פיגמנטים

אדמה66

New member
פיגמנטים

הצעה-
רכשתי בחנות פיגמנטים בתל אביב צבעי יסוד לשימוש על פימו. חיפשתי אופציה לצבעים רוויים. עבד טוב מאד. צבע עמיד מאד אחרי אפייה ורווי.
100 ג"ר 8 ש"ח לצבעי יסוד. הצבעים המטאליים חסרים כרגע.
בינתיים ניסיתי רק בשימוש על הפימו אבל המוכר אמר שניתן לערבב לתוך הפימו ולשנות גוונים

YonatDascalu

New member
נשמח לראות תמונות של היצירות

אדמה66

New member
תמונה

ניסיתי להעלות גם קודם אבל היה צורך להקטין את משקלה הרבה כדי להצליח. מקווה שתראו פרטים.
הפיגמנט שימש לעיטור המרכזי בחנוכיה. היה במקורו בצבע חום בהיר חול, ולאחר החתמה עברתי מסביבו עם פיגמנט ירוק. אח"כ החלטתי לבדוק מה יקרה כשאעבור על כל החותמת . וזאת התוצאה החותמת נראיית והצבע חזק מעין כמוהו.

אדמה66

New member
תודה ומסר קטן

תודה לך ולכל מי שתורמת ומתמידה כאן בפורום ומתמידה שנים.
בסופו של דבר אני חושבת שכאן זה המקום הכי מעניק והכי מכיל ומקדם למי שרוצה להתיעץ ולהתפתח באומנות הממכרת הזאת.
אין תחליף לפורום הזה. אף ערוץ אינטרנטי אחר לא מעניק את מה שיש כאן.
אז לכבוד "חג האור" תודה לכל מי שמאירה תרומתה כאן. נעזרתי בכן לא מעט וממקום של "להתבייש להעלות תמונות" להיות בתהליך מתמיד לשיפור זה הרבה בזכות הבטחון שאתן מעניקות כאן לכל מתחילה.
תודה

nuritgr

New member
האם החנוכיות האלו עומדות על עץ?

לא סביר בעיניי שפימו מסוגל להחזיר עליו את כל החנוכיה,
לכן שאלתי האם החנוכיה עומדת על עץ, או משהו דומה?

אדמה66

New member
בסיס החנוכיה מתכת

יש לרכוש בסיס מתכת שמתקפל כמו אוריגמי בדוגמאות שונות
הוא בא שטוח כמו ניר עם חיתוכים מוכנים מראש
הכל ממתכת

אדמה66

New member
שימוש בהדלקה וניקוי החנוכיה

לשמחתי לאחר ניסוי כלים של הדלקת החנוכיות כמה פעמים אני שמחה לבשר שהחנוכיוה אמידה לחלוטין להדלקה וניקוי הכנים פשוט ביותר. החנוכיה מצופה לכה של חגי וכל השאריות שעוה ניתקו מכל חריץ אפשרי בקלות רבה בגירוד קל.

אדמה66

New member
בכייף הנה הסבר קצר

פיגמנט הוא תמצית צבע מרוכז
כשאומרים פיגמנט מתכוונים לרב לאבקה שאותה ניתן לערבב על בסיסים שונים כמו מים שמן אלכוהול קרם וכ"ו. צריך לברר מראש באיזה חומרים ניתן להמיס אותו. הפיגמנטים שרכשתי מתאימים לכל החומרים וגם לשימוש כמו שהוא .
דיו אלכוהולי למשל הוא פיגמנט מומס באלכוהול.
זה כמו צללית אבקה . אם לפיגמנט יש קידומת שם "פרל" ( פנינה) זה אומר שהוא טחון עד דק ויש לו אפקט קצת מבריק.
ככל שמערבבים יותר פיגמנט הצבע דחוס ומלא יותר.
אני השתמשתי בזה כמו עם צללית...טפיחות ומריחה מעל החומר.
המלצתי כי זה זול , צבע עמוק ועמיד מאד לאחר אפייה.

למעלה