ארנבון נוהם

Runny

New member
ארנבון נוהם סקוטי שלנו מאד אוהב נוצות, ולא הוא לא יצא מהארון.
הרכבתי לחכת פלסטיק קטנה גומי ואליו קשור חבק של נוצות, עם זה אני מריץ את הסקטוש ברחבי הסלון (החמור והגזר בגרסת הארנבת).

המוזר הוא שלאחרונה הוא התחיל לנהום כשהוא רודף אחרי החכה, למרות שהוא לא תוקפני אלא רק נמרץ.
מצד שני הוא אף פעם לא תוקפני (מאד Submissive בהתנהגותו).

השאלה אם אני מתסכל אותו או שמא הוא אכן נהנה מהמשחק, כיצד ניתן להבחין ?

- חיפשתי מידע בספרים ובאינטרנט ויש נהמות לטוב ולרע, קשה לדעת. אולי למישהו יש נסיון ?

trilliane

Well-known member
מנהל
קבו נהם כמה פעמים רק כלפי כופתיות... וגם נשך אותנו... אבל זה היה כנראה קטע חולף כי תודה לאל הוא הפסיק עם זה (עם כי הוא עדיין מתנפל על כל כופתית כנרקומן שנואש למנה שלו...
).

אגב, עכשיו בחורף הוא נמרץ פתאום, חזר לסמן את הספה, משתולל בכל הבית, קופץ לנו על הרגליים בבוקר...
(היום הייתי בלי מכנסיים וזה היה ממש נעים, הרגשתי שמתחכך בי החתול שתמיד חלמתי שיהיה לי...
).

Runny

New member
ריטואל הכופתיות ההתלהבות מוכרת, סקוטי, כפי שציינתי עדין אז זה יותר בחמידות ובמבט מתחנן ובסיבובים במקום.

המרץ כנראה נובע משינוי שעות השקיעה אל מול שעות הערות שלכם.
או שהוא שואף גז מזגנים לאחרונה.

לפי התאור שלך הנהימה מסמנת זוזו ממני, זה שלי !.
חבל, נחזור לשחק רק עם הסביבון.

DivineStorm

New member
שלי לא עושה קולות בכלל
גם אני רוצה שינהם!

תנסי להסתכל על שפת הגוף שלו... אם הוא מוריד את האוזניים אחורנית בזמן הנהימה, רוב הסיכויים שהוא כועס.
עם הזמן לומדים להכיר את שפת הגוף של המתוקים הקטנים האלה

sleep1937

New member
למה את רוצה שינהם? זה לא כזה תענוג גדול! ג'קסון גם נוהם כשהוא רוצה את הכופתיות שלו, או כשהחתולים מתקרבים אליו בזמן שהוא אוכל. זאת התנהגות מאיימת, וחצופה בהתחשב בזה שהכופתיות באות ממני :p

DivineStorm

New member
חחח טוב אז יש לי ארנבון מנומס ההיתי רוצה שיעשה קולות כל שהן

גם שלנו משמיע קולות כשהוא כועס אם זה כשאני נותנת לו אוכל. כשאני מעיזה להרים אותו ונותנת לו נשיקונת - איך אפשר שלא ?
אבל, אחרי הנשיקה, אני תיכף מורידה אותו ממני.

sleep1937

New member
לפחות את מצליחה להרים אותו! אני אפילו לא מעזה לנסות יותר :)

trilliane

Well-known member
מנהל
ארנבונים חיות שקטות, קולות מעידים על בעיה כעס, מצוקה, כאב... אז את באמת רוצה שהוא ישמיע קולות?

אני אוהבת שארנבונים שקטים, זה חלק ממה שאני אוהבת בחיית מחמד (לא סובלת נביחות למשל). מי שרוצה לגדל חיה שמשמיעה קולות לא צריך לבחור בארנבון...

sleep1937

New member
למה, לא כל הקולות מבשרים רעות ג'קסון משמיע מין קולות יבבה, כמו כלבלב רק חלש. זה מהתרגשות, נגיד כשאני חוזרת הביתה אחרי שלא הייתי יום שלם ומלטפת אותו.

לגבי מה שסליפ סיפרה זאת גם פעם ראשונה שאני שומעת על כך. לגבי קולות שהם משמיעים, זה לגמרי לא נובע ממצוקה או, בעיה כלשהי.
תודה לאל, הוא ארנבון שמח וטוב לבב בד"כ, טפו טפו טפו בלי עין הרע.
אני מעיזה להרים אותו. מרימה אותו לדקה נותנת לו נשיקה ותיכף מורידה אותו. לא כל יום
לא תמיד. קשה לי להתאפק עם זה. הקולות שהם משמיעים זה כמו איזה גרגור חרישי.

לא. חריקת שיניים זה יותר בזמן ליטופים גרגור חרישי דומה לגרגור של יונים. רק שאצל יונים זה יותר חזק מאשר אצל ארנבונים.
אם אני מגדירה את זה נכון.

trilliane

Well-known member
מנהל
קבו השמיע קולות כמה פעמים... (רק לא לחיוב) כפי שציינתי בראש השרשור, היו כמה פעמים שהוא נהם כלפי כופתיות; וכשהוא היה מפוחד (לפני הרבה חודשים) הוא השמיע איזו צווחה/יבבה לא יודעת מה. אבל זה באמת די נדיר ועד היום אלה לא היו קולות שהעידו על משהו טוב. כשהוא מרוצה הוא חורק שיניים.

למעלה