ילד בן 5 ללא השגחת ההורים

הוא לא מתקלח. הוא מוריד בגד ים רטוב ולובש בגדים יבשים. כמו כל בנאדם נורמלי שיוצא מבריכה.
זה שהוא נאלץ להחליף בגדים במלתחות הנשים זה לא מצב אידיאלי, נכון, אבל זו המציאות. אנחנו עושים כל שביכולתנו לא להפריע לנשים שנמצאות שם, ועובדה שכולם מבינים את זה.
בפורומים באינטרנט זה באמת הרבה יותר קל להעביר ביקורת. המציאות היא אחרת והיא יותר מורכבת.

צודקת, כי לי אין בנות ובן.

בפורומים קל להעביר ביקורת, במציאות לעומת זאת אני מסתדר עם שתי בנות ובן בבריכה, בגילאים שונים. ולפעמים עם חבר.
לבן אין מה לחפש במלתחות הנשים, בטח לא בגיל 7. אם הוא רק מחליף בגדים, שיחליף מתחת למגבת בצד.

MotheRonit

New member
רגע רגע למה שהוא לא יכנס למלתחות של הבנים?

בגיל 7. לא בגיל צעיר יותר שאין תקשורת. אבל אני עשיתי את זה. הילד נכנס למלתחות, אני עמדתי בכניסה. כל הזמן היינו בדיבור ביננו. ואם חס וחלילה היה קורה משהו, הייתי מזנקת פנימה כמו לביאה. משתדלת לא לראות יותר מדיי איברים מתנופפים בדרך. ואם אין מצב חירום אני זוכרת שביקשתי מאחד הגברים שבדיוק יצא שיבדוק שזה בטוח עבורי להיכנס. לא שהיה מה לראות, אבל לא הסתכלתי וכיסיתי עיניים בכל מקרה (סטייל דוס שרואה שיקסע). הוא גם היה בתא שהכי קרוב לכניסה, אבל זה לא תמיד אפשרי.

קסם חדש

New member
נושא ראוי לדיון

גם אני בדילמה דומה. יש לי ילד בן תשע וילד בן חמש. כשאני באה אתם לבריכה אני לא רוצה שהם יכנסו למלתחות של הנשים, כי הם כבר גדולים מידי.
מצד שני מלתחות הגברים ושירותי הגברים במיוחד בבירכות הם משרצה של פדופילים, למי שלא יודעת. אז אני לא יכולה לשלוח אותם בלי מבוגר אחראי ומוכר לשם.
הפיתרון כרגע הוא שהם מחליפים בגדים מתחת למגבת ומתקלחים בבית, שעם זה אין לנו שום בעיה. הבעיה היא כשהם צריכים לשירותים ובכל הבריכות באזור שלנו השירותים של הבנים נמצאים בתוך מתלחות הגברים.

אני חושבת שהנהלת הבריכות צריכה לעשות תאים משפחתיים עם שירותים ומקלחות לשימוש משפחות. כשהורה בא עם כמה ילדים (וזה נכון גם במקרה הפוך - שאבא בא עם בנות קטנות ולא יכול לשלוח אותן לבד למלתחות). תא שיהיה מספיק גדול לפרוס את החפצים של כולן, להחליף בגדים ולהתארגן, שירותים, ואם רוצים גם מקלחת. נכנסת כל המשפחה, מתארגנת, יוצאת כל המשפחה.

בעיני ילד בן חמש לא ראוי שיכנס למלתחה של נשים שבה נשים מתפשטות, זה לא לעניין, הוא כבר גדול. אבל חייב להיות מענה אחר לצורך שלו, כאדם וכלקוח של הבריכה להחליף בגדים. ברור שהוא לא יכול ללכת לבד למלתחה של הגברים.

המלתחות של הגברים הם משרצה של פדופילים?

לאיזה בריכה את הולכת? בכלא רמלה?

איפה שאני הולך הם משרצה של אנשים שרוצים להתקלח במים חמים אחרי הבריכה, וכמה שיותר מהר לצאת לילדים / לאשה (ואולי לאיש, לא שאלתי).

והפתרון הפשוט יותר הוא למצוא מישהו נורמלי עם ילדים משלו ולבקש שישים עין. זה מה שאני עושה עם הבנות.

SimsY

New member
איך החלטת שגברים שבאים לבריכות

הם משרצה של פדופילים בדיוק ?

ההנחות שמניחים פה אנשים לגבי ציבורים מסויימים פשוט מדהימות אותי

newKiticat

New member
בואי אני אספר לך

שפעם אחת כשהייתי עם אימא שלי במלתחות בקאנטרי קלאב שלנו היו שם שני בניים שחיכו לסבתא שלהם. גם בערך בגיל הזה.

ויקיריתי? המבטים שלהם לא השתמעו לשתי פנים. הם יודעים ומתעניינים טוב מאוד.

לליתות16

New member
אם אני לבד..לא הייתי שולחת את הבן שלי

להרחץ במלתחות הגברים לבדו.

מחליפים בגדים למשהו נקי ויבש
מתרחצים בבית .

בנוסף, לא הייתי מכניסה אותו למלחת הנשים,
כדי לא להפריע לאף אחת.

התנהגות שמתאימה בבית,
לא תמיד מתאימה בחוץ.

אנחנו צריכים להתאים את עצמנו ולכבד את כללי המקום בו אנו מתארחים.

לעניות דעתי.

pov2

New member
גם בלי חוק- אל תוותרי ואם הם מתעקשים

אל תבואי יותר למקום הזה.

shi551

New member
ההיתי בסיטואציה דומה .

הלכתי עם הילדים שלי ושל אחותי בבריכה, אני הכנסתי את הבת שלי בת 5 והבן שלי בן שנה וחצי למקלחות. והיא הכניסה את הילדים שלה שני בנים בני 6.5 ו 4 למקלחות. אני הדודה שלהם הוצאתי אותם משם! אני לא מסכימה שהם יראות אותי או את ילדתי עירומות או לא צנוע. אחותי כעסה עלי כי אני מעירה להם. והכל ויקוח. אני חושבת שאם אני מלמדת את הבת שלי צניעות אני חייבת לשמור עליה ולא מוכנה לכל ילד מעל גיל 3 להיות במלתחות של בנות ולא אכפת לי אם אילו האחיינים שלי או ילדים זרים. כשהבן שלי יגיע לגיל 3 אני מבטיחה שאמצא פיתרון אחר לקלח אותו!!!
קצת צניעות בנות. אני חושבת שכל אמא שמעיזה להכניס את הילד שלה למקום כזה פוגעת בבנה הפרטי וכמובן בבנות שנמצאות במקום. וגם אני חושבת שזו חוצפה.
אין שום קאנטרי או מקום אחר שיסכים לדבר הזה.

פולספגן

New member
"ולא מוכנה לכל ילד מעל גיל 3 להיות במלתחות של

בנות"
"קצת" הגזמת, לא?
אני מבינה את זה על ילדים בגיל בי"ס, אך בגיל 3?

את כנראה לא מבינה פסיכולוגיה פשוטה והיא שאם תעשי עניין מזה, אז תשיגי תוצאות הפוכות, כי זה יהפוך לאישיו.

shi551

New member
על פי התורה הקדושה

ילד מגיל 3 מחוייב לשמירת צניעות וכך גם ילדה. זה חינוך. מה שגם לי אישית לא נעים שילד מסתקל עלי או על ביתי! ילדי הכל מגיל שנה כבר יודעים שצריך לדפוק על הדלת של החדר שלי מפאת צניעות. הם אינם רואים אותי באופן לא צנוע וכמובן שגם בעלי שומר על צניעות מגיל שנה. ובגיל שלוש הם מאוד מבינים ורגישים למיניות שלהם ומתעניינים מאוד במיניות של בני המין השני! וזאת עובדה קיימת!
(אני לא אישה דתיה) אבל צניעות זה חינוך ודרך חיים לכל ישראל.

Maya651

New member
לא הייתי משאירה ילד בלי השגחה, יש סוטים בכל

מקום ואין מצב שהייתי משאירה אותו ככה בלי השגחה. מבחינה סטטיסטית אין פחות תקיפות מיניות לילדים מאשר לילדות, וכמו שלא היית מדמיינת להשאיר ילדה לבד בלי השגחה, כך אי אפשר להשאיר גם ילדים לבד.

למעלה