אין כופתיות!

• פותח הנושא Eil
  • פורסם בתאריך

Eil

New member
אין כופתיות!

הייתי היום ב"ג'ונגל" לקנות כופתיות, והם אמרו לי שאין יותר - כלומר, בכל הארץ. שיש מחסור כרגע בכופתיות רגילות ושבכל הסניפים והחנויות יש מעכשיו רק תערובות.

זה נכון? אצלכם יש כופתיות רגילות? יכול להיות שהחברות הפסיקו לייצר / לייבא לארץ?

קניתי בלית ברירה את התערובת שנראתה לי עם הכי הרבה כופתיות לעומת דברים אחרים - וזה עדיין מעט. זה לא יזיק לשמנמני?

טוטס

New member
איפה את גרה? לא הייתי מוותרת ועושה טלפונים

לכל החנויות באיזור ואם אין - גם לכאלה במרחק נסיעה סביר.
לא יכול להיות שבכל החנויות נגמר.
אם אומרים לך שאין - תמיד תשאלי האם אפשר להזמין.

כשתמצאי תקני 3 שקים ליתר ביטחון...

המזון העשיר - פשוט משמין אבל זו הרע במיעוטו לטווח קצר. הבעיה האמיתית יכולה להיות אם הוא יתרגל לזה ולא יסכים אח"כ לאכול את המזון הפשוט....

Eil

New member
ברור שביקשתי להזמין

לכן הם היו צריכים לספר לי שכבר אין בכל הארץ, ושבגלל זה אני לא יכולה להזמין. לא הייתה לי סיבה לפקפק בזה - למה שלא ירצו שאזמין מהם עוד מוצרים, עמדתי עם ארנק שלוף.

טוטס

New member
אני לא אומרת ששיקרו לך-אני אומרת שאם אין ברשת

מסויימת זה לא אומר שאין ברשתות אחרות או בחנויות קטנות אחרות

טוטס

New member
מה זה כרטיס מבצעים?

בכל מקרה, בשביל ה- 5 ש"ח האלה לשקית לא נראה לי שהאובדן כזה מהותי.
בטוחה שהמזון יחזור ברשת ג'ונגל למלאי בקרוב ותוכלו לחזור לרכוש שם.

הם מוכרים בע"ח בחנות ומחזיקים הרבה פעמים ארנבונים בצורה ממש נוראית, כך שאני, באופן אישי, לא ממש מבינה את ההתלהבות לרכוש דווקא אצלם.

shlox

New member
אצלנו יש, קניתי היום אחה"צ

ב-כלבו לכלב ולחתול, סניף תל-מונד (יש להם סניפים גם בת"א, חולון, ויתקין וקריית אונו).

sleep1937

New member
אני מזמינה אונליין

באמת נהיה יותר קשה להשיג, ברוב החנויות היה ועכשיו החנות היחידה שמצאתי בה כופתיות במלאי היא pet buy.
יש גם ב-all4pet אבל גם שם הייתה לי בעיה בפעם האחרונה (הזמנתי רגילות ושלחו לי תערובת)

trilliane

Well-known member
מנהל
שיקרו לך; חזרתי עכשיו מג'ונגל לב המפרץ (חיפה)

[לא הייתי שם במיוחד, הלכנו לסרט אז לקחתי איתי את שארית הקופונים שנשארו לי לפני שתוקפם יפוג]. המדף היה מלא בשקיות של כופתיות רגילות כמו תמיד. אמנם בהתחלה לא הבנתי מדוע המחיר קפץ פי שניים (במקום 10.9 מחיר מלא ו-7.9 לחברים הייתה מדבקה של 17.9 מלא ו-14.9 לחברים) אבל במהרה התברר שאלה היו רק שתי השקיות הראשונות שהודבקו עליהן בטעות מדבקות מחיר שגויות והמחיר נשאר על כנו.

התלבטתי אם לקחת 4 שקיות אספסת או גם כופתיות; בסוף לקחתי 3 שקיות אספסת ועוד 4 שקיות כופתיות, שיהיה. בבית גיליתי שנוסף על השקית הפתוחה יש לי עוד שתיים סגורות, אז אני מכוסה לגמרי.

בכל מקרה לא הייתי מתרגשת מהאמירות של ג'ונגל, הייתי פשוט מחפשת בחנויות אחרות, באמת לא חסרות. ג'ונגל יקרים וגם קצת רחוקים ממני, אני קונה אצלם רק בגלל הקופונים, אחרת זה פשוט לא משתלם.

למעלה