חחח יו! אני מתה!

DivineStorm

New member
חחח יו! אני מתה!

לפעמים כשבאשי מטייל אני סוגרת את דלת חדר השינה, היום כשחבר שלי ישן, סגרתי את הדלת כדי שבאנשי לא יפריע לו(באנשי אוהב את חדר השינה שלנו יותר מהכל) בתחלה הוא ריחרח את הדלת, אחרכך שרט אותה קצת, ואז נעמד על הרגליים האחוריות שלו, נשען על הדלת עם הרגליים הקדמיות.. ו... נתן קפיצה ענקית לכיוון הידית של הדלת!! הוא כנראה למד שכשנוגעים בידית אז הדלת נפתחת והוא ניסה לפתוח את הדלת!! אני פשוט התחלתי לצחוק עד דמעות (אבל בשקט כדי לא להעיר את החבר)
איזה ארנבון חכם! בחיי! זה היה כזה חמווווד!!
ההיתי חייבת לשתף, זאת לא פעם ראשונה שהוא עשה את זה, ןאני מקווה שיום אחד אצליח לצלם אותו הפעולה.

גם הארנבונים שלכם עושים דברים חמודים וייחודיים?

trilliane

Well-known member
מנהל
חמודים כן (אבל לא כאלה!
) יחודיים – לא ממש

זאת לא התנהגות נפוצה. במטבח יש לנו דלת הזזה.

אז קרה שג'ינו'לה הצליח לפתוח את הדלת במגמה להיכנס למטבח, הצליח לסגור אחריו את הדלת בכדי,
שלא נשמע ונראה אותו שם. זאת לא דלת קלה לפתיחה ולסגירה, אין לנו מושג, איך הוא הצליח. מה
שאומר : אין דבר העומד בפני הרצון

DivineStorm

New member
חח איזה חמוווד! תחמנים קטנים

עכשיו רק נשאר שג'יה תלמד לפתוח את המקרר

Insulted

New member
ג'יה שלי

והיא יודעת שניתן לפתוח את הדלת של המקרר עם הפדאל. לא שהיא הצליחה כמובן.... מפחיד לחשוב שהיא תלמד לפתוח דלתות בידית. אבל אני לא מאמינה שזה יקרה. למרות שעכשיו אני מתחילה להאמין שהכל אפשרי עם ארנבונים. אני תמיד אומרת עליהם, שזה בעיה חיה שהיא גם חכמה וגם שובבה: צרות.

DivineStorm

New member
מסכימה! מאוד חכמים ומאוד שובבים!

גם אני תמיד אמרתי שארנב הוא כמו חתול!
נראה לי צריך שליד השם שלנו יהיה בסוגריים את השם של הארנבון שלנו :)

Insulted

New member
אני דווקא משווה אותם יותר לכלבים

למרות שגם לחתולים הם דומים בהרבה דברים.
אבל מבחינה התנהגותית, למשל שהם באים כשקוראים להם, אני מבחינה ביותר כלביות בהם. אולי רק עם שמוטים? כי קראתי מתישהו על הגזע של ג'יה בויקיפדיה, ונכתב שם משהו על זה שהזן הזה נורא "כלבי".
מצד שני, יכול להיות שג'יה מקבלת התנהגות כלבית בגלל שהיא גרה עם כלב.

אני לא חושבת שהזכרת חתול בבית שלכם, אז אני מניחה שאין לכם חתול בנוסף?

DivineStorm

New member
אין לנו חתול :) אבל לאקס שלי היה

אני חושבת שמי שמתלבט מה להביא, חתול או כלב, צריך להביא ארנב! יש לו מרכיבים משניהם :)
אצלי באנשי עוד לא למד את השם שלו, אולי זה כי הוא צעיר, אולי כי לא בא לו :), הכל אצלו מתנהל בתנאים שלו,משחק,ליטוף רק כשהוא רוצה. יכול להיות גם כי הוא זכר? נקבות יותר כנועות.
מעניין באמת אם ארנבונים מחקים התנהגות של חיות אחרות שגרות איתה.

Insulted

New member
מסכימה

ואני מגחכת על עצמי שכל פעם שמתה לי חיה (שזה לא יישמע כאילו אני עושה מפעל למוות של חיות או משהו, כל חיה אצלי שנים), אני מחפשת משהו חדש לנסות (במקביל לכלב שתמיד היה ותמיד יהיה לי). אבל אף פעם לא עלה על דעתי ארנבון. לפני ג'יה היה לי תוכי ולפניו איגוואנה - אלה האחרונים. ואני פשוט לא יודעת למה אף פעם לא עלה על דעתי ארנבון. אוגר כן, שרקן, כן. אבל ארנבון אף פעם לא עלה על דעתי. ואם הייתי יודעת קודם כמה מדהימה החיה הזאת, כבר היה לי ארנבונת לפני שנים.

אני לא חושבת שזה עניין של מין. הם חיות נורא דעתניות (כמו חתולים). היום אבא שלי פעמיים ניסה לשכנע אותה לרוץ אליו לקבל חסה, והיא פשוט ישבה רחוק או בארגז שלה והסתכלה עליו. אז לפעמים היא באה מיד (או בלי הזמנה), ולפעמים צריך לשכנע אותה, או שהיא צריכה לעבד נתונים. היום היא פעמיים לא באה אליו בכלל לקבל חסה. וברגעים אלה ממש שאני כותבת, הוא מנסה שוב. לא מצליח לו
והוא קרא לה עכשיו משהו בספרדית ו"חתיכת עכבר". ונטש. היא בינתיים ראתה שהוא יצא מהחדר שלו, ורצה לשם. עכשיו צעקתי לה לצאת משם והיא עשתה ספרינט.
אני יודעת שהקרינות שלי לא נחוצה אבל פשוט עכשיו בשידור חי קרו 2 דברים שאמרתי לפני דקות אחדות

אין לי ספק שהם מחכים התנהגות. גם חיות אחרות מחכות אותם. לפני כמה זמן הכלבה שלי ראתה את ג'יה מכרסמת נייר טואלט שהיא מצאה, וכמה זמן אחר כן אני רואה את הכלבה אוכלת נייר טואלט. בגלל שהיא ראתה את הארנבת עושה את זה.

דבר אחרון לעידכון, מה שקרה הרגע, אבא שלי יצא, והיא רצה אליו, בלי חסה או קריאה, פשוט להגיד לו שלום. ועכשיו היא קיבלה חסה.

אנ השוותי את ההתנהגות של הארנבונים לכלב

לפי התנהגותה של הארנבונת הקודמת שלנו ולפי מה שאני רואה אצל ג'ינו'לה. מסכימה לגמרי שהם חיות מאוד דעתניות.
לג'ינו'לה יש 2 מקומות שהוא אוהב לרבוץ שם עכשיו : או, מתחת למזגן. או, אפילו על השטיח בפינת האוכל. בחורף הוא
היה רובץ על ידינו ונהנה מהפינוקים תוך כדי זה, שהוא מחזיר אהבה בחזרה בליקוקים עכשיו, אני יכולה לקרוא ולקרוא
לו והוא ממשיך לרבוץ ב-2 המקומות האילו. זה קצת עצוב לי כי, אני אוהבת שהוא לידינו ולא מתבודד אם כי, אני מניחה
לו כמובן. ביום שישי (היום היחיד החופשי של בעלי) ובשבת בבוקר, בעלי ואני שותים קפה מעולה, במטבח. רק אז
ג'ינו'לה נהנה בחברתינו. הקטע עם נייר הטואלט מגניב לאללה. אגב, אני לא יודעת אם שמתם לב, שארנבונים גם
מקנאים. אם חלילה וחס בעלי נוגע בי, רק נוגע בי, ג'ינו'לה כבר על המשמר - זה כזה מצחיק.

DivineStorm

New member
לשלי המקום הקבוע משתנה כל הזמן

בעיקר תלוי בנו, באיזה חדר אנחנו נמצאים, הוא תמיד רובץ לידינו. חוץ משעות היום שהוא שוכב מאחורי הספה ומנמנם.
וגם שלי מחזיק אהבה בליקוקים! שלי כשלא נותנים לו יחס, הוא מתחיל למשוך במכנסיים או לתת נשיכות קטנות באצבעות של הרגליים.איך הקנאה של ג'ינו'לה מתבטאת?

trilliane

Well-known member
מנהל
צר לי לקלקל את הסטטיסטיקה, אבל שלי חתיך וטיפש

חמוד להפליא כמעט בכל פוזיציה ונעים לליטוף (פרמטרים חשובים מאוד לארנב) אבל נטול כל סממן לאינטליגנציה. ניסיתי לאלף אותו לזהות את שמו אבל זה לא עזר... הוא מפגין התנהגות פבלובית בריאה למשמע רחש כופתיות וגם מגיע בדהרה כשהוא חושב שיקבל אוכל, אבל זהו בערך.

DivineStorm

New member
אני בטוחה שיש אינטילגנציה גם בו

בטוח יש משהו מיוחד שהוא עושה. או שהוא משחק אותה טיפשון שלא יציקו לו
לכל ארנבון יש אישיות מיוחדת משלו

למעלה