למישהו יש ניסיון עם האתר הזה? (Pet Bucket)

Nirwood

New member
למישהו יש ניסיון עם האתר הזה? (Pet Bucket)

לאחרונה הארנב שלי התחיל לקבל פרעושים (משוחרר חופשי בגינה והוא כל היום משחק בין השיחים).

וזה הגיע לרמה שאם אני מנסה לסרק אותו עם מסרק מיוחד לגילוי פרעושים, אני מצליח להוציא לפחות איזה 6-7 בכל פעם, ולדעתי הוא די סובל.

לאחר מחקר קטן שעשיתי, גיליתי שהתכשיר הכי טוב שקיים היום בשוק הוא של חברת "ADVANTAGE", יש עליו מלא ביקורות חיוביות של אנשים שמחזיקים בארנבים (מכל הגדלים).

הגעתי לאתר http://www.petbucket.com/, על פניו הוא נראה טוב ויש לו מחירים מעולים.

אבל יש לי 2 נורות אדומות:

1. לא עובדים עם PAYPAL

2. הם מציינים שהם מוכרים במחיר נמוך מכיוון שיש להם שיטת אריזה מיוחדת שמותאמת לכל ארץ (וזו חתיכת נורה אדומה).

הפחד הכי גדול שלי, זה שאני אקבל מוצר שהוא בעצם לא מקורי, והארנב שלי ימות.

אם יש כאן אנשים שקנו מהם או שמעו עליהם, אני אודה לכם אם תגיבו.

Runny

New member
אתה לוקח סיכון מטורף
אמנם האדוונטאג' המסויים שמשתמשים בו לארנבונים (המיועד במקור לחתולים) ויש עימו המון נסיון הוא חומר מאד בטוח, אבל אתה לוקח סיכון גדול.
&nbsp
עלות החומר בארץ אינה גבוהה כלל, אם אינני טועה מדובר על 50 שקלים ל4 אמפולות, וניתן לרכוש ישירות מוטרינר שימליץ על מינון מדוייק ויבדוק את האנרבון שאין בעיות.
&nbsp
בעיקר במקרה שלך, שכל עוד הוא מסתובב בחוץ, המצב כרוני.
&nbsp
פנה לוטרינר מומחה, אל תחסוך בבריאות של הקטנטן.

Nirwood

New member
50 ש"ח ל4 אמפולות זה מחיר טוב...

אתה מכיר וטרינר שמתעסק עם זה?

בגדול ממה שבדקתי בפורומים בחו"ל, הADVANTAGE מאוד מאוד בטיחותי.

המינון נקבע ע"פ משקל החיה, במקרה שלי מדובר בארנב ששוקל 2.8 ק"ג (שזו תעלומה בפני עצמה כי הוא מהבוקר עד הערב רק אוכל), ולכן אני צריך לקחת אמפולות לבע"ח עד משקל של 4 ק"ג (חתולים, כלבים, ארנבים).

צריך לשים לב שבע"ח לא צעיר מדי (למעלה מגיל 12 שבועות), ושאיננו חולה.

מעבר לכך לא ממש מצאתי מגבלות נוספות.

בנתיים לא יצא לי להיתקל במישהו שהשתמש במוצר והארנב שלו מת, יש הרבה מידע בנוגע למוצרים אחרים שגורמים לארנבים למות, או לאנשים שפשוט נתנו לארנבים שלהם אמפולות לא מתאימות.

trilliane

Well-known member
מנהל
המינון לארנבונים יכול להיות מעט שונה, תתייעץ עם וטרינר

לא הייתי חוששת להזמין מחו"ל מחנות רצינית לבע"ח (והחנות נראית בסדר גמור, והרבה חנויות בחו"ל לא מקבלות פייפל, מה הבעיה לשלם באשראי? זו ממש לא "נורה אדומה") אבל כן הייתי חוששת לתת סוג/מינון שגוי, כי עם בריאות לא מתעסקים ובדברים כאלה לא חוסכים.

Nirwood

New member
הוא בגודל של חתול בוגר...

באמת שאין לי מושג איך הוא 2.8 ק"ג, חשבתי שהוא יותר.

מרוב שהוא גדול, חתולי רחוב (גם גדולים) מפחדים להיכנס לטריטוריה שלו, הוא פשוט רץ אליהם ישר איך שהוא רואה אותם, והם בורחים מהגינה.

trilliane

Well-known member
מנהל
בדיוק הנקודה, הוא רק *נראה* גדול; חתול בוגר שוקל יותר!

חתול בוגר ממוצע שוקל 4–5 ק"ג ויש כאלה שגם יותר, כלומר מדובר במשקל פי 1.5–2. אם תשים לארנבון כמות כמו לחתול זה עלול לסכן את חייו. באמת שווה לך לחסוך על החיים שלו במקום להתייעץ עם וטרינר?
&nbsp
אגב, גם הארנבון שלי שוקל 2.8 ק"ג. זה משקל די סטנדרטי לארנבון רגיל (לא ננסי).
&nbsp

aifoss

New member
קבו הוא 2.8?? הוא נראה קטנטן..שלי נראית ענקית, והיא רק 1.9..

trilliane

Well-known member
מנהל
תלוי בתמונה ובזווית...
הוא ממש לא קטנטן, הוא ארנבון רגיל

Runny

New member
הפרווה הרבה פעמים מטעה
פרווה מאד אוורירית נותנת תחושה של גודל.

Runny

New member
זה מוצר בטוח מאד, נכון.
50 שקלים זה מה שהוטרינר חייב אותי.
בהחלט יכול להיות שהוא חייב אותי פחות בכוונה. הוא נוטה להתחשב בנו בגלל הביקורים התכופים אצלו (ארנבונת עם בעיה כרונית)
&nbsp
אבל עדיין מדובר ברעל ולא כדאי לקחת סיכון על בערך.
לך לוטרינר בפעם הראשונה, קבל ייעוץ ואח"כ המשך לרכוש באופן פרטי.
&nbsp
אנחנו מטופלים אצל ד"ר עמיר מאורר בחולון, מאד ממליץ.
&nbsp
ואם אתה מחפש אתר טוב להזמנות (לא יודע אם יש להם בהכרח את זה) אנחנו מתחרטעים על https://www.viovet.co.uk/

aifoss

New member
מעניין למה אנחנו קיבלנו דווקא ריוולשין מהוטרינר..

גם פחות טוב לפי מה שאני מבינה, וגם יותר יקר - 132 ש"ח ל-3 מנות.

Runny

New member
שניהם טובים
פרונטליין נחשב לחזק מדי ומאד מסוכן להם.

Nirwood

New member
גם הוטרינר שאני התייעצתי איתו המליץ על רבולושן...

במחיר של 30 ש"ח לאמפולה (יש לו מרפאה בשבי ציון).

לדעתי הסיבה שהם ממליצים ספציפית על זה, נובעת מהעובדה שאולי שווה להם למכור את המוצר, יכול להיות שהם מקבלים דילים טובים על האמפולה הזאת, אז בגלל זה הם משווקים אותה.

לאחר שבדקתי לעומק את העניין של האדוונטאג' (שוחחתי עם מישהו שמגדל המון ארנבים), החלטתי ללכת על המוצר הזה, ארנב בוגר ששוקל 2.8 ק"ג יסתדר עם האמפולות החלשות שלהם (עד 4 ק"ג).

למעלה