ילד בן 5 ללא השגחת ההורים

יבגניה14

New member
ילד בן 5 ללא השגחת ההורים

שלום רב! אני אם ל2 ילדים: בת 6 ובן 5. אנו מנוים לקאנטרי קלאב "גבעת השלושה"כבר מספר חודשים. היום לא נתנו לי להכניס את הבן למקום רחצה והלבש (ברור של נשים כהוא הגיע רק איתי), אמרו שאשאיר אותו בחוץ לבד כיכולה להכנס רק עם הבת. כמו כל אמא נורמלית סירבתי אך נראה לי ימשיכו הויכוחים. האם יש חוק שמצדיק אותי?תודה!!!!!

יעקבזון

New member
ילד בן חמש

זאת בעיה. אכן ילד בן חמש לא צריך לראות נשים זרות מתלבשות. לכן במידה ואין איתך מישהו, תבקשי מאחד האנשים בבריכה שישגיח עליו מספר דקות. או תבואי עם עוד מישהו אין ברירה.

יבגניה14

New member
ילד בן 5

אני רוצה לבהיר. יש בקאנטרי מקלחת ציבורית אבל יש גם מחלקת הלבשה עם ג'קוזי ויחידות אישיות למקלחת. אני לא מסתובבת בין הנשים אלא מכניסה ילדים לתוך היחידה, רוחצת אותם, מלבישה,מוציאה החוצה ומבקשת מבת לשמור ולעמוד ליד הדלת כמה דקות עד שאני אוספת דברים. האישה שהתחילה את הסיפור (דרך הגב היא היחידה בכל החודשים שאנחנו מנוים) גם צעקה אל הילדים "תעופו מהכניסה אין מה להציץ כן!" היום נסענו לקאנטרי, ילד לא רצה לצאת מהאוטו לפני שאני בודקת שאישה לשם........בכה.........חזרנו הביתה........ תודה אל התגובות בכל מקרה

תתקלחו בבית

אני מבינה את הנהלת הבריכה - ילד בן 5 הוא כבר גדול מדי להיות במקלחות של הנשים
את מוכנה שילדים "זרים" יתקלחו איתך

sagilgul

New member
"כמו כל אמא נורמלית סרבתי ?? "

איזו זכות יש לך כדי לסרב להנהלת המקום ? חתיכת חוצפנית. ילד בן 5 לא צריך להסתכל על נשים וילדות זרות ערומות.
תקלחי אותו בבית.

kriz

New member
בבקשה לשמור על תרבות הדיון

גם אם מה שהכותבת כתבה לא נראה לך ושונה מהתנהלותך - יש דרך נאותה יותר להגיב.

אנא לשמור על תרבות הדיון בפעם הבאה.

אורית

sagilgul

New member
איזה תרבות דיון ?

ערסים כמו הכותבת שמרימים את הקול במקומות ציבוריים חושבים שהכל מותר להם, זאת המראה של החברה הישראלית בימינו. ואנחנו צריכים לשמור על תרבות דיון ? על איזו תרבות דיון האישה הזאת שמרה כשביקשו ממנה להוציא את הילד שלה ממקלחות הנשים ?
תעשי לי טובה בסדר ?

kriz

New member
לא היית במקום ואת לא יודעת מה היה

האם היא צעקה או פשוט התעלמה...
אני לא אומרת מה בסדר ומה לא.

רק מבקשת שבפורום בו אני חלק מההנהלה שלו יתנהגו בצורה נאותה לאנשים שכותבים בו.

SimsY

New member
מאיפה אתה הבנת שהיא הרימה את הקול?

היא אמרה רק שהיא סירבה - אתה מניח הנחות סתם
אתה בכלל לא יודע איך הסיטואציה קרתה.

אגב, גם אם היא הרימה את הקול ואני לא אומר שהיא עשתה את זה -
זה שהיא לא שמרה על תרבות דיון זה לא מצדיק את זה שאתה לא שומר על אחת - זה שאחרים לא מתנהגים כמו שצריך לא מצדיק התנהגות רעה מצידך - למרות ששוב אני לא אומר שהיא עשתה את זה - זה הכל הנחות שלך.

הבת שלי ביישניצ

והיא לא צריכה לחזור עם בגד ים רטוב כי היא מתביישת להתלבש ליד ילדים תחשבי שילד אחד לא התקלח לעומת מלתחה שלמה

pov2

New member
האמת שצודקת

כוונתי לעניין שילד בן 5 לא צריך להסתכל על נשים/ילדות ערומות

kriz

New member
זה באמת קצת בעייתי

מצד אחד אי אפשר להשאיר אותו לבד.
מצד שני ילד בן חמש במלתחות של הנשים - הוא קצת גדול מדי.

לדעתי אם את הולכת איתם לבד אז תוותרו על המקלחת בקאנטרי ותתקלחו בבית...

זיסקלה

New member
אכן קצת מבאס ,אבל ...

אם זה מפריע לנשים אחרות אין לך הרבה ברירה לא ?
לי באופן אישי אין בעיה להתקלח שיש ילד זר בן 5 בסביבה . בעיני זה עדין קטן ...

r i n i

New member
בתור מישהי שעובדת במקום עם בריכה

בהחלט יש מקום להערה כזו.
יש נשים שלא נעים להן להתפשט ליד ילד זר גם אם הוא "רק" בן 5.
יש גם ילדים שמביטים בעיניים כלות אחרי איברי נשים מוצנעים (והם "רק" בני 5).
זה לא נעים.

לדעתי במקרה הזה החוק הוא "חוק המקום".
אצלנו במקרה יש גם מקלחות בודדות שבהם אפשר להתקלח ביחידות.

BlackMambaa

New member
הבן שלי מגיל 5 מתקלח לבד

במקלחות של הבנים.

הוא באמת גדול מידי להכנס למקלחות הנשים.
אפשר לקלח בבית אם יש עם זה בעיה.

MotheRonit

New member
לכסות לו את העיניים. ושלום על ישראל.

מצד אחד את רוצה שיהיה לידך מוגן, ומצד שני זכותן של הנשים להגן על פרטיותן. זה בדיוק כמו שמצב הפוך לא היית נכנסת איתו למלתחות הגברים.

זה בדיוק מה שאני עושה עם בן ה-7 אמנם הוא לא מתקלח בבריכה, את זה הוא עושה אחר כך בבית, אבל אני לוקחת אותו לחוג שחייה בבריכה, ואחרי הבריכה הוא צריך להחליף בגדים. הוא לא יכול לנסוע הביתה רוטב (ורועד מקור). אין מצב שאני אסכים שהוא ייכנס לבד למלתחות הגברים.
אני לוקחת אותו למלתחות הנשים, הוא מכסה את העיניים (עם הידיים, עם החולצה, עם מגבת) עד התא, שם אנחנו סוגרים את הדלת, הוא מחליף בגדים, וגם ביציאה החוצה מהמלתחות סוגר את העיניים.
הסיטואציה מתקבלת בהבנה על ידי כל הנשים, בכל הגילאים (לעיתים קרובות גם בחיוך ובהומור), ומעולם לא העירו לי.
כל אמא מבינה שאי אפשר לשלוח ילדים צעירים לבד למלתחות הגברים, אבל מצד שני גם אנחנו צריכות להתחשב. גם אני לא הייתי רוצה שילדים זרים יסתכלו עלי מתקלחת. הרי גם הילדים שלי לא רואים אותי מתקלחת! אז לא מקלחים את הילד בבריכה, מקלחים בבית ועושים את כל האפשר כדי לכבד את פרטיות הנשים במלתחות.

למה הזוי? אלף, הוא לא רואה כלום
בית, גם אין מה לראות. אנחנו כבר כמה חודשים מגיעים למלתחות אחת לשבוע. מעולם לא הסתובבה שם אישה עירומה או אפילו חצי עירומה. כולן מתלבשות בתאים, וכמו שכתבתי - גם אנחנו נסגרים בתא ומתלבשים בו. תכל'ס מעולם לא הייתה לו הזדמנות לראות איזשהו איבר שאינו מכוסה גם ככה על ידי בגד הים, ובמקרה שלנו כל העניין של כיסוי העיניים הוא בעיקר לשם העברת מסר חד-משמעי: אנחנו כאן לא בשביל להציץ
אני חושבת שהמציאות שונה ממה שמצטייר בפוסטים בפורומים, וצריך טיפונת טיפונת להיזהר לפני שממהרים להעביר ביקורת או שיפוט על סיטואציה כזו או אחרת.
וכן, גם אני לא מוכנה לשלוח ילד בן שבע לבד למלתחות גברים. לא שאני חושבת שכל מלתחות הגברים הן "משרצה של פדופילים" אבל אין מצב שאני לוקחת אפילו רבע סיכון בעניין.

למעלה