והאג'נדה שלי? מוצגת בגאווה בחתימה שלי. זה עדיין לא אומר שאני טועה.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
27/01/2007 | 09:54
1
141
מאחר וסופשבוע אני מציעה
לך להמתין לחברות שמלו את הבנים
עם כירורג.
זה קורה מדי פעם
ובכל מקרה - איחולים לבריאות,
לידה קלה ותינוק בריא.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
28/01/2007 | 22:01
69
לצפיה ב-'אני אברר לך אצל חברים'
אני אברר לך אצל חברים
27/01/2007 | 22:58
91
מחברים שעשו ברית לפני כחודש והיו מאוד מרוצים
אני פשוט לא זוכרת את מי הם לקחו בסוף - שקולניק או וולפסון
להיות הורים >>
לצפיה ב-'אנחנו עשינו אצל שקולניק'
אנחנו עשינו אצל שקולניק
27/01/2007 | 23:14
2
190
לפני שנתיים וחצי - וגם הברית הבאה תהיה אצלו.
מאוד מרוצים, בן אדם נחמד.
כנסי לאתר שלו  :
brit-mila.co.il
שיהיה במזל טוב
להיות הורים >>
לצפיה ב-'שכחתי דבר נוסף'
שכחתי דבר נוסף
27/01/2007 | 23:17
148
הברית היתה אצלינו בבית, ודבר נוסף הוא רופא כירורג.
להסיע תינוק לברית נשמע לי נורא, כי אחרי שמתעוררת ההרדמה הילד קצת סובל,
אז שזה יהיה עוד בנסיעה... לא רצוי.... אפשר למצוא היום הרבה מוהלים שמגיעים הביתה.
על ברית באולם אני אפילו לא מדברת...
להיות הורים >>
לצפיה ב-'וזה המידע על שקולניק:'
וזה המידע על שקולניק:
29/01/2007 | 01:26
150
להיות הורים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גונן ושקולניק מלים ללא כפפות.'
גונן ושקולניק מלים ללא כפפות.
28/01/2007 | 08:48
1
295
בפורום שאסור להזכיר את שמו מתנוססות תמונות של גונן מל ללא כפפות.
שקולניק מספיק כדי לפרסם בעצמו תמונות שלו מל ללא כפפות באתר שלו (ראי תמונה אמצעים משמאל, אני אישית העתקתי לword והבהרתי כדי להיות בטוח - הוא מל ללא כפפות, הכירורג).
לגבי מקום הניתוח - אולי זה מזעזע לנתח בחדר ניתוח, אולם כמובן שזה המקום המתאים, לטובת הפחתת הסיכוי לזיהומים ובאם נדרש טיפול חירום (לפעמים זה קורה לצערנו).
במילים אחרות - אם את מחליטה לבצע מילה (מה שאני לא הייתי עושה) - רק בחדר ניתוח סטרילי, עם רופא מומחה שמל עם כפפות ומשתמש בכל אמצעי אפשרי לטובת הבטיחות של בנך.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'הנה התמונה בהבהרה/הגדלה.'
הנה התמונה בהבהרה/הגדלה.
28/01/2007 | 08:50
206
מקווה שזה ייצא יותר ברור.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'קודם כל תודה'
קודם כל תודה
28/01/2007 | 20:13
5
121
רציתי להגיד תודה רבה לל מי שענה לי ועוד כמה דברים קטנים:
1. מכירים את אטיאס?
2. מכירים את בינימיני?
3. אני יכולה לדרוש מהם שישימו כפפות לא? :)

לילך
להיות הורים >>
לצפיה ב-'בנימיני מל את הפצפון שלי'
בנימיני מל את הפצפון שלי
28/01/2007 | 21:05
1
154
לא זוכרת לגבי כפפות...
הוא היה בסדר, לא יותר מזה. לקחנו אותו בעקבות המלצות מאוד חמות של חברים וקצת התאכזבנו.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'שוב אני אומר : לא בנימיני'
שוב אני אומר : לא בנימיני
28/01/2007 | 23:04
179
לדעתי הוא יותר מדי חדש במקצוע מכדי שכדאי יהיה להתנסות על העורלה של התינוק הפרטי שלך.
חוץ מזה נראה לי אדם שמאד מאד משקיע בשיווק אינטרנטי ואחר של עצמו ובזה כנראה עיקר כשרונו.
לדעתי רופא שיותר מדי מעניין אותו לשים לעצמו פרסומות בפורומים ובעיתון ובכלל - יש בו טעם לפגם.
אם הוא היה ממש טוב - לא היה צריך כזו פרסומת.
וחוץ מזה שהתרשמתי לרעה מהתשובות והתגובות המקצועיות כביכול שלו בפורומים השונים.
בקיצור : מה יש לכם ממנו?

אני מקוה שכל השאלות האלה על בינימיני על בסיס יום יומי בפורומים השונים זה לא הד"ר הנכבד בעצמו שקצת משעמם לו בקליניקה ככה לבדו ורוצה לעשות כמה ג'ובות ..

בפורום אמנות הלידה ראיתי שהמנהלת כבר מוחקת חופשי את השאלות התמימות הללו "מישהו מכיר את בנימיני?"
שיהיה ברור שאינני טוענת ששאלה זו היא מתחזה , רק בכל זאת רוצה להגיד לו כי אני בטוחה שהוא קורא כאן : נמאס כבר. חלאס.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'מכירה את אטיאס מאד לא ממליצה.'
מכירה את אטיאס מאד לא ממליצה.
<< ההודעה הנוכחית
29/01/2007 | 08:20
1
3895
אם תרצי עוד פרטים- במסר.
יום נעים,
אביטל
להיות הורים >>
לצפיה ב-'למה שלא תכתבי כאן?'
למה שלא תכתבי כאן?
29/01/2007 | 13:01
284
שגם אחרים יוכלו להיזהר...?
להיות הורים >>
לצפיה ב-'אנחנו מלנו אצל אטיאס - אין תלונות'
אנחנו מלנו אצל אטיאס - אין תלונות
29/01/2007 | 10:57
479
איך "ממליצים" על מוהל? כיוון שיש לי ילד אחד אין לי מושג אילך האחרים - אז איך אני יכולה להמליץ?
הוא הגיע אלינו הביתה, באיחור ניכר אבל לא היה קריטי.
ביצע אלחוש וזריקת הרדמה וביצע את המילה.
הילד לא צייץ - לא בברית עצמה וגם לא אח"כ.
למיטב זכרוני לא היו כפפות - אבל בברית עצמה הייתי בחדר אחר...
להיות הורים >>
לצפיה ב-'פרופסור שאול דולברג. מומלץ'
פרופסור שאול דולברג. מומלץ
28/01/2007 | 21:30
19
447
לצפיה ב-'עוד שאלה'
עוד שאלה
28/01/2007 | 21:58
18
146
היי,
נכנסתי לאתר שלו - נראה מאוד מרשים.
כמה הוא עולה?
האם מגיע הביתה?
תודה, לילך
להיות הורים >>
לצפיה ב-'עוד מישהו שמע על דולברג?'
עוד מישהו שמע על דולברג?
28/01/2007 | 21:59
4
123
לצפיה ב-'כן. גם אנחנו מלנו אצל דולברג'
כן. גם אנחנו מלנו אצל דולברג
29/01/2007 | 06:39
176
וגם אנחנו היינו מרוצים, ומאז אני ממליצה עליו.

הוא לא בא הביתה אלא מל בקליניקה שלו באזור תל השומר. מבחינתי זה יתרון שהוא מל בקליניקה, כי נראה לי שהקליניקה שלו בטח יותר הגיינית מהבית הג'יפה שלי.

הוא מאוד נחמד, עובד עם אשתו הרופאה שגם היא חביבה ואדיבה. אחרי שבוע הוא עושה ביקורת, גם כן בקליניקה שלו. בימים שאחרי הברית התקשרנו אליו כמה פעמים כדי לשאול שאלות ולברר דברים, והוא ענה תמיד ברצינות ובאדיבות, גם כשהתקשרנו בשעות הלילה. בקיצור, נשארנו עם רושם חיובי.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'לא מבעס שהוא לא בא הביתה?'
לא מבעס שהוא לא בא הביתה?
29/01/2007 | 14:04
2
93
נראה לי סיוט שבוע אחרי הלידה ואני עוד אמורה לעבור קיסרי ללכת לקליניקה ולא להביא הביתה.
וההחזר הוא מאיזו קופ"ח? כללית?
להיות הורים >>
לצפיה ב-'זה חייב להיות שבוע אחרי הלידה?'
זה חייב להיות שבוע אחרי הלידה?
29/01/2007 | 15:26
95
לדולברג ממילא אין הסמכה אורתודוכסית למילה, יש לו רק הסמכה רפורמית. אז מי שחשוב לו להיצמד להלכה, ממילא יכולה להיות לו בעיה מסויימת למול אצל דולברג.

למול 8 ימים אחרי הלידה - זה עניין הלכתי, לא רפואי.

אנחנו עשינו את המילה אצל דולברג כשהתינוק היה בן חודש וחצי. זה נתן לי מספיק זמן להתאושש מהקיסרי.
אם זה היה חייב להיות תוך 8 ימים מהלידה - באמת היה לי קשה יותר, אם כי אפשרי. (טוב, אני לא יודעת איפה את גרה. אנחנו גרנו ברמת גן אז לא היה רחוק.)

לשיקולך...
להיות הורים >>
לצפיה ב-'אנחנו נסענו ממודיעין ולא היה נורא'
אנחנו נסענו ממודיעין ולא היה נורא
29/01/2007 | 15:34
61
בכלל, להפך. הנסיעה בחזור הרגיעה את ניתאי.
לי היה חשוב שהוא יבצע את המילה אז התגמשתי.(למחרת נסענו שוב לביקורת, ממש לא נורא).

בקשר להחזר, אנחנו מלאומית, אבל יש הסכמים עם עוד קופות .
להיות הורים >>
לצפיה ב-'מלנו את הבן אצל דולברג'
מלנו את הבן אצל דולברג
28/01/2007 | 22:04
7
132
בקליניקה הפרטית שלו. אישתו - רופאה מרדימה.
אנחנו מאוד ממליצים.
נדמה לי שהמחיר היה לפני שנה וחצי -1800 ש"ח.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'אין איזה אתר על ד"ר דולברג'
אין איזה אתר על ד"ר דולברג
29/01/2007 | 10:14
6
93
שמראה אותו מל בלי גרביים?

וואלה איך שאני נהנה לראות פה את הקבוצה הקוטלת אחד לאחד את המוהלים בליווי תמונות ואתרים. ריטואל של כל כמה חודשים א-מחייה.......
להיות הורים >>
לצפיה ב-'גם לי הפריע מילה ללא כפפות'
גם לי הפריע מילה ללא כפפות
29/01/2007 | 10:55
4
93
נראה לי בסיסי ביותר.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'וכמה מהמוהלים עם כפפות משתמשים'
וכמה מהמוהלים עם כפפות משתמשים
29/01/2007 | 11:45
3
106
בכפפות סטריליות?

גם בבתי החולים הרוב משתמשים בכפפות גומי נקיות אבל לא סטריליות. כפפות כאלה מבחינת החולה לא יותר טובות מידיים שטופות והיתרון שלהן הוא בהגנה על המטפל ממגע ישיר בגופו של המטופל.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'" משתמשים בכפפות גומי נקיות"'
" משתמשים בכפפות גומי נקיות"
29/01/2007 | 13:53
2
74
לא בזמן ניתוח ודימום פעיל.....

נגעת פעם באצבע שטופה היטב בצלחת פטרי מלאה במצע מזון, שמת באינקובטור וחיכית לראות מה גדל? אני עשיתי. כך גם כל תלמיד במגמת ביולוגיה, סטודנט לביולוגיה, רוקחות, רפואה ווטרינריה. אתה לא רוצה לדעת מה גדל שם. אחרי שתעשה את זה, אז תוכל לבוא לספר על נפלאות היד השטופה.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'וראית מה גדל בחבילת כפפות לטקס'
וראית מה גדל בחבילת כפפות לטקס
29/01/2007 | 14:07
1
88
חד פעמיות?

לא צריך צלחת פטרי בשביל זה (ולמדתי ביולוגיה כך שאני מכיר את המצב טוב מאוד). דבריי לא באו להגן על אותו אחד שלא לובש כפפות אלא לצאת נגד כל מי שלא משתמש בכפפות סטריליות (וגם יודע איך ללבוש אותן).

אם למול או לא זה לא שייך לדיון והעמדה שלי היא לא בעד כיוון או מישהו מסויים מבין המוהלים או נגד מישהו אחר אלא פשוט אם מדברים על כפפות אז שיהיו באמת סטריליות ולא אחיזת עיניים.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'מסכימה.'
מסכימה.
29/01/2007 | 17:50
39
"אם מדברים על כפפות אז שיהיו באמת סטריליות ולא אחיזת עיניים"
להיות הורים >>
לצפיה ב-'מכיר את הגנת "אמת דיברתי"?'
מכיר את הגנת "אמת דיברתי"?
29/01/2007 | 13:55
72
נסה להוכיח אחרת.
אני לא משמיצה אף אחד. אני רק מעתיקה מה שאמרו גולשים אחרים.
איך אני יכולה להשמיץ אם לא פגשתי שום מוהל מימי?
להיות הורים >>
לצפיה ב-'1800 לפני שנתיים וחצי, וקיבלנו החזר'
1800 לפני שנתיים וחצי, וקיבלנו החזר
29/01/2007 | 11:48
4
176
של 50% מקופת החולים.

ולא עציון, אין תמונה כי הוא מל עם כפפות. (ובדקתי שמונים פעם לפני שהגענו אליו)

להיות הורים >>
לצפיה ב-'ד"ר שלמה (סטיב) ג'קסון מומלץ מאד'
ד"ר שלמה (סטיב) ג'קסון מומלץ מאד
29/01/2007 | 12:12
3
172
מל את בני לפני כשנה, הגיע אלינו הביתה הכל עבר בנינוחות וברוגע ללא היסטריות מצד הילד והאמא. יום למחרת בדק את הילד. הוא אדם מקסים . עוד כמה חברות עשו אצלו ברית והיו מרוצות. יש לו אתר אז תעשי חיפוש עליו. בהצלחה
להיות הורים >>
לצפיה ב-'אמנם מלנו אצל מוהל מומחה'
אמנם מלנו אצל מוהל מומחה
29/01/2007 | 12:36
137
אבל גם הוא הקפיד מאד על כפפות ושימוש בכלים חד פעמיים. ראינו אוו פותח את האריזות וזורק אחר כך את הכל.
הוא מאלחש אבל לא בעזרת זריקה.
אנחנו מרוצים מאד והוא הפך להיות ה"מוהל" של המשפחה והחברים.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'וזה מה שיש להגיד על ג'קסון:'
וזה מה שיש להגיד על ג'קסון:
29/01/2007 | 13:57
585
להיות הורים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
29/01/2007 | 17:26
17
לצפיה ב-'הנה עוד מידע על גונן:'
הנה עוד מידע על גונן:
29/01/2007 | 13:59
1
133
להיות הורים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אוי, סליחה, זה כבר היה...'
אוי, סליחה, זה כבר היה...
29/01/2007 | 14:01
84
לצפיה ב-'מניעת כאב הזריקה'
מניעת כאב הזריקה
29/01/2007 | 17:09
96
ד"ר גונן משתמש למיטב ידיעתי במוצץ טבול במי סוכר כדי להסיח את דעתו של התינוק בשעה שהוא מזריק את חומר ההרדמה לבסיס הפין. לטענתו מציצת המוצץ די בה כדי להסיח את דעתו של התינוק מכאב ההזרקה.

פרופ' דולברג לעומת זאת מנחה את ההורים למרוח משחת אילחוש בשם EMLA על הפין שעה לפני ההגעה לקליניקה ולכסות את הפין בניילון כדי שהמשחה לא תיספג בחיתול ותאבד מהאפקטיביות שלה. מטרת המשחה היא למנוע את כאב הזריקה.

יש גם רופא-מוהל בשם סיריל פיין שמבצע את ניתוח כריתת העורלה ללא כל אילחוש, שכן לטענתו עניין הזריקה הוא גימיק מסחרי.

למיטב הבנתי הדרך הטובה ביותר למנוע מהתינוק כאב בניתוח כריתת העורלה הוא לעשות שימוש משולב ב- EMLA כדי  למנוע את כאב הזריקה ובזריקת אילחוש כדי למנוע את כאב החיתוך.

קראתי גם עדויות של הורים על ד"ר גונן לפיהן הוא נוטה לעתים להקצות זמן קצר מדי לניתוח ולכן אינו ממתין די זמן עד שזריקת ההרדמה תשפיע ומבצע את החיתוך בטרם אולחש האיבר.

לסיום, אם את פתוחה לשמוע דעה שונה על ברית מילה, אני מזמין אותך לבקר באתר שבחתימה שלי.

להיות הורים >>
לצפיה ב-'אנחנו עשינו אצל דר' ג'קסון'
אנחנו עשינו אצל דר' ג'קסון
29/01/2007 | 17:25
156
הוא היה אדיב ומאוד מרגיע. מגיעים אליו לקליניקה וביום למחרת מגיעים שוב לביקורת. הוא גר בכניסה לרעננה.

לגבי המחיר, נו אני מניחה שכולם לוקחים פחות או יותר את אותו המחיר.
להיות הורים >>
לצפיה ב-'אנחנו מלנו אצל ד"ר ג'קסון'
אנחנו מלנו אצל ד"ר ג'קסון
29/01/2007 | 17:57
151
אנחנו מלנו אצל ד"ר סטיב ג'קסון. לא מזמן כתבתי למישהי אחרת ששאלה עליו שחששתי מאוד לפני המילה אבל לשמחתי איתמר לא בכה בכלל במהלך הברית והיה רגוע אח"כ, לא נרשמו תגובות חריגות בכל היממה שלאחר מכן.
ד"ר ג'קסון עצמו נחמד מאוד, ומגיע יחד עם אישתו (שהיא אחות), מסבירים על כל ההליך ונותנים הנחיות לטיפול אח"כ, וכמובן שמאפשר להתקשר אליו בכל שעות היום לאחר מכן במידה ויש שאלות.
מקווה שעזרתי ובכל מקרה בהצלחה, ושיהיה בשעה טובה !
להיות הורים >>

הודעות אחרונות

14:48 | 22.05.15 מנעמים
04:48 | 20.11.14 עפרה מדיסקר
00:15 | 18.11.14 אורית אור1
21:51 | 11.11.14 אוהד קויתי
15:39 | 03.11.14 יובל סמו1

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ