מה זה ה"בומים" כל חצי שעה?

עציון

New member
מה זה ה"בומים" כל חצי שעה?

כל כמה זמן הכל רועד אצלינו. ונישבע שאני לא חולם!!!! רעמים? על קולי של מטוסים???????

אימם

New member
גם אצלנו בראשון הרגשנו בומים

ועכשיו קיבלתי אישור לזה שאני לא פסיכית... אז מה זה היה בסוף?

עציון

New member
ביררתי במוקד. אז ככה:

אצלינו, הרי רוב התושבים הם שפנים. אנשי המוקד ירדו למיקלטים. אבל השאירו תקליט האומר שלדעתם אלו בומים על קולים של מטוסים החגים מעל עזה.

אימם

New member
אז התקשרתי בעקבותיך למוקד שלנו

והבחור אמר שזה היה "פיצוץ על קולי" ושזה מה שמסרו בחדשות...

מיכל שב

New member
בגלל זה יואבי התעורר?

אני נחתתי על המיטה וחוץ מאשר את הילדים שהתעוררו בתורות (חס וחלילה ביחד...) לא שמעתי כלום

אמברון

New member
שמעו מצויין!

הכלב שלי מסתובב באטרף עד עכשיו. הוא מיילל ולא זז מהממ"ד (אולי הוא יודע משהו שאני לא יודעת?)

ככה זה כשקמים ב- 6 בבוקר, עובדים

עד 21:00 ומגיעים הביתה גמורים. שום דבר לא מעיר מהשינה (חוץ מהמצפון, שהעיר אותי ב- 3:30 בבוקר, ואז כבר ראית מה עשיתי).

וחכו שהתותחים יתחילו להרעים ע"י

החלונות. סיפור לבנון כבר אמרנו? אמרנו שיחזור. וחכו שעל כל קאסם או פיגוע יפגעו בהם בבומים אל-קוליים ופצצות דמה בשטחים פתוחים. אז עכשיו אצלכם לא ישנו בגלל שישראל מדינה שלא מסוגלת להגיב על אמת ורק אוהבת לבזבז כסף לריק.

Shampile

New member
../images/Emo124.gifבומים בומים ועוד פעם בומים

אני כותבת לכם ישר מהשטח (מרחק יריקה מרפיח אצל ההורים של בעלי). כל הלילה מטוסים, בומים ונפילות שלנו "בשטח האויב". כאן כתבתננו ג'ודי לוץ אהרונוב מדווח הישר מ...*^%$*^%.

sipi1

New member
בדיוק נזכרנו בזה השבוע

כשנפל קסאם בחצות, ואח"כ הסוללות הרעישו עד אור הבוקר. מה שבטוח - לישון כבר לא ישנו כמו בני אדם, אבל ללכת לעבודה וללימודים בבוקר צריך כרגיל

m a m m y

New member
טוב, אני כבר לא "האידיוטית היחידה"

בלילה היינו בטוחים שהיו 2 רעידות אדמה. הכל רעד במשך כמה שניות אבל כשקמנו בבוקר לא שמענו על זה כלום בכלי התיקשורת. מוזר. עכשיו אני מגלה שגם אצל אחרים.

בוקר טוב. הלך הלילה בא היום.

גם אצלנו נשמעו הבומים האלו. הילדים רעדו ואני הייתי חסרת אונים כי לא ידענו במה המדובר. אז הלילה הלך וישנו עד עכשו. ותודה לחיל האויר שבזכותו ישנתי ולא ישנתי.

למעלה