עזרה בלשים אדוונטקס לארנבון

עזרה בלשים אדוונטקס לארנבון

קודם כול תודה לכולם על התגובות הקודמות רכשתי אדוונטקס לחתולים נגד הפרעושים בארנבון שלי, היתייעצתי עם מרפאה וטרינרית אחת מהרשימה פה בפורום.
הארנבון שלי שוקל 1.600 ק"ג זה אומר שאני אמורה לשים 0.16 מהאמפולה?
דבר שני איך אני שמה רק כמה טיפות מסביב לצוואר?
אני אמורה עכשיו לכבס את כול המצעים שלי ולנקות הכול עם חומר ניקןוי ושואב אבק- הוא חופשי אצלי בחדר בעיקר משחק על המיטה והמדפים.

אם אני לא טועה - אדוונטקס לא מומלץ בכלל!!

ממליץ לברר שוב, אני לא בטוח בזה, אבל לפי מה שאני זוכר מהתייעצות עם ד"ר עמיר, הוא ממליץ על אדוונטג', אבל אמר להתרחק מאדוונטקס בגלל שיש בו חומר אחר שלא מומלץ לארנבון.

כמו שאמרתי, לא סגור על זה ב-100%, אבל מאוד כדאי לברר

בכל מקרה, על הארנבון שלנו אנחנו שמים אמפולה שלמה של אדוונטג' לגורי חתולים (עד 4 קילו. זה הקופסא הכתומה אם אני לא טועה)

זה אותו אחד עד 4 קילו קופסא כתומה עם חתול

אבל שלם זה לא יותר מידי הוא 4 קילו הארנבון שלך?

תבדוק אבל שזה אדוונטג' ולא אדוונטקס

זה מאוד קריטי, ביררתי שוב ובאמת באדוונטקס יש חומר שמסוכן להם, אז זה מאוד חשוב

הארנב שלנו לא 4 קילו, זה בסדר לשים להם את זה, אין שום בעיה, גם ככה אין בפנים כל כך הרבה.

באזור העורף שלו/שכמות כזה, תעשה שביל קטן ולאורכו תמרח את האמפולה
מקום שהוא לא יכול ללקק או לגעת (אתה תראה אותו מנסה להתגרד ולסדר שם את השיער, זה טבעי, אבל חשוב לא לגעת בזה לפחות חצי שעה אם אני זוכר נכון)

DivineStorm

New member
אני חושבת שאם אין הרבה פרעושים

אפשר לשים כמות קטנה יותר, הבעיה שהאמפולה פיצית ויש בפנים מעט מעוד חומר, אז עם תתחילי להתעסק אם זה, בסוף תישארי בלי חומר בכלל.
פשוט ללחוץ קצת ולא למחוץ את האמפולה עד סחיטה.
אנחנו שמים על באנשי אמפולה שלמה, אבל לחיצה קלה. רואים גם לפי כמות החומר על העורף מתי זה מספיק. אם יש הרבה מידי, זה ינזול והוא ילקק!
הם מתחרפנים מזה, חחח מנסים בכל המרץ להגיע ולהוריד את האיכסה הזה. זה מריח כמו אפרסקים אז אני תמיד מחמיאה לבאנשי שהוא מריח טוב אחריי זה

sleep1937

New member
זה לא 0.16 מהאמפולה

אלא 0.1 סמ"ק לכל ק"ג גוף. זאת אומרת שבמקרה של הארנבון שלך צריך לשים בערך 0.1-0.2 סמ"ק.

למעלה