קניה/מכירה/מסירה....

Insulted

New member
יש לי בובת סנאי, זה נחשב?

מאוד ייתכן שיש לי בובות ארנב, אבל אם כן זה בטח כבר של הכלבה שלי, בסל הצעצועים שלה.
אבל לרוב כשקונים לי מתנה, מאז שיש לי ארנבונת, קונים את המשהו בדמות של ארנב. יש לי מגנט של ארנב על המקרר, שקנו לי במיוחד, שמלבד שהוא לא שמוט והבפנים של האוזניים שלו ורוד, דווקא די דומה לג'יה.

DivineStorm

New member
יש לי אוסף די גדול של ארנבים

תמיד מביאים לי בובות או פסלונים :) מאז שההיתי בת 9 והיה לי ארנבון ראשון, התמכרתי!

trilliane

Well-known member
מנהל
נראה לי שבחנות ניסו להפחיד אותך כדי שתקני מהם

או שזו סתם בורות, גם זה לא יפתיע אותי.

ארנבונית מתוקה מחפשת בדחיפות בית חדש

בת כשנה, ג'ינג'ית עם כתמים אפורים, בטן וזנב לבנים וכתם לבן (פס) על המצח - כמו סוסה קטנה...
בריאה ומחוסנת.
תימסר לידיים טובות בלבד!
אפשר לפנות כאן או בפרטי.

טוטס

New member
שלחי מסר לגולשת בשם LizzieFairy

היא כתבה פה השבוע ע"כ שמחפשת ארנבון לגידול בבית...
(השרשור בנושא בהמשך הדף).

תמיד כדאי אגב לצרף תמונה כשמחפשים בית לבע"ח...זה מגדיל את הסיכויים

אם תראו שאת לא מוצאת - כתבי לי במסר פרטי ואנסה לסייע לכם.
בהצלחה

Insulted

New member
אולי כדאי לפתוח מן פינת "שידוך"?

הכמות של המחפשים לאמץ והכמות של המחפשים למסור מכרסמים היא כמעט אותו דבר (אולי אם נטיה יותר למסירה).
אז אולי שיעלה פעם ב-כמה שצריך שרשור של המחפשים לאמץ והמחפשים למסור, ואנשים שרוצים פשוט באים לרשימה של האנשים ומחפשים מה מתאים להם, לשני הכיוונים.

Stav Merbaum

New member
אשמח לאמץ ארנבות נקבות בלבד

חיות בכלוב ענק של 2*3 מטר תחום ומוצל היטב
כל מי שמעוניין למסור נא לפנות בפרטי :)

Orlibe85

New member
מסירה של ארנבון שמוט אוזניים מקסיםםםם

היי אני מחפשת בית חם ואוהב לארנב בשם ״באני״ מתוק מתוק . זהו ארנב גיבור שמצאו אותו על הכביש ואנחנו לקחנו אותו אלינו לטפל בו לתקופה של חודשיים בערך ... מאז הוא גדל והוא בריא וידידותי מאוד . הוא מזהה את השם שלו לרוב ואוהב את הכלב שלנו , ולעיתים מלקק כשמרימים אותו . נסיך אמיתי!!! אני אצרף גם תמונה שלו...
אנחנו נאלצים למסור אותו לפני טיסה ארוכה לבית חם שידאגו שהוא גם יהיה מחוץ לכלוב, כי הוא ארנב שרגיל להיות משוחרר במרפסת כל ערב עד למחרת בבוקר ...
אני מוסרת אותו עם כלוב גדול, מתקן של מים, מצע , חציר ואוכל.
לכל המעוניין שיצור עימי קשר ...
אנחנו גרים במודיעין
אורלי

Koala Girl

New member
לא בטוחה שהקישור עובד

הנה התמונה

ואם מישהו מעוניין שישלח לי הודעה...

למעלה